• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Sim: tak jsme z toho jelen, no zkusím známou na VZP, co k tomu bude vědět.

Jinak v albu máte břuch (pro někoho už hezký, pro někoho žádný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nenadělám nic :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz
teret: takto je jasný, počkej a uvídíš :slight_smile: ať to dopadne co nejlépe:slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz
Sim - no kytky jsem odstranila a za nima máme právě reprák od kina. Takže teď ho zajímá reprák. No taky ho straaaaašně moc baví záclona. No a dneska se mi dostal za ten reprák až k televizi a já vytáhla zaprášený dítě :astonished: . Jasně, že tam to taky tim vysavačem vezmu, ale ne nějak extra. No až se přestěhujeme, tak nechci žádný koberce.
Navíc mi ten rošťák nechce jíst zeleninu. Doktorka nám povolila smetánky a on tu zelču teď prostě odmítá. Takže smetánky nebudou, dokud nezačne zase jíst tak, jak má.
13. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Renat ... tak to je des s tou vzp. Ae tak snad jak pisou ze od 1.cervence zase neco zavedou .. tak uvidime. Zkusim to plavani s Alexem - aby mi napsali duben - to jsme zacali - tk to by nam jeste proplatit meli, ale ta bezlep.dieta me stve. V lednu mi rekli ze to mam epsi kdyz si prijdu zpetne zacatkem cervence pro celou castku za uplinule pololeti a ono prdlajs - to je fakt nechutny. to jsou cachry

A ty dvojcata - tak to je taky super :slight_smile: to se pak tezko vysvetluje :slight_smile:

Jinak Al snad uz je ok - diky za optani.
13. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Berti: učitě se tady ještě zeptej, i když myslím, že to je plošně ..jsme zvědavá, co od července zavedou :unamused:

tady jsou ještě nějaké news:

http://www.vzp.cz/cms/internet/cz/Vseobecne/Aktuality/index.html?aktualita=prispevky_30_04_2009
(takže Sim, měla si pravdu :grinning: :grinning: nějací prodejci to prý tak dělají, by mě zajímalůo kde...:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz
13. kvě 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky......

doufám, že nepřibyli k Terince žádní marůdkové.......Jak je? Něco nového?

My jsme se právě vrátili od doktora.......nevím, zda jsem to psala na koníka a nebo jen o tom mluvila s některými z vás......Nelíbila se mi Samiho chůze.....pořád chodí víc ze široka než ostatní děti jeho věku, sice chodí už dlouho, ba přímo lítá....ale prostě zeširoka....a tím jak chodí ze široka, tak mu padá vnitří kotníček dovnitř........takže.....dle vyšetření je vše celkem v poho, jen má vadně postaveny stehenní kosti (je tam jinej úhel či co, prý 80 stupňů) a z toho důvodu chodí zeširoka.......mělo by se to samo srovnat......ale může to trvat třeba až do puberty (ale už to nemusí být tak zřetelný, poznal by to jen odborník při vyšetření) a pokud bude nosit kvalitní kotníčkovou obuv, tak se srovná brzy i chodidlo........zkouknul Samiho botky a jsou prý bezva.....tak jsem ráda, že mu vybírám dobré :dizzy_face:

Vercák.....teda to je fajnšmekr :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
13. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
Renat.....krásnej pupíček :wink:
13. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Teretyna.....ahoj......ani jsem tě mezi námi nepřivítala.......takže VÍTEJ :wink: :wink: :wink: Máš krásná děcka.......přejeme ti, abyste co nejdříve dali vale nemocnici.....a malému se dařilo dobře :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
Markyz: ahoooj, děkuji :slight_smile:
Co to čtu, úplně ve mně hrklo, když jsme začala číst, ale jsme ráda, že konec byl relativně dobrý. je dobře, že si se šla poradit a aspoň víš, v čem je problém a kde je třeba nápravy. Určitě to bude dobré a Samíkovi se to brzo srovná.
Pak k tobě přijdu na radu na botičky :wink:

A co škola? Vše v pořádku?

J8 jdu něco dělt, kecám tu od rána a práce stojí :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem tu, hurá! kačí usnula, já peru, povlíkla jsem povlečení, tak mám radost :dizzy_face: že jsem se k tomu dokopala, odpo půjdu mejt kuchyn- hrníčky, skleničky, kačí půjde ven s babí, tak se do toho dám..

Reni- já to nedočítala s tou VZP ale na tu helmu to teda už neplatí asi co? ale my jí máme už cca 2 měsíce, takže asi stejně nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak bříško tam je, vidím :grinning: pomalu se zakulacuje..

Teretyna- přeju at vás už pustí domů, musí to být hrozný, hodně sil!!!

Marky- to je dobře, že už to máte za sebou, vid? aspon víš, že je to v pořádku, tak botky koupíme taky sandálky, co máte vy, když je chválí ortoped :dizzy_face: oddychla sis, co?

SImi- mě ta ženská pěkně štve, se divím, že ty se svojí prořízlou pusinou jsi jí ještě nic neřekla :confused: je divná, chtěla by akorát za málo peněz hodně muziky :stuck_out_tongue_closed_eyes: co Terka, je jí líp?

Veru- Kačí taky chce jíst jak kdy, ono ho to přestane bavit pořád smetánky, neboj, ted mu to chutná, ale vydrž, to bude dobrý, kačí je taky vyčůraná, kolikrát jí namažu chlebík a pak vyndám jogurt a ten miluje, tak se mi na chlebík vykvajzne a zblajzne akorát jogurt :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak Robis se vyspinkal, zkoušela jsem znovu zelču a nic. Udělala jsem mu mlíko a taky nic. Jedl jen ráno v půl šestý mlíko a pak dopolko přesnídávku. No nechám ho asi trochu vyhládnout, když je to takovej mlsoun.
A co se nám dneska po poledním spánku stalo. Dala jsem mu tu dětskou sušenku safari a už vím, jaký zažíváte strachy, když dětem něco je. malýmu zaskočilo a začal sípat a asi se trochu dusil. Hned jsem ho vzala na ruku a bušila mu do zad. no vypadl z něj pěknej kousek. Teda, kuckal docela dlouho a když přestal, tak jsem úplně začala brečet při tý představě, co se mohlo stát. A prdim mu na nějaký sušenky. To je radši snim sama a dám mu je, až bude větší. Jsou to trápení s těma dětma.

Markyzko - teda taky pěkný zprávy. Ale hlavně, že se to chození samo srovná a že nebudete muset podstupovat něco horšího :wink:

Renat - bříško je hezounký, takový malý, ale už viditelný :dizzy_face: A práce Ti neuteče, ta počká a nikdo jí za tebe neudělá, tak se nestresuj
13. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz
veru- třeba si dal velkej kus do pusinky, kačí to nedávno udělala s rohlíkem, taky kuckala a pak se ho bála jíst, chudák, ale taky jsem se vylekala teda..a co zoubky, to kačí taky dělala, když rostly, že třeba dva týdny nechtěla papkat, jen jogurty, přesnídávky, jinka nic, třeba je to taky tím.
13. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jani - asi jo, jak kašlal, tak vykašlal docela velkej kousek tý sušenky. No zoubky nevim. koukala jsem mu teď do pusiny a nahoře určitě nic nepoleze, ale dole to vypadá, že by mohly brzo vylézt dvojky. Má tam takový bílý čárky. No uvidíme. Zkusila jsem mu teď dát znovu to mlíko, co tu měl a nechce. Nevim, nechat ho hladovět je asi drsný, tak bude teda chvilku na smetánkách a přesnídávkách, ale moc se mi to nelíbí, bojim se, že pak už nebude chtít zelču. A když rostly zoubky Kačence a jedla ti jen ty jogurty, začala pak zase jíst zeleninky?
13. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahóóóójda
tak koukám, že tu jsou nové i staronové tváře (já už jsem taky skoro staronová, jak dlouho jsem tu nebyla - ale nějak pořád nebyl čas nebo nálada na net), dočítat se ani nebudu pokoušet - za ty dva měsíce (nebo jak dlouho) jste toho nažvanily určitě hromadu

my máme za sebou 1. rok - oslavu i návštěvu doktorky - takže 10,4 kg, 77 cm (no, asi budeme mít o kousek víc), 6 a kousek zubu
13. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
veru kačíka taky jedla takhle asi dva týdny asi je to pro ně příjemný jak je to chladí, víš?

marti- dodatečně vše nej Kryštůfkovi!! :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jani - asi jo. Tak holt nakoupim různý smetánky a dám chladit i přesnídávky a nebudu ho nutit do toho, co nechce. Snad to bude těma zoubkama, budu je sledovat :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahoj mar! Zdravím a přeju pěkný den.. opravdu dlouho jsi tu nebyla, už jsem se bála, že nepřijdeš :wink: Škoda, že jsem nemohla zastavit, jak jsme se tuhle zdravily na dálku z auta :slight_smile: A co plavání, ještě chodíte? A co prcek, doufám, že nevrlost je ta tam a zoubky ani nic jiného vás netrápí !

veru.. no právě. Já se považuju za docela úzkostlivou matku, nic nechci nechat náhodě, takže co se týká sušenek - někteří mohou potvrdit, ty donedávna prcek ještě pořádně neznal. A to tam píšou na těch Safari že je to od ukončeného šestého měsíce, viď? Já jsem vždycky měla panickej strach z toho dušení a kuckání. Taky manžel mi vždycky nadával, když se malej byť jen zalknul čajem a taky sestřenka měla hnusnou příhodu se svým prckem, kdy se jí dusil až zmodral a nemohl dýchat :confused: takže jsem to brala fakt vážně :slight_smile: Dneska už si Marťas docela poradí, zkouším mu je pomalu dávat, ale fakt nespěchám. Ale na druhou stranu jestli někdo dává od dřív a nemají problémy, tak to určitě dobře. Možná je to taky prckem, jak se s tim zvládá poprat.. Tak doufám, že už se vám nic podobného nestane!

marky.. ahoj, tak to jsou dobré zprávy. To jsem ráda, že vám to dobře dopadlo. Takže na kontrolku nemusíte? Samík je stejně šikulka..

My jedeme dneska ke vzdálenější babí, tak bude brm brm autíčkem na delší vzdálenost. Snad nebude provoz :unamused: ale u babí máme taky internet, tak sem budu jukat.
13. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
tojo, taky se přidáváme s gratulací k roku pro Kryštůfka !! Všechno nej a zdravíčko!

..všem nemocným dětičkám a taky těm v nemocnici přejeme brzké uzdravení a žádné trápení.. :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ytuš - my právě máme od Sunarky a ty mu chutnaj, ale je strašně opatlenej, protože se rozpouštěj. No a jak jsme byli na tom srazíku u Sim, tak Jana mu dávala v autě tu od Safari a snědl jí v pohodě. Dneska jsem mu jí zkusila dát a takhle to dopadlo. Radši s nima ještě počkám. Ale co se týká příkrmů s kouskama, tak ty zvládal v pohodě (dokud mi to teda jedl :grinning: ). Jak píšeš, každý dítě se s nima dokáže poprat jinak.

Malej spinká, tak jdu k němu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 14:22  • Odpověz
děkujeme za gratulace
se zubama je momentálně klídek, takže je fuč i nevrlost (jsem zvědavá na jak dlouho)
sušenky jsem začla dávat kolem 8. měsíce - nejdřív rozdrolený do přesnídávky nebo do jogurtu - to vlastně dělám občas i teď a pak i do ruky - a bez problému, teda pokud nepočítám, že je od nich všechno upatlaný
:grinning:
13. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:

Jsem tu letem světem :slight_smile: Každopádně děkujeme ta gratulace :wink:
Marlan, Kryštůfkovi všechno nejlepšíííí :dizzy_face:

Kubík je milionevej :slight_smile: Navečer sem hodím nějkou fotečku....před chvílí jsme se vrátili z porodnice a tak se aklimatizujeme, oba :slight_smile:

Zatím hojhoj :slight_smile:
13. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz
Kamčo vítejte doma a ještě jednou gratulujujeme těšíme se na fotečky!! :dizzy_face: snaž se odpočívat, je to záhul, vid?
13. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Jéé Kamčo, ahoooj, já si myslela, že tě snad už pustí domů...tak se zžívejte s novým prostředím :slight_smile: a na fotečku se mooc těšíme.
13. kvě 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz
holky já ted mám udělat průřez fotkama z našeho dětství až doted, to je mazec, tak mám fotky papírový na pc musím poslat do fota, je toho tolik to jsem zvědavá co vyberu :grinning: dám tam i kačí jak se narodila atd..
13. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
Hany - tak se připojuju ke gratulacím. Teď už víš, jaký jsou ty pocity štěstí a lásky. Nic silnějšího snad neexistuje. Přeju Kubíčkovi, aby krásně rostl, nic ho netrápilo a měl život plný štěstí, radosti a lásky a Tobě aby dělal jen samou radost. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
autor
Kamcoooo .. ahojky !!! Ja uz chci taky videt foteckuuuu ! My jsme desny co ?!? :grinning: Ani odpocinout te nenechame :wink:

Jeee ... jsem si ted tak zavzpominala, kdyz jsem se ja vratila z Alexikem z porodnice hmmmm :dizzy_face: Uplne ti ten pocim Kamco zavidim :slight_smile:

Verci ... nojo susenky - to taky holkam obsas neco zaskocilo. Tak jsem vzdycky vrazila prst do krku a vyndala to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je pravda ze kazdy ditko to zvlada jinak. Nektere si s tim poradi bez problemu, jine kucka jeste v roce :grinning:
13. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz
Kamčooooo: ten je krásnej :slight_smile: opravdu nádherný prďolka a ten kkuč a vlásky...ten musí dělat jen a jen radost, opravdu se vám povedl :slight_smile: :wink: :wink:
13. kvě 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
A v tý autosedajdě..prostě pohodář :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.