• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
26. led 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky :wink:

Terki....veliká gratulace :wink:

Jani.....ti, co jsou narození do konce prosince 2007.....tady teda např. Terinka od Terki, Martínek nebo Samík.....mohou jít k zápisu už tento duben, ostatní až za rok.....já nejdřív uvažovala, že bychom tam šli, ale jelikož čekáme druhé mimi, tak jsem to o rok posunula a ještě si budeme se Samim užívat doma společně :dizzy_face:

Od včerejška má Sami brýle :wink: A vše je v poho.....ťuk ťuk ťuk :slight_smile: .....Sami to zvládá uplně bezvadně.....brýle si sundá na chvíli pouze cca dvakrát za den.....třeba když jde skákat a jinak je nosí a všude se s nima chlubí.....dokonce i listonošce :sweat_smile: a před zrcadlem se nakrucuje a říká, jakej je fešák :wink: .....dokonce i já jsem uplně v poho......a to hlavně díky vám......už když jsme si je šli vyzvednout, tak jsem Sama nelitovala, a dokonce se mi v nich i líbil......to, že vypadá jako malej profesůrek, pomineme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne, vážně, vím že to zvládneme......už si ho ani nedokážu představit bez brýlí.....on totiž v nich skoro nešilhá a když je má sundaný, tak očka stáčí........takže opravdu hned vidím ten rozdíl :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
Terez - tak nám pak pošli nějakou fotečku Samíka, ať ho můžeme taky okouknout :wink:
26. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj,teri to je super zprava,dalsi tehulinka,gratuluju :wink: na samicka jsem taky zvedava,stejne bude nejkrasnejsi i s brejlickama a jak je tobe? mar,tak co? je to bomba vid? ja ctu treti dil a porad to je parada,bojim se,ze to jednou doctu :frowning2: diky za seminare,ja bych sla na vsechny,ale je to na me desne drahy :frowning2: takze to necham jen na ty opravneny pozadavky,i to ma nejlepsi termin,ikdyz i tak se bojim,kdyby nahodou... myslis,ze by mi kdyztak vratili penize? ja myslim,ze to pujde absolvovat i s prckem,ze v tomhle veku stejne porad spi a nakojit muzu tam,ale kdyby neco... desne rada bych+tam+sla!
26. led 2010 v 16:11  • Odpověz
A pro zmenu mame strevni chripku! nejdriv blinkala terka,ale myslela jsem,ze po ockovani,ale vcera to padlo na me - a uz je to fakt posledni nemoc,ted uz budem srset zdravim! jo a uz je kuchyn na skladu! ted jen aby nam ji dovezli,smontovali a tak no,ale jdem do finale. tak zacinam balit jak vztekla
26. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Leni.....teda, vy si opravdu užíváte....... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: :angry: :unamused: Do toho ještě stěhování.......přejeme hodně síly, ať vše zvládnete a hlavně ať ty nemoci už překonáte................
27. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Dala jsem do alba Samiho v brýlích.......... :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Renat....řehtající se Kubíček je naprosto k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahoj marky-samik je kouzelnej v těch brylích moc mu sluší je to fešák :grinning: :wink: :wink:
27. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
čaúú

teda terez... opravdu mu brýlky sluší.. moc hezký fotky!

Já myslela, že bude M. spát jak jsme přišli z venku a on né, takže klídek nebude, no nedá se nic dělat.. už byl v postýlce a vypadalo to slibně, ale pak přišlo kakání a bylo to v čudu :slight_smile:

Teda ty mrazy jsou hrozný, auto jsem nenastartovala :frowning2: už se fakt těším na tu nulu, co zítra slibujou, brrr..

Sim.. jé vy marodíte, tak ať jste brzy zdraví.. to jste pořád doma asi viď :unamused: a to už bydlíte jinde nebo ještě stále tam co dříve? :slight_smile:
27. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Terki .. taky gratuluju !
27. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Není nad dětskou upřímnost: Samík mi odpoledne píchal prstem do stehen a zcela vážně povídal: "Maminko, máš tam gumu" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No......nejhorší je, že má pravdu......už zase kynu a povoluju........... :frowning2: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Holky......co dát nějaké rande????? Příští týden? Na plavečáku? U kávičky a hracího koutku? Ráda bych vás viděla.....koně dost zanedbávám.....
28. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Terezko,samik je v brejlickach fakt krasnej! moc mu slusi,vazne!!! ja srazik neslibuju,ale jela bych rada,bud to vyjde nebo ne. uz je nam dobre,neblindime a tak,ale mame k tomu to stehovani,prace moc no - ale zkusime se urvat :wink:
28. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
já jsem taky pro srazík, janina určitě taky - ta už se to snaží zorganizovat pěkně dlouho :grinning:
navrhujte termíny.....

jo, taky je možný se srazit v nové Ovečce - kávu uvaříme zdarma, v nových prostorách je i nové pobytné (30,-) a pro některé z nás je tam jistota uzavřeného prostoru = ratolesti nemají kam zdrhat :grinning: :grinning: , když každá přineseme nějakou malou mňamku, nemuselo by to být špatný
28. led 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahojky...srazík si užijte, my bychom mohli až po státnicích, ale to je na Vás asi pozdě...tak se pak dostavíme až na ten další :slight_smile:

Markyz: samík je v těch brýlích jiný, to je pravda, ale sluší mu a je takový dospělejší :slight_smile: šikula, zvládne to. A jeho povídání o mamince jsem se zasmála... :grinning: pardon :slight_smile: ale ty si hubeňoura, určitě to tak hrozné není :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:50  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, tak já bych byla pro sraz od toho 8.2 ten týden jak jsou jarnáky, jsme sami doma, tak nám to aspon rychle uteče, třeba toho 11 nebo 10.2?napište mi pak sms, jinank na net v mobiu už nepáchnu nevím Leni jak to máš aktivovaný, mě to radili v o2 a dneska došla faktura na 2600,- jindra je nasranej, nebaví se se mnou já si našetřila peníze, tak mu je dám, at ho nemusím poslouchat je hotovej, mám zkaženej den, jako bych to udělala schválně asi, jsem fakt naštvaná, dává mi to pěkně vyžrat :confounded:

reni- kdy že máš ty státnice, asi jsi to už psala vid? knížky ti sestra dala?

leni- já to věděla že tě potřebuju abys mi to nastavila, vidíš vidíš jak jsem dopadla prý jsem první komu se to stalo hezký :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak se rozhodněte kde srazík uděláme zda na plavču nebo v ovečce..

marti- my snad už v út dorazíme na tu 9 do ovečky jeslti mě táta nezabije dneska :pensive: a ve st dopo byste mohli dojít s kryštůfkem, napiš sms fakt na ten mobil už asi nelezu na net a neívm kdy budu příště

tak se mějte papa
28. led 2010 v 15:16  • Odpověz
Skvělej nápad s tím uspořádat srazík v ovečce.......od příští středy můžu kdykoli, zatím nemám nic naplánovaného.....

Renat.....kila už jdou extrémně nahoru.....před Vánocemi jsem si koupila těhu kalhoty a už mi jsou přes zadek a stehna hodně těsný......Já mám prostě tu smůlu, že nenabírám jen do bříška nebo do prsou, ale tak nějak celkově....hlavně ten zadek a kejty......(a prsa stále nic :angry: ).....no, snad to zase nebude 28 kg jako se Samim....no nic....hlavně aby mimi bylo v pořádku, že????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já to pak zase budu pracně dávat dolů.......na to se už moooooc těším :unamused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani.....jejej to je pálka :confounded: :unamused: .........a to sis jako nastavila špatně ty? Já myslela, že ti to všechno udělají v O2.....no, já vlastně o netu v mobilu nic nevím......nejspíš bych dopadla stejně
28. led 2010 v 17:52  • Odpověz
markyzko:tak si představ,že Vaše druhé mimi má termín na mé narozeniny-to by bylo super :grinning: :wink:
28. led 2010 v 18:34  • Odpověz
Terki.....jé....tak já mu to pošeptám, aby na nás vykouklo právě tento den :dizzy_face:
29. led 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám už jsem tu dlouho nebyla,samá těhulka tady,moooc gratuluju :wink:
Já už to mám za pár,zítra 35.týden,uteklo to teda rychle jen co je pravda.

Sim:Leni,my jsme už OK,jen mám zase bloklej paušál a nemůžu ti napsat,musíme se sčuchnout mám novinky :wink: a jsou extra libový to budeš čubrnět!Já taky valila oči když jsem se to ráno dozvěděla.
29. led 2010 v 11:24  • Odpověz
o jarňákách je Ovečka zavřená a myslím, že i na plavečáku to bude hodně našlápnutý - spousta rodin si půjde zaplavčit a pak na jídlo, takže tam nebude moc klidu

teret - to to ale uteklo
29. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
Teret,ja zitra cinknu :wink: mar,tak co stmivani,ja vcera vecer zacla 4.dil a kdyby pajuna neuvaril,tak jsme bez obeda! uplne me to pohltilo,ty dily predtim dobry,tenhle me fascinuje - mozna pro to tema jaky tam je! no preju ti hezky pocteni,ja jsem na vrcholu blaha!
31. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Oka :wink: a mám v galerce nvou fotku pupku,teda z minulého týdne,už se začínám převaovat dopředu :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
sim - včera jsem dočetla první díl, trvalo mi to týden - takže jsem na sebe pyšná, jak rychle jsem to zvládla, ovšem nemluvím o té hromadě nevyžehleného prádla :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
á tady je čtecí kroužek, já taky čtu, stejně v televizi nic nedávají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

terez- ten net byla asi jejich chyba špatně mi to nastavila v 02 ale naštěstí mi to proplatí z příští fa aspon něco, takže aspon tak, ale bojím se tam už lézt mělo by to být dobrý, ale už tam radši nejdu a asi to zruším, takhle jsem měla našetřený peníze a padlo to na tohle, když mi nic nevrátí jsem v pytli a už to nechci riskovat :confused:

sim- tak to jsi měla štěstí že ti to dobře udělali..

tak se srazíkem se dohodněte a kdybych tu nebyla jsem na mobilu..
1. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
ještě jsem se chtěla pochlubit, ve čt byl j. naprdnutej a v pá mě vzal do 02 areny na hokej měli jsme vip lístky s občerstevním atd..a fakt super, naprali jsme si bříška, bylo to hezký, pak jel odézt maminu a chtěl zaparkovat na místě, kde spadl sníh ze střechy, naštěstí na poslední chvíli zaparkoval jinam, jinak bysme měli po autě, to byla pecka, taková rána asi 3 auta zničený, hrůza!!dneska tam lezlii pavouci- služba na střechy a odklízeli to..
1. únor 2010 v 15:45  • Odpověz
ahoj holky...jdu pozdravit, situace začíná být vážná :grinning: :grinning: takže toho času je míň.

O čem je to Stmívání, že bych si taky početla...:slight_smile: Když mě knížka chytne, není problém, jinak se ale přiznám, že já "čtecí" moc nejsem.

dnes jsme byli v poradně...malý má 6,57 :astonished: a vše v pořádku, je naočkovaný (synflorix, hexa), tak snad to ustojí...

Tak zas letím...
1. únor 2010 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz
Docteno! parada! reni,pisnu ti o cem to je pozdeji,ted musim varit,prat,zehlit,uklizet,balit... proste to vsechno na co jsem doted kaslala - ale kazdej,kdo je schopnej precist knizku by se od tohohle tezko odtrhoval,verim ze i ty :slight_smile: a ted fakt hura do prace. mar, ten posledni dil je nej!!!
2. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
sim:jo a vykašlala se si na mě ty potvoro :grinning:
2. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.