• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Nic,koncim se samomluvou. nevite co bertik? ta musi byt zapadana az po kolena,kdyz uz i u nas je snih.
17. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
mn.: jéé máš album...jsem dtektiv :grinning: Vojtíšek je moc krásný!!!
17. pro 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
Sim: no zdarec...věřím, že si potřebuješ odpočinout a dospat, třeba to nějak zkombinujete, aspoň den. Berti je v pořádku, jsou doma, mají snad i manžela doma (teda měli ho, nevím, jestli jel ještě do It,), tak asi užívají rod. pohody :wink:

já teda teď jukla na teploměr a je minus 5 brrr kdo by to čekal, ale na půl hoďky varzíme.

Zvíře se probouzí na jídlo...úspěch za necelé dvě hodiny (v noci po hodině, zas asi spurtuje... :grinning: :grinning: má už 5185g nás všechny sní :slight_smile:
17. pro 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj! Na sněhuláka je ještě brzy, ale už se těším na projížďku. Hned je ta zima veselejší :slight_smile:
Sim: Nevím, jak je to v Kolíně. Ale v Čáslavi dostaneš dítě až druhý den ráno. Ale pokud není problém, tak by Ti ho asi nechali také hned, teda po tom ošetření a tak. Myslím si, že každá mamka má nárok na to, co chce a jak to cítí. Teda pokud to nijak neohrožuje zdraví miminka a její. Moje švagrová měli svůj porodní plán - odmítla nástřih, na veškeré léky se jí museli minimálně dvakrát zeptat, miminko chtěla ihned na prsa ještě s pupeční šňůrou a chtěla jít ihned po porodu domů. Tak s tímhle nesouhlasím. Ale ve všem jim nakonec vyšli vstříc, tedy mimo toho odchodu domů.
17. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
čau holky, taky včerejšek chválím bylo to fajn, je to tam dobrý. Akorát jsem pak byla nervózní z toho našeho raubíře, jak tam lítal po dlaždičkách s tou sádrou a flákal s ní o zem, páč kdyby mu praskla, museli bysme asi do HK a to se mi teď teda fááák nechce. Byl nějakej rozblázněnej, já jsem teˇdpořád taková nervózní, stačí trocha stresu a už se mi klepou ruce :-/ tak jsme museli radši jít. A ještě jsme šli na nákup, tak to bylo tak akorát.

A co fotos? Máte někdo něco ze srazu? :wink:

Veru... tak malej nemůže spát? Usnul pozdě? A nebylo to náááhodou tou kávičkou co na plavečáku tak radostně sosal? :grinning:
17. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Jdeme na poštu, tak hodina venku, snad nám to neublíží..ale musím něco poslat, nedá se svítit. Holt prcka zabalím a pojedem. A docela se těším. Jsem zvědavá, jak budem sjíždět ty "závěje" s kočárem :slight_smile:
17. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Dala jsme do alba taky nějaké fotky, tak můžete juknout..

a já se těším na fotky ze srazu:slight_smile:
17. pro 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz
Renat: Kubíček je moc krásný! No, mě včera manžel naučil zmnešovat fotky, tak jsem alespoň nějaké dala do alba.
My máme nulu, jenže teploměr máme přilepený na okně, takže bude jistě větší mráz.
17. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahojky,

tal my jsme šli spát až v půl dvanáctý, teda já a malej a myslim, že by klidně ještě vydržel, protože v posteli docela řádil :grinning: :grinning: :grinning: Ale za to dneska jsme chrupkali až do devíti a nebýt psů, který začali štěkat na telefon, tak bysme možná spali ještě dýl.

Ytu - je to možný, že ta kávička ho probrala, no nevím :grinning: :grinning: :grinning: Fotečky ze srazu nějaký mám, ještě jsem na ně ani nekoukla, jen jsem trošičku fotila a Janinka taky fotila, to si pamatuju. Až se k tomu dohrabu, tak je dám do alba :wink:

Mar - no ty DVD :grinning: :grinning: Tak mi je dáš třeba někdy až půjdeme kolem vás, že bych ti zavolala, chodíme tim směrem dost často. To by šlo ne???

Byli jsme před chvílí venku na pěší prochajdě krátký a sice tam teda mrzne, to je pravda, ale díky tomu sněhu to fakt není vůbec znát. Je tam docela hezky. Malej nejdřív tak koukal na ten sníh, pak začal chodit a kňoural a já zjistila, že mu vaděj rukavice :grinning: Sundala jsem je a jak byl spokojenej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Tak jsem konečně vytvořila nové albíčko, takže se kdyžtak můžete mrknout na nové fotečky :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=547388

Ty ze srazíku musim teprve upravit :dizzy_face:
17. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
ahojky tak jsme konečně zdravé :grinning: tak si snad užijeme trochu toho sněhu
srazík vam zavidím sice jsem tam trochu pobila ale to bylo máááááááááááááááááááálo :frowning2:
nechcete se srazit ještě třeba bez dítek :sweat_smile:
tak jak holky napečeno :dizzy_face: naklizeno :zipper_mouth: zabaleno :fearful:
renat-malej je opravdu nadherny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
marky-mam hotove ty kalhoty pro mamku :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
Helen - takže my jsme se teda setkaly na srazíku. Přišla jsem později a "DOBRÝ DEN" na tebe a ty na mě taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Renat - malej je fakt sladkej, hlavně ta fotka, jak má podepřenou hlavičku, jak je po jídle, ta je hezoučká.
17. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Tak jsme byli na procházce. Vojtíškovi se moc venku líbilo, pěkně spinkal celou dobu. Musím ho otužovat na hory :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak vas jdu po dlouhe dobe pozdravit. Nestham je toho trochu moc. Barak, vanoce, snehu plno a navic si alex zlomil nozku, takze se ted misto behani plazi cely zasadrovany po podlaze. Ale jinak je v pohode a my ostatni taky.

Koukala jsem vsem na fotecky - moc moc hezky

A jak jste na tom s vanocnima pripravama? Ja mam cukrovi, trosku te vyzdoby, dokonce i stromecek uz mame ozdobeny (zdobime podle italsky tradice na sv.Lucii. Jen trochu ten uklid pokulhava. njn

A jeste musim sehnat par poslednich darku - segra, mama, pritel sestry, synovci a manzel.

Co kupujete chapum? Ja stim mam kazdy rok problem. Vubec nevim.

Jdu za mrnousem.
17. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahoj berti,ja mam pajovi mysliveckou termokosili :grinning: a encyklopedii Ocean. hlavne,ze jste doma a v pohode,na uklid prd! ja si rikala,ze kdyz je u nas snehovej poprasek,tak u vas bude snehu po kolena. aspon se decka vyblbnou! Veru,heli - tak jste si holky povykaly jo :slight_smile: tak tak,slusnost musi bejt. uz jsem vam psala,ze dneska olistujou lino a baracek je hotovej? jen teda ta kuchyn chybi,jinak uz jsme mohli mit jeziska v novem,ale co,tak budu mit opozdenyho jeziska az se prestehujem.
18. pro 2009 ve 04:49  • Odpověz
VER-NOJONO TO JSEM BYLA JA :grinning:
sim-ty zase nespinkaš :wink: je tak to je škoda skoro vam by ty vanoce v novem vyšli :wink:
18. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
njn,nespinkam,ale ja jsem v tom tentokrat nevinne - terinka mela silenou horecku,lezou ji stolicky,ma rudy dasne - doufam,ze to teda je tim a ze neni nemocna,ale radost teda nemam,to uz by byly druhy vanoce zkazeny zubama! jdu ji zkusit nakrmit a dam ji uz spat,je hotova,moc toho nenaspala,ale uz je bez teploty.
18. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
je princezna malinka tak ji přejeme at ji to brzy přejde :wink:
18. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Ted vypada dobre - jsem zvedava na noc - akorat hrozne a ukrutne prdi! nevim po cem,kdyz nechce jist. ted jsem ji dala rohlik,ale prdi na nej,porad jen prebaluje miminko anebo kramuje.
18. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahojky,

jsem u kamarádky, tak koukám co je novýho..

Leni- ty budeš používat látkovky, a Mar taky používala to ani nevím..a ty obyčejný,nebo nějaký spešl? já jsem ráda, že existujou jednorázovky..to si neumím představit ještě prát žehlit, ale onii se nějak žehlit snad už nemusí hodně ne?? at je malý líp posíláme pusinky, snad je to fakt těma zoubkama, to by byl pech druhý vánoce, vid?

Kačí včera spala hezky pže po obědě nespala kéž by to tak bylo pořád, usíná pozdě a v noci se budí a ráno třeba v 9 vstává vopice :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jdu ven se sestřenicí posedět na chvíli tak se těším,bude hlídat tatínek zítra má zase hokej, a přijede mu bratranec,kterej s nima hraje mají to až od9 tak bude spát u rodičů tak jindra zkouší že tam bude spát taky,tak mám radost..

v po má dojít chlap s tím kabelem na net, tak jsem zvědavá kdy přijde ten kluk na net, už mě to fakt nebaví, ale co bych chtěla když to dělá pro nás zadara a ostatníi platí že? :astonished: no třeba se někdy dočkáme,ale už mi to vadí! v ET jsem se ptala a stojí net na mobil asi 150,- tak jeslti nebude tak si ho dám, ale zase je blbý že na nic jinýho se nemůžu podívat, je to pech jak jsem si zvykla..

Mar, Marky, LEni, Jitu- jak je vám je těhulky moje? doufám,že budu patřit taky mezi vás příští rok hezky se nám to rozrůstá co? :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
holky kde jste? já jsem tu a nikdo nikde..za chvíli zase jdu využila jsem chvilky kačí je s jindrou na plavečáku a za chvíli přijdou..

Mar- tak v po na půl 3 ju? snad ten elektrikář dorazí :wink:

v po nebo v út půjdu k mámě tak snad ještě juknu a popřeju hezký vánoce,mějte se zatím papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Sim: Tak ať je vám lépe.
Berti: Já koupila manželovi batoh na kolo a tričko. S chlapama je to vždycky problém, s ženskýma je to mnohem jednodušší.
Holky, chtěla jsem se zeptat, máte některá zkušenosti s plaváním miminek ve vaně? Vojtovi je 11 týdnů. Byla tu před 3 týdny paní a ukazovala nám, jak máme ve vaně plavat. Prý mu to pak půjde v bazénu skoro samo :slight_smile: Vojta se na to koupání každý den těší a fakt si to užívá.
18. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj Berti: no tě pic, jak je?

mn.: No to nevím, ale určtě bychom taky plavali ve vaně :slight_smile: pak mi musíš říct, co a jak a kdo ti to ukazoval. Malý je z vody úplně hotový, má to moc rád.

Jinak u nás dnes paráda, večer jsme ho poprvé zavinula dle Karpa a spal od 7 doteď nakojili jsem a spí dál!!! Paráda, já jsem měla podezření, že se hodně budí, protože šermuje rukama a asi taky že jo..sice se mi to zdá na jendu stranu kruté, ale asi se jim spí fakt lépe :slight_smile: a usnul sám v postýlce!!! Teď s náma nespí, manžel je nemocný, tak aby na něj neprskal. (ale mě to chybí, sjem si zvykla ho mít u sebe, ale musím vydržet.

tak jdu chrnět taky, třeba vydrží zas tak nějak aspoň do 4hod :slight_smile:
19. pro 2009 v 00:30  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno,
já mám za sebou druhou příšernou noc :frowning2: Malej mi v noci pláče a přitom ale spinká. Kope nohama, točí se po celý posteli, takže radek musí spát v obýváku. Chudáček, nevim, co se to s nim děje. Takhle je to několikrát za noc. Včera jsem mu dělala ve 2 h. mlíčko, ale nechtěl, ve 3 h. jsem mu dávala Nurofen, myslela jsem, že je to od zubů, ale i tak mi po tom až do rána plakal třeba po hodině. Fakt to nechápu. Nemátě s tim některá zkušenost???

JInak já měla včera taky skvělej stav. Bolelo mě celý tělo, hlava a bylo mi šoufl, no jako při chřipce, ale sousedka mi dala Coldrex a ten mě vážně během chvilky postavil na nohy.
19. pro 2009 v 08:31  • Odpověz
jé Veru, tak to koukám, že jsem v tom nebyla sama.. měla jsem taky takovej stav včera a bylo to teda na palici, vůbec jsem se z toho nemohla vyhrabat, nechci brát teď žádný prášky, nic, radši a tak jsem to musela protrpět, dneska už dobrý. Tak to jsme asi něco chytly někde :unamused:

Jinak s tim prckem je to divný, že se ti budí s pláčem takhle často, když předtim to nedělal, jediný co mě napadá je bolení bříška, když nemá teplotu, nebo má?

teda berti.. tak vy máte taky sádru.. vím jaké to je, tak držim palce ať ji máte brzy dole.. a jak dlouho ji budete mít?

sim.. doufám, že už je Terce líp!
19. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
jo Veru.. nebo Robíkovi třeba bylo taky blbě, jako mamince :slight_smile:
19. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Ytu - právě že ne, on u toho spaní normálně spal. dostal na včerejšek v noci i Nurofen a stejně po tom brečel i třeba po hodině víš. Ale na jiný diskuzi mi psali, že je možný, že má teď divoký sny díky tomu sněhu, protož chodíme ven do sněhu víš. Zase kdyby ho něco bolelo, tak by se i probudil a tekly mu slzičky, ale on normálně spí a po chvilce zase přestane plakat. Fakt tohle moc nechápu, těžko říct, co se mu odehrává v hlavičce.

Berti - no jo, chudáček Alex, to by mě zajímalo, co dělal? No hlavně ať se mu to hezky zahojí a brzy sádru sundají :dizzy_face:
19. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Veru u nas je to tak,ze po lecich spi hur a porad pofnukava - zhruba hodku az dve,pak uz dobry,ale ja fak davam nurofen bo panadol az kdyz je zle,pze jinak se nevyspim. mala uz bez horecky,ale pro zmenu ryma,asi jsem udelala blbost,kdyz jsem ji i ted davala spat ven :frowning2: tak ted jsem ji uhoupala v golfkach doma. mne hrozne bolela hlava na srazu,pricitala jsem to nevyspani a taky po vyspani uz mi bylo fajn,ale doufam,ze to nebylo neco vic a neprskla jsem to na vas. rymu mam chronickou,takze ta by nakazliva byt nemela,jestli jo,tak me to moc mrzi :frowning2:+jdu+makat+dokud+pídě+spi,tak+pa
19. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Leni aspon že už nemáte teplotku, snad bude líp..ani jsi neříkala že tě na srazu bolela hlava..

Veru- třeba má zlý sny, může to být tím, ne?

Reni-karpa mám i ten druhej díl jsem ted četla a líbí se mi teda, je dobrej :dizzy_face: doporučuju druhej díl taky..

jsme u tchýně na skok tak čučím a zase mizím, abych jim tady nekoukala na net, v po by se mohlo už něco dít, ale kdo ví že??? už radši s ničím nepočítám..

jinak kačí pořád nějak kaká, tak nevím jeslti u nás nebudou zoubky, zubař říkal že nám zbývá 6 a máme všechny!

tak se opatrujte, zkusím se ještě podívat nějak, papa
19. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
holky jak plánujete štědrej den? my asi odpo půjdeme ke tchýni na brzkou večeři a pak na půl8 budeme sami a budeme koukat na filmy atd..chtěla bych na půlnočku ale je zrušená už minule nebyla.. a co silvestr?
19. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.