• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
aponchie, tak na to se netěším, já nerada zvracím a po tom projevi mi bylo fakt zle :grinning:
9. únor 2008 v 11:59  • Odpověz
ja s ena to rada podivam na to monstrum pac to je zajimavy studijni material co se politiky tyce a mozna i zoolgie :rolling_eyes: :grinning: klidne si zazvracim aspon jednou mam 5kg navic :grinning:
9. únor 2008 ve 12:10  • Odpověz
holky já už to vypla, na to nemam nervy, napište mi sem kdo vyhrál :wink:
9. únor 2008 ve 12:11  • Odpověz
neboj napíšeme, pokud nebudeme zrovna při projevu Parouba zvracet :grinning:
9. únor 2008 ve 12:18  • Odpověz
Já jsem taky pro změnu - pro Švejnara. Připadá mi jako slušnej člověk a není to zaprděnec z týhle zemičky, takže není v ničem namočenej. Myslím, že už změnu potřebujeme a tenhle člověk by mohl do té naší politiky přinést trošku čerstvý vítr :slight_smile:
9. únor 2008 ve 12:40  • Odpověz
POchybuju, že to rozseknou, jestli budou mít po každý hodině, hodinu pauzu, no tak potěš teda, to se dozvíme opravdu v pondělí :grinning:
9. únor 2008 ve 12:42  • Odpověz
Mě zas připadá, že čekají až to se všema sekne a budou v nemocnici :slight_smile:
9. únor 2008 ve 12:43  • Odpověz
:grinning: To sekne spíš s divákama :grinning: My jdem radši ven :wink:
9. únor 2008 ve 12:44  • Odpověz
Já z těch komediantů fakt nemůžu..... :angry: :angry:
9. únor 2008 ve 12:49  • Odpověz
hehe ted paroubek ukazoval nejakou fotku vytistenou jako dukaz me picne :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 ve 12:49  • Odpověz
Mě by Švejnar až tak úplně nevadil,jen fakt ho nikdo nezná a neví co od něho čekat. Vadí mi,že je to kandidát Paroubka,takže už proto si jeho výhru nepřeji a pak já mám fakt ráda Klause.
9. únor 2008 ve 12:50  • Odpověz
To je komedie :astonished: :grinning: :rolling_eyes: Že jim není trapně.
9. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz
Ať je to ten nebo ten, praštíme ho koš- tě- tem , připadá mi to jako dětská hra a ne jako důstojná volba, hlavně že se na to vyfikli :wink:
9. únor 2008 ve 12:52  • Odpověz
To je pravda, že se neví, co od něho čekat - ale to bysme tam museli mít Klause navěky, kdybysme se pořád báli někoho novýho :wink:. Když tam vlez Havel, tak se taky nevědělo jakej bude . A že je kandidát Paroubka - on je hlavně kandidát zelených, ale ať je to jak chce, tak to přece neznamená, že by byl špatný. Osobně si myslím, že hůř než Klaus to dělat nemůže :wink:
9. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz
Aby se tam nakonec ještě neservali
9. únor 2008 ve 12:55  • Odpověz
zusma - já mám taky takovej dojem, že se nakonec servou :grinning: - těch pár co zbyde a nebudou s infarktem v nemocnici
9. únor 2008 ve 12:56  • Odpověz
alespon bude na co se dívat :grinning:
9. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz
proc teda kdyz je klaus na houby a svejnara nezname nebylo kandidatu vice?
9. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz
myslím, že klause už za poslednich 18 let bylo ažaž
9. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz
to teda netuším, před 5 lety jich byla hromada
9. únor 2008 ve 13:05  • Odpověz
Je mi to jedno, stejně dělají úplné..... NIC! :angry: :grinning:

Chtělo by to hlavně změnit vládnoucí stranu!!!! :angry:

Jinak bych to ale Švejnarovi přála!
9. únor 2008 ve 13:10  • Odpověz
no prave ze kdyz jsou ty ostatni strany krom klausovy tak dobre proc nenavrhli vic ekandidatu z rad lidi ktere v CR zname ne?ODS kandidata mela co zeleni cssd lidovci nezavisli atd?svejnara neberu
9. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz
A koho? Takhle se alespoň mohli spojit! je to jednoduší! Podle mě to je opravdu jedno, příští volby ODS prohrajou a tak potáhnou i s Klausem! Je to otázka už jen 2 let! Klaus nadržuje ODSákům a nic neudělal!
9. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
nejsem ani odsačka a ani milovnice Klause, ale aby někdo doťapal s kufříkem odkudsi a řekl budu Váš prezident, to je prostě nepřípustné.... :angry: :angry: :angry:
9. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
janičko.... kdyby si si přečetla pár příspěvků v novinách tak o něm budeš vědět až moc :grinning:
9. únor 2008 ve 13:19  • Odpověz
tak si tu necháme prezidenta, kterej si měl ten svůj kufřík už dávno zvolit a odťapkat i s tím buranem TOpolánkem :grinning:
9. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz
samozřejmě sbalit :grinning:
9. únor 2008 ve 13:22  • Odpověz
tak jsem zapla TV a musím říct, že to předčilo všechna má očekávání :fearful:
9. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz
majino:to neni az tak pravda ty a vsichni ho zname az par tydnu co se rekl ze bude kandidat neznal ho nikdo z beznych lidi a hlavne clovek co chce byt prezidentem by mel mit za sebou nejaky politicky backround a mel by se projevit v zatezovych situacich podle me ty americke volby primarky atd jsou k necemu dobre ze jsou tak dlouho pac se ukaze kdo jakej je za par mesicu lide na nej treba zmeni nazor kdyz uvidi jak se zachoval v patovych situacich takze proto ho nechci za prezidenta a jsem pro zmenu ale jsme volici a volime sve zakonodarce proto aby jeden z jejich ukolu byl i ten koho vyberou za kandidata
9. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz
pant.... přesně táááák!
9. únor 2008 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.