• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
adalajda- dělá to dr KOpecký má i na netu snad číslo mrkni :wink:
19. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Cusik, ale futurum je takova usmevna historka - terka couvala a zapomnela,ze je za ni sloup :D kupodivu auto ma sotva znatelnej skrabanecek. jani,ja bych to asi nechala az na ten prespristi tyden a vezmu ti rovnou ty vetve. nevim co ta vyrazka,aby to zas neco nebylo. jinak mi muzete zavidet,pze az na jeden darek pro paju mam uplne vsechno k vanocum a i terce k narozkam nakoupeno! jen chci jeste terce k narozkam ten stan s tunelem,ale to jsew se rozhodla,ze uhradi berous. ja dneska dostala dve poukazky do tesca se slevou 150 pri nakupu nad 450,tak jsem si koupila+2+podprdy+a+mamce+svetr+a+vyslo+me+to+na+600,-+takze+super+a+vanoce+mam+odbyty
19. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
vidíš tak to je dobrý! já na to myslela právě jeslti nechceš až ten další týden že bysme rovnou sfoukly ty větve tak jo, ty vydrží nějakej čas ne, než začnu dělat věnce.dárky já už mám taky heč heč ještě pro babí a sháním nebo začnu v lednu kačce nějakou tu hezkou panenku k narozeninkám, mám takový obludáka tu chci vyhodit, ale má jí ráda :grinning: a pak ještě jednu tak jí za to koupím novou.
19. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
veru - v Polepech byste byli sousedi :slight_smile: , taky tam předěláváme baráček

jani - ta keramika je za 50,-/hod a je v tom i materiál, určitě doraž, je to perfektní relax

sim - a dáváš po dobrání ATB laktobacílky na srovnání střevní mikroflory?

jitu - tak ať vám ta druhá půlka uteče co nejdřív

a ještě jeden dotaz na Sim, Markyz a Teretynu - vezmete mě do party :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
.......ale pssssssst, ještě je to tajný :wink:
19. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ju,mar! mam za tebe hroznou radost!!! tfuj tfuj tfuj,at jste vporadku a zdravi a uz at mas pupicek! lakto nedavam,ne ze bych nechtela,ale 3x jsem myslela na to,ze je musim koupit a zapomnela na to,zitra zaukoluju berouse at zajede do lekarny. tralala,bude dalsi mimi!
19. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj.. jé Marti tak to jsou super zprávy.. moooc gratuluju a nikde nepovím :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:

já taky nedávám žádný laktobacily, už takhle jich po světě lítá dost, těch bacilů :grinning:
my zase prodáváme byt, půjdem do něčeho jinýho, ale ještě to není jistý a vůbec nevím, kde to vlastně skončíme, hlavní zálusk máme na Týnec, ale třeba z toho bude jen větší byt v kolíně, já nevím :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jůůůů Marti - tako moc moc moc gratuluju. Už nás tady bude teda málo, co máme jen 1 dítko :sweat_smile: A vy teda budete taky bydlet v Polepech? My se pořád nemůžeme rozhodnout, jestli byt nebo baráček. Ale baráček začíná mít víc PRO.

Ytu - neboj, to uteče už rychle, teď nastane předvánoční shon a než se naděješ, tak sádra bude dole :dizzy_face: A tu jednu noc ve špitále zvládneš, to bude v pohodě :wink: :wink: :wink:

Sim - ta vyrážka bude asi z těch atb ne? Hlavně, že už je jinak malý dobře :wink:
19. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
ahojky,
Jé Marti gratuluju moc moc moc,tak vidíš antikoncepce KRyštof nezabrala :grinning: :dizzy_face: jé holky normálně vám budu závidět :dizzy_face: vy budete mít miminka hezky po sobě a my pak zase budeme sami samotinký nejmladší :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidím na tu st když to vyjde dorazím, kolik vás bylo minule? a mamina to ještě neví teda?
20. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
marlan:moooc gratuluju!!!

Tak jsme byli na tom focení dneska,no síla.Tom se koukal na děti a jak na nás došla řada-sek a ne nechci.Jsem byla snad rudá až na zadku! :confounded: nakonec jsme ho "ukecali"na traktor,no ale šklebil se strašně,sem zvědavá co z toho nakonec vznikne teda :grinning:
my jsme doma sami,tatka ode dneška jezdí kamionem :unamused: Já jdu zítra do školy,vzdělávat ten svůj zakrnělej mozeček :grinning:
20. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
a včera jsme ostříhali malýho.je na ježečka,ale jak má ty vlasy blond tak vypadá jako kdyby byl holej a je takovej starší..... :frowning2:
20. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
jani - bylo nás asi 6 a bylo to fakt fajn, mamina je momentálně ve Francii, tak zatím nic neví

veru - jo, jo, budou z nás polepáci
20. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
musíš mít radost, co? :dizzy_face: u dr jsi ještě nebyla? tak to asi neklapne RC nový co chcete s EVinou ted co? :grinning:
20. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Mar - no my se v sobotu jedeme do Polep podívat na ten domek, tak uvidíme.
20. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
jani - jdu ve čt, a to RC by stejně byla hudba daleké budoucnosti :grinning: (mimochodem těhotenství by na závadu nebylo)
20. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahojky :wink: :wink: :wink:
mar-gratuluju a ted už jen to bydleničko a bude to :wink: :wink:
je a s kym budu chodit na vinko :frowning2: jani už je to jen an nas :grinning:
20. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
však Marta si sklenku dát může :wink: v tom prosinci s tím teda počítáte na mikuláše?
20. lis 2009 v 15:12  • Odpověz
Cusik,mam zadelano na pernicky a zitra upecu prvni davku,hec! dneska mam porad hlad,ale jsem nejaka lina i rohlik si namazat. terka mi dneska rano hladila zada a rika zada mala,nevim kde to vzala,ja ji rikam,ze ma zadicka a jeste se me rano ptala,kde je paja misto tata :slight_smile: mrska mala. ted jsem na radu helci pustila potkali se u kolina a terka je z toho paf,mamka to vcera vyhrabala z tech vecernicku,kupuje to nekdy brachovi. jo a prdici historku jsem vam asi jeste nepopisovala,co? asi min.tyden si rano t.prdla a rika mama taky,jako abych si taky prdla a ja ji rikam,ze+mi+to+nejde+a+ona+mi+rika+-+takle+a+zatlacila+a+zas+si+prdla+:D+ona+je+proste+prava+dama+:D+teret,hlavne+ze+mate+nafoceno.se+pak+prijdu+na+toho+vaseho+manekyna+podivat.
20. lis 2009 v 15:56  • Odpověz
Jani - já teda s Mikulášským vínkem počítám :wink: :wink: :wink: :wink: Snad nás bude víc :wink:

Sim - teda ta Terka je ale číslo, jsem se fakt nasmála i Radek se pobavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska jsem byla s malým celý odpolko venku, byli jsme krmit na ostrově kačenky a Radek mě pěkně překvapil, přestěhoval v obýváku sedačku a máme tu teď víc místa. Jsem z toho celá vyprdnutá, vůbec jsem to nečekala a hlavně by mě nenapadlo, že by to stěhoval sám. Je hodnej :dizzy_face:
20. lis 2009 v 18:34  • Odpověz
Cusajda,kde jste? je,veru,myho chlapa by neco takovyho vubec nenapadlo - maximalne by mi dal do obyvaku misto koberce kanci kuzi! a nase terka je hrozna komedie,nechapu kam na to chodi. dneska se hrozne tesim,az pujde spat a ja se dam do tech pernicku.
21. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
ahojda,
my byli ráno plavat a odpolko jedeme přát Alešově babičce do Týnce

veru - tak co domek?
21. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holky, tak se po delší odmlce hlásím, to víte užíváme si svištíka :slight_smile: jsou to opravdu tak krásné chvíle!!!! Bych na něj mohla vydržet koukat 24 hodin denně.
Máme se krásně, co doma hlídáme váhu, aby nebyla zkreslená, tak máme už cca 3900g (z porodnice jsme odcházeli s 3108 :grinning: v pondělí jdeme k dr., tak uvidíme, co řekne.
Trochu nás trápí kopřivka, takové flíčky s pupínkem uprostřed, ale prý je to normální, eventuelně to může být reakce na něco, co jsem snědla..i když má to jen na obličeji..tak uvidíme.

Moc nedočítám, ale jednu věc jsem zaregistrovala..takže Mar...gratulace největší!!!!
21. lis 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz
Renat - teda Kubíček krásně přibírá, jen tak dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sim - však Radka to taky napadlo u piva, že to přestěhuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No měli jsme to v plánu, koupili jsem i delší kabel k televizi a jinak se nic nedělo a včera když jsem šla ven, tak Radek šel na pivko a tam ho to napadlo, že by mě mohl překvapit. Ještě že to pivo pije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mar - no domek strašnej :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako na fotkách to nevypadá špatně, ale je tam vlastně nafocený jen to hezký. Jinak do podkroví nevedou ani schody vnitřek, tak se leze veňkem. Pak je za barákem údajně zahrada ve svahu. No na tom svahu by měl problémy i kamzík, protože je pěkně prudkej. Pak je to strašně studený a taky pěkně vlhký a sluníčko bysme viděli jen když bysme vylezli před barák. No fakt děsný. Práce by tam bylo strašně moc a prostě se to nevyplatí, takže budeme hledat dál a pravděpodobně půjdeme do bytu, protože na údržbu baráku fakt nemáme čas a ani peníze :confounded: :confused:
21. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahojky,
veru - ono to vypadalo že je to do kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes: něco najdete a když ne barák tak byt :wink:

chtěla jsem jít s kačí odpo ven ale je hnus teda a vyprala jsem deku do kočárku, tak si tady hraje s tatkou, kterej je svátečně doma a já aspon uklízím a jdu povlíkat peřiny už jsem udělala i perník, ale na plechu..

Leni- já dělala perníčky když jsem byla těhu, copak těsto, to je dobrý, ale to zdobení nikdy více to byla katastrofa :grinning:

Reni- jen užívejte :dizzy_face: a co Kubík velkej bráška?
21. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
Jani - no je to fakt děs a hrůza. A jako kopec a kopec, tohle byl fakt extrém :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No budeme hledat dál, něco určo najdeme. Jen jsem fakt zklamaná, člověk se trošku nadchnul a ono tohle :astonished: byli jsme i v těch Plaňanech mrknout na ten druhý domek, jen z venku a tam zahrada není žádná. To by taky nemělo smysl. Stačila by nám u baráku zahrádka jako má třeba Lenka, jak jsme tam byly. Tam se v pohodě vejde v létě bazén, pískoviště a posezení :wink:

Dneska jak tu byl můj taťka, tak se mnou pak jel ještě nakoupit a zaplatil nám nákup, to je milý od něj a potěší to :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem říkala, že by mohl jezdit častěji :grinning: :grinning: A ještě nám umyl po obědě nádobí, já totiž přebalovala malýho, Radek vybaloval nákup a táta se na to vrhnul :angry: Jsem mu říkala, ať to nechá, ale on je takovej, prostě aktivista no :wink: :wink: :wink: A to uvažoval i o oknech, ale ty jsem mu rozmluvila :grinning: :grinning:

Mluvila jsem s mamčou (jezdí teď pracovat do německa) a říkala, že koupila malýmu k vánocům plyšovýho medvěda. Když tu byli totiž naši naposledy, tak jsme byli po nákupech a malej strašně v obchodech tulil velký plyšáky, tak dostane prvního méďu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Cusik,veru to me mrzi,ze jste nepochodili :( mne taky nase zahradka prijde akorat ani o vetsi nestojim,na sadkach ale nebude nic,tam je vsude voda,no hruza! bohuzel si bydleni vybrat nemuzem a mame to predem dany. a teda tatku mas ukazkovyho,ten muj je neskutecnej bordelar a neskutecne tlustej a kdyz prijede,tak do me reje,ze mam doma bordel a at zhubnu - ale stejne je uzasnej nebo aspon detstvi mi dal krasny.
21. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
Jo tak já teda můžu naštěstí říct, že mám snad nejlepšího tátu na světě. :dizzy_face: Už od malička jsem byla jeho miláček, rozmazlenec největší. Pořád mi něco kupoval. Pak když jsem začala chodit třeba na diskotéky, tak pro mě i ve 3 ráno přijel, jen abych se dostala domů a dneska??? No je to pořád stejný, máme spolu skvělý vztah a jsem za to ráda. Jen ho člověk nesmí naštvat, to pak máme na talíři třeba měsíc. Ale je fakt, že jsme mu už třikrát nabourali auto a pokaždý to vzal v pohodě, hlavně že se nám nic nestalo. Je fakt ukázkovej.

A Leni - neboj, do mě táta taky reje, že jsem tlustá a že mám doma bordel, ale beru ho s rezervou :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 18:37  • Odpověz
do mě reje manžel ale ne s tím že jsem tlustá teda :grinning:
21. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
A pernicky se nekonaly - prijel tata a sil do me,ze jsem tlusta,ale bylo to fajn odpoledne,on to uzasne umi s detma a terka na nem uplne visi,cely odpoledne s nim blbnula. ted jsem uvarila bolonskou omacku a testoviny,tak si nacpala pupik a ukecavam ji na pyzamko. jo veru,to jiny obleceni po 2 dnech prokoukla,tak jsme zase na zacatku... tatku mame na honu,no ted uz spis v hospode,ale pry do sedmi prijede,tak mu asi dam za ukol uspat tercu a upecu par plechu. jani,ja to zdobeni mam taky sileny,ale loni uz to bylo lepsi,chce to cvik.
21. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
no vidíš Leni máte tatku doma? :dizzy_face: jen at uspí Terču..našemu tátovi jsem to taky chtěla dát včera za úkol, když jí přes týden nevidí jak jde spinkat, ale jaksi se mu nechtělo :confounded: já to chlapský myšlení prostě nechápu!!

Veru a vy máte doma tatku nebo je na noční?
21. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.