• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik stojí 2 týdny v Chorvatsku?

(Zamčená)
23. června 2009 
Ahoj holky, témat o dovolených, zvláště o té chorvatské je tady už několik, ale v žádných z příspěvků jsem nenašla, na kolik vás dovča vyšla. Cca...??? Myslím tím ubytování a jídlo... Chystáme se na přelomu srpna a září. Zatím nemáme zajištěné ubytko, to pořešíme teď v průběhu prázdnin, kdy se budou všichni z HR postupně vracet. Chceme někam spíš jižněji, kvůli počasí, aby tam bylo teplo :slight_smile: ...ale jak vidím počasí u nás a předpověď na léto, jela bych se vyhřát už teď...
Pisněte mi prosím, kolik je podle vás dobrá cena za ubytko, ať už za osobu nebo za apartmán...a ceny potravin. Moc se mi nechce si tahat zavařeniny a ohřívat. Dík moc... :slight_smile:
22. čer 2009 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
Nebylo by lepší se na ubytování poptat v CK? Tam zjistíš tu vyšší cenu a když pojedeš na vlastní pěst, tak aspon budeš mile překvapená :wink:
A proč bys tahala zavařeniny?
Já bych vzala těstoviny, šiššku trvanlivýho salámu, pytlíkový omáčky atd. a pro malou příkrmy. Ostatní bych řešila na místě.
Konzervy jsou zbytečně těžký.
22. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Ahojky Limin,
můj tatka jezdí každoročně do HR na vlastní pěst...taky většinou jižněji,ubytovává se cca 100km před Dubrovníkem :wink: jídla už moc nevozí,zjistil,že cenově to vyjde skoro stejně jako u nás :wink: a za ubytování...záleží,kde narazíš,on je s cenami za ubytko spokojený :dizzy_face: zkus smlouvat :sweat_smile: ,platí se většinou jen apartmán a je jedno,jestli jste tam dva nebo 10 :wink: :grinning:
23. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
jedem na 9 dní...do té doby je zahrnuta i cesta, takže přesně 8 dní se budem plážovat. cesta s poplatkama za dálnici, benzín atd. nás vyjde max. 5000 Kč tam i zpět, ubytování vyjde na 10 tis. máme apartmán, kde je kuchňka, dva pokoje, v nich v každém pokoji dvě postele, 70 m od moře, písečná pláž. Za nákup jsem dala 3000. Jedem 3 dospělé osoby, dvě děti. Počítám, že i s útratou, výletem na Plitvice a výletem na lodi nás to vyjde na 30 tis, v záloze mám ještě 5000. Takže 9 dní, 5 osob...30-35 tis.
23. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.