• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klaus versus Švejnar :-D

(Zamčená)
17. února 2008 
řekněte mi ještě jinej důvod ....
9. únor 2008 v 15:02  • Odpověz
sluninka - tyhle plátky nečtu :slight_smile: Četla jsem to v jeho životopise
9. únor 2008 v 15:05  • Odpověz
laaala... můj důvod je ten,že fandím Klausovi,předtím jsem volila ODS,jen kvůli němu...navíc to že tu Švejnar nežil, je pro mě dostatečnej důvod
9. únor 2008 v 15:06  • Odpověz
hmmm, k politice ODS nemám už vůbec co říct,
9. únor 2008 v 15:08  • Odpověz
laaala..já teď už taky ne,prot jsem nebyla u voleb :grinning:
9. únor 2008 v 15:09  • Odpověz
vždyť Klaus se ztotožňuje s politikou ODS :confused:
9. únor 2008 v 15:10  • Odpověz
laaala...já uznávám,že tomu víc rozumíš,ale toho Švejnara prostě nesnesu a tím to pro mě hasne :wink:
9. únor 2008 v 15:12  • Odpověz
tím je to jasný, prostě ho nesnášíš a basta :grinning: si měla říct na začátku, ahoooj :slight_smile:
9. únor 2008 v 15:14  • Odpověz
laaala..nebo na konci :grinning:
9. únor 2008 v 15:14  • Odpověz
....nebo tak :slight_smile:
9. únor 2008 v 15:15  • Odpověz
a žila tu,zná zdejší poměry? a manžela má američana,pokud vím,Švejnar se amerického občanství ještě nevzdal
9. únor 2008 v 15:35  • Odpověz
scai..a ani nezvdá
9. únor 2008 v 15:46  • Odpověz
9. únor 2008 v 16:27  • Odpověz
jak "jen" že tu nežil...jak muže někdo řídit stát ve kterém nežil :astonished: já bych řekla, že to je dost zásadní věc, ....nevolíme panáka,s dobrou angličtinou, který bude do světa kukat, co mu strejdové ve vládě nabulíkujou, jaký muže mít člověk postoj k věci, když to slyší "jen" zprostředkovaně...možná i jednostraně....myslím že p. Klaus jako prezident, mluvil většinou za sebe a svou zemi a ne za ODS...a o nestanosti p. Švejnara...dobře nikde upsán nebyl, ale někdo ho sem asi pozval, a ODS to asi nebyla, že???? Někdo oslovil tohoto kandidáta a někdo ho sem přivedl...p.Švejnar se asi jedno krásné ráno nevzbudil a neřekl si, budu v čele ČR......
Mě tedy dost vadí, že by nás měl zastupovat člověk, který tady nežije, ať má jakékoliv plány a vize.....
9. únor 2008 v 17:01  • Odpověz
janickabez:tos napsala přesně!
9. únor 2008 v 17:33  • Odpověz
presne tak je to jeden z mnoha duvodu
9. únor 2008 v 18:35  • Odpověz
Já si myslím, že i když tu Švejnar nežil, tak je mnohem lepší kandidát než Klaus. Už mě štve to Klausovo ODSáctví. Prezident má být přece nestranný, tak proč Klaus nemá tuto vlastnost? Navíc když tvrdí, že žádné globální oteplování není a že živočišných druhů přibývá a že nevymírají, tak to je už vážně na palici. No a pak na mě působí dost arogantně a taky se moc dobře nezachoval, jak někdo četl projev (myslím Paroubek) a on sprostě odešel. Prostě na mě nepůsobí ideálně. Proto dávám přednost Švejnarovi - dokonce ho chce více Čechů než Klause. Stačí si přečíst diskuzi na novinkách. Myslím, že pro naši politiku už potřebujeme někoho nového.
9. únor 2008 v 18:58  • Odpověz
Klause rada nemam, ale proste meli najit nekoho jinýho než amíka... presne jak rikala Jani.
9. únor 2008 v 19:16  • Odpověz
Ahoj, já bych volila jednoznačně Švejnara :wink:
9. únor 2008 v 19:22  • Odpověz
Myslím si, že prezident má být rozhodně apolitický, a to v případě pana Klause neplatí :unamused:
9. únor 2008 v 19:23  • Odpověz
já se nějak nezastávám Klause, už jsem to psala, že nejsem ODSačka a ani milovnice Klause, ale tak trochu jsme ovlivněni medii, o tom co Klaus řekl o vlivu globálbního oteplování slyšíme pořád dokola, ale byl snad i někde jinde, mluvil, la přednášel o tisících jiných věcech, které bohužel nejsou dostatečně "bulvární" a zajímavé pro media....
9. únor 2008 v 19:26  • Odpověz
Já taky nejsem ovlivněná děním v posledních měsících, já si to myslím odjakživa, že prezident nemá pocházet ze žádné politické strany, protože logicky pak vetuje zákony, které jsou proti názorům strany, ze které vzešel. Měl by to být člověk, který má nadhled nad politikou, ale kde ho vzít...? :wink:
9. únor 2008 v 19:29  • Odpověz
holky ,co mate proti americe:grinning::grinning::grinning: ne delam si srandu...ja Svejnara vubec neznam, a v cesku ani neziju,takze vubec nevim.

aponchie, nechci zacit nejakou hadku,ale proc ty se v skoro kazdym tematu s nekym hadas???nebo do nekoho navazis???je to docela smutne
9. únor 2008 v 19:35  • Odpověz
právě proto, že by měl být prezident apolitický, nepatří na Hrad Švejnar. Je vcelku jasné, že bude skákat, jak jeho voliči budou pískat. Nejde tady moc o osobu Švejnara, ale o panáka, kterého si nasadí levičáci se zelenými s jediným cílem - odstranit Klause. Bylo těžké najít někoho, kdo vypadá "neutrálně" a "nezaujatě". A těžko bude hlava státu nezaujatá - prezident je taky politik a každý politik má přece svoje politické vnímámí, nebo aspoň sympatie k urč. politickému směru.
ODS už volit nebudu, asi dám hlas zeleným (jestli se do voleb neobjeví jiná pravicová strana), ale jako prezidenta jednoznačně Klause (jako člověk je mi nesympatický). Podle mě je to repre prezident, měl šanci to dokázat a jeho osobní debilní průjmy vyvážil mnohem větším množstvím kvalifikovaných přednášek (jak zaznělo o něco výše, o těch už se nepíše, páč by tomu 80 % populace nerozumělo). Jo, a narodil se ve stejný den jako já :sweat_smile: .
9. únor 2008 v 19:53  • Odpověz
kristynaw to neni hadani ale vyvraceni nazoru
9. únor 2008 ve 20:07  • Odpověz
a vis co je zajimave ze kdyz semnou nekdo souhlasi tak to se uz nerozmazava co? :grinning:
9. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz
holky stejné téma jako na beremku???
tak i tady prohlašuji, že já jsem pro Klause a Švejnara nemůžu ani vidět brrrr je mi děsně nesympatickej nevím proč ale prostě mě štve už od pohledu :grinning: a to co předváděli naši zákonodárci (ČSSD apod.) to je teda vrchol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
no, já jsem o tom oteplování taky četla, že změny na zeměkouli se dějou v určitých intervalech, takže na jednu stranu chápu, co tím chtěl "básník" Klaus říci :grinning:. Je fakt, že těch pohledů na věc je hrozně moc.
Ale souhlasím s tím, že Klaus určitě není úplně nestranný, jenže... Švejnar by byl, když za ním stojí Paroubkovci a zelený? Myslím, že pokud by byl zvolený jakýkoliv politik, tak nikdy nebude na 100% nestranný.
9. únor 2008 ve 20:20  • Odpověz
jj, přesně jsi to Deniso napsala ...o levičácích a odstranění Klause, chtěla jsem to taky napsat, ale nenašla jsem srozumitelné a krátké vyjádření, které by to vystihovalo...
.....mám takový pocit že pánové z druhé strany hledali hledali, až jim někdo kývl...ono postavit jen tak někoho proti Klausovi není snadné a myslím, že kapacity z ČR možná o tento post ani zájem neměli, tak hledali někoho, kdo jim kývne....a vyhnat tam kolegu ze zelených, čssd a podobně, by si proti Klausovi ani neškrkli....

Je fakt že Klaus není příliš symptický a ve většině upoutávek z televize působí namyšleně a arogantně,ale myslím, že nadruhou stranu je svýma vědomostma, znalostma, přehledem a zkušenostma obrovská osobnost a kapacita....
9. únor 2008 ve 20:22  • Odpověz
skoda ze nemohl byt havel prezidentem jeste delsi dobu ..ale kdyz porovnam vzhledove a vystupovanim treba havla a klause jednoznacne klaus on je takovy smart guy..ale havel je hodny dedousek :slight_smile: ,myslim si ,ze je spatne ,ze nevolime sami prezidenta ,ale zase se tim ohanet moc nemuzeme pac hodne zemi nema tuto volbu ,treba USA ano,ale tam si to ti kandidati musej zaslouzit nejak..dlouho se prezentuji a navic volici maji moznost je poznat delsi dobu neli je znat pred tim nez kandiduji skoda jen ze u nas neni na vyber z vice kandidatu ze je to jeden co uz byl a ma jeste narok plus nejaky vedec nebo nekdo narychlo ,ze se to proste neresi dele dopredu
9. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.