• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Leni bereš mi myšlenky, to mám přesně na mysli, ted tam stejně jít nemůžu jsem nachcípaná, by mě vyhodili tuplem, uvidím v průběhu týdne, babí mobil nemá je jí skoro 90 :confused: takže by ani nevěděla co s tím a klepou se jí hrozně ruce, to by asi nešlo, nějak se tam stavím a když mě tam nepustí tak jsem právě taky chtěla aspon něoc poslat, dát fotku kačenky a ten dopis napsat taky není špatnej nápad, dík za tip!! a dej vědět co na gyndě. jak píšeš že malá brečela,tak třeba jí bolelo to bříško ne? :astonished:

Veru- nebude tam pořád, ale je to taky limitovaný ten pobyt ted to má snad do srpna příštího roku, to si už ted platí a stejně tam nemůže být pořád, když se neuvolní do léta místo tak vůbec nevím co s ní bude, musela by možná do Městce, tak je LDN s RHB hodně si to chválí, jenže my se tam nemáme jak dostat, musely bysme s kačí jezdit busem, jindra je pořád pryč a spolíhat na něj taky nechci, je to těžký to stáří když člověk je sám a nemůže, je mi z toho fakt smutno!!

jdu si na chvíli lehnout, mám děsnou rýmu,jindra vzal kačku ven, tak jdu napsat babí ten dopis :dizzy_face:
23. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahojky holky,

ty leni je možný tě někdy dstihnout,mobil nebereš,u nás šlo v pátek o život tomáš se pořezal večer na ruce a ty mi to nevezmeš,tak já se táhla s děckama,tak od pátku bolesti,včera opět.... :frowning2: já už nevim,abych snad pomalu začala prát ty oblečky jako
23. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
a v albu mám novou fotku,ale nelekat dámy :grinning:
23. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Teri hezký fotečky prosímtě bud ráda že máš takový bříško :dizzy_face: manžovi je už dobře?

mě je blbě mám rýmu jako prase, od naší slečinky, tý je už líp tak se modlím at jí to nenaklepu zpátky :pensive: ted mě začlo bolet ještě v krku pořád čajíkuju, cucám bonbony, snad to pomůže, k dr se mi nechce a v pá máme oslavu kačí přijdou j. rodiče a v so naši, nebo půjdeme k mámě ta má zase narozky.
23. lis 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahojky,

Teret - teda máš krááásný bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sim - teda ty sis v noci užila, chudák Terka. Takovej prd dokáže asi pěkně potrápit, hlavně že to nebylo nic horšího :dizzy_face: :dizzy_face: A jak jsi dopadla u doktora???

Jani - už jsi napísala ten dopísek??? Určitě to babičku potěší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dneska mi Radek říkal, že prej v nemocnici je prasečí chřipka, proto je zavřená pro návštěvy. :frowning2: :frowning2: To svinstvo pěkně řádí teda a to to někdo dotáhl až bůhví odkud :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: To nachlazení jsme takhle taky už měli, nejdřív byl nastydlej Robin, pak ho to přešlo a chytla jsem to já, ale na něj to zpátky už nešlo, takže Kačenka by mohla být v pohodě. Tobě přeju, ať jsi brzo fit :wink:

Robin se začíná učit lézt na gauč, musim ho naučit i slézt, aby si nenabil čumáček :sweat_smile: :confused:
23. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
Dobré ráno, tady to teda žije :sweat_smile: :sweat_smile:

Tak si představte, že Robíček už má skoro venku dole 2 stoličky a já o tom ani nevěděla až do včerejška. Ve 23 hod. se vzbudil a bulel a jak brečel, tak jsem viděla do pusinky. Vpravo má už proříznutý ty vršky a vlevo jen kousek a tekla mu z toho krev, takže se mu zrovna cpala ven. A já si říkala, z čeho měl včera průjem a oni to byly zuby :slight_smile: No jsem ráda, že jsou už trošku venku. Takže jsme v půlce. Ještě 10 zubů a máme to všechno :grinning:

Včera jsem potkala Martinu a říkala jsem, že přijdeme do Ovečky, jenže Robin je od 6 vzhůru, tak doufám, že neusne dřív, než půjdeme. Těším se tam :dizzy_face:
24. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
Ahojky,veru ty jsi ranni ptace,me pred chvili vzbudila terinka. vcera to slo i s tlakem docela,ale ja uz mam nervy jen tu sestru vidim :( mne se prave ani mezi lidi nechce,kvuli ty prasecande,za normal okolnosti nad ni mavnu rukou,je to jen dalsi chripka,ale tehule ji pry snasej hur,takze si tu v klidu zijem v izolaci. teret,tys na me volala bud brzy anebo pozde,ja usinam s terkou kolem osmy,pak se budim kolem pulnoci a to jsem nechtela takhle v noci volat zpatky - a rano jsem na to samozrejme zapomnela,omlouvam se :( jdu nahazet nadobi do mycky a cekat,ma prijet+mamka,po+o+zacnu+zdobit+ten+zbytecek+perniku,mame+s+tercou+fakt+silenou+spotrebu!
24. lis 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojky,tak to je dobře,že tlak nebyl velkej :wink: já se taky tý chřipky bojím, ale do tý ovečky nechodí hodně lidí takže to bys mohla být v klidu, tam je to v pohodě, klidně byste mohly za týden přijet na tu mikulášskou, já do toho sokola taky s kačkou nepůjdu, tam bude lidí hafo, ale tady je to dobrý :wink:

Veru- dopis napsanej, až neb0udu tak nachcípaná tak to tam dám nebo zkusím zda mě pustí.prosímtě jak to ví manža o chřipce v nemocnici..
24. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Jani - ví to od kluka, co s nim dělá v práci, protoře jeho přítelkyně dělá v nemocnici na ARU a říkala mu to a ten kluk to řekl Radkovi.
24. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
aha hm to je blbý teda :frowning2:
a byli jste v té ovečce,my jdeme ve čt půjde i marky se samíkem, tak nechcete se přidat?

Mar- psala jsem ti sms z netu, zkusím na zítra domluvit na ráno to hlídání je v ovečce to tvoření teda? a tu prochajdu musíme dneska zrušit, něco nám do toho vlezlo, uvidíme se zítra nebo ve čt.
24. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj holky,
my o víkendu mluvili s Alešovou sestřenkou - je praktická doktorka - a ta nám říkala, že z 10 chřipek, je 7 prasečích, na odběry posílá jen lidi, kteří jsou nemocní i jinak nebo má podezření na zápal plic, na každou chřipku někdo umře, jen u téhle se to hodně medializuje
no, my máme doma velkou flašku naloženého zelí, tak do sebe dostávám vitamín C o 106 - to je nejlepší prevence

pro velký úspěch budu objednávat další kelímek s brčkem, tak kdybyste se chtěl někdo přidat, dejte vědět
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27520185&tab=8
24. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky zdravime z marůdkova :grinning:
jani-jak jsem byla na pohotovosti tak tam byl velky napis zakaz navštěv v cele nemocnici
mar-ahojky jak se mate my vas neviděly ani nepamatju ty si jezdiš po seminařich a na nas nemate čas a ted kdyby jste ho asi měli tak mi marodime :frowning2: :wink:
mala už je bez horeček a dokone začína i jist bylo na ni vidět jak ji to polykani děla problem
dnes nam přišel posledni objednany dareček k vanocum a zrušili jsme kočarek že ten počka a koupime stan pro princeznu jen toho naše mladocha nevim jak pořešit
jdu mala spi tak jdu pect perníčky :dizzy_face: :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jani - byli jsme v Ovečce, líbilo se mi to. Spíš jsem ale čekala, jak bude reagovat Robin, není vůbec zvyklej na děti a v cizím prostředí je většinou takovej opatrnější. No ze začátku jsem na něm viděla, jak se mě pořád drží, ale pak si začal hrát a bylo to v pohodě :dizzy_face: Ve čtvrtek tam je to divadlo viď? No nevim, jestli to bude malýho zajímat, ale možná, že bysme přišly taky. Třeba se to Robimu bude líbit :slight_smile:

Mar - jeden hrneček pro nás :wink: :wink: :wink:

Helen - to je dobře, že už jste bez teplot. ATB už asi zabraly, když mála začala jíst viď. :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz
Helčo- je dobře, že je vám líp, snad to už bude ok :wink: ty jdeš taky na to " mikulášský posezení" vid? :sweat_smile:
Veru- Kačku moc divadýlko nebralo, spíš si hrála, ale bylo to hezký, tak ve čt půjdeme se podívat pohraje si a půjdeme domů.

holky nejedete někdo příští so právě na mikuláše do skanzenu do kouřimi, je tam mikuláš a předvánoční trh,tak jeslti natrefíme na mikuláše tak mu dám pro kačku balíček nebo ho dostane až pak doma,měla jet i mašinka z ko do kouřimi,ale je zrušená,to je škoda, slíbila jsem kačce že pojedeme, dneska jsem psala na info.centrum v kouřimi a odpověděli mi,že je vláček zrušenej, ale mikuláš tam má být.
24. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jani - no já si taky nejsem jistá, jestli ho to bude bavit. Když ne, tak si budeme hrát a nebo půjdeme domů.
24. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
hrát ho bavit bude ne? a nechcete tam jít i na tu mikulášskou příští týden je to ve čt tuším od 2 do5, my přijdeme tak na půl3 dle toho jak půjde spát ale na 2 asi nestíhačka, chodí spát na půl 1 spíš po a to nestihneme,ale mám už balíček přichystanej :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jani, Martina mi říkala, že ta mikulášská je ve středu. my jedeme v neděli k našim a budeme se asi vracet až v úterý nebo ve středu.
24. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
veru dík že ¨jsi to napsala já si napslala do kalendáře čt a počítala jsem s tím
24. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
jani-na jake posezení a kdy o ničem nevím :astonished:
24. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
ale víš, ty kecko, ty si to nepamatuješ? na mikuláše přece příští so, kolik nás teda půjde?

Veru
Jana
Hela
Marta??? a kdo ještě? :astonished:
24. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
Myslíš, že by přišla i Jitka??? nejsem si jistá, ale mám takový slabší pocit, že tu psala, že by dorazila, ale fakt si nejsem jistá, možná kecám :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:

A kde se vůbec srazíme???
24. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
jaká Jitka? :confused:
24. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
No Ytuška :dizzy_face:
Teda my máme nějak pomalej net. Připadá mi, že na tom zase sedí celej panelák :angry:
24. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
já dorazím :slight_smile:

Jani - pokud chcete mašinkou, tak můžete zkusit řepařskou drážku
http://www.zeleznicka.bloudil.cz/?page=stranka&idp=21
24. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
ježíš a jo Jitu promin!! :grinning:

Mar- díky mrknu na to :wink: vy tam jdete?
24. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ja urco nejdu :frowning2: berous ma posledni lec a mamka od doby co terka nespi v postylce odmita pres noc hlidat... nemuzu zas spat,tak vegetim ve vane a ctu si.
25. lis 2009 v 01:46  • Odpověz
Ahoj,nechrapejte - ja cumela do ctyr a v sedm budicek. jo vcera berous prinesl vzorky toho lina - ze pry dneska nepoznam lino od plovouci podlahy - asi hormony,ale ja se nad tim fakt rozbrecela,je to vsechno hrozne hnusny,neni co vybrat :frowning2: prej si teda mam rozbit prasatko a dat si tam co chci ja. to jsem jeste zvedava,jak to bude s kuchyni! jdu snidat,tak se ukazte.
25. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
aha,tak to je hezký, tak se na to podívej ještě jednou třeba se ti to začne líbit :confused:
my jdeme vysávat kačí si hraje s vysavačem, nevím jak to máme udělat, v pá a so máme oslavu nevím jestli my jí máme dát dárky už dneska nebo až v ten pátek.

jinak jsem mluvila s Marky určitě se sem taky podívá, ale je jí zle, omdlívá, má nízkej tlak, je jí špatně, tak snad jí bude líp, dává jí to druhý těhu nějak víc prý zabrat :angry:

leni tobě ani zle nebylo vid?
25. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
tý jo ty jsi už 18tt :sweat_smile: to to letí to je v pytli kdy jdete na velkej UTZ za chvíli budete vědět, co to bude vid?půjdeš na to 3D?
25. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
jani to se mi nějak vytratili z hlavy ja nevim no tatka je v praci ale ma denni tak by to šlo snad :grinning:
Kačence přejeme k dnešnímu svatečku vše nej a nej a posilame hudlanka :wink: Viki a HELA :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.