• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj,

Leni - zkus se podívat do nějaký prodejny s linama a kobercema. Dneska dělají docela pěkný lina, podle malýho vzorku se to nedá moc posoudit :wink:

Jani - Kačence všechno nejlepší k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jí dárečky rozděl, něco dej dneska a něco v pátek. Bude mít aspoň víc radosti :wink:

Chudák Marky, snad to brzo přejde. Kámoška jedno těhu protrpěla až do pátýho měsíce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. lis 2009 v 10:49  • Odpověz
ahoj,

leni, to je mi líto, ale opravdu existují moc hezká lina - švagrová si ho teď dala do baráku a je nadšená a na pohled ten rozdíl opravdu vidět není

jani - Kačence vše NEJ- NEJ- NEJ-, půjdete zítra do Ovečky?

hel - má švagrová šedý kočár? v předu s dvojitými kolečky?

marky - holka, drž se, doufám, že se mě to vyhne
25. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Jej,ja kaculi zapomnela poprat - samozrejme i my s terkou prejem jen to nejlepsi a hlavne zdravicko! darky bych taky dala uz dnes,at toho pak nema hodne naraz,pze by nevedela co zkoumat driv... bohuzel mam tady asi 30 vzorku,nic jineho vybrat nemuzu :frowning2: uz jsem vybrala,ale nadsena nejsem! vypada to tak desne umele,njn co nadelam,navstevu pozvu do koupelny,tu jsem vybirala podle sebe... fakt jsem zvedava co mi daj na vyber z kuch.linek,ale uz ted se desim! chci neco jednoduchyho,zadny zdobeni a skleneny vyplne,nejlip hladkou plochu a nenapadnej kovovej uchyt,tak snad to dopadne.
25. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
chudak terka,mne bylo akorat tezko a nejedla jsem,jinak o.k. - jo a ta silena unava a pak nespavost,jinak v pohode. jani,ja jsem uz ale 19+4 v profilu to mam blbe. na utz jdu 11.12. tak se snad dozvime,kdo si mi neustale mele v brichu,terca takovej divoch nebyla
25. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
holky díky moc za přáníčka pro kačku pak vyřídím :grinning: asi něco dáme dneska..

Mar- snad půjdeme, chtěla bych,ale já mám pořád tu rýmu a docela velkou, tak nevím, není to blbý, v krku mě už nebolí, ale rýmu mám :astonished: jo a včera jsme viděla Kryštůfka s babí na lávce, to byla tchýně, ne?

jdu se natáhnout, ta rýma mě pěkně dëre :angry:

Leni- no jo není to vaše oni chtějí ušetřit, nechtějí do toho asi vrážet hodně peněz, vid?
25. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
jani - jestli máš jen rýmu a jinak nic, tak si myslím, že klidně můžete přijít

jinak holky, 15.6. budou v Ovečce ty oprávněný požadavky - Janču a Helču už jsem předběžně přihlásila, u Léni jsem si to netroufla

jinak v lednu začíná v Praze série seminářů Pozitivní rodičovství - kdo máte zájem o více info, dejte vědět, přepošlu
25. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mar, 15.6. uz bude porozeno,terku mi ohlidaj nasi a to mrne vezmu sebou,stejne ho planuju mit nonstop v satku a prebalit a nakojit zvladnem tam.
25. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
jé bude šátkování :grinning:
Mar- a to je od Ovečky ten seminář?zní to dobře :wink: na ten zítřek fakt uvidím, koupila jsem si novej čaj, jdu na něj, kaíč je s babí venku už mě ta rýma unavuje,to je hrozný!!co doma, už všici vědí, že čekáte mímo? a jak ti je vlastně?
25. lis 2009 v 15:20  • Odpověz
mar-jojo maji tak jsi ji viděla :grinning:
25. lis 2009 v 15:29  • Odpověz
Tak mi prisly ty cd sveraka a uhlire a jsem zklamana,ne teda z hudby,tu jsem neslysela,ale na tech cd je jen 7 pisnicek - tak uvidime. zato prisel i nohavica dvd z lucerny a to je bomba,jen mi nejde prepalit,tak az po vanocich az ho prepali tatka,zas je to moc velky,tak to musi zmensit,ale je to bomba,jsem tady z toho nameko.
25. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
tý jp Leni ty jsi teda sběratel asi co? a od čeho to objednáváš i ty knížky co máš všechny, to máš hodně z netu vid? dej mi tip :wink: doufám, že na ty knížky nepospícháš,jsem hrozná, ted čtu Nejštastnější batole v okolí, mě se ten spisovatel líbí, mám to miminko, tohle mám z knihovny, ale ke tvým jsme ještě nedošla, mám toho hafo ted nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mar- ty máš registraci v Knižním klubu, vid? nepůjčila bys mi katalog, ráda bych do něj mkrla :wink:

jindra koupil kačí zvířátka k svátku ty umělý ale je z nich nadšená stojí to pár korun a já drahou kostku z Ikei a nic moc teda jí nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes: jindra se smál
25. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
Jani - to víš, taková nějaká laciná blbost většinou potěší víc, jak pěčlivě vybraný drahý dárek. Člověk si s tim dá takovou práci, vymýšlí, šetří na to a nakonec neuspěje :frowning2: :grinning:

Robin se dneska už podruhý učí jíst sám. Dala jsem mu bramborovou kašičku, s tou nenadělá moc nepořádku a je to lepší. Taková polívka se rozlije a bramborka spadne. Docela mu to jde, jen ještě neví, že má držet tu lžičku rovně. Tak píchá do tý kaše a když se mu obalí lžička, tak to dá do pusy. Je rozkošnej.
25. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
že bych se na to nevyprdla, mám to koupený jakou dobu dopředu a paní baronka mi na to prdí a j.jí koupí za pár šupů zvířátka a kačka si s nima hopsá a je spokojená :angry: ale překvapil teda musím říct, že šel do futura a sám koupil.
25. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
Jani - takhle je to ale se vším. Já vím, že tě to zamrzelo viď. A J. je to samý co Radek??? Taky nekupuje sám od sebe dárky???
25. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Jani ono to tak byva,ja vymyslim super dary a paja prinese mic za tri petky a ona je paf. veru terca taky zkousela prvni brkasi - mame ji i natocenou,kase ve vlasech,v usich... jsou sladoucky kdyz papkaj sami a ten vas smisek musi byt u toho dokonalej. polivku sama zkousi az ted a je to katastrofa! paja me vzal mrknout na barak a jsem nadsena a to tam jeste nic neni hotovy,ale ono uz jen ta nova zed vypada fajn,tady ta mokra vlhka s milionem nateru - no hruza! a koupelna uz je temer hotova a vypada skvele - tak prekousnu+i+to+lino,jen+uz+abych+tam+bydlela!+jsem+ted+hrozne+natesena.
25. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
Leni tak to je fajn, že jsi natěšená, hlavně at ti to zůstane a koupelna už je skoro hotová jo? :dizzy_face:
jinak s tím papáním kaíč taky papá sama a má hroznou radost když se strefí do pusinky, je to hezký ale ten bordel kolem,že?
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Leni, to je dobře, že se těšíš. Bude to lepší, než u toho rybníka ne??? :wink:

Malej se docela trefoval do pusinky dobře a když jsem mu chtěla pomoct, tak se vztekal a chtěl jíst sám. Je to šikula a měl z toho ohromnou radost a jak se soustředil :grinning: ten bordel, no ten se naštěstí uklízí dobře, teda ta kaše. Ale dneska mi rozdrobil vánočku, to bylo horší, byla všude :grinning:
25. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Ju,vidis vanocku bych mohla koupit,ja mam ty nadejchany kupovany rada. moje mamka teda pece uplne uzasnou,ale pokazdy ji priprcne!
25. lis 2009 v 19:22  • Odpověz
Ju,vidis vanocku bych mohla koupit,ja mam ty nadejchany kupovany rada. moje mamka teda pece uplne uzasnou,ale pokazdy ji priprcne! Jinak terka snad zacinala se dvema lzickama naraz a ja ji treti prikrmovala,ale ted uz nechce,jen sama. ale taky dobre,at se ucej. jeste se tes na ten jogurt v caji atd - vcera otocila chleba se syrem a otiskavala syr na stolecek. taky si pamatuju jak z chlebovych kosticek stavela komin :grinning: ale nejvic me stvala ta kase ve vlasech,to ji pak clovek bud necese anebo musi 3x denne mejt hlavu.
25. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
já taky vánočku ráda, ale neupekla bych jí teda :grinning: tchýně peče, kousek nám dá, já včera objednala to cukroví jako loni od paní 2kg a něco upeču pán tvorstva chtěl koupit, že mu chutná, za 300,- kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky co děláte o víkendu k jídlu nemám inspiraci..
25. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak já tento víkend nevařím, no vlastně v sobotu něco pro mě a pro Robíčka a až přijde Radek z práce, tak jedeme k našim a v neděli tam bude určo něco uvařenýho. Zítra bych ale chtěla udělat žemlovku, mám tu nějaký jablka, tak ať se to zužitkuje :dizzy_face:
25. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Ja se o vikendu jedu napapat k mamce,takze nic :grinning: jinak jeste k bydleni,na sadkach bude vse novy a civilizace,to je plus,ale velky minus je absence normalni zahrady. je tam takovej placek kousek od baraku,ten oplotime a dame ji tam pisek a tak,ale uz je to takovy blby,takhle jsem mela otevreny dvere ven a terka pendlovala kam chtela,tady bude muset byt neustale pod dozorem.
25. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
to si zvyknete, hlavně že tam bude dobrý bydlení ono ty plísně jsou pro děti škodlivý a celej barák se vám rozpadá pod rukama, tohle snad bude jiný a můžeme za vámi dojet i busem,i když nevím,já blinkající,kačka skákací v autobuse :grinning: a ještě pak někdy břicho do toho..

tak co budete vařit za týden?nevíte, co?

leni a kde teda kupuješ všechny ty cd a knížky, máš na netu něco nějakej e-shop či co, máš velkou sbírku knížek, nebo to kupuješ v obchodě?
25. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
Jani - jak říká Radek, já nevím co bude za půl hodiny a ty se mě ptáš, co bude za týden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sim - přesně, jde to o zvyk, hlavně když to bude lepší. Ta zahrada je výhoda, pravda, ale s plísněma žít??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To radši bez zahrady...
25. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
aha tak nic, já si zase plánuju dopředu, jsem jako malý dítě mám ráda věci hezky naplánovaný,na rozdíl od mé drahé polovičky.
25. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jani,Ja to objednavala z knizniho klubu,jsem v nem uz leta.. mate pravdu,je to o zvyku a ted se tam stejne desne tesim,takze me ani ta zahrada nerozhazi. a terka s malym budou mit mega pokoj - 6,5x 4,5m to se budou vymejslet hovadinky do pokoje,na vsechno bude misto!
25. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
jani - knižní klub je supr, ale když zajdeš do knihkupectví ve futuru, tak tam máš taky mega výběr
- o víkendu budu dělat asi pangase (v sobotu jdu na montessori ve výtvarce a tam dostaneme řízek), a taky mám v plánu udělat vepřový kotlety na houbách, zapečený brambory se šunkou a smetanou a hlavně mám už týden hroznou chuť na čínu (ale tu kupovanou) :grinning:
25. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Mar - teda ty mi ale děláš chutě :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
mi povídej, já bych taky něco sežrala :grinning:
25. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Mar já měla rohlík s máslem a slintám ted jako bernardýn :grinning: vepřový kotlety na houbách zní dobře i ty brambory, dáš mi receptík? a chci se zeptat ta mikulášská je tam nějaký program, jeslti mám pozvat babičky a dědu?
25. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.