• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Já právě zbouchala cereální housku se salámem a sýrem, ale není to ono. Dala bych si nějakou chuťovku, masíčko nebo tak a nejlíp, aby mi to někdo přinesl pod nos a ještě po mě uklidil nádobí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
jani - receptíky zkusím nějak sesmolit, tohle vařím bajvočko, ta mikulášská v ovečce je jen pro mamči(taťky) a děti - ono by se tam víc lidí asi ani nevešlo

skončily přešlapy, tak jdu zkusit zapracovat na kalendáři k vánocům
dobrou
25. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Teda jdete nekam,clovek se vzbudi ve 3 rano a cte o zradle - neda se svitit,musim jit neco uzobnout,doufam ze berous nedojedl zbytek salatu od vecere! Holky,mluvi vam deti ze spani? terka se vzdycky prekuli a pronese nejaky moudro jako mama haja nebo tata pa anebo ci papu! a zase chrupe dal,je to nekolikrat za noc a ja se vzdycky vzbudim,mam nejaky lehky spani.
26. lis 2009 ve 03:36  • Odpověz
Ze vy zas vymetate ovecku! to je hruza jak je tady pusto. prave jsme mely prvni polouspech s curanim. terka stala a zacla curat,tak jsem ji pristrcila nocnik - vcera si ho vytahla ze skrine - a curala do nej vestoje,tak tleskam,raduju se a ona taky. no a jak to tady pisu,tak koukam,ze cura na koberec! to je pipka,jdu to vydrhnout a soupnu ji spat!
26. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
vymetáme,vymetáme :grinning: kačí jsem dala lehnout a nejradši bych šla spát taky, pořád se necítím nemůžu se toho nějak zbavit, už mám kapky na rýmu vypotřebovaný a rýmu mám pořád brutální :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím vytřít a udělat bebe řezy na zítra mají se v lednici rozležet, ale šla bych spát :astonished:
26. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
jani - a jaký jsi měla kapky na rýmu??? Oni totiž někdy bývají návykové, takže přestanou působit. Nám teda pomáhá Olynth, krásně uvolní
Já se dneska do ovečky nedostala, jsem nějaká na zabití, taková přešlá, byli jsme dopo venku jen kolem paneláků bez kočáru.

Sim - ty máš teda šikulku vyčůranou, jak jí nesleduješ, tak šup na koberec, aby se maminka náhodou nenudila viď :grinning:
26. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
veru,asi tak :grinning: ma o me hroznou starost a tak se mi vymejsli zabavu. uz chrupe,jdu se najist a vytrit. pak se asi dam do takovyho polobaleni veci,ktery nebudu do stehovani potrebovat a zaroven tim mirne provedu vanocni uklid. Jani,muj tata radi na rymu kloktat slanou vodu,ale je to humus!
26. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
veru mám taky olynth ten jedinej mi snad pomáhá, ale rýmu mám pořád jako je menší ale stejně je..

holky babí možná příští týden půjde do DD,ale je v nemocnici spokojená jsou tam hodný a je z toho špatná vůbec se jí tam nechce já za ní ani nemůžu jít, abych jí ukonejšila, to je fakt v pytli už si tady zvykla..
26. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Jani - to je blbý, že se tam babičce nechce, oni ty starý lidi si špatně zvykaj, ale neboj, taky si zvykne, bude to dobrý. A když to bude příští týden, tak už se s ní pak uvidíš. Já vím, je to krutý pro vás obě, ale nedá se nic dělat. :pensive: :frowning2:
Na tu rýmu, zkoušela jsi se už naložit do pořádně horký vody ve vaně??? Pak vylézt, pěkně teplý ponožky na nožky a šup do postele :wink:
26. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jo a ještě jsem si vzpomněla. Radek když se cítí mizerně a má třeba i rýmu, tak si bere paralen s brufenem dohromady. Nedávno, když jsem byla nastydlá, tak jsem to zkusila a docela to pomohlo.
26. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
no vidíš veru to by mě nenapadlo teda zkusím dík :wink:

já ted dodělávám brambory dělala jsem jindrovi koprovku mám už na zítra v ledničce nepečený moučník z bebe řezů a dělám tyčinky z listovýho těsta,ale ty mám ráda, tak si je možná někam schovám a spapám sama s jindrou :grinning: koupila jsem kačí k svátku ještě leporelo říkanky od babičky, měla papírový hodně četla a jak dopadlo tak dostane ještě leporelo a punčochy a od táty- dědy kačky jsem vyhrála na MMB na aukci svetr jakoby od NExtu ale není to přímo tak dostane to a za měsíc jsou tu vánoce hurá!! zase vymejšlení co od koho dostane
26. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
tak jsem ted kačce nechala jen punčochy s tím,že čůr čůr se dělá na nočníček,tak udělala čůr čůr do punčoch a šla pro hadr aby vytřela a na nočník čůr čůr dělat nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
holky nevíte kdy je rozsvícení stromečku na náměstí v pá nebo v so,já myslela zítra kamarádka v so tak nevím..
26. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
jani - zítra v 17 hod. a dopoledne tam snad mají být už trhy, takže se půjdeme podívat :wink:
26. lis 2009 v 18:12  • Odpověz
My asi taky pojedem juknout na stromek,tak se treba potkame.
26. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
Veru,jestli tam pujdete,tak vam vezmu ty dvd,chtelas dadu a teletubbis,ze? nebo i elma? kdyztak mi pisni mobil,at se tam najdem. ja tam teda jedu s mamkou,tak se ji budu muset venovat,aby se nenaprdla,ale na to abych vam predala pohadky me snad pusti :slight_smile: moje cislo 774099021. terca si hraje venku,ja tady poklizim at muzem vyrazit do oseka,tak pa
27. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
hojky,
dopo jsme byly s terkou a samíkem,chudák terka je bílá je vidět že ní není oukej :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad se to spraví :wink: kačí dostala od samíka hezkýho dřevěnýho medvídka, kterýmu se dá měnit oblečení, jsou fakt hezký věci je to od tý značky LEts´play,ted spí tak jím a jdu dělat něco na tu mini oslavičku :wink: večer na ten stromek asi nedorazíme, nestíháme chtěla bych když to jen trochu půjde tak bych chtěla..
27. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme na stromečku taky nebyli. Byla jsem si koupit tričko v takku a nějak jsme to tam nestihli.
Tak a teď jedna super zpráva, máme schválenou hypotéku, vejdeme se do 1400 tis., takže můžeme vesele hledat byteček. jsem ráda,konečně snad půjdeme do svýho. No i když naše to bude až za 30 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani - chudák Kačka, ale snad už jí je trošku lépe ne?? A co ty?? Jak ti je??
27. lis 2009 v 17:26  • Odpověz
no vidíš to je super a kolik byste spláceli?
mě je líp, pořád mám teda rýmu a trochu krk zlobí, ale jde to, snad to už bude dobrý! kačí už je dobře, ta nekašle!

my u stromku byly, ale bylo tam hodně lidí, děs, tak jsme zase šly pryč :astonished:
27. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jani - no ještě že jsme k tomu stromku teda nešli, uvidíme ho jindy.
Budeme splácet 8800, plus poplatek za hypotéku 150 a plus pojištění proti neschopnosti splácet, takže budeme na nějakých 9500. No ale budeme už mít svoje a 9500 platíme i teď za 2+kk. A vlastně musíme připočítat elektriku, vodu a fondy oprav :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Tak to jsem teda zvědavá, na kolik se nám to vyšplhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
no Veru tak to bude tak k 11000,- ne? to jsou dardy, ale jak říkáš, bude to vaše :dizzy_face:

JIndra dneska našel nějakej pozemek s chatou na vinicích, ta chata je děs, ta by se zbourala ale jde prý o ten pozemek a dům by nám postavila tátova firma, ale je to do města třičtvrtě hodiny, já neřídím, takže pěšky s kočárem, a krám tam nikde není, je potřeba jezdit autem..no nevím,měla bych se do toho řízení pustit, ale mě se nechce a toho našeho velkýho auta se bojím, je nový a mám strach, kdybych to nabourala tak mě jindra zabije, chtěla jsem malý ojetý, že by mi to stačilo, takhle s ním jezdí on a stejně je pořád v čudu, jenže mám orientační smysl na bodu mrazu,ani nevím kam se jakým směrem jede, já si ani neumím nějak představit,že bych řídila :astonished:
28. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj,veru to je jasny,ze s elektrikou a vodou a tak to jeste o 3-4tisice naskace ale lepsi kdyz to davas do svyho nez cizim. a uz mate neco vyhlidnutyho? jani a co kondicni jizdy? po koline se vyznas a do okoli ti muze jindra cestu ukazat,ne? ted me dodelal tchan,poslal mi 3 stovky,abych terce objednala certa a mikulase! ja ji certem nehodlam strasit ani v peti letech natoz ted,debil.
29. lis 2009 ve 14:19  • Odpověz
no Simi já bych si musela udělat asi celej řidičák s tím mým umem, neumím ani zaparkovat,nechceš mě učit ty? :grinning:

ta naše číča už dva dny nespí dám jí v půl8 do postýlky a do půl10 tam čučí ječí čte si, jsem zvědavá kdy půjde spát dnes
29. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
tak jsem zase projela x inzerátů na domácí práci, odepsala jsem hodně, tak jsem zvědavá, nikde nic neni pro lidi kteří si opravdu chtějí něco přivydělat :astonished:
29. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
no tady je živo teda :grinning:
30. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky zdravím :grinning:
tak Viki je už zdravá,ale ja jsem opět lazar ale neni to už tak hrozny už nemam vysoky horečky tak to jde
je jani na vinicich to by jsme byly sousedky to je ten pozemek u nas teda nad nami :grinning:
30. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
on je to ale pozemek s nějakou chatou, jeslti je to ono? :confused: ta chata by se zbourala a postavil by se novej barák, ale jak píšu je to do města daleko, ve tmě bych se tam bála jít s kočárkem,není tam moc světlo po cestě, je to strašidelný a nevím kdy budu jezdit autem, tka jsem z toho na rozpacích a je to někde u lesa, což taky nevím teda.mě by stačil les někde okolo, to by bylo něco pro Páju vid LEni :grinning:
30. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
JA VIM KDE TO JE JA NA TO BUDU KOUKAT Z OKNA :wink:
neni to tam zas tak strašidelny a osvětleni tam dělali novy je to přimo za těma řadovkama
a autem se tam da jet přes sendražice nebo jako na tři dvory
30. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz
aha tak to nevím,..ono stejně o nic nejde, jindra jen na to přišel a je z toho unešenej, je je to cena dobrá za pozemek,já se v tom nevyznám..proč je to teda tak levný? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak at je ti líp!!

půjdete teda v tu so nebo to necháme?
30. lis 2009 v 16:42  • Odpověz
holky budete dělat někdo štolu letos,já to asi zkusím
30. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.