• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Verco: Náš malý se taky mrská v postýlce, občas hučí a přitom spinká. Je teda ještě malinký a nebrečí při tom. Něco se mu určitě zdá a má to také od bříška. Protože když s ním pak zacvičím, odejdou hrozné prdy.

Renat: Procházka byla fajn, moc ráda jsem Vás poznala. Když se nepotkáme, tak v novém roce se určitě domluvíme.
Byli jsme se známýma na večeři, manžel s nima pokračuje na noční mejdan a já jsem s Vojtíškem už doma. Chystám se žehlit :frowning2:
19. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Dobré i když hodně mrazivé ráno!!! Máme teď minus 12 a to jen, že troch usvítí sluníčko...dneska ven rozhodně nepůjdeme.

mn.: jojo, taky jsme Vás rádi poznali, byla to hezká náhoda. :slight_smile: Pak se určitě domluvíme a vyrazíme...
Jo člověče, kdybych si to přečetla včera, bych ti hodila přes ulici ještě koš s prádlem, když si byla v tom žehlení :grinning: taky mě to čeká :unamused: :angry: a vůbec se mi do toho nechce, včera jsem stihla aspoň vyžehlit KUbovy věci, aby to naše dítě mělo v čem chodit.

jdu něco dělat, malý usnul v kočárku - sám (jde do sebe), i když si pobreč´knul. A v noci nás málem snědl, zas co dvě hodiny..ale taky si myslím, že mu v postýlce byla zima..pak jak jsem ho vzala k sobě, tak jsem si ho zahřála a vydržel dýl...budu to musel nějak vymyslet.
20. pro 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz
čau holky, zima,co? Já jsem teda odvážně jela s prckem tady kousíček do penny na nákup, jako šlo to, ale už jsem ráda, že jsme doma. Když je člověk venku dýl, tak je ten mráz nepříjemnej. Malýmu jsem omotala šálu kolem hlavy, pusy, nosu.. tak ten si to užíval, povídal, myslim, že mu to prospělo. Hlavně že včera venku nebyl, tak dneska aspoň na skok. A odpo asi pojedem na nákupy autem. Ještě teda nevíme, jestli pojede :slight_smile:

Veru.. tak co prcek, už lepší v noci?? My to teď máme taky takový divný. Chodí spát pozdě, v noci se mi dneska probouzel, asi 2 - 3 krát, ale přičítám to včerejšku, bylo tu nesčetně návštěv.. 3 návštěvy, to se jen tak nevidí, tak máme vybráno na celej další rok dopředu :slight_smile: Ale má teda divnej spánek už delší dobu, tak zase nevím, jestli to není po očkování co jsme byli před asi 12-cti dny. Nojo Veru, nemá to k nějakému očkování Robík?

Jedna z návštěv včera nám sdělila, že jsme blbí, protože jsme si nedávali pozor a jsem v jiném stavu, že prý tahle metoda nefunguje.. :slight_smile: :slight_smile: Ale je to dobrá známá, takže víme, že to nemyslela tak zle jak to vypadá. Spousta z vás mi ale potvrdila, že to funguje, takže nevím, proč nám né a štve mě to, poněvadž se mi nechtěj brát prášky a takhle budu pak muset :frowning2: :slight_smile: Jak vy to holky plánujete po tom druhým.. budete prášky brát? To jako už nafurt? :confused: :slight_smile:
20. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky holky,

dnešní noc byla supeeer. Šli jsme spát už po 20 hod. a spali jsme až do rána do půl sedmý a to bez jedinýho probuzení a pláče, takže to asi byly sny. Na očkování jdeme až po novým roce, takže to bylo z něčeho jinýho ten noční pláč.

Ytu - my se chystáme ven odpoledne, zkusíme boby a pak musíme nakoupit. Boby vidim max. tak na 15 minut a pak do kočáru, je tam fakt zima, ale zase na vzduch taky musíme. Jinak teda já nevim, ale tý taktiky, že si dáme pozor, bych se bála. My zatim používáme kondomy, nechci brát teď prášky, nasadim je jednou až po druhým mimi. :wink:

renat - myslíš, že se Ti Kubíček budí v noci zimou??? třeba je to jen vydírání, že u maminky se spí líp, bacha na to :wink:

mn. to jo, Vojtíšek je ještě maličkej a Robin v jeho věku taky kňukal ze spaní a mrskal se, ale právě, tenhle pláč, co měl tuhle v noci, tak jsem fakt nezažila. Strašně plakal a kopal nohama a přitom spal víš.

Jani - my budeme na Štědrý den u našich, taťka jde ale odpoledne do práce a končí až 25. prosince odpoledne, takže budeme mít asi spíš oběd než večeři a odpoledne možná půjdeme ke tchánovcům. Uvidíme no.
20. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak jsem malého nabalila, otevřela na něj okno a chrní jedna radost, venku je sice se sluníčkem asi minus 6, to jsme včera byli a přijde mi, že je tak nějak mrazivěji (sušší mráz) navíc fouká hodně studený vítr (občas), tak to musí dneska stačit takhle...

Veru: No myslím si, že to zimou bylo...jinak v postýlce spinká dobře (ne vždy je s náma...většonou si ho beru po kojení někdy ve 2-3). ale teď měl hodně studené tvářičky... poprvé jsem ho dala zpátky do psotýlky, va zavinovačce, dece a přehodila jsme ještě peřinku, ale co začal brečet, tak byl zas studený....jde o to, že on má postýlku v rohu, kde je zeď jakoby s chodbou (venkovní a tam je zima - dveře dole abslolutně netěsní, okna taky ne (na chodbě), takže je prd platný, že je barák zateplený....a že dnes v noci byla klendra.
Jinak to bohužel nejde udělat (dispozičně), jen ho zkusím otočit obráceně, aby měl alespoň jednu zeď jakoby teplejší (od sousedů)...nebo můžu ještě přisunout trochu postýlku, no uvidíme..

Jani: my jedem na Štědrý den na oběd k našim, odpoledne domů a už budeme doma. :slight_smile:
Nějak 26. přijede sestřenka s příteleme a malou Verunkou, tak tam pojedeme zas, 27. přijedou tchánovci a letos končíme, všichni musí pochopit, že máem malé prtě :slight_smile: a nemůžeme jezdit, kor v takovém počasí.
20. pro 2009 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
20. pro 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz
Reni - tak přehoď přes okraj postýlky třeba larysu, nebo nějakou deku, aby na něj nětáhlo přes ty tyčky. :wink: a nebo dej deku ještě pod něj, ať má teplíčko, asi budeš mít malýho zmrzlíka viď. :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Reni - krásná PF, fakt moc hezká, povedla se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Veru: si hlava, díky, deku tam hodím.
zmrzlík to asi bude (po mamince :slight_smile: i když teď jak byl u toho okna, tak zas byl zpocený, ale musíme to vychytat, hcce to vyzkoušet, příště už nebudu dávat deku, ale snad se bude dát chodit ven :slight_smile:

Děkuji
20. pro 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
Renat - není za co děkovat, to je praxe. Třeba když táhne od oken, tak se na okna dávají deky, takže na tý postýlce by to mohlo taky pomoct, hlavně ať je Kubíčkovi teplo :dizzy_face:
20. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Renat: Nádherné PF. S tou zimou to máme stejné, okna jsou sice plastová, ale stejně je tu celkem chladno :frowning2:

Ytuska: Nám "dávání pozor" fungovalo. Půl roku před svatbou jsem prášky vysadila po operaci slepáku, půl roku to fungovalo, ale jako spolehlivou metodu bych to určitě nebrala. A snažit jsme se začli až po svatbě. Já teda beru teď prášky. Vojta to snáší, kdyby mu to nedělalo dobře, tak bych je nebrala.

My jsme dneska venku nebyli. Šla jsem se "vyvenčit" jen já a málem jsem umrzla :unamused: Jenže Vojta je zvyklý na provětrání, tak odpoledne nebyl ve své kůži. Takže jsme napustili plnou vanu a vynahradili jsme mu to pořádným "plavčením".
20. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
zdravim :grinning: :grinning: :grinning:
ytu nam davani pozor vydrželo osm let ja nemužu prašky a ted ma zavedene tělisko tak je konečně klíííííd :grinning:
renat-PFnadherna jak psala verca ja mam postylku u zdi a mam tam přehozenou povlečenou deku mame dvě tak takle využivame obě :wink:
20. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: neuvěřitelné, spala jsem cca 8hodin, malý byl v noci zlatíčko :slight_smile: a ted ještě pochrupkává v kočárku, občas si něco žblebtne,a le víceméně spí.

mn.: přesně, ono když je venku opravdu zima, tak plastová okna, zateplení apod. jsou na dvě věci, vychytala jsem to s dekou a spokojenost, malý si ledebil a v posteli jsem si ho nechala až po kojení ve 4hod...
Venku jsem včera taky nebyla, nabalila jsem ho a dala k oknu (a byl spocený, takže příště míň), dneska to vypadá na menší mráz, tak se vyrazím ven vyvětrat :slight_smile: i s malým.

JInak já mám teď tu jedinou HA, co se může při kojení, taky to snad malému nic nedělá, ale do budoucna bych chtěla tu náplast nebo něco, prášky mě decentně štvou (pořád na to myslet) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
ahojky..
njn, tak koukám, že asi budou pak prášky, nebo jestli fungujou ty náplastě, jak píše Reni, tak možná ty.. a kolik to stojí?

Dneska jsem jak vyměněná, celej víkend jsem byla pořád taková naštvaná, nervy pracujou, hormony asi taky :slight_smile: nebylo mi celkově dobře, takže mi pořád něco vadilo, venku strašně, takže dneska s tou oblevou a s tím krásným teplem a sluníčkem to ze mě spadlo a uklízím, peru, vařím.. prostě paráda, úplně jiná náladička. Dneska mě fakt to slunko nabíjí, jako snad ještě nikdy :grinning:
Přestože se do mě včera dala rýma, tak dneska ji vytlačuju dobrou náladou :slight_smile:
Čekám, kdy začne prskat prcek, ale snad se mu to vyhne a budem o štědrym dnu pěkně spolu, v klidu a zdraví.
Nemám zabalenej skoro žádnej dárek, ale máme jich kupu, takže to bude asi na celej den to zabalit :confounded:
21. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky,

tak než zítra vyrazíme do hor, přidám se i já s přáním krásných Vánoc a pohodového roku 2010. Myslím, že i z Krkonoš na vás občas juknu

http://www.slide.com/r/EQWG1GTH4z-TAeaRAc0U4dQ7LEU11QC5
21. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky,

jdu se rozloučit, zítra ráno už odjíždíme k rodičům. :wink:

Přeju všem krásné Vánoce plné pohody a ať vašim ratolestem září očička štěstím a radostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
Dneska byl opravdu krásný den. Byli jsme na procházce hodinu a půl. Odpoledne se na nás přišla podívat paní z plavání. Vojtíšek byl šikovný, krásně plavčil. Pak samou únavou po krmení usnul :slight_smile:

Marlan: Vánoce na horách musí být nádhera :dizzy_face:
21. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz
Dobré ráno, zdravím po super noci :grinning: a 8mi hod. spánku, kojili jsme až v půl2 a pak v 5 :grinning: :grinning: paráda, snad mu to vydrží co nejdýl...jen jsem musela o té druhé odsávat druhé prso, jinak by mi snad prasklo..jen má malý asi trochu rýmu :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my se dnes chystáme na uklid a stromeček at je klid...

mn: taky jsme drandili, na tom sluníčku to byla paráda. to plavčo je bomba, závidím, my začneme jak to bude možné....

mar: užijte si to na horách a určizě dejte podejte info jak se máte, at vám můžeme závidět :grinning: :grinning:

veru: i vy si to na severu užijte :wink:

ytu: to je suer, že se ti změnila nálada, jen užívej, snad tě rýma brzo opustí-
22. pro 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno! Dneska se sluníčko schovalo, ale naštěstí tam není velká zima. Manžel má dnes 24h službu, tak jsme doma sami. Chci trochu poklidit. Zitra ráno, až přijde, pofrčíme pro kapra. A zítra začne vaření a pečení - bramborový salát a vánočka. Přírpava vánočky mě děsí, trvá to celý den, tak doufám, že se povede.

Renat: To je skvělé, jak spinkáte. S odsáváním to znám. Už jsem se trochu přizpůsobila, ovšem občas musím v noci měnit trička :frowning2: Na plavací pani Ti dám určitě kontakt. Jen jsem teď koukala na stránky VZP a od dubna 2009 nepřispívají na cvičení ani plavání miminek.

Ytu: Prášky při kojení stojí mě teda 600kč na 3 měsíce. Doktor mi nabízel ještě injekce, to kdybych měla s braním prášků problémy. Ale po druhém miminku se dá uvažovat i o nitroděložním tělísku. To vydrží až 5 let. A pkud byste se rozhodli pro další miminko, tak se dá odstranit.
22. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
mn.: Tak to nezávidím, já jsem letos fakt rezignovala...a pro všechno jedeme víceméně k našim...jen od rána ve chvílích, kdy malý spí šůruju, manžel připravil stromeček...a pak ho ozdobí. No a já půjdu s malým asi ven, sice sluníčko opravdu nikde, ale není nejhůř...

Za spinkání v noci jsem ráda :slight_smile: hlavně, že i já se vyspím, pak je hned den lepší :slight_smile:
Kontakt si určitě vezmu, i když my budeme muset počkat...Budeš pak chodit i na plavčo do bazénu??

Tak manžel zalezl do pelechu (ješt ěnení zcela fit), malý spinká v kočárku, tak než se vzbudí, jdu ještě něco udělat :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky všem,
my jsme si minulý týden promarodili, tak jsem ani neměla moc náladu sem něco písat. Byla jsme ráda, že vůbec existuju. Mě začala střevní chřipka už v neděli, od úterka se přidala babička a od čtvrtka si ji odbývala i Elinka. Chudinka malá poprvé v živottě blinkala, ale byla holka statečná. První den to bylo nejdhorší, blinka 4x a poblinkala snad všechny postele. Teď už jsme naštěstí fit.

Gratuluju další těhulce (myslím, že jsem ještě negratulovala).

Jinak já bere teď beru prášky, nějak si teď nemůžu dovolit být znovu těhu (snad až doděláme to bydleníčko :wink: ) Když jsem přestala kojit, tak jsem si je nechala hned napsat. Ale první 4 měsíce obrovský problémy, prášky mi fungovali úplně obráceně.Doktor mi napsali ty co jsem měla dřív, ale po těch problémech mi dal jiný a během měsíce se vše zase srovnalo. :slight_smile:

Určitě jsem chtěla ještě něco napsat, ale už jsme to zapoměla. Tak třeba příště. Ale hlavně.

Všem přejeme krásné, klidné a spokojené vánoční svátky. A ať se jim splní všchna přání. :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Krásné Vánoce všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Do nového roku hlavně zdravíčko, štěstíčko, šťastné a bezstarostné děti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A gratuluji novopečeným těhulkám :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
ahojky,
taky přeju všem hezký svátky, hlavně hodně zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face:

reni- to je úžasný jak malej hezky spinká jen tak dál vid?

jinak s antikoncepcí my taky nic nemáme a funguje nám to už hodně dlouho náš tatínek si dává bedlivý pozor, takže já se na inic jinýho nechystám :grinning:

píšu od maminy, net nám pořád nejde, jindru bych kopla, normálně bych tomu nevěřila, ale mám absták, jsem vzteklá naštvaná, prostě mi vadí že nemáme net, včera u nás byl elektrikář kvůli kabelu jenže je tam problém, musí tam tchánovi ukrajinci něco udělat a bůh ví zda to potom půjde, už mě to fakt drtí ani nevíte jak, takže tka po novým roce..

Leni- napiš mi prosím na mobil, máma má dovču takže se sem nějakou dobu nedostanu, to bude krušnej čas :grinning: , asi si ho dám taky na mobil, ale na email se dostanu a nemůžu odepsat, a na mmb taky akorát ne na aukci, to hodně používám, a na koníka se dostanu hezky vid, je to v pytli fakt, napiš mi prosímtě na mobil at vím..
22. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
Přejeme všem krásné prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, zdraví a lásky v novém roce :slight_smile:

Renat: Vy máte doma kočárek?
Přeji klidnou noc, ať Kubíček v noci pěkně spinká :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Přejeme všem krásné a pohodové svátky, dětem bohatého Ježíška, maminkám málo stresu a tatínkům šikovné ruce při přípravě kapříků :wink: Užívejte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 17:44  • Odpověz
mn.: jo jo mám půjčený od kamarádky :slight_smile: jeden na doma, když nebude hezky, dám ho k oknu a bude :slight_smile: jinak ho tam nechávám přes den spinkat (na oc je postýlka, přes den ho tam nedávám, chci dodrživat nějakou jistou hygienu spánku :slight_smile:
Musím zaťukat, opravdu to spaní poslední dobou je parádní :slight_smile:

markyz: ty si psala, že manžel nebo někdo píše projekty??? doufám, že jsme to nepomotala..do budoucna (ale musím to stihnout:slight_smile: bych chtěla něco zkusit, myslíš, že bych mohla kdyžtak na konzultac??

No já ještě jednou přeji Všem krásné Vánoce, ať najdete pod stromečkem to, co jste si přáli...i když u všech je asi ten nejkrásnější dar rozzářené oči svých ratolestí...
(mn.: my si počkáme na příští...to už to kluci budou asi víc vnímat, Kuba sice kouká na světýlka, ale jinak mu je to putna, ale koledy mu stejně zpívám:slight_smile:

My ráno jedeme k našim, odpoledne pak zas domů, a budeme užívat :slight_smile: ale určitě se někdy o svátcích ukážu...jak čas dovolí.
23. pro 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
ahojda, tak taky přejeme vše nej, užijte si zítřek a celé svátky a hlavně v klidu!! :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638859&vReferer=%2Fphotos%2Fytuska
23. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahoj holky, je vidět, že všichni užívate atmosféru Vánoc.
Já jsem z nich byla přímo unešena, Elišky názor na stromeček: Týýýý jooo. Letos jsme si vánoční svátky nádherně užili, hlvně díky Elince. :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
ahojky,
koukám, že tady to žije teda :grinning: to pořád sedíte pod stromečkem?

u nás ježíšek hezkej, ale kačí nechtěla ke stromečku, rozbalování dárků jí moc nebralo, pak teda měla radost :dizzy_face: byli jsme zase u tchánovců na večeři, a kačí pak padla za vlast..pořád usíná dlouho, ale teda spí v noci pak hezky, vstává pozdě, máme to nějak převrácený..

chci vám popřát hezkýho silvestra a štastné vykročení do Nového roku 2010 a hlavně hodně zdravíčka!! :dizzy_face: :dizzy_face:

nevím zda se sem ještě dostanu, chodím kde se dá, ted jsem u nás v info.centru jen čučím a jdu je mi to tady ne zrovna moc příjemný, jindra šel s kačí na plavečák tak mám chvilku a kamarádka není doma..nevím vůbec kdy budeme mít my net, dneska u nás byl elektrikář a nejde to je tam někde zádrhel, náš tatínek viděl něco za levno, tak se strhnul a ted budeme mít kulový, asi bysme museli nejspíš zase zpátky k o2 nebo já na mobil si dát net, ale to stejně budu běhat zase po kamarádkách, musím do něj hučet snad něco vyjde..

na silvestra asi pojedeme do bechyně, mě se moc nechce, ale už jsme tam nebyli 2 roky u babi, tak pojedeme bude všici, nebo jindra sám, mám rýmu a pobolívá mě zase v krku, po ani ne 3 týdnech dobrání ATB to je hrozný, tak i jak mi bude, uvidíme, dyžtak k nám dojde mamina a brácha s přítelkou, ale je to divný, kdybysme byli každej jinde..

tak se mějte, kdyby něco jsem na mobilu, písněte..¨
holky těhulky jak je vám Leni, Marti, Teri, Jitu snad už nikdo, jste v pohodě? co Terka Leni , je to dobrý už, jste rádi že máte doma tatku, vid|?

mějte se pusinky miminkům papa
28. pro 2009 v 15:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.