• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Kolin, Kutna Hora a vsechno okolo :grinning:

Mamci, tehulky i snazilky :wink:

Pojdte si povidat o vsem moznem i nemoznem :slight_smile:

Jen jednu prosicku mam ... pokud nekdo bude mit jakoukoliv negativni pripominku na kohokoliv z diskuze, prosiiiimmmm vyridte si to osobne pres IP !!! Ne verejne.

Dekuji a muzem zacit klabosit !!! :wink:
7. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Berti, jsem tu jen na skok podívat se, jak se vše vyřešilo. Ale asi nijak. :frowning2: Koukala jsem, že holky už založili novou diskusi. Tak akorát nevím, kam jít. Doufám, že tahle bude neutrální. :wink: A že se třeba holky nenštvou, když se občas stavíme podívat i k nim.
:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
tylinko to vůbec ne,jste vítané....
7. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
autor
Jen budem mit vic prace se ctenim, odepisovanim a pozdravovanim tech co zname :wink: Budem delat hop sem hop tam :wink:
7. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
Tak jsem Alexe opet supla do postylky a usnul. To uz sel spat dneska po treti - neni mu nejak dobre asi. Accch jo. Doufam ze do soboty bude ok. Chceme podniknoout cast ''Cestu kocoura Mikese'' z Hrusic. Celkem je dlouha 20km :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem zvedava kolik toho ujdem a hlavne jaky bude teren, nevim jestli mam vzit i kocar nebo jen klokanku. No uvidime.
7. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
A hlavne doufam ze nebudou padat kroupy jak slibujou :unamused: neeeeee .. urco bude krasny pocasi, ze jo :wink:
7. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Berti, tak já bych doporučovala ten kočár. Já dneska nosila Elu v klokance asi půl hodinky a moje záda byly chudáci.
Já se taky modlím za hezký počasí, slavím narozky, tak aby jsme mohli být venku. :slight_smile:

Katu, díky.
7. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz
Tyli: kdy slavíš narozeniny? My je máme tak nějak stejně viď?? protože budeme ve víru oslav, tak přeji raději předčasně všechno nejlepší, ať ti Elinka dělá jen a jen radost:slight_smile: Jinak počasí má být hezké a doufám, že se nám ty kroupy kdyžtak vyhnou:slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Katus ... ted koukam prosine jo ? :wink: to bylo hezky kdyby se mimisek narodil na Mikulase :wink:
7. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme už doma z plavání a bylo to dneska teda fakt super, malej vždycky v šatně brečí a dneska byl milionovej, ale ty moje záda. Já tam teda pěkně trpěla.
Berti - je dobře, že jsi taky založila pokračování diskuze. Samozřejmě proti tý, co založila Kam nic nemám, ale myslim si, že ta neutrální bude prostě neutrální :wink: :wink:

A holky, přesně jak to psala berta, když se někomu něco nebude líbit, piště to přes IP a nejlépe hned, ať to v sobě nedusíte.
7. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahojda kočiny,
doufám,že Vám tu nevadím.
Sem tam se taky jako Tyli skočím podívat k sousedkám,ale popravdě mě to mrzí no :confounded:
Ale to už je jedno.
7. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
Renat, slavím v neděli společně se svátkem matek, který (hurá) s letos poprvé týká i mě.
:slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Dobré ránko,
Berti - ty sis vymazala fotku? proč?
Teda večer mě to plavání nějak zmohlo a usnula jsem s malým už v 19 hod. Ve 23 se vzbudil na jídlo a spali jsme až do rána. Ale jsem teď krásně odpočatá :grinning: :grinning:
A jakou jste měli noc vy ostatní???
8. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz
tak koukám, že už sem asi skoro nikdo nebude chodit. Je to škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ranko,
tak koukám,že nás tu moc není,snad se to zlepší :wink:
8. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, časem to třeba bude dobrý, no uvidíme. V létě by sem mohla dorazit i moje kámoška, bude mít net až v červenci, tak snad to tu přežije :wink:
8. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky,
zdravím v rychlosti uklízíme a musím jít vařit,kačí dneska vstávala brzy, ale pak jsem jí uspala a vstávaly jsme před hodinou a ted jaksi nestíhačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer se asi objevím hezký den všem :wink: :slight_smile:
8. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahoj,omlouvam se,ze sem vstupuju,ale IP mi nejde odeslat. TYL:volala mi kamaradka kvuli ty kuchyni - tak maj ji 9 metru a vysla je na 70tis.bez spotrebicu.Dela jim to nejakej Karban z Velkyho Oseka (tj kousek od Kolina) a u Kutny hory je pry jeste nejakej pan Matousu a ten ma pry hodne podobny ceny,nikoho dalsiho bohuzel ja ani ona nezname
8. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
sim vždyt můžeme chodit sem, tady je to neutrální půda jak tak koukám, tak nevidím důvod proč nee..
8. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Jani,vis jak,prave ze je to neutral :slight_smile: tudiz beze me.Ale to je vedlejsi,ja ted resim tu horecku,mala je to nejdulezitejsi,zbytek je jen desne malinkej.Jo jinak mi doslo,ze jsem ti s tema riflikama mohla poslat i tu dozu,co?Dosly vcera?Jestli ne,tak snad max v pondeli,at muzete vyrazit do mesta,ale ono je krasne,muzete i v sukynce nebo krataskach :wink: jdu Terince zkusit narvat cipek,ty sirupy mi sni jen smichany s jogurtem a nekdy i to prokoukne a nechce... Mejte se,pa
8. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
chudák malinká, dej jí za nás pusinku :dizzy_face: rifle nedošly tak snad v po :wink: já ti takyk posílala tu pozvánku včera, tak ti asi v po dojde..jestli bude Terce líp tak v út byste mohly dojet třeba asi i Marky přijde, když budou moci, Kačí má teda trochu rýmu a máme jít na Prevenar, tka to má asi zrušit, co?
8. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky,
Sim - malá Ti onemocněla? A nechytla to od těch dětí co hlídáš? Chudinka malá, tak ať jí je brzo líp.

Jinak si myslim to co Jana, je to tu neutrální půda, tudíž sem může přeci přijít kdokoliv :wink: :wink: :wink:
8. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky, jdu vás jen v rychlosti pozdravit. Malá chrní s taťkou a já mám chvilku času.

Sim, díky za info.

Tď koukám, že Berti zrušila albíčka a i svůj profil. :frowning2: Je to smutný k čemu jsme tady dospěli. Ale je pravda, že už jsem o tom zauvažovala i já. :pensive:
8. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tyli - jo jo, je to škoda, i mě to moc mrzí. myslím si, že to všechno bylo moc fajn a kvůli jedný hádce to končí. no teda já doufám, že ne a že ta diskuze bude pokračovat. Že odešla Berta mě taky mrzí. Snad tu bude zase taková pohodová diskuze jako předtím. Co vy na to holky? Zvládneme to???
8. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
nazdárek vespoleček...

hmmm.. :confounded:

Sim.. prosím Tě náš malej má taky teplotu !!! Takže by nějaká hromadná virózka - jen chci poprosit o info o stavu Terezky, abychom to mohly porovnat a případně se navzájem uklidňovat, že to nic není :wink: Marťas má vysoké teploty, až k čtyřiceti bez odečtu a k tomu se dneska přidalo vícečetné kakání :slight_smile: Teď je mi zase líp, protože mu zabral čípek, ale až bude zase sálat to teplo, tak mi bude opět do breku.. bojím se o něj :frowning2: Ale snad je to ta virozka a bude brzy lépe. Dr. nic neshledala, nic nenašla, ale vzhledem k tomu, že se rozkakal, tak to bude asi ten problém... A co Terez? Jak jí je?
8. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
Tak my uz dobry,drzime se na 37,2 a kakala dneska 3x,tak to je v norme.No uvidime v noci.Ytu,to je mi lito,doufam,ze bude Martinek v pohode a ze to rychle prejde.On taky chudacek projde kazdym trapenim,co?Nam dr.rikal,ze pri vysokych horeckach mam stridat po 4 hodinach brufen a panadol,tak to tak zkus :wink: ze to Berti zabalila,me taky desne mrzi a hlavne ten pocit viny,ze je to kvuli mne,je strasnej :frowning2: ale verim,ze s vami zustane v kontaktu,je to fajn a rozumna holka,tak nebojte :wink: .
8. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahojky můžu se přidat?
8. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahojky teretyno, jasně že jo, vítáme tu každýho. Že jo holky.

Ytu - to mě mrzí, že je Martínek taky nemocnej. Chudinka malej.
8. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Sim:Ahojky Leni :grinning:
8. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
AHojky,
koukám že máme přírůstek- vítej Terez :wink:

Leni- nemyslím, že by Berti odešla kvůli tobě, to je blbost, ono se to vybrbilo všechno najednou, když se někomu něco nelíbilo, měl to říct dřív a ne takhle najednou a vytahovat starý věci, to se nedělá, bylo to hnusný a ne každej člověk něco takovýho vydrží, věřím, že se Berti vrátí, bylo jí přece s námi dobře!!

Jitu- třeba fakt Martínkovi rostou zoubky, Terezka to má asi z očkování byly na Tetře, vid Leni? ale ta už třeba zítra bude dobrá! a vy jste už na tom Jitu byli, třeba to má taky z toho, ne?

my máme jít na ten Prevenar v út, ale jeslti bude mít teplotku, tak tam mám asi zavolat, a zrušit to, ne, nebo i tak se máme jít dát píchnout? :confused:
8. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Janim - tak doktorce zavolej a zeptej se jí. Je to určitě lepší, než tam jít zbytečně a nebo tam nejít a přitom by vám to píchli. Malý teda taky není dobře? teda tady je nějaká epidemie či co?
8. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.