• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
Já teda nechápu, proč si tady některé budoucí maminy ničí nervy a rozčilujou nad tou televizní parodií...??? :confused: :grinning: Ale můj názor je, že pitomý amík, který neumí ani pořádně česky, který navíc pochází z rodiny STB-áka a rudého komouše by teda prezidentem být neměl ani náhodou.... :unamused:
9. únor 2008 ve 14:26  • Odpověz
kozimura...ani náhodou,nikdo by mě na hrad nedostal..možná tak do tý vily v Lánech,ta je pěkná,ale prezidentkou bych být nechtěla :wink:

scai..to jsem nevidělááá :grinning: ale ten Paroubek to hodně žere,mu málem prasklo sako

jameska...mluvíš mi z duše
9. únor 2008 ve 14:28  • Odpověz
sluninka - no to chápu, ale připadá mi, že s tím svým kandidátem zůstanou sami, těžko ho přece protlačí, když ostatní strany podporují někoho jinýho a oni dva tam nejspíš zůstanou i do další volby
9. únor 2008 ve 14:32  • Odpověz
Sluninka:Vidíš a o tom to je-žádný slušný,inteligentní a rozumný člověk se jim tam nehrne.
9. únor 2008 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky..Nejsem pro Klause ani pro Švejnara..Trochu ale odbočím....Všechna čest paní Livii, neznám elegantnější první dámu, která zastínila svého muže........ :wink:
9. únor 2008 ve 14:35  • Odpověz
kozimura.... :grinning: Klaus chytrej je,ale neumí to prosadit..stejně jsou ti prezidenti možná tak na to aby jmenovali šéfa ČNB a pár maličkostí...moc těch pravomocí nemají :slight_smile:

jabber...chtějí mít jen zase něco extra, prostě zdržování..úplně zbytečný..kdyby to byla přímá volba tak už včera bylo jasno
9. únor 2008 ve 14:36  • Odpověz
komunisti se zdrzeli hlasovani pac chcou prosadit sveho komunistickeho kandidata vubec nejsou tak dobri ....jsou to svine vycurane
9. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz
yofresh... :slight_smile: jo sympatická paní
9. únor 2008 ve 14:38  • Odpověz
Nejrozumnější by bylo tu šaškárnu zastavit-pár dní bez prezidenta tímto státem neotřese-změnit část ústavy o volbě prezidenta,dát volbu lidu a mají výsledky do týdne a napoprvé.
9. únor 2008 ve 14:39  • Odpověz
jdu s malou ven to je bezpredmetne zatim
9. únor 2008 ve 14:40  • Odpověz
apochine..jo nic Ti určitě neuteče :wink:
9. únor 2008 ve 14:41  • Odpověz
sluninka - no právě, jen zdržujou a bude to stejně k ničemu, akorát dostane ty hlasy co nedali teď ani jednomu.

Přímá volba měla bejt dávno :rolling_eyes:
9. únor 2008 ve 14:45  • Odpověz
jabber..nechápu proč to pořád tak hrotí, si to odhlasujeme my a hotovo,aspoň by byla zase nějaká šaškárna a zase by nám naslibovali miliony věcí :grinning:
9. únor 2008 ve 14:46  • Odpověz
holky, to byla fakt tragedie:frowning2:
Ja jsem tedy pro Klause, nejak si nedokazu predstavit, ze bychom meli za prezidenta chlapa, ktery tu nezil a ma dvoji obcanstvi a prvni damu, ktera neumi cesky.
A souhla, pani Livie je vyborna. A hodne lidi ji ma rado
9. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz
kett... to jo,neumí česky ani pozdravit
9. únor 2008 ve 14:51  • Odpověz
První dámu, co neumí česky bych sem netahala, Charlotte Masaryková taky nebyla Češka :wink: a čemu to vadilo?
9. únor 2008 ve 14:51  • Odpověz
jabber..to mě blylo ještě fuk v tý době
9. únor 2008 ve 14:52  • Odpověz
vůbec bych sem netahala první dámu, to je docela nepodstatný argument
9. únor 2008 ve 14:53  • Odpověz
A podle toho co jsem četla, tak česky trochu mluví :wink:
9. únor 2008 ve 14:53  • Odpověz
kdo rika, ze je to rozhodujici. ale mne to proste vadi
9. únor 2008 ve 14:54  • Odpověz
laaala - přesně tak

sluninka - no mě to tehdy taky bylo fuk, jen chci říct, že to na kvalitu prezidenta nemá žádný vliv :slight_smile:
9. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz
stejně vyhraje Klaus a máme zase chvilku klid
9. únor 2008 ve 14:55  • Odpověz
sluninka - přesně.... :wink:
9. únor 2008 ve 14:56  • Odpověz
mě by taky vadilo,že první dáma neumí česky a nezná to tady, vždyť úloha první dámy při návštěvách třeba zahraničních prezidentů bývá postarat se o jejich první dámy...provést po městě, ukázat to pěkné z naší země a jak by to mohla dělat? :wink:
9. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz
sluninka - no asi bohužel jo, takže dalších 5 let nemůžeme očekávat ve stojatých vodách naší politiky žádnou změnu :confounded:
9. únor 2008 ve 14:57  • Odpověz
jabber..to nemůžeme čekat nikdy,při změně prezidenta...

scai..to jsou její úkoly? to ani nevim
9. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz
scai - ono je to teda jedno, ale jak jsi přišla na to, že to tady nezná? Vždyť má manžela Čecha.....a obě děti prý mluví česky dobře, jsem četla
9. únor 2008 v 15:00  • Odpověz
proč tedy né Švejnara, jenom pro to, že tu nežil ?? :slight_smile:
9. únor 2008 v 15:00  • Odpověz
jabber..kde jsi to četla? doufám,že ne v Blesku nebo Aha :wink:
9. únor 2008 v 15:01  • Odpověz
sluninka - no ale šance je určitě větší, když je nějaká změna

To jsem zvědavá, kdy bude druhá volba, ať to tady můžeme zas rozjíždět :grinning:
9. únor 2008 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.