• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
jo tu sobotu by to snad už i šlo
proč je to tak levny nevim mana nato koukal a řikal že kdyby jsme nwkoupili to co mame tak dotohodle by šel
štolu nepeču jen vanočku tvarohovou
30. lis 2009 v 18:54  • Odpověz
že by to bylo tak dobrý? :astonished: hele a když tam budëte bydlet, tak jak budeme chodit na vínko do města, kdybysme i my bydleli na zálabí, když autem,je to o ničem,nebo jezdit na kole a v zimě, já tam nechci bejt odříznutá, chce na zálabí právě, ale ted našel tohle že je to za dobrou cenu..nevíš jaká tam je vůbec přesná cena? já ani nevím kde to našel..
30. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
cena je milion a nějake drobne
jani na naměstí pěšky to je 15 min chodim tam od nas z domova pěšky přejdeš most stary a za kinem zahneš a přejdeš koleje a pak už je to kousek
30. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
teda tady je mrtvolno :frowning2:
kde stéééééééééééé :unamused:
asi venku co no jo no mi marodi mame smulu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
marti-doufam,že v sobotu pujdeš aby jsme se viděly ještě než pojedem na dovču :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Cusajda,ja kone nejak nestiham,ale pritom nic moc nedelam.pomalu teda uklizim na vanoce,ale tak nejak kdyz je klidek a terca spi. ted jsem v pruseru, terezka se naucila rikat houno a berous je na me nastvanej,ze to ma ode me,ale ja ji rikam,ze udelala bobek a ne hovno,takze podeziram tatu,ten ji hlidal v sobotu pul dne. kuchtim rajskou,jdu ji dopatlat,nakrmit tu sprostacku a pujde spat,treba se vzbudi slusna!
1. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
ahiojky,
píšu od maminy, nejde nám net, náš tatínek ho odhlásil budeme mít novej, ale až se nám uzdraví it, takže počítám cca 2 týdny, takže budu chodit minimálně jen na kukačku, z mobilu mi net nejde, ten dostanu až od ježíška..

na tu so dejte vědět přes sms, ne že se na mě vyprdnete, neívm zda se sem dostanu ještě, napište v kolik a kde se sejdeme, jestli teda jdeme..

Mar- zítra v ovečce odpo na mikuláše už se těšíme, přijde tak na cca půl3,3.. v sobotu jedeme asi na tu řepařskou dráhu..

já jdu v pá dělat asi věnec, kamarádka mi dovezla jehličí tak se do toho pustím a začnu péct cukroví není moc brzy ne?

tak mi dejte vědět na tu so, ju\,mějte se hezky, nějak nakouknu až budu mít z čeho :sweat_smile: jsem na mobilu tak písněte, papa
1. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahoj holky,tak Vás jdu po delší době pozdravit.
Marlan:gratuluji k těhu-at je vše v pořádku

Jak pak se tu máte?Nám už se pěkně rozjela stavba.Přiští víkend se vrhneme na střechu,tak bychom snad v březnu mohli bydlet.Doufám,protože už je to tady totálně na mrtvici.
Tak zatím papapa
1. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
já v sobotu určitě jdu, dnes jsme se s Jančou domluvily na půl osmou a vyrazíme do 9 - Jana má za úkol rezervačku, abychom nedopadly jako minule
1. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
nazdar tetko :grinning: jeeeeeeeeeeeee koukam ty tam maš druhe mimi :wink:
ja to s tou sobotou ted už zas tak ružovy nemam tak uvidim :rolling_eyes:
1. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobré dopoledne,
doufám,že mi nebudete mít moc za zlé když jsem přihodím novinku o naší bývalé Katušce-30.11.se narodil Lukášek 3400g a 48cm

To jen aby jste věděli,přeci jenom tu s námi byla dlouho.
Přeji vše nejlepší!!!!!
2. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Jo a holky šla jsem do sebe a trošinku jsem zapracovala na albu,z toho by měla radost hlavně Renatka-ta mě pořád popoháněla :grinning:
2. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holky co se děje?Kde všechny jste?Nebo už tady ta diskuze nefunguje? :fearful: :frowning2:
3. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Hojte holky,dopředu se omlouvám,že vám sem zase lezu,ale když já mám ke Kolínu pořád docela blízko :grinning: Tentokrát mám na vás zase jeden dotázek:chtěla bych se objednat do Kolínské nemocnice na 3D ultrazvuk,ale na jejich stránkách jsem nenašla speciální číslo přímo na tenhle ultrazvuk,tak jsem se chtěla zeptat,jestli jste tam některá nebyla a nevíte kam volat? :wink: Je tam jen číslo na klasický ultrazvuk,tak to kdyžtak zkusím tam.Chtěla bych dát manželovi k vánocům kartičku s datem,kdy půjdem spolu na 3D ultrzvuk :dizzy_face:
Holky moc díky a mějte se! :wink:
Eliška
3. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj Eliz myslim že 3D je tam kde je obyč utz tak by to mělo mit i stejne tel.č.
3. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
eliz - je to opravdu to číslo 321 756 462

helen - no, přeci nepůjdeme v tu sobotu jen s Jančou....
3. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz
HOlky díky,jste zlatíčka!!! :dizzy_face: Hezký vánoce vám všem! :wink:
3. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
holky píšu od kamarádky na chvíli,koukám že když tu nejsem sama, je tu pusto,co?
Marto- kdyby jsi nešla v tu so dej vědět, ju, já s tím počítám a doufám, že i jindra :grinning: dyžtak půjdeme sami no snad mi nedáš košem..zkusíš napsat tý jítě? ta by třeba šla..

jinak já jsem dneska umyla linku v kuchyni tak už jsem se dala do úklidu, umyla jsem koupelnu a začnu asi o víikendu dělat věnec a výzdobu nějak a péct o víkednu..tak se mějte zatím, zase nějak juknu!

Katce gratulujeme :dizzy_face:
3. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
hojky, Jani já asi v sobotu nestíhám, nezvládám, budeme v Týnci. Takže bohužel :unamused:

Katce taky gratuluju k prckovi..

já teda ještě vůbec neuklízím a že by to chtělo, záclona zaflákaná a tak :slight_smile: ale teď na to nejsou síly :wink:

Dneska jsme byli v Ovečce v herně, bylo to fajn, ale už abysme byli bez té sádry, je to votrava a hlavně je prcek strašně těžkej na nošení. Čeká nás to v lednu a pak budeme rozcvičovat a rozcvičovat...

pa
3. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
tak je vidět, že Janča nemá přístup na net :grinning:

veru - jak je to s Tebou, jdeš zítra s námi?
4. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás se to všechno vážně se*e.Ve středu jsme byli na pohřbu tchýně :cry:
4. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Mar,verca psala,ze ji nejde net a ze pujde,ale pisne tobe nebo jance na mobil. ja debordelizuju barak,ale uz tri dny delam jen loznici a dal jsem zatim nedosla,asi si budu muset strcit do zadku vrtuli!
4. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
leni,musíš bejt jako já,jo jen tak mimochodem omlouvám se za neodepsání,jsem zapoměla :wink: no přežili jsme to,ale...to je na osobní popovídání.
hele já včera uklidila celej barák :grinning: já zadku tu vrtuli mám,taky jsme stěhovali malýho k týně
4. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Přejeme Jítě vše nejlepší l svátku :wink: :grinning:

Mám ted honky tak moc nestíhám, krásný víkend.
5. pro 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz
Certici jituli prejem s certici tercou vsechno nejlepsi a vam co vysedavate prejem hezky vecer,uzijte si to! ja premyslim porad nad tim zehlenim,ale asi to jeste odlozim :grinning: ale dneska jsem konecne doklidila loznici,hura - ted uz to pujde od ruky,nevim proc,ale u nas je loznice takova odkladaci mistnost a zasobarna bordelu. pak se jeste trochu zapotim v kuchyni,ale nebude to tak horky a muzu zacit s opozdenou vyzdobou :slight_smile: nejradsi bych se ale stehovala. baracek uz je temer kompletni,chybi jen polozit lino a kuch.linka!
5. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahojky, tak holky koukám že to tady flákáte..
já už dělám vánoční úklid dělala jsem folie na okna, barvila jsem a docela dobrý, kačce jsem udělala obrázek na špachtle, objevuju v sobě skytý vlohy :grinning: a baví mě to..dneska jsem kačí koupila medvídka tak budu ještě barvit to..dneska jsem dělala linecký ale s naší číčou to jaksi nejde, udělala jsem plech a půl..tak nevím jak budu péct ale bez netu mám jako zázrakem víc času :grinning:

doufám, že ho už budeme mít, jsem u maminy, už mi to začíná vadit teda..

v sobotu jsme byli na řepařský dráze, kačí byla unavená nespala ale ve vláčku se jí líbilo pusinkovala tam miminko :dizzy_face:

tak se mějte a kdyby náhodou byl sraz nebo tak něco tak mi písněte na mobil, ten aspon díky martě mám :grinning: jo a zítra bysme měly jít do ovečky kdybyste někdo šel tak se uvidíme tam.
7. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky,
co je s Vámi? :cry:
8. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
no teda se sem dostanu a kde nic tu nic, co se to tady děje|? :astonished:

zítra má možná dojít kluk co nám dělá pc tak jsem zvědavá možná do konce týdne budeme mít net, ale radši s tím noc nepočítám :confused:

mar- ovečku jsme nestihly zařídila jsem si návštěvu u babí v domově, a ve čt asi taky nestíháme, tak příští úterý.
8. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
jani - tak to měla babča určitě radost

jinak my dnes byli na mikulášské v sokolovně a bylo to moc vydařený
8. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahoj holky, tak už i já.. to je asi nakažlivý nebo co... nečekali jsme to, ale je to tak..

jsem v jinym stavu a dneska mi to potvrdila doktorka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tady je opravdu nějak mrtvoučko.. :slight_smile:

marlan.. a příští pátek jdete do obecního domu na besídku od Hvězdičky?
9. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.