• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
chodíme na to jak se o něm tady bavíme do sokola je to od čtvrt na 10 v pondělí. a do ovečky půjdeme příští út ted to ještě necháme tak pojdte taky :wink: taky jsme tu měli tchýni já aspon vytřela barák a ona si pohrála s kačkou, ted se dlouho neviděly, udělala jsem buchtu kokosovou, tak si dala dala jsem jí domu a máme čtvrtku pekáče a buchta včudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
tak my půjdeme do Ovečky s vámi to příští úterý :wink: na to cvičení je Robin asi ještě malej. JInak já už nic pro tchánovce nedělám. Minule jsem dělala chlebíčky a ani si nevzali a dřív jsem kvůli nim taky pekla a nezobli si :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oni jsou takový, že strašně málo jedí :confused:

Před chvílí mi volal táta a našel na netu v Plaňanech pěknej baráček, už po rekonstrukci za 1398000, což je fakt super cena. Možná do toho půjdeme, když nám schválí hypo. Museli bychom se trhnout z Kolína no :frowning2:
17. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
prosímtě to je ale nějaký levný ne? viděla jsi fotky toho baráku? zase ale je fakt že to není ve městě, vid? a ty máš řidičák nebo jak byste se dostávali do kolína když bude tatka v práci mysli na to,že budete jezdit k dr a samozřejmě za náma :grinning:
17. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Jani, je to zrekonstruovaný, fakt pěkný. Pošlu ti do IP odkaz. Jinak řidičák máme oba a jezdíme taky oba, ale teď nemáme čím, ale tak bychom se uskromnili a snad ještě časem koupili auto. Jinak tam odsud jezdí autobusy i vlaky, takže snad se nějak dostaneme. Já už mluvim, jako kdyby to mělo být naše :grinning:
17. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
aha tak jeslti tam jsou spoje tak je to dobrý já to beru ze svýho pohledu řidičák mám ale od zkoušek neřídím víš? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se ráda podívám :wink: já zase honím recepty mrkněte na tuhle stránku docela dobrý :wink:

http://www.mamincinyrecepty.cz/
17. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
tak jsem mrkla nevypadá špatně, ale asi malá zahrada ne, tak na výběh to stačí :grinning: a ještě ta kuchynka myslíš že by nebyla malá?podtím je nějaká kalkulačka a nabízí příklady splácení 40 let okolo 5000,-
17. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
No když jsem viděla, jak snášíš jízdu autem, tak se ani nedivim, že neřídíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Zahrada tam bude asi ještě za barákem, protože plocha je 147 m2 a zastavěná plocha je 86 m2, takže tam zahrada určo je. A ta kuchyň by mi stačila, líbí se mi. Já nejsem zase nějaká velká kuchařka a navíc naši mají ještě menší kuchyň než je tahle a když jsem u nich bydlela, tak fakt stačila. Aspoň má člověk všechno po ruce. Jen ty spoje no. Asi bysme museli sehnat auto. Můj táta už je nějak aktivní, že kdyby se prej složili s tchánovcema, tak bychom na nějaký straší auto měli, je blázínek, ale strašně si ho vážím a mám ho ráda za to, že nám chce pořád pomáhat :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Veru,posles mi taky odkaz? zni to dost pohadkove,aby v tom nebyl nejakej figl a stalo to tak malo - nechybi ti tam nula? nebo jsem blbe cetla? jinak souhlas s tou kuchyni,mala staci :wink: ja ted budu mit megakuchyn,aspon mne to tak prijde ma 3,5x6,5m a nevim jak to zaplnim. ja jsem zvykla na byt a priznavam,ze me byt laka daleko vic nez barak,berous by v byte umrel. ja stejne nechapu,jak jsme se my dva dali dohromady a ze to klape,kdyz jsme oba uplne jini,my mame spolecnou snad jen lasku k nohavicovi. a samozrejme deti.
17. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jo a k nasemu nocnikovymu pokusu - vcera terca behala bez pliny,porad jsem se ptala jestli chce na nocnik,nechtela. najednou pribehla z kuchyne a hrr na nocnik,tak jsem se ji ptala,jestli uz nahodou necurala a kam a tak mi to sla ukazat.v kuchyni louze a ona jak tam bezela,tak chudak uklouzla. tak ji vysvetluju,ze proto se musi curat na nocnik,aby nekdo neuklouznul a nemel bebi.dneska zas bez pliny - snad 3 hodiny nic,jen semtam rekla cur,ale na nocnik ani za nic,az zacla plakat,ze chce curat a tak jsem ji dala plinku a hned se vycurala. ona ma v tom nocniku silenyho+strasaka,ze+to+radsi+drzela+asi+strasne+dlouho+nez+aby+sla+na+nocnik-+nechapu+proc!
17. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
Aha,ja jsem trotl,cetla jsem jen 139 tisic - no i tak to vypada na supr cenu pokud je to po rekonstrukci. tak at to vyjde!!!
17. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
je chudinka malá já to ted nehrotím jak je kačí zle, včera u nás byla tchýně a divila se, že kačí nechce udělat hovínko do nočníiku.
nevím zda máme jít k tomu dr volala jsem tam a prý na 10 bude mín lidí teplotu nemá jen ten kašel a rýmu ale chtěla jsem jeslti to nemá třeba na průduškách jí dát poslechnout aspon..
jinak já se teda těším až někdy za 100let budeme mít barák na velkou kuchyn, tady mám pidi a fakt mi teda nevyhovuje :frowning2:
18. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Jani, tak ty jsi taková akční v kuchyni ne??? Ale já se se sporákem fakt nekamarádim :grinning: :grinning: :grinning: K doktorce bych zašla, aspoň si jí poslechne a řekne ti víc a ty budeš trošku klidnější :wink: :wink: :wink:

Sim - teda chudák Terezka, takhle to držet. Asi si budete muset dát s nočníkem pauzu ne??? Nebo já nevim. Jinak já bych třeba šla do bytu, vlstně mi to je docela jedno. Jde o to, že byt si člověk udělá podle svýho a je hotovo, ale když nám dají účelovou hypo, tak máme jen na byt a na opravy penízky prostě nebudou. A u tohohle baráčku nás fakt láká cena a taky že má zahradu, na který by v létě mohl mít Robin bazén a mohla bych si vzít zpátky k sobě psa, kterýho mám teď u našich, protože v paneláku trpí :frowning2:

Robíčkovi se asi růst zubů zastavil, protože teď už 2 noci spal bez křiku. Sice si odpočinu, ale jsem vážně zvědavá, kdy mu to vyleze :confounded: :astonished: :confused:
18. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
asi se tam půjdeme podívat a když tam bude hodně lidí tak na to prdím, nechci aby chytla v čekárně ještě něco jinýho a mám strach z tý chřipky!! :frowning2: přemýšlím, že se možná na tu mikulášskou v sokolu vyprdneme, tam bude lidí a bacilů..
18. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
to jo, teď toho řádí fakt hodně. No uvidíte, kolik tam bude lidí :wink:
18. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Je fakt,ze zahrada je poklad a staci mala. das tam prckovi pisek a houpacku a muze tam celej den blbnout,v tomhle veku je to uzasna vec. pozdeji taky,ale uz se deti zabavi vic treba na hristi s kamarady. byt je pohodlnejsi - vidim to treba s tim topenim v kotli,shaneni dreva,uhli... sekat travu,hrabat listi ,premyslet jestli mam ve studni dost vody atd. v byte se zmackne cudlik a je zatopeno. taky je to zas o dost drazsi ten provoz. terca a nocnik - ja ji nenutim,jen to zkousime,ale uz zas teda nezkousime. zkusim to sedatko na wc,ale treba az v lednu.
18. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
tak jsme doma kačí má virozku nemáme tak 2-3 dny chodit ven, tak budeme pořád zavřený achjo aspon jsme se prošly ted..má zarudlej krček,máme další medicínku,takže sirupy už máme 3 :confused: ale máme používat ten novej,ještě že to můžeme brát i my..

jinak s tím sokolem a mikulášem jsem to probírala s dr a nejdeme tam, je fakt že tam bude hodně dětí, budou nachcípaný pže rodiče to chtějí vidět a děti tam budou i nastydlý, takhle malý děti nemají z toho rozum a nebudou si to pamatovat a já z tý chřipky mám vítr takže půjdeme jen do ovečky,tam bude mín dětí a je to tam taky hezký!! :dizzy_face:
18. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
jani,tak hlavne at to princezne pomuze a dostane se z toho! chtela jsem vam jen rict,ze muj sikovnej tatulda nejak odstranil ochranu a zmensil soubory,takze teletubbies jsou preprcly. jsou to 2 dvd a na kazdym 5 pohadek,ma nekdo krom jany zajem? terka spi,jdu+si pul hodky cist a pak se dam do uklidu a dalsiho zehleni.
18. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak uz si ctu hodku! a dost,jdu na to. veru,mne ty stranky na mobilu bohuzel nejdou :frowning2: ale preju vam to moc!
18. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsme byli dopo v Ovečce - byla tam 1. keramika a bomba, udělala jsem si 2 zvonečky a několik hvězdiček (víc toho s tím mým zlatíčkem nešlo), příští týden bude opět, tak zase něco vyplodím (možná bych si i zajistila hlídání pro Kryštůfka a šla sama - že bych vyrobila nějaké vánoční dárky), uvidíme

veru - hoď mi taky odkaz, že bych vám to omrkla :wink: jo a užívej se bezzubůrůst (to je slovo, co :grinning: :grinning: :grinning:)

sim, jani - u nás nočník taky stále nehrozí, ale nehrotím to..........
18. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
to je dobře Marti, že se vám to líbilo :dizzy_face: my jsme se vyspinkaly, i já po dlouhý době a měla bych jít taky něco uklidit, ale nějak se mi nece :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak to když budeme chodit na keramiku Mar tak odpadá zase plavčo st dopo jinak v týdnu to nejde, ne?
18. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Sim - já bych také možná uvítala teletubies, vím že je žerou snad všechny děti :grinning: :grinning:

Jani - doufám, že tenhle sirup zabere Kačce líp a hlavně co nejrychleji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mar - fakt super slovo, čeština je stejně krásná, je tolik možností na slovíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak jsme se s Radkem domluvili, že teda asi půjdeme do koupě bytu, protože na barák by nebyl čas. Ten co jsme měli vybraný má opravdu pidi zahrádku, pak jsme měli vyhlídnutý ještě jeden, ale tam se musí dodělat celý podkroví a na to fakt čas nebude. radek musí chodit do práce. taťka říkal, že by nám pomohl, to je sicce pravda, ale sám má dost práce na svým baráku, taky chodí do práce a ještě aby jezdil sem k nám??? To raději koupíme byt a postupně si ho budeme vylepšovat. Navíc jednou stejně každej zdědíme půlku baráku, takže v budoucnu si budeme moct třeba nějaký koupit, až budou děti větší, ale teď se na to vážně necítíme :frowning2:

JInak jsme měli vyhlídnuté tyto baráčky
http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/planany-1978683964

a do tohohle nás taťka uvrtává
http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/polepy-1977724361
18. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
Veru ten je ale hezkej :dizzy_face: já taky nevím co si jindra představuje,když je od po do pá pryč jak tam kdo bude makat, my v životě barák neměli takže se i musím naučit což o to, ale nemůžu dělat všechno sama..
mar- a kolik vás tam bylo? kdyby to šlo dám kačí taky hlídat..je to od 9 já bych mohla tak max do půl11ale a co se má dělat? věci se tam platí nebo si musíš přinést?
18. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj holky, nějak jsem strašně líná, docela vás čtu, ale nestíhám psát.. jsem nějaká mimo :sweat_smile:

nemáme se tak špatně, malej už je zdravej ťuk ťuk a příští úterý jedeme do HK na předělání sádry, bohužel ještě ne na úplné sundání :pensive: to bude až po novém roce... ale mám radost, že už jsme v půlce.. ufff... a do nemocnice v úterý se mi vůbec nechce, budeme tam muset spát, to je naprd :-/

malej začal malovat, maluje všude, kde může, tak furt všechno drhnu :sweat_smile:

veru, baráčky hezký, přeju vám, ať vyberete.. jo vlastně byteček, viď? Tak ať dobře a levně vyberete ten :wink:

jani.. tak doufám, že už vám bude jen líp a líp
18. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
Jitu musí to bejt těžký ale jste v půlce, vydrže!!kačí taky maluje i po zdi :grinning:

kačí má pořád kašel, ale já to chytla už od ní prkám tady tak ještě jindra a jsme komplet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni- udělám ti možná chutě, jdu dělat ty zapečený těstoviny s tvarohem :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Cau,kdepak jani,me ted sladky nebere. chute mi udelas cinou nebo palivou klobaskou. u nas je to relativne dobry,bez rymy,bez kasle,bez horecky ale pro zmenu ma nejakou vyrazku. ma to asi od pondeli,ale to nebyla videt,jen na omak a malinko,dneska uz to ma docela hodne na prdelce,nozickach a trochu na zadech a zruzovelo to,predtim to nebylo vubec videt. dr rikal,ze to muze byt k tem antibiotikum,tak dneska je dobrala,tak to snad zmizi. nevim co zitra uvarit,nic me nenapada! pan paja by chtel neco lehciho,tak jdu vymejslet.
19. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
tak to snad nic nebude jeslti to může bejt od ATB, koukni na ty stránky jak jsem posílala tam je receptů taky tam hledám ted :wink: jsem ráda,že vám je líp!!
19. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Dobrý den, jdu k vám na radu. Kdo prosím nastřeluje naušničky? U nás v Hoře to nikdo nedělá, tak mi dr. řekla, že snad někde v kolíně. Víte o někom některá? Za každý tip budu vděčná
19. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Ahojky holky,
tak včera jsem byla na kontrole,jsme OK,já i malej,ale čípek ,5 cm,nevim doktor mi k tomu nic neřekl,holky na dámě prej že hranice jsou 3cm do 30.tt,nevim.Dostala jsem jen magnesium,mám ho brát každý den a nesmim nikde moc courat-já se s malým naběhám za celej den až až :confounded:

Leni,prosim tě,dostala jsem vynadáno,za tu naši kolizi ve Futurumu.Měly jsme ject prej hned do nemocnice,obě dvě,na kontrolní UTZ,že prej stačí i sebemenší rána a může se začít odlučovat placenta :frowning2: Tak prej pro příště...Tak doufám že tě malý pídátko pořádně kope a víš o něm že je OK.Sestra mi ještě řekla že prej u spolujezdce je to nehorší,páč se mě ptala kde jsem seděla a prej by si nás i v té nemocnici na noc nechali :cry: .Tak to hlavně neříkej Pavlovi jinak tě se mnou už nepustí a příště až budu couvat budeš stát venku a budeš říkat :wink:

Zítra se děti ve šklce fotí,tak jedu s Tomem taky,abych je měla na vánoční fotce oba dva a ne pořád jenom Týnku.To tam zase stropí povyk,se nenechá fotit malej :grinning: Tátu máme d zítřka na kamionu :frowning2: Tak tu budeme sami.
19. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
ten čípek 2,5 cm,koukám že se mi dvojka "neotiskla" :grinning:
19. lis 2009 v 15:37  • Odpověz
holky a co jste dělaly ve futuru proboha, to jste do někoho narazili, to Pája určo neív vid Leni? :confused: Teri když ti dr nic neřekl, tak mu věř, kam chodíš?

leni kdy vy dorazíte příští nebo přespříští týden? potřebuju zase tvou odbornou radu přes pc máme to tady v angl a já se učila nj, takže...potřebuju poradit zase s fotkama tak jsem se to naučila a v půjčeným pc je jinej program a už to neudělám
19. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.