• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
No tatka nejak jeste nedorazil,uvidime :slight_smile: jestli dorazi dyl,tak ma smulu,pze jsem k.o. a usinam. veru,ja mam taky tatku bajecnyho a beru to s rezervou. ale vlastne mam takovy rozporuplny pocity,tata je uplne prisernej clovek,ale zaroven tak skvelej,ze ho nejde nemilovat... je to takovy zvlastni... jo a ta moje mala kruta se porad hada. treba mi rekne,ze ma bobik,tak ji rikam at mi ho jde ukazat a ona: neni,neni a ja ze je je a ona zas neni,neni,neni a kdyz ja otocim a reknu neni,tak ona hned,ze je je je! hrozne ji to bavi,prohadame pul dne! ale nejak nevim jestli to+brat+jako+hru+anebo+to+utnout+co+nejdriv,ale+ona+ma+z+toho+takovou+radost.
21. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Tak tatka dorazil jen jsem to dopsala,tak pry bude uspavat...
21. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Lani - já bych to neřešila, pokud jsou to takovýhle prkotinky, tak se hádejte. Já se dneska pustila do Robina. Sednu si k počítači a on okamžitě chce na klín, sednu si gauč a on chce nahoru, ale Radkovi to nedělá, tak jsem mu tady tohle všechno říkala a trošku nahlas a on na mě začal dělat prstíkama ty ty ty a nadával taky tou svojí řečí a přitom se smál. Jsou to šídla ty ratolesti naše. :grinning: A Terezka tím, že už umí trochu mluvit, tak jí to hádání baví víc. Asi v pubertě budou hádky horší, tak bysme si měly užívat tyhle :wink: :wink: :wink:

Jani - taťku máme doma už týden, měli teď veliký volno a na noční jde až zítra. Příští neděli jedeme k našim a s tchýní půjdeme koupit Robíčkovi zimní botičky. Ptala se, co mu mají koupit k vánocům, tak jsem zavrhla hračky a řekla, ať koupí botky, jsou taky dost drahý :wink: Jo a to chlapský myšlení, o tom mi něco povídejte. Radek nějak poslední dobou odmítá přebalovat malýho, když je pokaděnej, prej je to moje práce a já mu říkám, že dítě je nás obou a on že já jsem na mateřský. To je teda logika. A když jsem mu řekla, co by dělal, kdybych byla třeba nemocná, tak prej že by se o něj staral. :sweat_smile: Ale nemůžu si stěžovat. Za ten týden, co je doma, mi vypral všechno prádlo a i pověsil a uklidil a taky povlíknul postele. Hodně v domácnosti pomáhá. Mám chlapa, kterej se v plno věcech podobá mýmu tátovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
no tak já mlčím, jindra by vyndal prádlo z pračky a to je tak všechno..je hodně v práci, taky to má těžký chápu ho, ale my se taky neválíme a přijde mi že to nechápe on :confused: jsme na dovolený ne?
21. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
no já vím, mám štěstí, většina chlapů takhle doma nepomáhá. Jani, Radek taky chodí do práce, pomáhá mi, i když má třeba krátký volno a v práci fakt dře. Ale je fakt, že on byl takhle naučenej už z domova, že musel pomáhat a když jsme ještě bydleli u našich a byli spolu krátce, tak jsem se ho zeptala, jestli mi pomůže s nádobím a on řekl, že je to ženská práce a já mu na to řekla, že on z těch talířů taky jí. NO a od tý doby pomáhá. Mu to asi trklo nebo co a je to v pohodě. Stejně s tím prádlem. Naučil se prát, když jsme měli v Rumburku pronajatý byt a já dělala v Lidlu a když potřeboval vyprat věci do práce a já byla třeba až do večera v práci, tak se to naučil sám. Prostě jsem si ho nerozmazlila :wink: :wink:
21. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak já k vám pošlu jindru :grinning:

koukáte na sněženky, docela to jde, ne? :wink:
21. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
koukáme na sněženky, je to hezký, koukali jsme i včera, abysme si to připoměli. Povedlo se jim to. Je to jako ve skutečnosti. Můj táta měl se základkou taky sraz až po 30 letech a plno se jich ani nepoznalo :grinning:

No Jani - jsem ráda, že jsem si takhle vychovala jednoho chlapa, nevim jestli bych zvládla převychovat i dalšího, když už je zvyklej na určitý pohodlí. Znáš to přísloví??? Ohýbej proutek, dokud je mladý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda tím nechci říct, že jste starý, to néééé :sunglasses: :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak u nas je to trochu jinak tim,ze mame ten barak. s tercou teda pavel krom hodne obcasnyho oblikani moc nepomaha a doma krom vareni temer vubec,ale zase hodne dela na zahrade,ted hrabe listi,v lete seka travu a hlavne porad dela drevo,tim ze ho ma z prace za par kacek hodne usetrime na topeni,ale je to tvrda drina no... ale zas narozdil od plynu nebo elektriky protopime za sezonu jen cca 10tisic. dneska se uspal i s terinkou a me se divi,kdyz usinam driv jak ona. mam upecenou pulku davky,zitra udelam druhou pulku,az bude terca spat a zdobeni uvidim,mam z nej+vzdycky+vitr,ale+loni+to+docela+slo,dokonce+jsem+zdobila+barevne,ale+bila+je+hezci+-+je+to+proste+klasika!
21. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
Cus,tak my uz mlsame pernicky - nevim jestli je vubec stihnu ozdobit! terunce chutnaj snad vic nez me,bagruje slusne,akorat ryby nepapa,s tema si hraje,zato stromecky a zvonecky!
22. lis 2009 v 08:32  • Odpověz
JSI ŠIKULA LENI :dizzy_face: JÁ DĚLÁM TED ROŠTĚNOU, TAK SNAD TO BUDE DOBRÝ!JINDRA TAKY MAKÁ NA ZAHRADĚ U RODIČŮ KDYŽ BUDEME MÍT BARÁK TAK TAKY BUDE MAKAT, TO JE PRAVDA, NA ZAHRADĚ TO UMÍ A JE TO DŘINA :angry:
22. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Teda Leni, jsi šikovná, takhle po večerch péct, aspoň máš natrénováno na vánoce :wink: :wink: :wink:

Jani - ať se roštěná povede :dizzy_face:
22. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
tak kačí si hraje s pexesem zvířátek a přinesla orangutan a říká táta :grinning: hahaha..
Leni kačí by asi perníčky nejëdla, to je mlska zmlsaná, ted začala jíst konečně mandarinky apson trošku :wink:
co plánujete holky na odpo? my už asi konečně půjdeme ven :sweat_smile:
22. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
Jani, jen jděte ven, je tam krásně. Už je Kačence líp???? My půjdeme odpoledne taky ven, ale bez kočárku, je spokojenější, když může chodit pěšky :wink:

Holky, víte co mě tuhle udivilo??? Udělala jsem krupicovou kaši amyslela jsem si, jak si bude Robin mlaskat a on snědl dvě lžičky a nechtěl to :astonished: Docela jsem čuměla. Poslední dobou mi moc nejí normální jídla, může se utlouct po piškotech a hlavně mlíčko.
22. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
kačí taky nemá krupicovou kaši ráda..dneska měla kopeček rýže a tu omáčku a zbaštila to a pár lžic polívky a ted chrupe a já si půjdu asi taky lehnout, jsem nachcípaná pořád! ted čtu že je tady v nemocnici zákaz návštěv, to mě teda zklamalo, já už nebyla týden u babí jak byla kaíč nemocná tak jsem tam chtěla jít a ted je zavřená nemocnice, no zkusím to, chudák babí takhle je odkázaná kdo za ní přijde, to jsem z toho docela přešlá teda :angry:
22. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
To mi je líto, že nemůžete za babičkou. Pro ty starý lidi to je stejně hrozný, jsou odkázaný už jen na svojí rodinu :frowning2: :frowning2: Radkovi rodiče teď museli dát babičku do domova důchodců, nezvládali se o ní starat. Musí chodit do práce a nemohli jí už nechávat samotnou doma, už to nešlo. Ale říkali, že jí to tam hodně svědčí, protože se jí tam pořád někdo věnuje a není tam sama, takže dost komunikuje :dizzy_face:

Robina dneska spal od 11 hod. do 15 hod., to byl relax. Jsem zvědavá, v kolik půjde spát večer a jak bude spát v noci :astonished: :confused:
22. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
No to je ale ochrapka :slight_smile: terca uz zas spi hodku a pul,takze ty 3 hodiny byly tema lekama. my byly venku rano,to terka vyjela na odstrkovadle ten silenej kopec az k silnici,dolu sla pak pesky. pak blbla na zahrade,pak se najedla a zase sla ven spat,pak hodku doma a ted s ni vyrazil ven pavel k sousedum. ja mam dopeceno a zdobit budu asi ve stredu.na tom peceni nic neni,pecu po troskach,naplacam vzdycky 4 plechy a prdim na to,ona ta jedna davka je tak zhruba 8-10 plechu. ja si ted s jidlem nemuzu stezovat,terca fakt bagruje,i pecivo zas ji,ale nesmim+ji+nic+krajet,chce+celej+chleba,cely+jablko,banan+musi+byt+ve+slupce+atd+-+asi+chce+byt+jako+my.
22. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Teda to je šikulka šikovná. Já musím ještě všechno krájet, banán na kolečka, chleba na kostičky, nejhorší je, že když si sám vezme a zůstane mu na prstíkách třeba sýr, tak to pak patlá po stole, umělec jeden :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 15:47  • Odpověz
ahojky zdravim po naročnem vikendu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zitra nejdem cvičit pravě jsme se vartily z pohotovosti mala ma anginu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Helen - tak to nezávidim, malej jí měl v září. Tak ať je malý brzo líp :dizzy_face: Co vám na to dali???
22. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
jé chudïnka VIki at jí je líp! :sweat_smile:
my tady máme dědu a s tátou něco pracujou..my taky na cvičení nejdeme, mám rýmu jako bejk, a kačí taky nechci moc dávat do kolektivu zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Je,to je smutny - na druhou stranu anginu spolehlive atb vyleci,s chripkou atd je to horsi. tak at je mala co nejdriv fit,chudinka :( veru u nas tohle trva cca mesic,doted jsem krajela,loupala atd a najednou to nechce,radsi bude trpet hlady,pipka! jo u nas je ted nejoblibenejsi ovoce pomelo,to teda samozrejme loupu, a pak miluje hroznovy vino,bavi ji pak plivat ty pecicky :-P ale celkove ma ted papaci obdobi,jeste pred mesicem jedla treba 2 jogurty za den a vic nic,max 2 lzicky neceho a konec. jsou to maly mrsky,ale uz vim ze nema cenu ji nutit a pak ji+zas+neodpiram+a+dam+ji+dokud+ji+nepraska+brisko.+zatim+mam+pocit,ze+sama+vi,kdy+jist+potrebuje+a+kdy+ne.
22. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
děkujem snad to brzy bude pryč :frowning2: koukam nejsme sami nemocní tak všem přejem brzičke uzdraveníčko :wink:
ver-dali nam OSPEN malej ho měl kolikrat je to hnus fialovej ale pokaždy mu pomohlů takuvidime mame ATB poprve
22. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Hel - my jsme měli taky Ospen a perfektně zabral. Mě docela chutnal (teda né že bych mu ho pila, jen jsem ochutnala :grinning: )
22. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Sim - je to asi všude stejný, chvilku ty děti jedí a pak zase ne :confounded: Malej teď pije docela dost mlíka. Vypije 300 ml večer, pak občas 150 ml nad ránem, 180 ml ráno a před poledním spánkem 180 ml. Takže jestli dobře počítám, tak mi vypije 810 ml za den. To je teda síla :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: No ale když on třeba před poledním spánkem oběd nechce a čaj taky ne, usne jedině s mlíkem :unamused: Ale co, hlavně že mu chutná. Horší by bylo, kdyby ho nepil. Jinak hroznový víno jsme zkusili a začal kuckat díky tý slupce a to měl jen půl kuličky a loupat ho se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
Teda holky kde jste??? :confused: :astonished:
My máme taťku na noční a tady taky nikdo není. Malej je ještě vzhůru a je strašně hodnej, krásně si tu hraje. No jo, přes den se vyspal do růžova, tak ho nechám asi ještě vzhůru a pokčám, až bude unavenej :wink:
22. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
já jsem tu ale čučím na MMB a na Barrandov na nějakej film a přemýšlím, jestli mám jít balit kačí dárky k svátku ale nece se mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak kačí taky vypije někdy dost mlíčka má ho i v noci, takže i možná tím nespí tak moc dobře..
22. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
Já čumim na superstar. No nám jde totiž jen Nova, prima a čt1. :frowning2: Takže nemám moc na výběr.
Dala jsem Robinkovi na stolek piškotky a on mě krmil. Vždycky do něj kousnul a pak ho dal do pusy mě, to je takovej roztomilej slaďoch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
jso to naše zlatíčka vid? :dizzy_face: :dizzy_face:

já dokoukala ten film a skončil blbě, to jsem si zase dala teda..dárky mám zabalený :wink:

myslím na tu babičku je mi jí líto, je zvyklá že tam chodím třeba 2x za týden, ted jsem tam byla naposledy min.pátek, v so už měla kačí teplotu achjo, ted jsem nachcípaná já, ale až mi bude v týdnu líp, tak se tam zkusím stavit, leží tam dlouho, tak by mě tam třeba na chvíli mohli pustit,ne,jen se na ní podívat, aby mě taky viděla, fakt mě to mrzí!! :frowning2: JIndra říká že je to dobře aby jim tam někdo něco nezavlekl, má pravdu, ale já bych jí chtěla vidět a ona určitě taky čeká kdo tam přijde, každej jí tam nosí mlsky, to má ráda, je to smutný achjo!! :frowning2: :frowning2:
22. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
Je to těžký, já vím, ale J. má pravdu. Teď řádí ty chřipajzny a různý nemoci a pacienti mají většinou oslabenou imunitu, tak je musí chránit. A vy čekáte na ten domov ne? V tý nemocnici nebude babička snad pořád?
22. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj. jani to je blby tohle :( chudak babicka,muzes ji aspon zavolat,ma mobil? nebo me napadlo dat ji aspon balicek s mlsanim,dopisem a treba fotkama a nechat to u sestricek. kdyz to jinak nejde,tak aspon tohle by ji mohlo trochu zahrat u srdicka ;) veru,ja bych tu s tebou vecer travila,ale me ten konik hrozne blbne,uz abych mela normalni net! jinak u nas byla prapodivna noc,terca se pred pulnoci vzbudila a plakala a skubala sebou a rikala,ze boli - ale ona nerekne co ji boli :( byla pokakana,tak jsem ji prebalila a po pul hodince se uklidnila.mozna ji nic nebolelo+a+svedila+ji+ta+vyrazka,tomu+taky+rika+boli+-+anebo+brisko,pak+si+brutalne+prdla+a+byl+klid.+no+ale+2+hodiny+jsme+si+pak+hraly+v+posteli+a+rano+stejne+vstala+v+sedm,tak+treba+pujde+driv+spat+ted,odpo+jedu+na+gyndu,tak+jsem+zvedava+na+tlak!
23. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.