• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojky,

tak zase otravuju u Jíti z koníka zjistila jsem že bydlí kousek od maminy, tak jsem mamce fkrkla kačku a jsem tu..

na srazík dorazíme v těch 10 tam teda..

net pořád nemáme, opět měl přijít prý zase večer už si případám jako blbec pořád ho uhánět atd..ale jinak asi nebudeme mít nikdy nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru- asi zkouší co může a co ne, nebo si toho nevšímej a nech ho a třeba ho to omrzí, kačí musím pochválit, je ted hodná neplácá abych teda nezakřikla, asi to bylo nějaký období je to určo lepší než dřív, akorát blbě spí usíná i v 11 a ráno do 9 chrápe pak nechce spát v poledne děs...

Leni- kde vybíráte tu kuchyn a jaký jsou tak ceny? my asi za rok půjdeme taky do toho baráku vedle tchýně, ale je to barák kráva asi 5+1, a když si vezmeme hypotéku, tak prý nebude na opravy,, tak nevím jak si to manžílek představuje, nábytek máme akorát kačce pokojíček, a pak někdy koupelnu a tu kuchyn, mě prostě vadí že bych děti koupala v bábině starý koupelně, vanu bych si vydobila aspon určitě a ta kuchyn stará se mi taky nelíbí ale asi bych musela vydržet za 4 roky mi skončí spoření tak pak linku koupit z toho, ale právě nevím jaký jsou ceny kuchyní..

jinak už mám uklizeno tak nějak,napečeno, zvládla jsem to za minulej týden a mám toho plný zuby a dlouho to nechci vidět, ještě bych chtěla v po zkusit štolu a prdím na to...jestli se k ní vůbec dostanu!

Mar- zítra snad dorazíme do ovečky, jak se kačí vzbudí vstává i v 9 jak ponocuje, tak snad dorazíme..prosímtě pořád platí že by chtěly výpomoc, na tu hernu je každý den někdo nebo jak to mají, myslela jsem jeslti bych nebyla taky užitečná :wink:

Heli- sako jsem si nechala zúžit u jedný paní takže bude v po tak aspon nebudeš mít starosti ale po novým roce mám prosbičku až budeš mít čas, mám sako z kozinky od babičky, jeslti by šlo zúžit taky, už se mi tam válí asi dva roky je docela hezký :dizzy_face:

tak jsem si pokecala, na vánoce se těším, už mám dárky zabalený, už k nám může přijít ježíšek :grinning:

holky tak se mějte a ve st papa
14. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
mn.: tak malý si taky docucne, i po hodině...ale už i vydrží, hlavně venku...tam je spokojený :wink:
my chodíme na sídliště k Mašínový, byla jsem tam i já, sestra...takže volba byla jasná...s tím očkov. taky mi říkala, že pokud bude vše O.K., tak to mlůže dát v 1 den, no nevím...uvidíme.
14. pro 2009 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
Renat a mn. - my jsme taky měli prevenar a hexu v jeden den a bylo to v pohodě, dokonce jsme neměli ani žádnou reakci. Dostal do každý nožičky včeličku a bylo po všem. Takhle to bylo třikrát po sobě. My jsme ještě museli Prevenar platit, ale vychytali jsme to, že nám v prosinci přispěla pojišťovna 1000,- plus bonus vánoční 1000,- a v lednu nám přispěli taky 1000,-. No ale je dobře, že to už je zdarma. Některý lidi na to prostě nemají a přitom by ho taky rádi dětem dali.

Mar - tu knížku bych si taky docela přečetla. Mají jí tady někde v knihkupectví??? Že bych si o ni napsala ježíškovi. Vim že jste se tu o ní bavili. Třeba bych tam zjistila, jak na toho našeho rošťáka.
14. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
veru - tu knížku mají v knihkupectví u Krále (to je to kousek od Ovečky), jinak s tím hrnečkem spíš nepočítej, paní jsem už 2x urgovala a stále nic, tak na to asi prdím a mrknu se po něm v Kačence

jani - ta výpomoc se určo bude hodit v těch nových prostorech, ale zatím nemáme nic konkrétního, v průběhu ledna to určitě nějak doladíme
14. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
mar - díky za tip. No a ten hrneček? Škoda, ale aspoň vim, že teda nemám čekat a koupim nějakej někde...
14. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Uff tak přeji dobrý den, vypravila jsme malého, šel s dědou ven...odpoledne půjdou taky :slight_smile: je dnes hezky, tak z něj snad nebudeme mít rampouch:slight_smile: je krásně, sluníčko apod. tak je škoda toho nevyužít a já snad stihnu uvařit, uklidit a odpoledne se naučit :slight_smile: takže pádím, a přeji hezký slunečný den :slight_smile:

mn.: túklidu zdar :slight_smile: odnaproti :grinning:
15. pro 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
Já tedy taky začla uklízet. Vždycky když malý spinká, tak tu řádím.
Teď nějaká psycholožka v Sama doma říkala, že dětem se má dávat pít pouze, když mají hlad a ne je tím utěšovat. Tak nevím :unamused: Náš Vojta by pil neustále. Z takovýhle rad vždycky chytám depku, že jsem špatná matka.
Renat: Mávala jsem na Tebe prachovkou :slight_smile: My ještě venku nebyli, jdeme odpoledne s mýma kolegyněma z práce k Matějovi na kávičku. Obě jsou kuřačky, ale co by kvůli nám neudělaly.
15. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
mn.: tak to já mám veget (repsektive jdu se učit :rolling_eyes: Na procházce byl Kuba s dědou ráno, něco přes hodinku, já stihla uvařit a udělat ložnici, před chvílí odjeli zas a já doklidila, uff, ale teda zabrat mi to dalo, ale je hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já zas mám trochu depku z toho, zda není na tolik ježdění zima, ale pořádně jsme ho navlíkla, tak snad ne, malýá je venku spokojený...
No tak to jsou rady za všechny prahcy..hele nic si z toho nedělej...já to mám občas taky, zda nedělám něco špatně..vím třeba, že absolutně nepoznám druhy pláče, jak se všichni dušují, že hlad je takový, bolení takové apod. poznám jen vztekání, protože je rudý až na zadnici :grinning: Možná mu prso taky dávám často, ale já to fakt nepoznám, teď teda trochu pozoruji už režim, tak zhruba vím a když nehcce, tak si prostě nevezme.
Přece ho nenechám řvát, když má třeba fakt hlad...takže buď naprosto v klidu..myslím, že je to všude...

Užijte si to v cukrárně :slight_smile:
15. pro 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
No, já teď zas dva dny pozorovala, že má Vojta hlavně při koupání modro kolem pusy. Dokonce si toho všiml i manžel. Jedna známá dětská doktorka mi řekla, ať si vemu nějaké léky na uklidnění, že je to normální. Prý ho moc pozoruju.
Ve Zruči jsme měli jen lehčí oblečení, nepočítala jsem o víkendu s takovou zimou. Ale v zimním fusaku mu bylo teploučko, spokojeně spinkal. Přece kdyby mu nebylo dobře, tak pláče. Já se stále uklidňuju tím, že každá mamka si musí na to přijít sama. Je to takový boj, halvně ať to vyhovuje jim oboum. U druhého to bude lepší a u třetího brnkačka :wink:
15. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Holky - je sice hezký, že nějaká odbornice řekla to a to, ale stejně se tím nemůžete řídit. Dělejte to, co bude pro vaše mimi nejlepší.

renat - taková zima ještě není. My minulý rok jezdili i ve větších mrazech a jak byl Robin spokojenej, hlavně že se vezl a že to s nim drncalo :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
Teda tady to ale žije :frowning2: :frowning2: Kde jste všichni??? :astonished:
15. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
čau veru.. asi se všichni připravujem na zítřek... takže v 10 na plavečáku a už se tam těšíím, jsem zvědavá, jak to tam vypadá teď vevnitř.

jani.. tak máte už ten net nebo né? Asi né, co? :-/

Jsem ráda, že se zítra takhle sejdem, aspoń nebudu muset myslet na neuspokojivý stav mého žaludku.. teď teda dobrý, ale bojim se co v noci, když jsem včera zvracela. jj, už se to hlásí, že to tam je :slight_smile:

dobrouuu
15. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahoooj,ja nejak nestiham. mn.na odborniky prd,rid se svym pocitem - ja se priznam,terku jsem prsem krmila,mazlila,utesovala - byly doby kdy jsem zoufale touzila prestat kojit,ale ikdyz jsem ji mela v noci na prsu nonstop,asi to bylo vic hlavou nez vycerpanim. dneska uz vim vic a nejednala bych jinak i presto,jak silenej byl boj o prso,nechala bych to na ni,at se tim klidne uklidnuje.
16. pro 2009 v 00:35  • Odpověz
Jani,na kuchyni jsme byli dneska - jestli nam to schvalej,tak bude rohovka 2,1m na 2,7m,pani nam udelala 2 varianty,jednu s drazsimi a jednu s levnejsimi dvirkami a bylo to za 36 a 26 tisic bez montaze + k tomu jeste nejsou spotrebice. ted otazka jestli to projde,ale snad existuje jezisek a nadeli mi klidne levnejsi variantu,ale vestavenej sporak - ty sety deska,trouba a digestor se v akci daj sehnat kolem 20ti tisic,tak uvidime. dneska jsem byla na prohlidce baraku,tak uz chybi jen ty lina,dvere nam teda dali bily,ale to mi zas tak nevadi,koupelna je jednoducha,ale ja jsem nadsena,ted uz jen bydlet.+no+a+vzhledem+k+ty+kuchyni+to+bude+asi+az+zacatkem+unora.
16. pro 2009 v 00:50  • Odpověz
Jo,heli - plinky - silne zvazuju u druhyho latkovky a bezplenkovou komunikacni metodu,takze ja nee,ale mam na tebe taky sici prosbicku - nekdy kdykoli,nespecham,az bude cas a jestli se ti bude chtit...
16. pro 2009 v 00:53  • Odpověz
ahoj simi-ja se stavim na plavečaku manža je doma tak se na vas přijdu alespon podivat s malou jdu na kontrolu až zitra přinesu ti knihu a dvd
16. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Mn.:tak mi včera rodiče referovali, že potkali kočárek s SPZ Vojtou, tak to jste asi byli vy, co? BYlo to asi někde u nás...přišlo docela dlouho, ale malý zmrzlý nebyl (ale mě už se stýskalo).
Dneska přijde taťka ještě jednou, ale asi je vyšlu jen po obědě, už je tam mráz...a já se zas něco naučím a třeba stihnu udělat nějaká přáníčka, už by bylo na čase...

Holky, užijte si srazím na plavečáku a kdyžtak něco vyfoťte, ať koukneme :slight_smile:

sim: seš dobrá, vím, že když se to vychytá, tak to jde, ale já si BKM neumím představit, hlavně ze začátku, to jsem byla nahozená vším možným pořád :grinning:
16. pro 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
srazík byl hezkej, jsem ráda že jsem vás viděla, ale bylo to krátký, a kačí teda žádnej zázrak, jak pořád zdrhala, chtělo by to abysme šly sami tohle je očistec! ted jsem u kamarádky na netu má notas, a je to hrůza, jsem kopyto, neumím to na něm, takže už asi notas nechci :grinning: za týden má dojít ten it tak snad se už něco bude dít, nebo mě už mrskne, mě starýho závisláka..

Mar- díky za dáreček, až budeme větší bude se hodit :dizzy_face: jinak to po na půl třetí se vám hodí nevím zda se sem dostanu tak mi písni na mobil, ju.má přijít ten elektrikář ve tři s kabelem na net, ale nevím nevím, jestl je jako náš it, tak stejně musíme bejt doma.

tak se mějte zase nějak juknu papa pusinky miminkům :dizzy_face:
16. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Holky, doufám, že se srazík vydařil. Až budeme větší a bude lepší počasí, tak bychom vás tady rádi poznali osobně.
Renat: Tak jsem dnes opět potkala kočárek s SPZ Jakub :slight_smile: Na co se vlastně učíš. Já si moc nedokážu představit, že bych se teď měla učit. Já vždycky na to přes rok prděla a o zkouškovým jsem seděla čtyři týdny na prdeli a učila se. Ale budu muset začít alespoň něco číst, jinak úplně z toho mateřství zblbnnu :frowning2:
Vyrazila jsem dneska na procházku, jezdili jsme hodinu a půl. Malý byl pořádně zabalený, spokojeně spinkal a byl teploučký. Myslím, že mu vyvětrání neuškodí.
Sim: S těma plínkama Tě opravdu obdivuju. Přiznám se, že jsem do teď nevěděla, co BKM je. Teď jsem to našla na netu. Je to zajímavý. Vše má své pro i proti. Ale já bych to fakt nezvládla. Sice poznám, že Vojta "tlačí", ale pak je to mazec, hrozná rána. Já jsem šťastná za papírové pleny.
16. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Tak to je super, že se srazík vydařil :slight_smile: příště už se asi ukážeme...teď je K. ještě malý. :slight_smile:

mn.: jojo jezdil taťka (můj), teď jsem ho tu dva dny měla na výpomoc :wink: aby šel na procházku. Byli venku 2 hodiny (fuska a dvě deky to jistili), a K. přišel a byl krásn teploučký, pak ještě hoďku dospal doma, tak jsem si dáchla s ním :slight_smile: Takže si říkám, že do těch minus 5 to snad zvládnou i na ty dvě hoďky, když jsou zabalení, nejsou to už novorozenci, :slight_smile: ale silní chlapi.
Jinak já se uřím na státnice, dělám VŠ učitelství...mám hotovou geografii, pedagogiku a psychologii a ještě mi zbývá němčina, jdu na zač. února. Zatím pohoda, něco v té hlavě zůstalo, spíš se nechce :slight_smile: ale s tím jsem taky bojovala celých 5 let, neže jsme se dokopala...
Ty státnice jsem si záměrně nechala (tyhle jedny) na dobu mateřství, právě abych nezblbla :grinning:já se toho fakt bojím...dokonce mám možná v plánu ještě další studium...ale to je hudba budoucnosti...a až by byl Kuba větší...
Nedělala si farmacii? Matně si vzpomínám, že někdo na cvíču takový byl...ale nevím.
16. pro 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Renat: Ne, magistra byla taková blondýnka. Ta rodila určitě dřív než já.
Začnu nejspíše beletrií, ještě mi zbývá dočíst knížka, co jsem chtěla zvládnout před porodem. Jenže malý se narodil týden před plánovaným termínem, tak mi udělal čáru přes rozpočet. Chybí mi ještě 150 stránek. No a pak přejdu na nějakou odbornou :slight_smile:
16. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
RENI JSI DOBRÁ TAKLE MYSLET JEŠTĚ NA ŠKOLU A CO BYS CHTĚLA JEŠTĚ STUDOVAT?
16. pro 2009 v 17:04  • Odpověz
mn. jojo už vím která, jsem to pomotala :slight_smile: tak se omlouvám. :slight_smile:
My se narodili taky dřív - o pět dní od prvního termínu...

Jani: to jsem já, chci ještě na šk. management, na ředitelku :sunglasses: ale to je nejisté...uvidíme, jak to půjde.
16. pro 2009 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz
Baf!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jak se máte? Co srázek? Já se tam nedostala....nakonec jsem šla s mamkou vybírat dárek pro taťku......
Doufám, že nikdo z vás nemarodí.......u nás už zase nemoci řádí (synovec se z toho nějak nemůže vyhrabat.....teď asi angína), tak snad nic nechytneme.......
16. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Ahojky,
dnešní srazík byl opravdu fajn, no mohli jsme klidně zůstat i déle, protože malej nakonec doma usnul až v 17 hod. :angry: Ráda jsem vás ale všechny viděla.

Robin tu teď řádí, měl dneska teda pěkně vyosenej a rozhozenej den. Vůbec nechce jít spát, pořád mi vylézá z ložnice, do postýlky ho dát nemůžu, to by vzbudil snad i lidi v sousedním paneláku. Nejhorší je, jak si radek klidně spí. Navíc malej má opět průjmy a prsty v puse, takže leze nějaký zoubek.

Přeju dobrou noc všem :pensive:
16. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz
Jani - dárek můžete klidně využít i dřív, ukážu Ti jak :wink:

sim - s látkovkama Ti fandím, já je u Kryštofa měla taky (teda do té doby,než jsme se přestěhovali k mamče - tady by to z prostorových důvodů prostě nešlo), na druhé mimčo s nimi počítám opět

veru - že jsem ti včera dala ta DVD, co :grinning: (a měla jsem je s sebou)

renat - studiu zdar

mn - já si ani nepamatuju, kdy jsem si přečetla nějakou knížku (teď se chystám o Vánocích na chalupě a už se nemůžu dočkat)
17. pro 2009 v 06:32  • Odpověz
Sláva už je sníh, jedem na saních...........

Přeji krásné zasněžené ráno :grinning: konečně, já se tak těšila a než pojedeme k dr. tak si dám projížďku s kočárkem...
Potebuji na vzduch, dva dny jsem seděla doma...
17. pro 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,ja se vcera taky bavila,srazik super,jen ty deti mely moc unikovejch prostoru,ale i tak - aspon jsem se trochu probehla :grinning: ja jeste na ty latkovky nejsem rozhodnuta uplne natvrdo,ale tak z 85% jo. na noc a ven papir,ale doma latku a bkm uvidime,kdyz to nepujde,tak to holt nepujde,ale chci to zkusit,pze terka ma z nocniku hruzu - teda oblecena si s nim hraje,ale svlecena na nej nechce ani za nic. uvidime no... horsi je,ze pavel pro to nema absolutne pochopeni.
17. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
ke cteni - ja kdyz byla teri mimi,tak cetla u kojeni,akorat ona pila jen 5 minut,az casem to prodluzovala... jinak ten muj berous ani nechce,abych si prosadila po porodu mimi u sebe,ze pry jen ja musim mit neco extra a ze budu delat ostudu atd - ale podle me je to dulezity a ve spouste porodnic vam dite u sebe nechaji,jen kolin je na tohle trochu zaostalej! a hlavne se pavel desi toho,ze je tam PA manzelka jeho znamyho a ze se zas celej osek bude bavit mym porodem jako minule - ikdyz ona u nej vubec nebyla. ale stejne jsou+veci+co+jsou+pro+me+dulezitejsi+nez+drby+lidi,co+nemaj+nic+lepsiho+na+praci.
17. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
U nas jsou tak 2-3 cm snehu,nic moc,ale aspon uz to vypada jako v zime. ale vubec se mi nechce ven,terka celou noc pofnukavala a chtela se tulit,tak jsem rozlamana a nevyspala,na vcerejsek jsem taky moc nespala - hruza,potrebovala bych nekam terku udat a na 2 dny zalehnout,jenze mamka i tatka maj ted pred vanocema dost prace sami a ke tchanum ji nedam,ani kdybych nemela spat 14 dni. leda by tam nebyl tchan,ale jen tchyne,ta je v pohode - ale zas ma problemy se zadama,tak holt asi budu polehavat,terka bude bordelarit a nejak to dopadne.
17. pro 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.