• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
to si nemyslím, že jsou kromě Klausovy strany všechny dobré, je to jedna banda a vypráskala bych ty dědky všechny. Ale Klaus není nestranný, vidíš, sama píšeš o ODS jako Klausově straně :slight_smile: . Prostě tu asi vhodné kandidáty nemáme, no, to je právě ta naše politická scéna :unamused: , ale když se podívám na ty před 5 lety.....tak taky nic moc.
Já bych mu šanci dala.
9. únor 2008 ve 13:26  • Odpověz
jedno vám řeknu, jsem hodně na rozpacích, že mám přivést na svět další dítě, který má tak nejistou budoucnost, že je mi z toho zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: všem bych jim tam dala lopaty do ruky a poslala je někam kopat, tam by určitě byli užitečnější a možná by koukali, z čeho musí vyžít normální lidi, pak by možná přestali zvýhodňovat milionáře :rolling_eyes:
9. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz
hlavne jim zavidim ty ceny chlebicku a napoju jak vcera machrovali hrdinsky ze si slavnost zada vino prej :grinning:
9. únor 2008 ve 13:29  • Odpověz
Těším se až se odsud jednou odstěhuji! Tady to je šííílené a žádná spravedlnost!!!

Dala bych Švejnarovi šanci, já mu věřím! Klause už mám dost a těch modrejch tupohlávků taky!
9. únor 2008 ve 13:30  • Odpověz
majina a koho jsi volila?zelene? :grinning: utec nekam na jih tam je teplo :grinning: :grinning:
9. únor 2008 ve 13:32  • Odpověz
Jo a bylo by nejlepší kdyby si prezidenta volili občané a nééééé skorumpovaní, podplacení paňáci!
9. únor 2008 ve 13:32  • Odpověz
aponchie, vidím, že nejsi schopná normálně diskutovat :confused: tak se měj a oslavuj výhru klause, neboj on vyhraje :rolling_eyes:
9. únor 2008 ve 13:33  • Odpověz
ne! nevolila jsem zelené! :grinning: uteču.... jinak tady asi skočím :grinning:
9. únor 2008 ve 13:33  • Odpověz
panterka: :sweat_smile: ja s tebou diskutovala?to nevim ale diskutuju a to ze mam nazor ze by mezi tema dvema mel byt klaus zvolen neni spatne preci ne?
9. únor 2008 ve 13:35  • Odpověz
majina:doporucuji anglii tam je monarchie tu bych si zase prala ja u nas jen nevim kdo by se stylizoval do role krale kralovny prince princezny a hrabat :grinning:
9. únor 2008 ve 13:36  • Odpověz
a proč se nedá s aponchie diskutovat? Má svůj názor a to je nohem lepší než názory typu, že všichni stojí za prd, jen berou prachy a žerou... tohle neuznávám,jen nadávat všem bez bližšího zkoumání daných věcí
9. únor 2008 ve 13:39  • Odpověz
Nééééé... tam nééééé! :grinning: nemám ráda Američany ani Angličany! :confounded: Zamlouvám si Španělsko! :wink:
9. únor 2008 ve 13:39  • Odpověz
majina:toz to ja bych chtela do anglie me se libi ty talirky s alzbetou hahaha :grinning: ne vazne amiky nemusim manza tam bydlel a jeste ted je obcas z nich nejak blbe postizenej ale anglie je krasna ja jeste premejslim nad danskem nebo svedskem tam je klid pije se finlandia vsecko se bere v klidu a tak nejak zamrzle :grinning:
9. únor 2008 ve 13:41  • Odpověz
mě sew hrozně líbilo Norsko! jen ty polární noci :unamused: Ale v létě super! :grinning:
9. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz
A nebo ještě Holandsko! Tam je to taky bezva!
9. únor 2008 ve 13:43  • Odpověz
tak to urcite nebo island ty koktejly s vodkou a ledem v tech vyverajich pramenech jak si tam lebedi to musi byt peklo :grinning: pozor uz pokracujou
9. únor 2008 ve 13:49  • Odpověz
už to jede!
9. únor 2008 ve 13:52  • Odpověz
Holky, pozor, teď aby to ty dámy dobře zapsaly!
Já bych taky byla pro přímou volbu, koneckonců je to prezident občanů a ne nějakých poslanců.
9. únor 2008 ve 14:00  • Odpověz
jabber..no to se bude přepočítávat tak 10x už to vidim :grinning:

prej kdo je proti Klausovi, ten hňup Paroubek aby si nevykloubil ruku náhodou :grinning:
9. únor 2008 ve 14:02  • Odpověz
sluninka :grinning: :grinning: a nakonec to bude blbě :slight_smile:

Já to hlasování proti nějak moc nechápu, proč se nehlasuje jen pro jednoho a pak pro druhýho, k čemu ty hlasy proti jsou?
9. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz
jabbler... aby se zjistilo kolik lidí se zdrželo hlasování :grinning: stejně to n apoprvé ani na podruhé nespočítají
9. únor 2008 ve 14:06  • Odpověz
sluninka - no ale to je přece jedno, ne, jde o to kolik je pro toho a kolik pro tamtoho
9. únor 2008 ve 14:08  • Odpověz
aby pak meli komu vycinit stranicti kolegove :grinning:
9. únor 2008 ve 14:09  • Odpověz
a vsimli ste si jake ma paroubek brisecko ?? :grinning: ten pablb hasek uz ho ma jak on a jak sedi vedle sebe hezky i s tou katerinou jacq
9. únor 2008 ve 14:10  • Odpověz
Holky,nechci nikoho napadat ohledne Klause,ale už to tu padlo několikrát-prezident má být NESTRANNÝ a to on není,nehledě na to,že kohokoliv jiného by ze svých stran navrhli,byl by opět členem nějaké strany a to Švejnar není a tím pro mě splňuje alespoň jedno z pravidel,pak také vystupování a chování v posledních 2.dnech mluví pro Švejnara.
9. únor 2008 ve 14:15  • Odpověz
kozimura...jo máš pravdu,ale tohle jde v tomto případě stranou, já jsem zásadně proti tomu amíkovi...

neoficiálně 139 versus 113hlasů hmmm

to jsem zvědavá s čím jako chtějí přijít ti komunisti s třetím kandidátem :grinning:
9. únor 2008 ve 14:21  • Odpověz
no a hlavně k čemu jim další kandidát bude? To jako čekají, že ODS, který jsou pro Klause nebo ostatní, kteří jsou pro Švejnara, se najednou chytí za hlavu a dají hlasy tomu jejich? :confused:
9. únor 2008 ve 14:24  • Odpověz
Sluninka:to chápu,ale kdo jiný nestranný by se tam cpal?Kdybys splňovala podmínky pro to,aby ses mohla stát prezidentkou,cpala by ses tam?Já ne.Nemohla bych se dívat na tu bandu šašků a přitom být totálně bezmocná s tím cokoliv dělat...
9. únor 2008 ve 14:25  • Odpověz
a všimly jste si že Škromach zezadu fotil,kdo zvedá ruku pro Švejnara? Ha a prý že nesledují své poslance! A škoda že si Paroub nebloknul z toho otáčení krční páteř, to by mu patřilo! :grinning:
jabber...komunisti tam asi moc Švejnara nechtějí :dizzy_face: aspoň něco dobrýho od nich
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.