• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Hany....vítej doma......Kubíček je nádhernej!!!!!!!!! Slaďoučkej.......moc se těším, až nám tu napíšeš pár řádků....... :wink:

Marlan......dodatečně vše nej nej nej Kryštůfkovi!!!!!! Už je to velkej chlapák :dizzy_face:

Ytů.......na kontrolu jdeme za půl roku.....

A super zpráva na konec.......Jirka bude mít práci........juchů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
dneska mu volali z MPSV, aby přijel na pohovor.....a jelikož tam měl dnes cestu (pohovor na MMR), tak se objednal hned na dnešek......a na MPSV ho berou všemi deseti......huráááááááá .....ale on by raději na to MMR (kde si mimochodem už vybírají jen ze dvou kandidátů-dají vědět v pondělí)......na MMR je lepší pozice, plat i flexibilita.......ale kdyby to nevyšlo, tak na MPSV může nastoupit..........Já mám takovou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hany - malej je fakt nádhernej, roztomilej a hezkej obličejík má :dizzy_face:

Markyz - tak to gratuluju manžílkovi k práci.

No a my? Asi to vypadá, že nám hypotéku nedají a budeme muset shánět jiný podnájem a nebo byt od TPCA. No tak snad až budu zase dělat :frowning2: :frowning2:
13. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz
Vercák.....to je mi líto s tou hypotékou......my taky řešíme bydlení.......nedali nám před časem úvěr (ale zaplať pánbůh, že nám ho v té době nedali.....teď žijeme na dluh-nemohli bychom splácet....ale už se rýsuje na lepší časy - práce bude :wink: ). A kdepak bydlíte? Manžel pracuje v TPCA? Přeju vám, ať vše co nejdříve vyřešíte....... :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky,
tak předně, Hanybany, Kubíček je malinkatej uzlíček, nádhernej, nosíček jak knoflíček, krásně pořád spinká, to je radost!!! Hned bych pořídila další:slight_smile:
Marlan, pamatuju, když se Kryštůfek narodil. Taky přejeme k prvním narozeninám jen to nejlepší!
Terky, myslíme na tebe, musím kouknout na facebook. Doufám, že už to nebude mít dlouhýho trvání a budete doma!
Renat, i takovej pupíček se musí vyfotit!!!
Verčo, teď jsou dost tvrdý podmínky pro získání úvěru, ale máme známou, ta umí i nemožný! Dělá to ze stavebka (do určité částky), i u banky (hypo), kdybys chtěla číslo, pošlu do IP. Každopádně teď jsou byty hodně dole díky krizi, chtělo by to stihnout, než půjdou zase nahoru.
Marky, dobrá zpráva/dobré zprávy :wink:
Sim, jak je Terince? Snad líp!
13. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobrá ráno, tak jsem se probudila do mého 25.-tého 14 května, co jsem zažila a je to bájo, se senm, co se mi zdál :slight_smile: krása.

Pořád koukám na toho Kubulku, se na něj nemohu vynadívat :slight_smile:

Marky: Tak to gratulujeme manželovi a koukám, že nad ním budu mít dohled...na MPSV dělá moje tchýně :slight_smile:

ježiš, to jsem trdlo, až teď jsme pořádně dočetla, takže Marlan Kryštůfkovi dodatečně taky všechno nejlepší, to to utíká, to snad ani není možné:slight_smile: Přesně jak píše Jasminka...pamatuji si, jak se narodil...a teď už je to velký klučina:slight_smile:

Sim: doufám, že Terinka je dnes lepší.
Jinak se musím pochválit (a doufám, že v tvých očích se blejsknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale dnes čekám dodávku kníže, objednala jsme si ten Koncept Kontinua a pak ještějdu, co mi doporučila známá - jmenuje se Útěk z afrcikého pekla - Zpověď Češky o pěti letech týrání a ponížení (Barbora Koudelková, Milan Bárta). Je to o tom, že smíšená manželství/partnerství nemají moc šancí na rovnocenný a trvalý vztah. Že prostě ta odlišnost kultur a zvyků je taková, že to prostě nemůže fungovat, tak jsem na ní zvědavá.
a nakonec moje kamarádka vydala další mini román, tak se na něj taky těším, ten první jsem přečetla před 5ti lety snad jedním dechem, ale protože to bylo čtivé :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

já mám taky ráda knížky na tohle téma- Afrika, Arábie, já jsem Arábií posedlá, čtu knížky co se mi dostanou do ruky o osudu atd..to bys mi pak Reni mohla půjčit..

Markyz- gratulujeme Jirkovi, vidíš je dobrej!!

Reni jestli jsem to dobře pochopila tak dneska už máš narozky,tak vše nej nej nej!! :dizzy_face: :dizzy_face:

jdeme snídati :slight_smile:
14. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Jani: jo jo pochopila (jsem to tak hezky naznačila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děkuji)

To víš, že ti tu knížku pak půjčím, já se na to strašně těším (zase z učení nebude nic :wink: protože co psala známá, tak je opravdu prý zatím nejlepší, co na tohle téma četla, tak jsme ji hned objednala...protože tady u nác v knihkupectví nemají nic.

Dobrou chuť k snídani.
14. kvě 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kamco .... ten je taaaaaak roztomilouckej !!!!! Muminek malinkatej. A v te sedacce :grinning: No naaadhera !!! :wink:

Renat ... taky hezka fotecka :wink: kulatis se kulatis ! Jen tak dal :grinning:

Verco .. njn oni to psali ze pritvrdi u hypotek. A co se jim nezda? A to jste se ptali pres toho chypo poradce od realitky?

Sim ... tak jak je kocicce? Alexovi se vcera vecer spustila naprosto silena ryma. Ani jist nemuze. To je to pocasi. Vcera slunicko, ale ten vitr - ten byl osklivej, studenej.

Marky ... tak to je skvele! To si vzdycky clovek oddychne kdyz se takhle konecne zadari s praci vid? Je to na nerviky bez penez co?!? Ja to znam. Dluhy jsou sileny
14. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
A Renat ... VSECHNO NEEEEEEEJLEEEEPSIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
tak ted mi došly šatky z MMB a jsou mi krásně tka mám radost :dizzy_face: nemám vůbec šaty a sukně, mám svoje šaty na léto :fearful: tak my se napapaly a jdeme k babí tak zatím pá
14. kvě 2009 v 09:01  • Odpověz
Berti: Děkuji:slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
Hezký den přeji všem,
takže
Renatko, k tvým narozeninám vče nej, nej nej, co nejklidnější těhu a ať ti drobeček přináší samou radost. :dizzy_face:

Kamčo, malej je nádhernej. Taky jsems e hned rozpomněla na to, jak jsme si malou přivezli domů z porodky. Tak to hezky užívej, uteče to jako voda. Jo a mimochodem, možná jste se tam potkali s jednou holčinou od nás z vísky, pár hodin po tobě porodila Josefinku. :slight_smile:

Marlan, dodatečně taky Kryčtůvkovi vše nej k prvním narozeninám. :dizzy_face:

Markyz, tak se vám blízká na lepší časy. Moc gratulujeme příteli k nový práci. :slight_smile:

A hypotéky a úvěry. O tom bych se ani nezmiňovali. My jsme si teď brali "blbých! 250tis na dokončení vršku na baráku. A těch papírů k tomu a ani nevěděl, jestli nám ho fakt dají, když jsem na tom rodičáku. Tak jsem si říkala, co ty lidi, co si berou ty milionový hypotéky.
14. kvě 2009 v 09:15  • Odpověz
Taky jsem se zapoměla pochlubit, že asi taky letos půjdem na svatbu, v září. Tak už se těšíme. Snad nám Ela začne do té doby chodit.
Teď je to chození za jednu ruku, lítání za dvě ruce a mezi námi udělá tak dva tři krůčky. Ale většinou, když nás vidí, tak hned natahuje ruce a padá. Asi je na to chození moc zbrklá.

Tak yuž teď každý ráno a večer sedáme na nočník a většinou jsme po ránu i úspěšný, tak doufám, že už se to bude jen zlepšovat. :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 09:17  • Odpověz
Dobré ránko,

Renat - koukám, že jsi o měsíc a 5 dní starší než já :wink: Přeju Ti z celého srdce jen to nej, hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hlavně ať Tě ten mimísek v bříšku moc nezlobí a hezky Ti roste.

Berti - tak malej zase marůdkuje? Chudáček. To počasí je fakt zrádný, tak ať je mu brzo líp.

Tyli - Elinka se určitě rozchodí. Já se teda toho už teď bojím, protože když vidim, jak se malej plazí a všechno ho zajímá, tak až bude chodit, to bude něco :grinning:

No a co se týká těch hypoték. Vzhledem k tomu, že jsme byli hloupí a nedali si stavebka, tak nemáme nic našetřeno a nedají nám půjčku. Museli bysme sehnat aspoň 150 tis. a nebo něco ve větší hodnotě než je byt do zástavy. Moje rodiče barák mají, ale už zastavenej :sweat_smile: a Radkovi rodiče mají barák taky, ale nevěřim tomu, že by ho dali do zástavy. Prej mají i hoooodně našetříno, tak jsem zvědavá, jestli nám pomůžou, až o tom s nima budeme mluvit. Jsou totiž strašně spořivý, až mě to s... No ale kdyby jste nááááhodou věděly o nepotřebných penězích (150 tis.), tak sem s nima ju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Cusajda,nejdriv musim privitat maminku s Kubikem,je rozkosnej a urcite bude delat jen radost.Krystufkovi a Rence prejem hode stesticka,zdravi,lasku a pohodu v dalsim roce :wink: pripijte si hezky mlickem :grinning: Terinka je bez rymy,mela ji zas jen den a pul,ale kasel ma porad,ale rekla bych,ze diky lekum je ji lip.Reni.jsem zvedava co na knizku reknes,me desne mrzi,ze jsem si ji neprecetla uz v tehotenstvi :frowning2: a ta afrika muze byt fakt dobra,taky mam tohle tema rada.Prcci spi,jdu zehlit,ale uz jsem u konce a peru jen jednu pracku,tak si pak dam nejmin tyden pauzu!zatim pa
14. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
Dobr poledne,
tak ještě jednou všechno nejlepší Renče!!! :wink: Ty jsi psala, že bys dneska něco podnikla, já to včera přehlídla. My bysme určitě vyrazili, teď ale běžím nahoru poklidit místnosti, abysme mohli odpoledne pokládat podlahu :grinning: Ty jo, brala bych někdy aspoň 4 ruce, ne-li víc... A taky 3 hlavy, páč já si přece nemůžu všechno zapamatovat :wink:
14. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Holky.....díky :dizzy_face:

Renat......VŠE NEJ NEJ NEJ....HLAVNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak a je dozehleno,jeste vecer az uschne ta jedna prave doprana varka a davam zehlicce na chvili sbohem.Pujdu vzbudit Terezku,at pak jde jeste jednou po obede a ne jako vcera az v pul ctvrty a pak vecer nemohla usnout - zato ja spala driv jak ona. Marky,uplne jsem zapomnela pogratulovat k praci,to se vam s Jirkou ulevilo,co?Hlavne at se mu tam libi a bavi ho to!
14. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Děkuji holky :slight_smile:

Jasmi: to nevadí, navíc je pod mrakem, tak počkáme, až bude sluníčko...a dáme džusík, procházku apod. :slight_smile:

Pošta už tu byla, knížky jsou doma...pak jsem hned vyrazila do města, teda to je novinek, staré obchody zrušené, nové otevřené...jsem nestačila koukat:slight_smile:

Sim: ti klidně koš s prádlem ještě mohu přihrát :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
HOlky, nepamatujete si, nebo nevíte náhodou, jak dopředu je nutné se objednat na ten 3D UTZ v KOlíně??
14. kvě 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Reni,ja na nem byla asi ve 30tt a objednavala se na nej pri tom prvnim velkym UTZ ve 20tt,ale jestli bylo nutny takhle dopredu,to nevim.A pradlo si strc pekne hluboko :grinning: Jsem rada,ze mam temer hotovo.jeste jsem teda dala prat uterky,ale to je vyzehleny raz dva.Je mi nejaka zima a Paja nejde a nejde - hned ho nazenu zatopit!A dam mu dite a pujdu do vany s knizkou.Safina si prijede dneska prej kolem treti :grinning: Uz ji to snad ani neverim :grinning: .
14. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
já taky jsem byla na 3D asi v 6 měsíci v prosinci, takže skoro v 7 no.. a bylo to akorát..

já jsem opět k.o. před chvílí jsme přišly, od rána jsme couraly, ted bych potřebovala ještě vytřít, ale vůbec se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Renat - já byla na 3D UTZ ve 22tt. Byla jsem ale v Ústí nad Labem a objednávala jsem se hodně dopředu. tak se radši už na to poptej teď.

Jinak jsme dneska byli plavat a Robíček se už potápěl. Zvládl to ale na jedničku.
14. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz
Jani........úkol splněn :wink: Sobota, 23.5., 19:00, 7 lidí, na mé jméno........ :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
Renat......říkají, že pokud chceš mít mimčo na 3D s čitelným obličejíkem, tak je dobré jít na něj kolem 30 tt.....klidně i po něm.......když jsem byla těhu já, tak byla dlouhá objednací lhůta......bylo děsně narváno, takže mně objednali cca za 10-12 týdnů..............a měla jsem smolíka......placentu jsem měla na přední straně a Samík se mi do ní schovával, takže žádnej pěknej čitelnej snímek........pro foto je lepší, když máš placentu na zadní stěně.......
14. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
díky terez, zrovna jsem se chtěla zeptat :wink:
14. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Verčo.....super, Robíček je určo šikula......My chodíme se Samim na plavčo nepřetržitě už od září, moc se mu tam vždy líbilo, vše zvládal na 1*....ale už třetí lekci nějak sabotuje.......chce si hrát, neposlouchá a plavání ho nezajímá......hračky - hlavně konvička- je zajímavější........tak nevím nevím jak to bude dál......sice umí vše, ale už si chce dělat věci po svém, když plavat nechce, tak zkrátka nechce.......nedonutím ho......tak uvidíme jestli se to ještě nějak změní.......kdyžtak už v září budeme chodit sami.......
14. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz
terez já myslím, že jeslti to samíka nebude bavit, tak tam nechodte a chodte si radši sami, až budu mít ty plavky, tak můžeme jít spolenčě, myslím, že se to kačí bude líbit6 :dizzy_face: +
14. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
Jani.....jo, plánuju, že budeme chodit sami......ale ještě máme zaplacených cca 6 lekcí....takže to tam ještě odplaveme.......Sam prostě už začíná být osobnost.......když má náladu dělat něco jiného než se po něm chce, tak se to zkouší prosadit.......uvidíme, jestli se to změní a nebo ne............. :wink:
14. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.