• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
dneska mi potvrdili, že jsem těhotná a to má zrovna dneska to naše zlatíčko druhé narozeniny.. pěkný den teda :slight_smile:
chystám se na tvorbu dortu, ale ještě jsem to nikdy nedělala :grinning:
9. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
ytu: no to je zpráva, další těhule, velká gratulace!!!!!!!!!!
9. pro 2009 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz
ytu-velikanska g :grinning: ratulace a malemu vše nej :grinning:
9. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Martínkovi všechno NEJ- NEJ-

Jíťo - do Hvězdičky nepůjdeme - já mám akci v Praze - už dlouho domluvenou, takže tohle vypustíme, ono minule to bylo přímo v Hvězdičce a bylo to divný, takový moc nahuštěný, tady to bude asi lepší, protože bude větší prostor, ale bez nás :wink:

holky, co byste řekly předvánočnímu srazíku třeba příští středu dopolko na plavečáku?????????????
9. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky mám na Vás dotaz,když mám svého gynekologa daleko,vezmou mě na prohlídku v Kolíně?Nebo je tu nějaká gyn.pohotovost?
Děkuji
9. pro 2009 ve 14:44  • Odpověz
terki - já nevím, ale zkusila bych asi gyndu v nemocnici
10. pro 2009 v 06:42  • Odpověz
JItu- veliká gratulace :dizzy_face: tak další v řadě co?a Martínkovi přejeme vše nej k narozkám je to už velkej kluk..

pořád nemáme net, ten kamarád nám to už od po slibuje a pořád nic, píšu od kamarádky, už mě to nebaví pořád někoho otravovat!

koukám že sim nikde..

já už peču mám 4 druh od po chci ještě dělat nepečený,a mám to o víkendu výzdobu a je to tak nějak hotový..

jinak mám novinku budeme mít asi příští rok barák ten vedle tchýně ale tak jsem zvědavá, moc se mi tam teda necce..

s tou příští st uvidíme jak budeme stíhat, napište mi na mobil já se podřídím..
10. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
heli- v pá teda půjdu do toho futura jeslti tam to sako bude,tam ho koupím a jde to teda zůžit na tu 34 ju, je za necelý 400,- to je dobrý ne, je šedivý tak k těm kalhotům se to taky bude hodit, včera jsem si koupila košili k tomu.
10. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
mar- do ovečky půjdeme v út tenhle týden jsme to nestihly.a babí měla radost, dokonce mi ředitelka nabídla, že když budu chtít,, mám jí volat a příští týden tam můžu jít zase :wink:
10. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
moc děkujeme

dneska jsme byli v ovečce a dobrý to tam bylo. teda, už jsem si dlouho takhle nezavystřihovala :slight_smile: Martin byl unešenej, hodně si tam s ním hrál jeden pán a ještě další děti a z toho byl teda paf

Dala jsem do alba jednu fotku s Martinem, dortem a polonahým manželem :slight_smile: chichi

v tu středu příští týden bych ráda šla na srazík na plavečák, snad to vyjde a nic do toho neskočí... ale prozatím se hlásíme!!
10. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Zdravím všechny maminky!
Můžu se k Vám přidat? Jsem z Kutného Hory a máme dvouměsíčního chlapečka. V Hoře moc maminek neznám. Tak bych ráda nasbírala nějaké "rozumy" tady :slight_smile:
10. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojky holky, konečně se hlásím zpátky mezi vás. Už nám jde PC, trošku nám stávkoval.
Mrzí mě, že nevyšel ten mikulášský srazík, ale Janče jsem to psala, proč nejdu. Měli jsme doma trošku dusno a než se hádat, tak jsem radši byla doma :pensive: :pensive: :pensive:

Jinak teda ještě veřejně gratulace Ytušce k mimískovi, pěkně se tu těhulkuje, teď už zbýváme já a Janinka :astonished: :grinning:

Něco jsem četla o příštím týdnu na plavečáku, tak pokud to vyjde, tak bychom přišli. V úterý ale jdeme na očkování, tak jsem zvědavá na reakce.
10. pro 2009 v 16:46  • Odpověz
mn. ahojky, vítej, já jsem taky z Kutné Hory, jsme trochu mladší - 6týdnů, ale to snad nrvadí :slight_smile: tak můžeme někdy vyrazit na prochajdu :grinning:

holky, na plavečák bych ráda, ale je ještě brzy, bojím se chřipek...navíc opět to samé, nestíhačka, Vánoce se blíží...
10. pro 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,nejdriv gratuluju martinkovi a jituli,at se vam dari a vse hezky klape. mn. vitej,mame tu i par holek z hory,ale ted mame hlavne nejak mrtvo,tak nam to tu treba ozivis :wink: jani,ja nepecu,ale predstiram uklid,docela mi to jde - a dneska mam zehlici den - konecne! ale podle toho jak to jde pomalu,tak asi bude zehlici tyden! zitra jdem na ten utz,tak dam info,jestli se nam mimi neukaze prdelkou. a srazik asi jo :wink: rada vas jeste uvidim nez dorazi jezisek.
10. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás tu všechny po stráááššně dlohý době zdravím. Občas nakouknu, abych věděla, co je novýho, ale psát akt nestíhám a když už bych mohla psát, tak se řiřítí Elí a už jezdí myší a klape do kláves. :grinning: Takže by jste si fakt početli.

Tak nejprve gratulace všem těhulkám a že jich tu teda přibylo. Docela závidím, ale u nás ještě není ta správná doba. Pořád kupa práce na bydlení a tak dokola, ale doufám, že to všechno brzo bude, jak má a pak se taky přidáme. :wink:

U nás se stále pracuje, ale už finišuje. Malujeme, doděláváme elektroinstalaci. Teď nám zorvna obkládají koupelnu, scháníme kuchyň atd. A tak rychle se mezi tou spostou práce přiblížili Vánoce, že na poslední chvíli obíhám dárečky.

Budu se snažit přidat pár foteček a častěji písnout. Tak se mějte krásně. :slight_smile:
10. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Je,ahoj tyli,zrovna jsem na tebe tenhle tyden myslela,jak zijes? jsem si tak predstavovala,ze by nase druha holcicka mohla bejt krasna jako ta vase - no ale - jedu z ultrazvuku a kluk jak vysitej. sezrala jsem dve cokolady a uz jsem s tim smirena,ale asi to budu muset jeste nejakou dobrutkou pojistit!
11. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jé Leni, tak to budeš mít páreček. Buď ráda, že to bude kluk. A gratuluji :dizzy_face: A jak se bude jmenovat????
11. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Knouram,aby to byl radek,ale zatim bezuspesne. uz se zacinam tesit,jen je mi lito tech holcicich hadyrku,co jsem si nakoupila,no tak az bude net tak zacnu nakupovat a prodavat a zmodrame - nebo spis zezelename,kdyz je to malej myslivec.
11. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
sim-gratuluju k chlapečkovi to bude mit tatka radost ne :grinning:
11. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
sim - tak to je super, gratuluju, no a kdybychom my čekali holčičku, tak můžeme něco čenžnout

jinak dneska jsem měla srazík s holkama ze střední na plavečáku a ten dětský koutek je naprosto dokonalý, takže kdo všechno se hlásí na tu středu?????????????????????
11. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Sim, já bych taky raději někdy v budoucnu druhou holčičku, ale zas kvůli taťkovi. :dizzy_face: Já si na Vás taky vzpoměla, protože kamarád se nás ptal, jestli nechcem rybu na Vánoce a on pro ně jezdí tam někam k Žehuni. :wink:
11. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
my se hlásíme ale píšu od tchýně byli jsme po roce na večeři tak jsme sem ještě zašli já jsem jak bez ruky..doufám, že do vánoc net bude, it má hodně práce, nestíhá vždy mi slíbí a pak nic..a už mě to teda nebaví jsem se namlsala a ted nic :astonished:

my půjdeme ve st ale napište mi na mobil v kolik ju\,¨¨

\leni- gratulace nesmutni, páreček je dobrej ten bych chtěla

je to tady teda mrtvý ale holky kárám vás nikdo sem nechodí když tu nejsem, už aby byl net..
11. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Uz jsem to prebrala a zacinam se na toho sycaka tesit :slight_smile: mar - hlavne tu super capku na tobe budu knourat! a jinak proc ne :wink: jani,co takhle pozde u tchyne? tyl,to je nahoda - tak po novym roce muzes vyrazit s kamaradem na sadky,to uz tam budem bydlet :slight_smile: Na sraz dorazime stopro!
11. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
leni- těš se, je to hezký :dizzy_face: závidím :dizzy_face: po novým roce už teda budete bydlet, jo, tak to vyrazíme na výlet :dizzy_face: jsme po tý večeři stavili jsme se tady protože jindra chtěl dělat ee :confused: tak jsem se tady zasekla na pc a jdeme domů, holky mějte se, stýská se mi po vás, snad už nějak net bude, mám absták po vás ani nevíte jakej :confused: papa pusinky miminkům :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jo a berous ted vymyslel,ze by to mohl byt vojta,no to uz bych radsi tomaska,ale uvidime,docela to jde - ale radek je radek no. ale je to hroznej raubir,kope temer nonstop,pry mam tentokrat placentu na zadni stene tak je to mozna tim,terezku jsem takhle vubec necitila,tak jsem zjistovala,jestli to neni nejakej obr a prej ne,odpovida 20+3 a podle utz v prvnim trimestru jsem ted 21+6 takze je v norme nebo spis mensi,coz mi nevadi. mar a holky tehule,budete rodit v koline? ja jo,ale mam na ne prekvapko,nechci jim po porodu prcka na ty 2 hodiny odevzdat a desim se reakce. ale+jsem+rozhodnuta,ze+po+osetreni+-+pokud+bude+vporadku+samozrejme+-+uz+ho+nepustit+z+naruce.
11. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
jani,asi az teda koncem ledna nebo zacatek unora,ale hned po vanocich uz zacnem stehovat veci a ten konec ledna je kvuli kuchyni.dneska mi dali katalogy,tak to tady spekuluju,kuchyne krasny,ale pocitam,ze z toho musim vybrat tu nejlevnejsi.ale ja chci stejne obyc hladkou,zadny zdobeni a skleneny vyplne,takze snad se nejak dohodnem.no pocitam,ze ted to jakztakz navrhnem,vedeni schvali a v lednu ji vyrobi a smontujou. Ja uz se nemuzu dockat!
11. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Tak porad premejslim - nejhorsi na tom klukovi bude to,ze jednou budu pro nejakou nebohou divcinu obavana tchyne! to ja nechci!!! no vlastne ani terinku zadnymu chlapovi nedam,je to moje malicka kunhuta a nechci aby mi ji nejakej holomek zprznil! to nepreziju!
11. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ráno! Včera jsem tak procházela vaší diskuzi, abych byla trochu v obraze, ale přiznávám, že se úplně ztrácím. Takže se omlouvám, kdybych se ptala na něco, co už jste tu kdysi porbíraly.
Sim - moc gratuluji. Kluci jsou taky fajn. Myslím, že každý chlap touží po synovi. I když poprděný je pak i z princezny :slight_smile: My máme Vojtíška. Moc se nám to jméno oběma líbilo, jenže dneska je to velmi používané. Tak doufám, že ve škole pak nebude každý druhý Vojtěch :unamused:
Takže hezký víkend, i když počasí se pokazilo. Ale třeba budou konečně Vánoce na ledě.
12. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj mn. to jeste bude trvat nez se zorientujes :slight_smile: ja se priznam,ze se horko tezko zaclenuju do rozbehnutych diskuzi a vetsinou to vzdam,takze jsem nechodila ani pri prvnim ani pri druhym tehu do terminu porodu. bylo tam silene holek a ja se ztracela. tady je nas par,takze to nebude tak tezky,neboj :wink: mne vojta ne ze by se nelibil,ale jak rikas,je jich ted hodne a neni to radek no :grinning: ale pavel je ted o vojtovi naplno presvedcenej,tak uvidime jak to dopadne.
12. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Jinak mas pravdu,kazdej chlap chce kluka tak,jako zenska holku - ale ta nase breberka je takovej kluk v ruzovejch teplakach :grinning: a na nasi lasce se nic nemeni at je to holka nebo kluk,paja je na ni desne pysnej a vsude se s ni chlubi :slight_smile: a co vubec ty? napis nam o sobe neco :wink: ach jo,ja musim jit gruntovat,chci dneska udelat kuchyn at mam aspon na vanoce uklizeno! ale vubec se mi nechce,do tri do rana jsem zehlila!
12. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.