• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Klinická studie

(Zamčená)
26. září 2009 
Ahoj holky,

možná že už tady někde toto téma je, ale nenašla jsem ho a tak jsem si dovolila ho založit. Je mezi Vámi někdo kdo se zúčastnil klinické studie ve které se hodnotí účinek nové vakcíny proti menongokoku typu B podané zdravým kojencům buď samostatně nebo součastně s běžným očkováním?
Já se této studie s kristýnkou účastním. jsme ve skupině kde dostávámevždy 3 injekce najednou. Meningokok, Hexu a Prevenar. Už podruhé máme docela silnou reakci na nožičce, kde nám píchly meningokokovou vakcínu. Otok, zarudnutí a zatvrdnutí a taky máme horečku, moc nechce jíst. Máte někdo podobné reakce?
18. čer 2009 v 18:58  • Odpověz
Tady je o meningokokovi sk. C: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=96431&vGroupOffset=120
Pokud vím, tak B se už normálně očkuje, ne?
18. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
nene B je novinka, C se očkovalo :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo, už mi to taky došlo, leželo mi to v hlavě celý večer, a nakonec jsem dospěla k závěru, že ten leták, který jsem měla, byl na Céčko:slight_smile: Takže pardon :grinning:
19. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
v pohodě :slight_smile: , na céčko jsem dávala očkovat syna a bylo to v pohodě úplně bez reakce ale toto, no každopádně dneska už je to lepší, otok minimální a horečka klesla tak snad bude dobře. Ještě nás tento nášup čeká za měsíc a máme hotovo.
19. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahojky také nám byla nabídnuta tato studie.První termín očkování máme 14 října.
marti jak to malá snáší???
26. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.