• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Verčák.....chuděrka malinkej :frowning2: Držte se.......asi ho musejí ty zoubečky strašně zlobit..........je to hrozná bezmoc, že? A na sousedy se vyprdni.....teda, pokud je potkáš, tak jim zkus vaši situaci vysvětlit......měli by to pochopit.....no, mně se to radí, že? Já mám stejné problémy se švagrovou, která má ložnici nad námi a bušeního jsme si užili až až.....a byla jsem na ní hrozně naštvaná, dokonce jsem pár dní probrečela....a stejně nic nevyřešila, páč ona se chuděrka musí vyspinkat, protože pracuje 4 dny v týdnu od 7 do 12 plus mínus, někdy je doma i s nákupem už v 11, někdy až v 1..............a to je co říct......no, snad to vyřešíte....držím vám pěsti, hlavně, aby se malej netrápil

Renatko....copak Kubíčka trápilo? :confused: A co ty, jak ty se cítíš? Je ti fajn?

Jani....a jak bylo včera v ovečce? My jsme nakonec byli ráno na sociálce a jen co jsme se vrátili domů, dostal Sam teplotu, takže jsme odpoledne už za holkama a dětma na plavečák nešli.....dnes je zatím bez teplotky, tak to snad vydrží............No vidíš, Kačka z toho snad brzy vyroste....a je vidět, že by se jí další mimi doma líbilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Teri- v Ovečce hezký bylo tam docela i hodně dětí zase, jo miminko se jí líbilo :dizzy_face: a co je Samíkovi myslíš taky od zoubků? :confused: a na tý sociálce jste byli u tý paní, prosím pak o jméno at tam taky můžu jeslti to teda je v její kompetenci, třeba o tom ani nic neví..
13. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Marky - já si v noci taky ůpobrečela a to ve chvíli, kdy na mě zabouchali. Tohle mě dost mrzí, takže tam zadju a vysvětlím jim situaci, že prostě nemůžu dítě vypnout a stejně tak ho nemůžu předávkovat lékama proti bolesti. Jinak teda tvojí švagrovou ti fakt nezávidim, chuděra malá, asi fakt moc dře viď. (myslim to v ironii :wink: ) A z čeho mohl mít teplotku Samík???

Jani - to je dobře, že se Kačence líbí mimi, aspoŇ bude připravená do budoucna na sourozence. No i když některým dětem se líbí jen cizí mimi a pak na vlastní žárlí :confounded:
13. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Veru a je ti líp? tak dojdi za těma sousedama jeslti jsou takový debilové teda :angry:
13. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Jani - už je mi líp, sice ještě mám trošku rýmu, ale není to tak hrozný. Právě jsem vylezla z vany, dám se do kupy a mažu na ně. Já nevim, kdyby jsme tu v noci dělali bordel, třeba pouštěli nahlas hudbu nebo třískali dveřma, tak pochopim, že na nás bouchaj, ale že bouchaj, když pláče dítě? To fakt nechápu. Jim to vysvětlim, že mu prostě lezou zuby a že to neovlivnim, že v noci to prostě víc vnímá.
Pak dám vědět, jak jsem tam dopadla.
13. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak jsem tam za nima byla, pán byl docela příjemnej a když jsem mu řekla, že malýmu lezou zuby a že to neovlivnim, tak to hned odkejval a jen konstatoval, že to budou muset vydržet. Že taky mají dítě a ví, jaký to tenkrát bylo. Myslel si, že ho necháváme vybrečet, aby usnul, ale tohle pochopil. Takže už žádný bouchání nebude. Dokonce jsme se domluvili na tom jejich hraní, že nebude mezi 12 - 14 hod. hrát, protože malej spí. Dost se mi ulevilo :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
no vidíš že je s ním domluva :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Jo jo. Jsem ráda, že to mám za sebou. Nevěděla jsem, kdo nad námi totiž bydlí a co vyleze za člověka, ale zase na druhou stranu, tohle musí pochopit snad každý.

Zítra přijedou moje rodiče, budou tu až do večera a my jdeme s Radkem do kina na 2Bobule, už se těšíííím. To bude zase relax. Chtěla jsem vařit a taťka mi řekl, že se těšil, jak naloží maso na čínu, takže to moje maso nechám v mrazáku a udělám jen polívku. Čínu jsem neměla ani nepamatuju. Hmmm, teď budu asi dělat chutě Lence :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Veru.....paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám radost i za tebe.....no a myslím, že tou čínou neděláš chutě jen Lenině....ale adeptů nás bude víc :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani....já byla dát opožděně žádost o přídavky....resp. doložit příjmy....u té metodičky jsem nebyla.

a jinak Sam to k zoubkům určitě nemá, páč je nastydlej-hrozně kašle....koupila jsem mu sirup a už je to lepší :wink: jen ho ten kašel neustále budí....

jo a včera jsem si zkušebně vlezla do šatů na promoci....a ouvej ouvej....jsem už v nich příšerně napresovaná.....nemůžu se v nich uvolnit, ale naopak se musím snažit to bříško (břicho jak ve 4. měsíci) zatáhnout, co to dá......jinak je to hodně znát......a taky budu muset bez podprdy, páč se mi zvětšil i obvod hrudníku (i když prsa se mi nezdají být větší)....prostě se jinak nenadechnu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ....a to jsem ty šaty kupovala koncem října a byly mi nádherně......chjo....no, snad do středy už víc nenaberu, jinak tam pojedu asi v noční košili.......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
TErez to už je to tak znát, jo? a řeknete to teda vašim na promoci? :confused:

já mám uvařeno na zítrra, děllalal jsem sekanou, zítra jen udělám kaši a dělala jsem bramboračku a ted takovou placku s jablíčkama máme jich hafo akorát nevím jaký to bude našla jsem si recept na netu, mimochodem dobrý stránky, jukněte- http://www.mamincinyrecepty.cz/s-jablky/jablecne-rezy
13. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj,asi jsou nejaky erupce,u nas se taky nespalo a nespi - jen u me v naruci,od vcerejsich 20h terce neklesla horecka pod 39 a mela i pres 40! chudinka mala,ma antibiotika,neji a bohuzel ani pit moc nechce,tak jsem ji koupila v lekarne dzus od hippu,aby ji to piti co nejvic chutnalo a aspon neco vypila. marky,mne ted doktor doporucil nejaky "jitrocelovy sirup na noc" tak jsem ho koupila a uvidim,meli to dokonce v nejaky akci s masti na hrudnicek a stalo to 70kc coz jde,tak snad nam to pomuze.ted se nemuzu hybat,terca na me chrupe,ale presny nazev dodam,je to znacka dr.+theiss.
13. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
predpokladam,ze ta zminka o cine byla jen vtip :slight_smile: ja nikdy ani v tehu takovy chute nemela - vlastne jo asi mesic po porodu jsem mela neuveritelnou cokomanii,ted mam silenou zavislost na cine,mohla bych ji i k snidani,bohuzel to leze do penez,tak se snazim krotit! terez,ono pry podruhy roste brisko daleko rychleji - ja nemuzu potvrdit,pac mi to tehu brisko zakryva tuk,ale asi na tom neco bude. neboj,do stredy to o tolik snad nepovyroste :slight_smile: Tak at je vsem marudkum brzy dobre,clovek by si to radsi odtrpel za ne,co?ja se jdu zkusit vymanit a neco delat,od rana jen chovam.
13. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
jé LEni to je mi líto myslíš že je to chřipajzna? chudinka takovou teplůtku, posíláme pusinky marůdkovi :pensive:

chcete se trochu pobavit, udělala jsem buchtu, ještě že mě osvítilo že jí ochutnám,dala jsem místo cukru sůl tak si to umíte představit můžu jít dělat buchtu novou :angry:
13. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
Prej asi zanet mocaku a k tomu ten kasel a ryma. vymaneni se nepovedlo,chrupe na me dal! jsi to telatko,co? slany jablicka me narozdil o ty ciny vubec nelakaj :grinning: my mame rizoto,ale nevim kdy me terinka pusti se najist.
13. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz
ježíš chudák,kamarádky malá to měla a musely být v nemocnici, tak to asi není tak hrozný vid? vypadá že jí něco bolí? já ted byla v květinářství nakoupit serepetičky na věnce adventní a na dveře a už mají teda pěknej výběr nechala jsem tam skoro 200,- za to köupím i věnec novej, ale jen jeden a takhle si to udělám podle svýho a budu mít dobrej pocit..kdy holky děláte věnce, jelsti vůbec? Leni s tebou počítám na ty větve aby vůbec mohl z čeho být :grinning: že můžu vid? :confused: letos dělám fialovej ale ozdoby máme stejně slaměný teda ale to snad neva..
13. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ja nevim,pze nevim kdy cura - teda asi vim,protoze se chyti za plinku a place a rika,ze boli. doktor taky vyhrozoval nemocnici,ale nastesti jen vyhrozoval,zalezi jak se to bude/nebude lepsit. uz je vzhuru,teplota 38,2 tak jsem prestastna! dokonce snedla trosku polivky a ctvrtku jablicka a vypila UZ celych 250ml - ale to az ted,od rana jen trosku ucucla,tak snad se srovna. vetve dovezu,ale jestli na tom zas zlamu dvoje nuzky,tak ti je nauctuju :-P jo,ten sirup na noc na kasel se jmenuje mucoplant,tak ozkousime a dame vedet.
13. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
ten znám podle slyšení ten sirup tak snad bude dobrej, a terince se uleví, dáváš jí tílka- bodíčka, asi někde musela přistydnou, já vím, že na to trpím,tak je dávám i kačce ta je má teda skoro pořád, kor holčičky jsou náchylný, tak at jí je líp!! za větve díky,už se těším, až něco zase sesmolím :dizzy_face: jdu dělat vajíčka se slaninou mnam,kačí je s tatkou ve vaně, ven samozřejmě nikam nejdeme nemáme hídání, máma ve tmě nepůjde pěšky a jindra když si dá pivo tak jí neodveze, tak asi ted tak 5let nikam nepůjdeme když budeme mít druhý :frowning2:
13. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Simi - tak to je mi Terinky líto, kočička malá, musí dost trpět. :pensive: :pensive: Přeju, ať se brzo uzdraví :dizzy_face:
Jinak jak píše janča, hlavně chránit ledviny, aby netáhlo na zádíčka. Dávat bodýčka a všechny trička cpát do punčoch :wink:
S tou čínou jsem si srandu nedělala, ale nebudu ti dělat chutě dopředu. Spíš dám zítra vědět, jak se tátovi povedla :grinning: :grinning:

Jani - tak ať mamča přespí u vás ne? A můžete aspoň jít ven :wink:
13. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Leni....jojo, potvrzuji....při druhém těhu roste bříško ukrutně rychle :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a říkala mi to i Helena.....no, ve středu budu mít co dělat, abych vůbec v těch šatech vydržela.....kdyžtak si je v autě nechám rozeplé.....A co ta Terinka?????? :cry: :cry: :confused: :confused: :confused: :astonished: :astonished: :astonished: Chuděrka maličká......teda, takové trápení....snad bude brzy líp. Nemocnice teda už nehrozí? Posíláme uzdravovacího hubana :dizzy_face: A děkuju za radu......dej, prosím, vědět, jak zabírají.....

Jani.....slanej koláček????? Hmmm....tak ani mne bys touhle dobrůtkou nepotěšila...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Šla jsi do nového a nebo ses už dnes na pečení vybodla? Jinak ještě nevím, kdy to našim řekneme....já chtěla počkat až do toho 8.12.....ale jelikož už je to na mne opravdu vidět a musím nosit jen samá volná trička, ve kterých vypadám jako usedlá mamina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (což určitě Jirkovi moc neimponuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: ), tak asi co nejdříve....ale zda to bude na promoci, to netuším :confused: Já už se docela i začínám těšit....a Jirka mě opravdu překvapil.....jak se s tím chlubí kamarádům a včera mi neustále volal a říkal návrhy jmen......asi to dokonce zatím řeší víc než já :dizzy_face: Pořád se ptá, jak se cítím, co jsme dělal, nosí dobrůtky, hladí měi.....no, jestli mu to vydřží celých 9 měsíců, tak si mě pěkně rozmazlí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Jé Markyz, to je ale hezký, že tě takhle rozmazluje a že se na miminko těší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Nějak mi to uniklo, ty máš problém to říct rodičům??? Proč? Vždyť je to přeci tvůj život a tvoje miminko ne???
13. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
Tak cumilka uz chrupka nacpana panadolem,antibiotikama a tim mucoplantem tak uvidime jaka bude noc,zatim se mi od ni nechce,ale musim jit uklidit aspon nadobi,celej den jsem ji jen opecovavala a na nic nesahla,tak to tady vypada! jo hned po prijezdu domu jsem ji namazala prsicka a zada tim eucalyptem a to bych rekla,ze je dobry,hezky potom odkaslavala a nemela zadny kaslaci zachvaty,tak uvidime co ten nocni sirup - nam ho prave dr doporucil,ze si to maminky chvali,doted jsme meli na noc sinecod a ten nic moc. veru,jestli me nechces rozplakat,tak uz zadna zminka o cine! :D marky,to se mas,ze jsi tak+opecovavana+-+my+jak+zijem+oddelene,tak+mi+mimi+pripomina+akorat+terca,je+to+takovy+smutny,ze+to+ted+prozivam+sama.+paja+teda+kdyz+prijde,tak+da+pusu+terce,pupiku+a+pak+teprv+me,popta+se+jak+se+citim,ale+jsem+hodne+sama.
13. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Ale je zas fakt,ze to ted tolik neprozivam,nekdy si na chudacka mimi ani nevzpomenu a omlouvam se mu vecer v posteli a hladim ho a rikam,ze se na nej uz tesime... zatim je ale pro me porad nejvic na svete ta mala pipinka... ted behem par dni zacla krasne spojovat 2 az 3 slova,kdyz teda pominu fraze co to je,kde je a tady je,to uz umi hodne dlouho,ale ted prida treba kde je mama? a odpovi si,ze mama haja a tak :D odpo uz vypadala lip,ale vecer se to vzdycky zhorsi. uz jsem klidna,nalila jsem do ni pul litru,coz je u+nas+superuspech+a+i+neco+malo+snedla,tak+at+zaberou+atb+a+bude+dobre!
13. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Veru....no strach z našich nemám....ty jsou hrozně fajn.....moc je mám ráda a oni milují nás.....spíš se mi jedná o naši situaci: Bydlíme v baráku u našich, kde už bydlí i brácha se švagrovou a dvěma klukama (12 a 15 let)....plus naši (2) Já, Jirka, Sami....a do toho se sem narodí další mimi, bude nás 10 plus pes. Půvdně jsme si s Jirkou řekli, že další mimi až do našeho domečku, páč tady už je nás extra moc....no a takhle to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Plány jsou naprd :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže řeším (a nejspíš zbytečně, já vím), jak na to budou reagovat.....myslím si, že naši budou v poho-mamča děti miluje nadevše....ta, pokud by mohla, by se nejraději celý život o nějaké starala....je vyloženě maminkovskej typ....ale řeším tu moji švagrovou, který se ani náhodou nelíbí, že tu jsme....Sama nesnáší.....někdy ho ani nepozdraví, když pláče tak na nás řve, buší....chce pokoj, kde bydlíme a od toho se asi odvíjí vše....je to neskonalá pipinka. Tvrdí, že má z dětí osýpky (a to jí i věřím).....a své děti psychicky týrá.....říká např. že ji bolí hlava a že jestli se jí někdy něco stane, tak to bude jenom jejich vina, nadává jim slovně....ty debile nebo magore je jedna z nejmenších nadávek, hystericky na ně ječí....starší už to tolik nevnímá, ale ten mladší je hrozně citlivej a nedejbůh, kdyby se jí opravdu něco stalo, tak on by se dostal do blázince......velkej vliv má i na bráchu, kterej vždycky býval uplně super....mám ho hrozně ráda, ale strašně se změnil......sice žijeme v jednom baráku, ale skoro spolu nepromluvíme.....Brácha se ale dětem hodně věnuje a i Sama miluje....za ním chodí každej den......no, jsem se zase vykecala.....našim to prostě řekneme a švagrovou musím přestat řešit, páč to je asi jedinej důvod, kterej mi brání se z těhu plně radovat.......hawk domluvil jsem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sim....tak dej ráno vědět, jak je.....Terinka už takhle krásně povídá? Paráda....je to šikulinka....tak ji moc pozdravuj
13. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
čauejs...

jééé, moc děkujeme za gratulace !!! !!!! !!!!! :wink: :wink: :wink:

Ale ani my nejsme bez problémků.. zdravíčko pokulhává. V úterý v noci se prcek probudil, říkal máma, táta a já na něj šáhla a "hořel" tak jsme ráno šli k dr., ta se tak strašně tvářila, když mu prohmatávala bříško, že jsem myslela, že se složim, poslala nás na chirurgii dětskou, že má prý malej tvrdý bříško.. tam udělali sono a nic nenašli, jen spoustu plynů a stolice.. ale vzhledem k teplotám a nejistotě z čeho to je a že si stěžoval na to bříško tak si nás nechali v nemocnici !!! :astonished: Teda tfuj, my z tý nemocnice nevylezem. Přijeli jsme až dneska, takže pěkně celej tejden tam a už nechci, fakt toho mám dost. Noce naprd, byly tam brečicí miminka, přes den taky na prd.. nevěděla jsem co s malým, jak ho zabavit a do toho mu nebylo dobře a ták. Večer se pak rozkakal, pak mu postupně za 2 dny klesaly teploty a srovnala se stolice a pak už byl dobre, ale eště nás tam nechávali den a půl, prý pro jistotu, takže děsběs a hrůza :slight_smile: normálně zvažuju, že zejtra jedu k rodičům a malýho nechám taťkovi a hodím trochu relax, pže 24. listopadu zase jedem do nemocnice na jednu noc kvůli té nožce v sádře a už z toho mám husinu teď. Takže trochu odpočinek. Martínek je na tom už dobře, jen v noci se mi budil a házel sebou v postýlce, já si snad myslim, že ho ta sádra svědí nebo nevim. Nebo zuby.. fakt nevim. Ale pak zase usne a spí :unamused:

terez .. tak přeju ať bříško zůstane co nejmenší, aby ty šaty šly nosit. a ať to celá rodina vezme v pohodě! Samík má teplotu? Tak snad to bude brzy dobrý !

sim.. jé Terezka je taky nemocná? to je fakt děs, tak ať je brzy líp

veru.. tak s těma sousedama, to bych z toho byla taky v pr... protože tohle já nemám ráda, nějaký spory a ještě navíc sousedský, lidi, s kterýma člověk musí žít pod jednou střechou. Když se ty vztahy rozhoděj, je to pak nepříjemný a proto jsem ráda, že to takhle dobře dopadlo. To je super ! Ať malýho brzy přestanou zuby bolet.

a dál jsem toho zase tolik nedočetla, tak pardón.. jdu rychle koupat..
13. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dobrééé ráno, no kde jste??? To ještě spíte??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Malej šel spát včera už v půl sedmý, protože po obědě toho moc nenaspal. Vzbudil se před osmou a skoro hodinu plakal, jak ho braly zoubky :cry: :cry: :pensive: :pensive: Pak už ale usnul, asi i vyčerpáním a spali jsme do 4 hod. a od tý doby jsme vzhůru :confounded: :astonished:

Sim - to je dobře, že se Terince udělalo líp a hlavně že jsi do ní dostala nějaký tekutiny a jídlo :dizzy_face: JInak si myslim, že to je asi normální, že druhý těhu neprožíváš tak naplno jako první. Z toho prvního jsme byly všechny vyjukané a vše pro nás bylo nové, ale u druhýho už je to asi jiný. Navíc už tu je jedno dítě, o který se musíš starat. Chápu, že máš výčitky, že si na bobečka málo vzpomeneš, ale uklidni se, až se narodí, tak mu to všechno maximálně vynahradíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Markyz - na nějakou švagrovku se vyprdni. Asi to musí být hodně těžký, já vím, ale taky když víš, že zbytek rodiny bude mít z miminka radost, tak si jí nenech zkazit jedním člověkem, kterej za to ani nestojí :dizzy_face: Je mi teda upřímně líto těch kluků a tvýho bráchy, že to musejí snášet. :frowning2: A to byla švagrová vždycky taková? nebo se změnila? Vždyť když má sama 2 děti, tak je přeci musela dřív chtít a milovat ne? JInak teda to musí být docela mazec tolik lidí v jednom baráku :astonished: :astonished: :astonished: Mě stačí, když jsme u našich, je tam ještě brácha (ten je sám) a do toho dva psi, který se pořád motaj pod nohama, takže jim věčně šlapeme na packy :grinning: :grinning: :grinning:

Ytu - no teda vás je mi vážně líto, snad se z toho všeho malej brzo vyhrabe. Musí to být náročný viď? Myslim si, že ho ta sádra asi svědí, když se ti takhle budí a nebo se mu s ní prostě jen blbě spí. :frowning2: Jinak k těm rodičům bys měla jet, potřebuješ nabrat síly a odpočinout si, je toho na tebe hodně a manžel to s Martínkem určo jeden den zvládne :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink: Drž se holka, brzo bude po všem a pak bude klid a Martínek bude zase zdravej jako rybička. Držíme palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 v 05:14  • Odpověz
Jsem se nějak rozepsala takhle čerstvě z rána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 05:15  • Odpověz
dobré ráno..
veru díky za podporu, jj je toho teď dost, cejtim se jak zavřená v nějaký krabici, chtělo byto nějakou změnu, trochu zábavy, ale řekli jsme si s manželem, že prcek by měl být ještě doma, trochu taky kašle, takže víkend ještě stráví doma, s manželem a já jestli to teda půjde asi pojedu k našim. Ale je tu malej problémek, že nám křupnul jeden šroub u kola na autě, jak jsme měnili letní za zimní a teď teda potřebujeme ten šroub, bez něj taky jde jet, ale jistota je jistota :slight_smile: tak manžel jel teď do servisu, snad tam někdo bude a snad budou mít co potřebujem na opravu..

tak veru snad brzy malej usne a ty se budeš moct dotáhnout. Já ráno spala jak zabitá, prcka si vzal k sobě taťka a já spala a spala až do půl desátý. Pěkně tuhý spaní teda a sny byly hodně živý.. nějaký dům, moře, dva utonulí a tak podobně :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Jitiu- to je mi líto chudinky naše, snad už bude líp :wink: dám ti návrh domlouvaly jsme se 5.12 na MIkulášským posezení pojd taky, přijdeš na jiný myšlenky :wink:

kačí má taky trochu zvýšenou teplotku nějak to řádí a my máme večer sraz se školou teda já tak půjdu když to nebude hrozný jdu vařiti papa
14. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
Teda holky, koukám, že podzim se začíná podepisovat na většině dětí a teplůtkuje se :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ytu - no jo, ty jsi to asi nečetla, na srázek bys mohla přijít, bude to bez dětí, tak si všechny trošku vydechneme. Určo přijď, aspoň přijdeš na jiný myšlenky, jak píše Jana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani - ať je Kačence taky brzo líp a ať se hlavně teplota nezvedá :wink:

No jinak malej šel spát ráno před 7 hod., takže jsem šla s nim a spali jsme až do půl desátý. taky jsem měla živý sny, ale dost hnusný. Zdálo se mi, že nám někdo v autě unesl Robíčka :cry: :astonished: Fuj, ještě že to byl jen sen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
no ty máš teda sny :angry: Kačí je líp než ráno, asi má teplotku zvětšenou, už jsem ted neměřila, nesálá tolik, tak snad to bude dobrý, je i veselá akorát teda papkat nechce snědla pár lžiček :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hrozný, když takhle dětem něco je!!

Terez- hele a brácha tý pipce taky nic neřekne nebo vaši jsou hrozně měkký,ona bydlí ve vašem baráku, tak má vyšlapovat já si neumím představit tchýni svojí na místě vašich rodičů ta by jí dala :confused: že jí oni něco neřeknou kdž se takhle chová k dětem a všeobecně to chování je děs.
14. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.