• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolik u vás stojí sunar?

(Zamčená)
6. ledna 2008 
Ahoj, tak jsem zjistila, že v každé lékárně stojí sunar jinak, před 2 měsíci jsme kupovali v jedné lékárně hami2 za 113,- a jinde za 159,-.Dnes po zdražení ale stojí 159,- tam kde stál dříve 113,- a jinde už stojí i 199,-..
Ráda bych se informovala, jestli náhodou nevíte, kde sehnat co nejlevnější sunar hami2? Třeba i na internetu....děkuji za info :wink:
5. led 2008 v 16:11  • Odpověz
Ahoj...
Sunar u nás stál 135,- a teď stojí 200,- a lékárnice říkala, že se bude ještě zdražovat :angry:
5. led 2008 v 16:19  • Odpověz
autor
Ježíš, to snad ne, to aby ty maminy co budou mít teprve mimča kojily o 106, jo a zapomněla jsem napsat, že se ptám na balení 600g, ale to jsi asi pochopila Šmoulindo :wink:
5. led 2008 v 16:24  • Odpověz
jj, 600g :slight_smile: Teď je to navýšený JEN o DPH, ale ještě to budou zdražovat lékárny...Na netu jsme se už dívali a tam je to všechno taky kolem těch 200,-
5. led 2008 v 16:25  • Odpověz
martinko, koukala jsem se na net a nikde ho nenašla levněji, jestli myslíš ten modrý a balení 600g. To máš jako s gravimilkem, v jedné lékárně stojí 76,50 a v jiné 109,- to máš rozdíl víc jak 30 korun. :rolling_eyes:
5. led 2008 v 16:27  • Odpověz
autor
LLucinko, já vim, právě mě zaráží, že někde máš třeba granulovaný čaj za 69,- a jinde ten samý za 103,-to je hrozný...a s tim sunarem (hami) je to vůbec nejhorší, co když na to nějaká maminka prostě nemá ?Je to hrůza to zdražování....cudáci děti, na těch se nejvíc vydělává :frowning2:
5. led 2008 v 16:35  • Odpověz
autor
LLucinko, já vim, právě mě zaráží, že někde máš třeba granulovaný čaj za 69,- a jinde ten samý za 103,-to je hrozný...a s tim sunarem (hami) je to vůbec nejhorší, co když na to nějaká maminka prostě nemá ?Je to hrůza to zdražování....chudáci děti, na těch se nejvíc vydělává :frowning2:
5. led 2008 v 16:35  • Odpověz
já kupuji dost věcí na lekarna.cz, tak zkuste mrknout tam, zda by to nebylo levnější :wink: . Něco je tam levnější, něco dražší, ale v průměru stejný jako jinde.
5. led 2008 v 17:11  • Odpověz
Martinko, souhlasím s Tebou. je to byznys, nic jiného. Taky jsem naštvaná, v pondělí si koupím asi do zásoby. Pak už na to kašlu, za ty kříšné peníze to kupovat nebudu. Jenže s tím sunarem prostě není jiná možnost. Já zatím kojím, tak snad ho ani kupovat nebudu, ale kupovala jsem neteři kašičky, kterí ji chutnají a stála 60 Kč jedna a má to na pár dní. A přitom by člověk řekl, že to třeba bude na netu levnější, ale prt. :angry:
5. led 2008 v 17:16  • Odpověz
zusma: taky jsem tam objednávala. Ale už ne, protože maj skoro všechno, co kupuju, daleko dražší než jinde,. Ale je to o tom, co zrovna kupuješ.
5. led 2008 v 17:17  • Odpověz
taky se vyplatí si třeba říct, co všechno potřebuješ a pak to objednat najednou, ať neplatíš poštovné. Jenže zase ne každý si může dovolit vydat najednou přes isícovku za léky, někdo na to prostě nemá. :unamused:

marti, to máš jako s tím placením u lékaže. Minulý rok jsem si šla pro antibiotika, nezaplatila jsem nic a dneska mě ty antibiotika stály 85 Kč. A to máš tak se vším. Ale já jsem smířená, neřeším to. :sunglasses:
5. led 2008 v 17:21  • Odpověz
Jé tak to ja když jsem šla pro náš první sunar tak mne stál 119,-,když manžel jel za hodinu do te samé lékarny že uděláme zásoby tak najednou po něm chtěli 156,- :angry: :angry: :angry: .No a teď za něho platíme 199,- :angry: :angry: docela velkej skok a prej se to ještě dost vyšvyhne nahoru.Prostě jak říkate je to byznys :confounded:
5. led 2008 v 19:22  • Odpověz
Za Hami 2 už v podstatě všude 199,-, i v lékárnách. Hajaja 94,- až 104,-.
Radost až na kost, ale bez toho to nejde.

Akce mě nebaví sledovat, naštěstí Jiří už je na příkrmech, tak už není taková spotřeba.
6. led 2008 v 08:33  • Odpověz
U nás Sunar HA2 stojí 159,- a teď ho přestal dovozce dovážet, takže uvidíme, pokud seženeme někde Sunar, nebo najedeme na něco jinýho.Občas sežene manžel Sunar HA 2 v jedný lékárně za 139,- Je to podle mě sviňárna vydělávat na UM když mlíko není a děti musejí jíst, no holt vydělávat se někde musí :unamused:
6. led 2008 v 08:46  • Odpověz
u nás Sunar 600g 259,- (tesco, hypernova)nebo 239,-(dm), je to děs, hipp výživy v jedné dm 17,90,- v další 25,-, takže je potřeba se koukat :wink:
6. led 2008 v 09:03  • Odpověz
www.lekarna-melnik.cz tam jsem našla pro sebe nejlevnější Nutrilon, v obchodě za 350 + - tam za 275, což se fakt vyplatí. Při nákupu nad 1500, poštovné i balné zdarma. Balík mi přišel do 5 dnů, objednávala jsem i příkrmy a všechno o.k. s dobou trvanlivosti ještě další rok.

Tak si tam zkus ten Sunar, co používáš, najít :slight_smile:
6. led 2008 v 09:08  • Odpověz
no tak teď se tam dívám a už i ten můj Nutrilon mi tam zdražily :( Kdybych to věděla, tak si objednám víc než 4 kousky :grinning: . Jenže jsem samo musela napřed vyzkoušet, jestli mi přijde co má a s jakou trvanlivostí :slight_smile:
6. led 2008 v 09:12  • Odpověz
6. led 2008 v 17:07  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.