• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek ESPRIT DUO STAR pro dvojčata

(Zamčená)
20. října 2010 
Uvažuju o koupi nového kočárku pro naše kluky, po létě budou mít rok a chtěla bych koupit kočárek ESPRIT DUO STAR, ale nemám o něm žádné informace.

Máte ho někdo? :slight_smile: Chtěla bych zjistit podrobnosti o ovladatelnosti, jak se skládá? Vejde se v pohodě do klasického kufru auta? Máme BMW sedan a mám ABC design zoom a s kočárkem nemáme problém (když sundáme kolečka přední), jsou kolečka na ESPRITU sundávací? jak je to s polohou vleže?

Prosím o jakékoliv informace, budu ráda za odpovědi :wink:

http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/kocarky-pro-dvojcata-kocarky-dvojcata/kocarek-pro-dvojcata-esprit-duo-star-kolekce-2010?utm_source=zbozi.cz&utm_medium=feed&utm_campaign=zbozi.cz
25. čer 2010 v 17:11  • Odpověz
@zuzac01 ahoj, já ho původně chtěla tak, ale nakonec jsem koupila jiný-mrkni do alba :wink:
28. zář 2010 v 19:02  •  4 děti  • Odpověz
@zuzac01 no, ja si nan robim zalusk :slight_smile: ale netusim ako to vyzera s nim realne.... akurat kamoska co ma dvojky si kocik hauck nevedela vynachvalit, ze zo vsetkych je tento naj, myslela sportovy, akurat jej vadila vaha.... no tento espirit (a aj nove hauck kolekcia 2010) uz vazia o 4 kila menej ako tie povodne, tak... mne to az taka vaha nepride :wink:
kupila si si ho nakoniec??? alebo nie??? hmmm????
20. říj 2010 v 09:22  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.