• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
Tak pošleme je asi do zvláštní školy, když neuměj počítat, kdosi hlasival 2x no bordel toto :grinning: Aduš tříská tamburínou před telkou, no asi si myslí, že je to nějaká estráda
9. únor 2008 v 10:10  • Odpověz
No nic,holky,já jdu vařit.Místo volby jsem si raději pustila Lennyho Kravitze,ať mé dítě raději vnímá hudbu,než bandu hulvátů.Nechci jí způsobit už v bříšku nějaké trauma :grinning:
9. únor 2008 v 10:11  • Odpověz
to sou kreteni sotva zasednou uz maji hodinu prestavku
9. únor 2008 v 10:13  • Odpověz
apfele - Švejnar má české občanství - má obě :wink:

Divadlo pokračuje, jdu se dívat :slight_smile: , jsem zvědavá jestli zas budou hlasovat o tom, že budou hlasovat :grinning:
Hele a už mají pauzu, jen začali :grinning:
9. únor 2008 v 10:13  • Odpověz
HOlky, to je saskarna. Oni tedka zacli a najednou dali pauzu. Dopr.... :angry:
9. únor 2008 v 10:14  • Odpověz
No tak to nechápu, já tohle udělat v práci, tak mě vyhoděj :grinning: Pauza tak brzo :confused: Asi na sváču
9. únor 2008 v 10:15  • Odpověz
autor
kozimura tak můžem vyrazit, ještě ani nezačali a už mají hodinovou pauzu :grinning: :grinning: :grinning: tím letadlem to stihnem, ale komu teda zavoláme, aby pro nás poslal? Já bych zavolala rovnou Topolánkovi, ten vypadá, ře se tam nejvíc nudí, tak aby mohl něco dělat :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 10:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki - Parkanový, ta má stíhačky pod palcem :grinning:
9. únor 2008 v 10:17  • Odpověz
Terezka posloucha Abba generation radsi a striha nuzkama do politiku v Regionu taktak
9. únor 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
to je fakt, Parkanová bude lepší :slight_smile:
9. únor 2008 v 10:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
holky, to je fakt fraska..ten vcerejsi zaver me normalne uplne rozhavil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ja jsem nestihala, kurvovala jsem tady, jirin me uklidnoval, to hruuuza, usnula jsem po pulnoci!!!!
A dnes, zacnou v 10 a 10:16 uz si davaji hodinouvou pauzu!?§ja tam na ne vlitnu!!!
No, Venda si ve druhem kole polepsil, toz to vidim blede, no..neda se nic delat, asi hazu flintu do zita :sweat_smile:
9. únor 2008 v 10:30  • Odpověz
Parkanová je strašnáááááááá :grinning:
9. únor 2008 v 10:30  • Odpověz
jsem male vystihla nejake politiky a dala ji paratko at si do nich dlube treba je ozivi :grinning:
9. únor 2008 v 10:39  • Odpověz
alco, ta pauza mě taky festově pobavila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. únor 2008 v 10:40  • Odpověz
paratko, dloube, ozivi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ja se vcera bavila nad nervnimi rudymy skvrnami na tvari topose, ten byl nasratej :grinning:
9. únor 2008 v 10:47  • Odpověz
KSČM nebude hlasovat :grinning: To má Švejnar trochu blbý :astonished:
9. únor 2008 v 10:54  • Odpověz
mě se včera líbilo jak bylo slyšet co říká Topolánek Nečasovi, to byla prča, jako že to je fakt demokracie a ať jdou do prdele :grinning: Moje řeč, jen mu to dají asi novináři zase sežrat. Jinak já jsem pro Klause,mám ho ráda,imponuje mi,jak je inteligentní a neměnmí své názory! pořád stojí za vvým a všichni ví, co od něho můžou čekat, což se mi u Švejnara, který mění své názory podle potřeb levice nelíbí :wink:
9. únor 2008 v 10:59  • Odpověz
scai: se mi líbíš :grinning:
9. únor 2008 v 11:02  • Odpověz
názorem :grinning:
9. únor 2008 v 11:02  • Odpověz
a všimla sis kikito jak při hlasování,kdy soca¨ni zvedali ruku pro Švejnara nějaký poslanec chdoil se zvednutou rukou a koukal jestli všichni zvedli ruku a? Byl na něho záběr zezadua vypadalo že kýve spokojeně hlavou... Ani se Paroubek zepředu nemusel moc otáčet, ten to zkontroval za něho :wink: jojo demokracie
9. únor 2008 v 11:07  • Odpověz
píšu rychle a dělám chyby,sorráč
:sweat_smile:
9. únor 2008 v 11:08  • Odpověz
s tou ekologií se zelenýma taky rozhodně nesouhlasím,oni to přehánějí do extrémů, Spíš bych se klonila ke Klausovi. Ono chovat se ekologicky, přidávat do nafty biopaliva,... není to zrovna pro ekonomiku nejlepš,chtějí přestat topit uhlím, a co Ti chudáci staří lidi ve svých domečcích kteří nikdy ničím jiným netopili.... no nemyslím si,že by to mělo na ovzduší takový vliv...
9. únor 2008 v 11:12  • Odpověz
Tak ať to protáhnou do večera, bo jdeme po O ven a já to chci vidět :grinning: Ale zas ať to neprotahujou moc, bo chceme mít s tátou hezkej večer :confused: :grinning:
9. únor 2008 v 11:15  • Odpověz
No mě by bylo v podstatě jedno jestli Klaus nebo Švejnar,ale díky tomu,že Švernaj by znamenal,že vyhrál Paroubek a pak se dál plazil po moci a jeho další snaha po tom co by se doplazil na předsedu vlády by byla snaha o prezidenstské křeslo, tak brrrr, z toho člověka je mi na blití,takže kvuli Paroubkovi Švejnara neee. I když včera jsem tekla z toho Haška, a na konci byl přímo nechutnej grrr, jsem doma pěkně nadávala, to byl neskutečnej trapas. No aspoň jsme zas světu pro smích a je krásně vidět jak naši politici umí pracovat, za naše peníze...
9. únor 2008 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz
Já bych byla pro změnu a zkusila dát šanci Švejnarovi ...
Klausík mi poslední dobou přijde jako arogantní hovado ... stejně arogantní jako Topolánek :grinning:
Ale sledovat to, je fakt komedie pro sobotní dopoledne :grinning:
9. únor 2008 v 11:27  • Odpověz
já myslím, že echt českých politiků tu máme až dost a je to většinou banda blbců, Klaus už je tu hooooooooooodně dlouho snad ve všech funkcích, tak proč nezkusit dát šanci Švejnarovi, třeba by se konečně vnesl trochu politický slušnosti
9. únor 2008 v 11:36  • Odpověz
zeleni sou magori co jsou jak kam vitr tam plast kukate ted na to vyparovani tech nefakcenek? :grinning: scai:taktak presne tak
9. únor 2008 v 11:41  • Odpověz
chapete to párování? co chtějí? Vždyť chybí i lidovec, který by hlasoval pro Klause, takže už je v podstatě vypárováno
9. únor 2008 v 11:44  • Odpověz
a ještě k tomu se prý ten Snítilý nebo jak se jmenuje včera zdržel hlasování, takže chudák má srdeční příhodu z toho nátlaku Paroubka! fuj je mi z těch "demokratů" zle
9. únor 2008 v 11:44  • Odpověz
vsak ta politolozka to ted rika i o tech prestavkach co si berou porad proste podle me stejne zvoli klause ale pak paroubek zase bude mit proslov jako po volbach na to se fakt tesim :grinning:
9. únor 2008 v 11:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.