• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahojda,

tak už jsem nějak zvládla ty hory prádla, co sem přivezla po třech týdnech z Krkonoš.......No, vypráno je 100%, s žehlením je to o něco horší :grinning:

sim - mám pro Tebe toho JUSTa, tak až se Ti to bude hodit, je k dispozici (nespěchá to)

helco - my ve středu rádi dorazíme :wink: , teda jestli chcete vidět i nás (přeci jen jsme se neviděli celý týden :grinning: :grinning: :grinning: )

ytu - Martínek to určitě brzy zvládne, doporučili vám nějakou rehabilitaci???? a nechystáš se na nějaké těhu cvíčo (v po 16-17 v nemocnici nebo v so od 9 plavání na plavečáku - Terka už byla, já se chystám za týden), o sněhu mi ani nemluv, taky mám toho tahání kočáru dost, zkusili jsme chodit i pěšo, ale Kryštof zase moc velký štreky neujde a pak jsem ho musela chvilema nosit, takže tlačení kočáru mi přišlo jako menší zlo......

Terez - je dobře, že Samíkovi se brýle líbí, nedovedu si představit Kryštofa, ale hlavně z toho důvodu, že on nesnesl na nose ani sluneční, takže by to byl asi velký boj, a opravdu doporučuji dojít si na to oční - můžu Ti dát kontakt na očaře, který bere a nemusíš se objednávat půl roku dopředu jako na oční do nemocnice (mimochodem taky bych si měla zajít, u očaře jsem nebyla ani nepamatuju, ale oči jsem se nechávala měřit v optice při nákupu nových brýlí po narození Kryštofa), já mám taky brýle na dálku, ale už je nosím stále
17. led 2010 v 10:49  • Odpověz
ahoj, tak jsem dala dítě k oknu, ven se mi nějak nechce, zas trochu připadlo, navíc to padá ze střech apod...
Chvilku si odfrknu, jinak se učím, jak jinak.

Mar: vítejte doma. Hory musely být úžasné, tiše závidím, i když my chceme vyrazit aspoň na víkend, někdy v březnu.

SiM: teda maminko...to je krása, věřím, že tě to dostalo, Terinka je mazlík. A koukám, že je šikulka, že by to v kalhotkách zvládla, kdyby tomamince došlo :grinning: :grinning: :grinning: Ještě dodatečně přejeme všechno nejlepší, ať je prďolka pořád tak veselá a nemá žádná trápení.
Já jsem právě i za to učení ráda, i vzhledem k tomu, že bych chtěla ještě ten management...no ale uvidíme. Tobě budu držetp pak palce, až to přijde, ráda pomůžu, jako asistentku bych tě brala hned :grinning: :grinning:

Ytu: já taky sádru nikdy neměla, takže nevím, ale nějaký čas to určitě potrvá, měla jsem jen více jak půl roku nohu fixovanou (to koleno), hned jak jsem mohla, tak jsem cvičila- RHB, to vám nenapsali?, podle mě to chce asi hned jak se to sundá...ono jde o to, že jsou ochablé ty svaly (já měla skoro poloviční stehno než na druhé noze)...určitě to brzo bude dobré.

Já valím..jdu zkontrolovat prcka, zas nějak dorazím :wink:
17. led 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Mar - ja bych pro to na otocku sjela treba hned,pze teri zas pokaslava,ale jsem dneska zas zasnezena,pocitam ze to snad zitra odpo prohrnou,ale kdyby nahodou... - co v utery? nejak dopoledne? a mas to 2x nebo jednou? ja jen kolik si mam vzit penez? dneska jsem zadarmo draha,jen blbnu s terkou anebo ctu a to tady mam bordel jak v tanku! nejsem ani schopna zapnout naplnenou mycku! ach jo,jdu makat nebo me ten bordel premuze!
17. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Sim: tak to si to neviděla u nás... :grinning:
17. led 2010 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

píšu od tchýně teda ted jste toho nakecaly, nevím kde začít..

net do mobilu jsem si dala mám měsíc zadarmo, ale nějak to s tím neumím, takže leni dojed a koukej mi to ukázat jasný? mě to nějak nejde, to zase bude něco pro mě! už tady asi nebudu takže kdybys dojela tak mi dej vědět na mobil kdybys měla čas ju? my kalhotky nemáme, máme cvičný plínky, ale nedávám je, týden jsme chodily bez plínek a žádnej účinek vždy do kalhotek :astonished: |Leni ty se opatruj, at jsi v pohodě!! :wink: :wink:

Marky- já vím, je to těžký, ale je dobře, když to samík snáší a chce je sám, kačí nechce nosit ani sluneční, to bude dobrý neboj!

Jitu- to chce čas, nožička je slabá, musí se rozchodit a asi to chvíli potrvá, vydrž, a mimi taky zvládneš!!

musím letět, kdyby něco jsem na mobilu papa
17. led 2010 v 15:19  • Odpověz
jani - to chce čas, na ten net si zvykneš

leni - úterý by šlo, jinak máš to oboje 2x takže celkem za 1370,-
17. led 2010 v 19:18  • Odpověz
Mar,super :wink: ja rano cinknu a dorazim - slo by to nejak mezi 9-10h? ale jen fakt na otocku,za prvy terka zas pokaslava a musim jeste k doktorovi :frowning2: vubec ted nestiham, ale nechci ti dluzit penize,neni to mala castka! jakmile budem prestehovany a zabydleny,tak si musime udelat srazik a poradne pokecat - klidne pak i u nas v novem bydlisti :slight_smile: jdu nakrmit prdolku,uspat ji a pokracovat v baleni,uz me to nebavi!
18. led 2010 v 11:19  • Odpověz
počítám s tím, asi se půjdu mrknout do nové Ovečky, tak bychom předávku mohly uskutečnit na parkovišti u plavečáku, pokud by ti to vyhovovalo......
18. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
Mar,ja se prizpusobim :slight_smile: jsi moc hodna :wink: sbalila jsem prave posledni zbytecky knizek,to je tak depresivni videt prazdnou knihovnu! uz se tesim na zabydlovani,to baleni nema konce a je to nezazivny... co novyho u vas? a jaka nova ovecka? jsem uplne mimo.
18. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
holky tak jsem zjistila, že mi net v mobilu sice jde, ale nejde mi se přihlásit na koně takže si vás přečtu ale neodepíšu což je na dvě věci to jsem se na něj těšila, takže je mi to k prdu a stejně musím lítat jinde..ach jo, ani na mail neodepíšu...

chci se zeptat, byla jsem ve školce brodily jsme se kočárkem na zálabí děs, mám mozoly, ale paní ředitelka nám řekla, že když jsme v březnu 2008 jdeme až za rok v dubnu k zápisu já myslela už ted, takže za rok a jeslti nebude volné místo tak by nás vzali až v září to bude kačce 3,5 roku..kam vy jdete k zápisu? je to teda pravda že až za rok? asi pak půjdeme na to zálabí je to tam hezký i učitelky byly milý :dizzy_face:

Mar- do ovečky zítra nemůžeme, dyžtak písni helče na tu st a dej mi vědět kdy se sejdeme ju na mobil ani nevím kde vůbec bydlí doufám, že se tam přes ten blbej sníh dostaneme..s ovečkou se musíme domluvit co a jak, nevím jakej den já bych mohla taky út ale ty už máte vy s evinou, st bych asi nestíhala jak vozí tchýně, nevím no..dej mi prosím vědět, ju?

a až bude srazík tak na mě nezapomentě, jsem tu s vámi i když ne pořád :grinning:

Leni- neboj, za chvíli budete nastěhovaný těšíme se na kolaudaci a doufám, že mi půjčíš nějakou tu knížku taky :grinning:
18. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
tak koukám mrtvo :astonished: jsem u kamarádky,tak nakukuju..
tak jsem si na mobilu udělala emaily už můžu psát ale koník mi ještě nejde a nevím zda půjde jdu to tady ukázat kamarádce jestli jí to půjde nejde mi nastavit wap,mms bych už měla mít,nebo musím zase do 02 douifám,že to půjde aspon koně at mám..
19. led 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj decka :slight_smile: tak co? ja bud balim anebo ctu,pajuna mi koupil zbyvajici dily stmivani,ale je to sketa,nechce mi je dat,az k svatku,tak je ctu tajne a je to narocny,pze je to jen paperback a aby to nepoznal z ohnutejch listu :frowning2: Terunky maminko uz me pekne stve,pze jakmile neco provede,tak se usmeje,rozprahne ruce k objeti a rekne maminko! a jak pak muzu bejt rodic,kdyz me to dostava na kolena? je to pekne vycurana potvora! ale je docela hodna ted,mela 2 vztekaci dny,ale uz jsou pryc a je to zas vyborna... co u vas novyho? nikde zadny novinky
20. led 2010 v 08:32  • Odpověz
ahojky, tak mi máme období vzteku taky je to děs..
lenino ty potvoro to kdyby pavel věděl že mu to čteš, ten by ti dal..
už se těšíme na návštěvu, až vám to tam zkolaudujeme..odpo jdu na návštěvu do o2 tchýně má vozit, pže mi nejde kůn na mobilu jeslti mi s tím něco provedou, ach jo..
20. led 2010 v 10:45  • Odpověz
tak to vypadá, že Janče nepomohli koníka rozchodit ani v O2 :wink: , to by nám tady už vyčinila, že to flákáme :grinning:
21. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
čau!
Mě by taky zajímaly novinky :slight_smile:
Marti.. prosim Tě kdy a kde a jakým způsobem se můžeme přijít podívat do Ovečky, už to teda funkuje? Dá se tam jít? Už nám to chybí jako psovi drbání.. napiš prosím :wink:

My rozcházíme sádru, vytáčíme nohu ven, žádná krása, ale hlavně, že nějak chodí, docela už něco málo ujde.. dneska jsme koupili super boty za supervelkou cenu, tak snad se to vyplatí. Od DPK píšu-li to dobře. Takže snad kvalita.
Koukám, že si synáček sám pustil opět DVD, je to teda už velkej kluk, takhle se sám obsluhuje .. ale že by sám jedl nebo čural na správný místo, to né :grinning:
Zítra se jde manžel ucházet o místo tady v Kolíně, tak držte prosíím palcéé, ať to dopadne dobře, páč už mi leze krkem, jak pozdě večer chodí domů a brzy ráno musí vstávat, pak ho bolí hlava :-/ snad už konečně dostane rozum a pude sem.
Tak pa a taky napište, co a jak :wink:
21. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Ahojda holky,
tak se musím pochlubit dnes nám namontovali okna a vchodové dveře-takže už jsem si poprvé zamkla vlastní domeček!!!!!Mám z toho obrovskou radost-tak jsem Vám to musela hned napsat :slight_smile:
21. led 2010 v 18:28  • Odpověz
ahojda,
terki - gratuluji k stavebním postupům a hlavně k těhotenství :slight_smile:

ytu - příští týden už by měla normálně fungovat herna, tak můžete v úterý nebo ve středu dorazit
22. led 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahoj těhulky :grinning:
tak mi se hlasime v utery určo dorazíme :wink:
22. led 2010 v 07:52  • Odpověz
ahoj, přeposílám zprávu od Janči

Ahoj,tak kone prectu kdyz teda neni ten prispevek starej ale neodepisu potrebuju leninu at mi na to koukne,v o2 ani na zakaznicky lince nevi nevim na koho se obratit,zkusim tam jeste brnknout pry je vsechno v poradku,a ja si tady akorat napisu email a koncim,tak holky pozdravuj.na unor bysme mohly naplanovat srazik,treba toho10,11muzes to zkusit navrhnout.uz se tesim do ovecky az tam bude net,uz s tim moc nepocitam ze ho budeme mit!akorat pr.tyd.jeste nemuzu dej to prosim vedet evine uz jsem ji taky psala,to dalsi ut 2.2dorazime.papa
22. led 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojky
Marlan:děkuji za gratulaci,netušila jsem,že mě někdo tak rychle odhalí :grinning:
23. led 2010 v 10:53  • Odpověz
ahojky, hojná účast :grinning:
Terki- taky gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:

my do ovečky půjdeme až ten další týden, ted nám to nevyjde, pak už snad jo..

ve čt jsme byly na očkování zarděnky atd..zatím žádná reakce tak doufám, že to tak zůstane tuk tuk..

Teri- jestli si to budeš číst, tak zítra dopo můžete přijít se samíkem k nám....a Marti ty napiš na tu st můžete dojít dopo ještě se dohodneme..
24. led 2010 v 16:41  • Odpověz
ahojda, tak si založím svojí diskuzi teda no..nemám net a jsem tu častěji než vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

tak pozdravujte dětičky a zkusíme spáchat nějakej srázek neob maminky večer sami bez dětí..navrhněte..

papa
25. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Terki: Tak to gratuluji! Domeček je můj sen, třeba se taky někdy dočkáme. Pro dětičky je to úžasné.

Marky: Já jsem brýlečky dostala jako malinká. Pak se mi to srovnalo, myslím, že na základní škole jsem je určitě neměla. Zrovna minulý týden jsem byla v optice okukovat nové obroučky pro sebe. Pro dětičky dneska mají nádherné, i zakroucené za ouška, aby nepadaly. Na cenu jsem se u těch malých nedívala, stačilo mi kouknout na cenu pro dospělé :frowning2:

Renčo: Jakpak jde učení? Už se to blíží. Budeme držet pěsti :slight_smile:
25. led 2010 v 16:45  • Odpověz
mn. Ahoj:slight_smile: kdepak jste výletili? Byli jste na horách? My vás včera viděli, jak jste přijeli, jeli jsme za váma :slight_smile:

Děkuji učení jde jakž takž, i když dnes vůbec nebyla nálada, musím to dohnat večer. ale celkově stíhám..o tom, co mám/nemám v hlavě nemluvím :frowning2:
25. led 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Teri: no co to čtu a vidím, velká gratulace, ať je těhotenství pohodové a gratuluji k domečku, jsme na tom stejně jako mn., taky si přejeme...ale chtělo by to vyhrát ve sportce :unamused:
25. led 2010 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
moc Vám Všem děkuji za gratulace,ale jak jsem si myslela,že bude toto těhu pohodové a bez nevolností,tak jsem se pěkně přepočítala,je mi špatně od rána do večera,ale nemůžu se vyzvracet(třeba by se mi ulevilo)dokonce jsem si koupila zázvorová lízátka.Tak lížu jako vzteklá :grinning: :zipper_mouth:

mn:tak přestante o domečku pouze snít,my jsme taky pořád snili,až to tady u našich vygradovalo a já se do toho pustila.
Nevím co brzdí Vás,ale když tak mi klidně písni do IP a já Ti ráda poradím(teda když bude s čím)
25. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Teri: Velká gratulace k těhotenství a ať je lépe :slight_smile:

Renčo: jakto že já Vás nikdy nevidím. Byli jsme za tchánovcema v Brně.
25. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
mn.: vy jste zajeli na parkoviště, příčné, manželto vyndával z auta...a my jsme fakt byli hned za váma, parkovali jsme podélně, než si asi vystoupila, my byli ve vchodě... :slight_smile: Někdy se uvidíme.
Tak jsem zopakovala potřebné a jdu do hajan ku Kubovi (samozřejmě je nakvartýrovaný u nás v posteli). :grinning:
25. led 2010 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
tak teď koníka taky zanedbávám, protože jsem propadla Stmívání - ve středu mi teta poslala všechny 4 díly a od té doby každou volnou chvilku ležím zabořená v knížce (to se mi už dlouho nestalo) :grinning:
26. led 2010 v 07:41  • Odpověz
já taky začala číst, ale mám čas na všechno, ted jsme na návštěvě a za chvíli jdeme domů..tak jen nakukuju..
26. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.