• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
jo a co nočníček nočníčkujou děti, kačí prostě nechce, občas si sedne na záchod na prkýnko a tím to hasne, nechce tam být, nechápe to, při každý návštěvě u tchýně to máme na talíři, jindrovi jsem řekla že když je to tak lehký at jí to naučí sám, ale pomalu by už mohla co\,
28. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
tka se sem dostanu a nikdo nikde, jsem u maminy v práci, v poledne jdeme na oběd tchýně má narozky a zítra bysme měli jet k babí na silvestra ale nechce se mi tam, kačí spí blbě tady usíná v noci, tak neívm jak by spala tam, a já mám rýmu možná vylšu jindru samotnýho ale zase se mi nechce abysme tady byly sami..mám probllémy co? :grinning:

mizím..
29. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj

ahoj Jani.. no holkám už bude asi dobře, ale mě je ještě pořád nanic, je mi zle od žaludku, celé dny. Dobře mi je spíš výjimečně :slight_smile: No ale musí se to vydržet. Jsem ráda, že manžel je od zítra zase doma a pomůže mi s prckem. Jinak nemá kdo. My nočníček vzdali kvůli sádře, s tou se na něm sedět nedá a na záchodě taky né a tak se děsim, jak toho našeho prďolu naučim chodit na nočník nebo wc. To sem teda fákt zvědavá. No ale hlavně ať mi je dobře, pak budu mít víc síly, teď bych ani neměla sílu ho to učit. A po neděli jedem do HK a sundaj nám sádru.. teda jak já se těším, jakobych měla jet k móři :slight_smile: Už se vidim, jak ho pak štěstím přitisknu k sobě a budem se spolu radovat. Ono to teda asi nebude tak lehké, nožku má slabou, svaly, šlachy zkrácené, nepružné, bude třeba fest cvičit, ale dr. říkal že do pár dnů by měl chodit. A pak se trochu bojim, aby se nepřecenil a aby si eště tu slabou nožku nezlomil když bude řádit, ale to snad né. Dneska je venku tak krásně, byli jsme na lavičce na sluníčku - paráda, tak mi bylo strašně líto, že se nemůže proběhnout a vyřádit se. Chjo :-/ No ale už snad brzy.
My Vánoce dobrý, Silvestra jsme chtěli na ples, ale nejdu, je mi blbě. Tak manžel asi bude solidární a uděláme jen menšího Silvestra doma či u babí.
pa
29. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
Ahojky všechny moc moc zdravím nějak nestiham sem chodit,ale koukam že ne jenom ja :wink:
u nas vanoce super mala nadšena ze stanu s princeznama a z postylky pro panenku :grinning:
Do noveho roku 2010 Všem moc moc štěstíčka a hlavně zdravíčka :wink:
jinak samozřejmě všem nastavajicim maminkam přejeme at je jim lépe a maminkam malych mimisku at jsou to zlatíčka nejhodnější :grinning: Helena a Viki
31. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem to už nestihla, takže dodatečně vše nej do toho nového roku 2010...hlavně štěstíčko, zdravíčko, lásku a pohodu všem v rodině...spoustu krásných a nezapomenutelných okamžiků s malými rošťáky!!!!
1. led 2010 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz
Přejeme všem také vše nej a hlavně zdravíčko v novém roce :slight_smile:
Nový rok jsem letos oslavila půlnočním kojením :dizzy_face:
1. led 2010 v 15:55  • Odpověz
mn.: tak to malý si to protáhl, takže jsem jedli až v jednu, to mě vzbudily rány ze hřiště...(máme okna ložnice přímo tam)...takže já půlnoc vesele prospala, s manželem jsem si popřáli pak :slight_smile:
A malý spal jak andílek, přestože je docela lekavý, tak ho silvestrovské veselí nechalo v klidu :wink:
1. led 2010 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
Renat: Manžel je dneska ve službě. Takže jsme si udělali takového "Předsilvestra" 30.12. Já samozřejmě střízlivá rozvážela známe ráno v půl čtvrté. Tak včera už byl klid. Rachejtle Vojta zvládl celkem dobře.
1. led 2010 v 16:33  • Odpověz
mn.: aha, já jsem koukala, že tu asi není auto (jesetli jsem teda k vám přiřadila to správné :wink: ale přece jen už tu nějaký čas jsme :grinning: tak máme přehled :grinning: :grinning: :grinning: takže jste doma sami...My válčíme ještě s manželem, ale už jen víkend a taky to skončí, ale jsme ráda, že byl přes svátky doma :slight_smile: i když polovinu odstonal... :confounded:
1. led 2010 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz
Setkaly jste se situací, že nemůžete sehnat plesové nebo svatební šaty na Vaší postavu, nebo Vám nevyhovují ceny, a nebo už nemají Vaší velikost k dispozici a nebo Vám nevyhovují barvy a střihy šatů, které kamenné půjčovny nabízejí? U nás nic z tohoto není problém. Ušijeme Vám Vaše šaty, různých střihů a barev, ve všech velikostech Půjčíme Vám šaty na Vaší oslavu, součástí půjčovného je i spodnice. Samozdřejmostí je i možnost koupě šatů. Dále nabízíme i možnost koupení těchto nádherných šatů. Kontaktujte mě a dozvíte se více.
1. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Renat: Ty to máš teda zmáknutý :astonished: Moje auto tam stojí, ale to už čeká jen na zešrotování :cry: Ale manželovo je pryč. Ještě slouží v neděli, tak pojedu na návštěvu za rodičema vlakem :slight_smile: A příští týden bychom mohli společně vyrazit na procházku, teda jestli zas nebude moc mrznout. Co Kubíček?
1. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
Dobré ráno, no zmáklé to asi nemám, tvé auto nedokážu zatím identifikovat :slight_smile: ale to přijde, budu muset juknout :grinning:
Tak nám zase nasněžilo...paráda, snad nebude taková zima, procházku určitě zvládneme, to se domluvíme, my můžeme každý den kromě pondělí. Nám to vychází tak cca na tu jednu hodinu, ale to kdyžtak nějak zvládneme.
Tak opatrně vláčkem, jak dlouho to tam jede?, už jsem ztratila přehled.
2. led 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

tak zase nakukuju jsem u kamarádky,tady je teda mrtvo.. :astonished:

sim- co malá je jí líp,máte doma tatku tak určitě pomáhá že??

my si silvestra užili u babí kačí se kupodivu ani nezbudila petardama a spala docela hezky,čekala jsem že to bude horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát jí trochu kousnul pes když ho honila,tak se naštval a trochu jí stiknul, tak si to umíte představit,má tam modřinu chudinka :astonished:

zítra nám jde už tatka do práce, kačí si na něj zvykla, tak to bude blbý asi za ním budeme chodit na tenis :grinning: :grinning:

marti- od kdy je ovečka, dej mi prosím vědět na mobil čt můžeme v út přijde kadeřnice mi dělat melíry,tak pomůžu ale čt je volnej, tak mi dej prosím vědět,ju a napiš mi dyžtak číslo na evinu :slight_smile: díky!!

tak se mějte zase se ozvu papa
3. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahojky všichni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak nám taťka odešel po 2 týdnech do práce a já po dlouhé době pustila PC.

Nejdřív všem přeju hodně štěstíčka a zdravíčka v novém roce 2010 a hloavně žádné starosti a jen samé radosti :wink: :wink:

Tak my jsme vánopce měli hezký, jen trošku hektický. Můj táta šel na Štědrý den už v půl druhý na noční, takže jsme měli místo večeře oběd, pak rychle rozbalit dárky, dát malýho spát a odvést dědu do práce. Odpoledne jsme jeli k tchánovcům, ale taky to bylo takový divný. Poseděli jsme, pak nám dali plno dárků a jeli jsme k našim. No ale večer byl lepší, kámoška se svým klukem šli pařit, tak mě vytáhli sebou a taťka hlídal mrňouse :grinning:
Jinak Robíček byl ze stromečku unešenej, pořád kolem něj chodil, zlehka se ho dotýkal a říkal to svoje jéééé :dizzy_face:

V neděli 27.12. nás táta přivezl do Kolína a malej zůstal až do silvestra u našich. Řeknu vám, že se mi ani nestýskalo :grinning: Jinak půlnoc jsme teda poprvé prospali, nějak se nám nechtělo čekat, tak jsem se přitulili k malýmu a chrupkaliá až do rána. Šampus jsme otevřeli až 1. ledna k večeru a Robin chtěl taky, dalií jsme mu trošičku ochutnat, nejdřív zrudnul z těch bublinek a pak chtěl ještě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak máme u sebe našeho psa, mamča nás prosila, abychom si jí vzali zpátky, můj táta jí strašně rozmazlil a ona už vyjela po mamče. Na nás si nic nedovolí, takže tu žijeme ve čtyřech :grinning: Malej jí pořád hladí a včera jí dokonce odnesl celou mísu s cukrovím, moc nám toho teda nenechala :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 18:08  • Odpověz
no Veru to si dávejte pozor, kačí kousnul babičky pejsek, už bych se bála..nejdete ve čt do ovečky dyžtak písni na mobil ju?na tu půl10 tam asi dle kačí vstávání..
¨
na zítra mám domluvenou kadeřnici že mi přijde udělat melíry, tak jsem zvědavá na kačí..v so máme jet na svatbu ale snažím se z toho vykroutit, nechce se mi tam, nechci tam spát jindra chtít bude, je to ve ždáru, kačí bude u mámy, moc se mi tam nechce teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: no uvidíme..

nám tatka šel taky dneska poprvé do roboty, nechtělo se mu a je to divný i pro nás s kačí taky z toho nemám radost..v únoru a březnu pojede na hory se školou tak tady budeme zase sami počítám že to vyjde i na jarnáky, kdy jsme mohli něco podnikat spolu tak mě to štve, ale co se dá dělat, že?

tak se mějte a kdyby něco jsem na mobilu a pište sem něco taky, ju? :grinning:
4. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj holky...kdo chce může juknout:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=512597&vReferer=&vRotatedImageID=3661505

toť pár nových foteček.
4. led 2010 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky
žijete vůbec?
leni- jak je terince je to už dobrý?
Reni- fotečky hezký :dizzy_face:
my jsme u marky a samíka, mám vás pozdravovat a koukejte sem naklusat :wink:
6. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Zdravíme všechny!
My jdeme dnes na očkování - první hexavakcina a měli bychom dostat i Prevenar. Ale včera ve zprávách říkali, že jsou ohledně tohoto očkování nějaké problémy. Tak jsem zvědavá.

Renco: MOc pěkný fotečky, Kubík je kus chlapa :slight_smile:

Mějte se krásně!
7. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holčiny,
po delší době Vás všechny moc zdravím,píšu po delší době,ale já Vás pravidelně pročítám,ale už nemám Bohužel čas na odepsání.

Tak se musím pochlubit domeček už máme skoro měsíc pd střechou,a příští týden nám mají najet vodaři a elektrikáři,tak už se těšíme,ale na co se já osobně těším nejvíc je datum 18.Ledna,protože to nám mají konečně přivézt okna!!!!!!Já už se na to tak strašně moc těším.Už aby to bylo.

Jinak naše malá slečna má ted období ,,předpuberty'' jak já tomu říkám,vzteká se a když jí někdy třeba nerozumím a zeptám se jí co říkala a řeknu jí co si myslím já,že říkala,tak řekne NEEE a kroutí tak hlavičkou,že ze mě udělá naprostého blbce(ale je u toho neuvěřitelně sladká)

Ale už abychom byli ve svém,protože děda jí promíjí úplně všechno a když je on doma(ted je bez práce)tak se na ní nesmí zakřičet a nedej Bože dát jí na prdel.Tomě dost štve,protože toho Terinka dost zneužívá.
Tak snad se to potom trošku uklidní.

Tak papa
8. led 2010 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky!
Doufám, že jste úplně nazapadli sněhem. Konečně je tu bílá zima. Jen v Kutné Hoře na to jsme moc vybaveni. V sobotu i v neděli jsme byli na procházce s kočárkem. Ale byl to spíš takový terénní závod :slight_smile: Takže dneska to jistí asi balkon. Protože sama s kočárem moc daleko nedojedu.

Ter: Že by období prvního vzdoru :slight_smile:
11. led 2010 v 11:58  • Odpověz
ahoj holky...

mn: tak to juknu z okna, zda už se Vojtíšek větrá :slight_smile: :grinning: já ho frkla do domácího kočáru a otevřela na něj okno v pokojíčku (decentně si to vyřval, prostě má v hlavě hodinky a ví, že se v tuhle dobu chodí ven :grinning: asi to takhle budu dělat, a využiju čas na učení.
Obědy mi nosí manžel takže jsme bez práce :slight_smile:

Teri: no tě pic, to jsem ráda, že vám jde stavba takhle hezky...budete to mít určitě mooc krásné, věřím, že se těšíte do svého. Já bych taky chětla malý domek...no ale nejsou prašulky...tady to je opravdu strašně drahé.
Terinka má asi období vzdoru, chce to zatnout nervy (ale taky určit mantinely) a nenechat se vyprovokovat ... snad se to brzo zlepší.
Co Hanina??
11. led 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

píšu od maminy z práce, holky teda co se děje, že sem nikdo nechodí kor v tomhle humus počasí se pomalu ani nedá jít ven..my pořád net nemáme, je to pořád dokola, páníček se nějak k ničemu nemiá a asi ho nehcce platit, tak bůh ví jestli ho vůbec budeme mít někdy, asi ho fakt dám na mobil ale nevím jestli to s tím vůbec budu umět a co na tom uivdím..

terki- koukám, že jste hodně pokročili to je fajn někdo vám pomáhá že to jde tak rychle?

simi kde jsi děláš mrtvýho brouka, jste v pořádku nevíte o nich někdo?

my ted šly pěšky, v so jsem jela kočárkem ale to se nedá nemohla jsem ho ani vytlačit, kačí ale bolely nožičky ze sněhu tka jsem jí stejně půlku cesty musela nosit..

asi týden nemá doma plínku a čůráme do nočníčku teda sedíme čůrat nechce, asi to fakt nechápe, sedí na něm, ale vždycky si počůrá punčocháčky a ječí prostě to asi fakt nechápe..

mar- jestli sem koukneš, psala jsem evině na zítra stavte se dopo po tý 9?
11. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Renčo: Vojta pěkně chrupkal hodinu na balkoně. Jsme krytý sousedovic balkonem, tak mu lavina snad nehrozila. Jsem nějaká nastydlá :frowning2: a manžel dnes slouží.
11. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
mn.: tak to je dobře, ani jsem nestačila juknout. do tý naší nudle (pokoje)jsem odstěhovala kočár a Kuba to tak taky zvládl, cca hodinu, pak jsem zavřela, rozepla fusak a půl hoďky dospal. Tak jsem se stihl naučit a teď večer jsem to ještě jednou přečetla..tak snad v tý hlavě něco zůstalo.

Brzo se uzdrav, teď mají být velké mrazy, tak asi ven chodit moc nebudeme..navíc na tom sněhu se to nedá, až t oještě namrzle, tak to nikdo neodklidí..

Jdu juknout ještě na mmb, potřebuj něco na ty státnice, nějak se v ničem sama sobě nelíbí (že by ta kila navíc :sweat_smile:
11. led 2010 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
Renčo: Jo, kila po porodu :cry: Napsala jsem si Ježíškovi o DVD Pilates po porodu. Zatím jsem to jenom viděla při uklízení stromečku. Budu se muset donutit něco dělat.
Ve čtvrtek budeme držet pěsti, ať dobře dopadnete u doktora!
11. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
mn.: děkujeme, snad to dobře dopadne. No koukám, že jsme na tom stejně, já mám pilates knížku, ale pěkně se na ní práší v knihovně. Jaké máš DVD?, nešlo by vypálit, jestli by to teda nevadilo?? A šlo to. Taky se už chci donutit, je nže nevím, co. Možná to jsou pověry, ale říká se, že cvičení apod. má vliv na kvalitu MM..

Já valím učit, malý usnul, asi máme už jakž takž nějaký režim, paráda. :slight_smile:

Jinak státníce mám 9. 2. -..no už se to blíží...
12. led 2010 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
Renčo: Myslím, že to vypálit půjde. Zkusím a příště bych Ti ho přinesla. Já jsem dnes malého vystrčila na balkon, ale vydržel tam jen čtvrt hodiny. Pak plakal, tak jsem ho dala domů a ještě spinkal v postýlce.
Hodně zdaru při učení :slight_smile: Já se konečně dokopala a čtu knížku.
12. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Moc děkuji :slight_smile:třeba se pak k něčemu už dokopu. My byli zas v pokojíku u okna, dnes ho dám taky, na chvilku, pak vždycky dospí...holt když to jinak nejde. No a já jdu zas vyhrabat dnešní dávku otázek :angry:
Copak čteš za knížky??
13. led 2010 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz
Od manžela jsem dostala už k minulým Vánocům knížku Doktoři. Jsem takový nečtivec. Zatím co on přečtě za měsíc hafo knih a už to nemáme kam dávat. Slíbila jsem, že to dočtu do porodu. Tak teď dočítám ten zbytek, co jsem nestihla. :slight_smile:
Přemýšlím, že dneska zkusíme na chvíli ven. Potřebuji do drogerie, nevím, zda k Rossmannovi dojedeme. Kdyžtak se vrátíme.
13. led 2010 v 10:45  • Odpověz
MY jsme dnes ještě u okna, ale zítra bych tak možná vyjela, potřebuji něcou koupit apod. NO doufám, že to zvládnete a nikde nezapadnete, kdyby ne, volej, vezmu tažné lano a půjdeme naproti :grinning: :grinning: sranda. I když fakt nevím, jak to ve městě vypadá, pochybuji, že to nějak extra uklizené bude.

Zajímavá knížka... :wink:
13. led 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.