• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kojení, úzkostná porucha a antidepresiva

(Zamčená)
22. února 2011 
chtěla bych poprosit maminky, které mají zkušenost s kojením a léčbou generalizovné úzkosti. nejedná se o panickou poruchu, to téma už tady je, ale nenašla jsem v něm odpovědi na svoje otázky. první dcerku jsem musela přestat kojit, protože se mi díky úzkostem blokovala produkce oxytocinu, který je rozhodující pro spouštění mléka (hormon citlivý na stres a úzkost, bez něj ikdyž mléko v prsou je, tak neteče, nespouští se). když jsem si vzala oxazepam, úzkost ustoupila a mléko se spustilo. bohužel je návykový a mudra mi ho nechtěla opakovaně napsat, doporučila kojení ukončit a nasadit antidepresiva (seroxat).... tak se taky stalo. teď jsem podruhé těhotná, léky žádné neberu, úzkosti nemám, ale trošku se bojím, že se bude situace opakovat. prosím o vaše zkušenosti.
15. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj,nevím,do jaké diskuze jsi nakoukla,ale můžeš za námi přijít do volné diskuze,téma deprese,tak určitě najdeš,co budeš potřebovat :wink: :slight_smile: a pokud ne,tak ti tam holky určo poradí,jsou tam i odbornice :wink:
15. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz
autor
téma deprese jsem pročetla, zkoušela jsem se tam poptat, ale asi tam není nikdo, kdo by měl podobnouu zkušenost :frowning2:
22. únor 2011 v 17:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.