• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
jen čtěte holky taky čtu, dejte vědět s tím srazem pa
2. únor 2010 v 15:44  • Odpověz
Ahoj......tak mám za sebou další doktory......gyndu a zubaře.....vše OK, jen se musím víc šetřit, páč jsem měla ztvrdlý břicho......a mám v moči nějaké bakterie, takže mi dělali další vyšetření a příští týden si mám zavolat. Prďolka kope....zatím tak jemňounce.....je to zase nádhera :dizzy_face:
Jdete ve čtv do ovečky? Já bohužel nemůžu....jedeme do Prahy. Příští týden je zavřeno? A srazík? Nejspíš až po jarňákách, že? Renat, kdy máš ty státnice? Nakonec se možná opravdu sejdeme až s tebou............. :dizzy_face: Aspoň nás bude víc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
A teda Jani....to jste měli velký štěstí-uf! A z jaké střechy ten sníh spadl? Takovej hezkej večer jste měli.....mimochodem vám ho tiše závidím :dizzy_face: ......a pak mohla přijít pohroma.....
Ten účet ti teda slíbili proplatit, jo? Tak snad to tak udělají.........
3. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
ahojky,

Marky- spadl ze střechy naproti, tam my často parkujeme

a co když ten srazík uděláme příští týden v ovečce to by nešlo že by každá něco donesla?

nám jede tatka v ne na hory tak budeme mít dámskou jízdu..
3. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
jani,ovecka bude zavrena,ne? ja se priklanim ke srazu po prazdninach. mam prvni varku klucicich hadyrku tak jsem natesena,az mu je budu oblikat :slight_smile: marky,kdy jdes na utz? nechate si ted rict co to bude nebo chcete zase prekvapeni?
3. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
sim já myslela že by to nějak šlo s tou ovečkou zařídit,že bysme tam byly víš? jen mě to napadlo..tak dej vědět co bys potřebovala koupit na mímo čeho máš málo..
3. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Aha,a jak? to by asi neslo,ne? ja bych byla pro,aby byl az po prazdninach,mohla by i renat a ja bych uz mozna byla prestehovana :slight_smile: ale tezko rict. jani ja nevim,ja se tak dala do objednavani vecicek,ze az do zimy asi nepotrebuju nic :grinning: akorat ponozky musime nakoupit,po terce mam samy ruzovky! ja tady porad slintam nad tema hadyrkama,jsem jak mala :grinning: ale musim toho nechat,pze bych to brzo osmatala a musela to prat,ted je to od pani nazehleny,vonavy,skoda prace navic,kdyz ji mam vic nez dost. jdu pipku uspat,vstavala brzo a je uz protivna a utahana.
3. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
OK.....tak srazík po prázdninách :dizzy_face:

Sim....necháme se opět překvapit :wink: Na UTZ jdu 26.2.....těším se....vždycky mám po obrázku mimíse výbornou náladu :wink: Přejeme vám hezké a bezproblémové stěhování......
3. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
jani - tím, že je Ovečka ve škole a škola se kóduje, tak ten srazík příští týden nevyjde, takže i já se přikláním k poprázdninovému termínu :wink:

sim - hadříkování Ti závidím, ale pokud čekáme holčičku, tak mě čeká asi to samý v bleděmodrým (už teď mi stačí budoucí neteřinka :grinning: :grinning: :grinning: )
3. únor 2010 ve 13:42  • Odpověz
Mar,jsem zjistila,ze ono i s tema klukama se jde vyhadrikovat :grinning: ikdyz na holcicky je to lepsi :slight_smile: vy si to rict nechate,vid? ja bych prekvapko rada,ale nevydrzela bych to,kdyz vim,ze mam moznost to vedet,jsem desna! hele,vy mate s marky od sebe jen 14 dni,to se treba sejdete v porodnici na pokoji :slight_smile: ja mam spadeno na 6.duben,pajuna ma totiz narozky.
3. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Simlen.......taky jsem si říkala, že možná budeme s Martinou spolubydlící :wink: Jinak teda nějak na toho klučinu pospícháš.....jen ať se ti pěkně dopeče v bříšku až do května :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jelikož si pohlaví opět nenecháme říct, tak nic kromě jiného kočárku nenakupuju.....vše (na malé mimi) mám po Samovi, takže pokud to bude opět fotbalista, tak to mám vyřešené a pokud na nás vykoukne všemi žádaná holčička, tak po porodu budu vše řešit operativně.....bude nosit hadříky po bráškovi s tím, že sem tam oblékneme nějaký ten holčičí doplněk :wink: :wink: :wink: Myslím, že to půjde dobře.....Sam měl i dost neutrálních, popřípadě červených barev :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
Marky,ale ja to mam tady blbe,ja jsem ted uz 30tt - termin mam 20.4. a terinka byla taky o 14dni driv,tak si rikam ze i tenhle prdola by mohl ven brzy. podle menzes mam termin dokonce 22.3. :grinning: jsem takova abnormalita... copak to,holka je v modrym v pohode,ale ruzovej kluk? to fakt nejde a ja vsechen neutral malickej prodala,pze jsem druhy dite behem 10ti let nechtela. myslís,ze kdybys mela holcicku,ze bys mi prodala to body punk is not dead? ja jsem z nej paf :slight_smile: je vyborny!
3. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
sim - my si to říct necháme :wink: , asi bych to taky nevydržela, i když jsem si chvillilinku s tou myšlenkou pohrávala, ale vzhledem ke kočárkovým favoritům a vůbec možnosti, že by to byla holčina, to vědět chci.....................
s oblečením to mám jako Marky - taky spoustu neutrálních hadříků, dále možnost dědit po o 3 měsíce starší neteřince.............. :grinning: :grinning: :grinning: , no, uvidíme
myslím na Tebe s tou černobílou čepicí :sunglasses:

termín podle UTZ mám na 27.7. - Kryštof se narodil o týden dřív, tak když bude Terez přenášet, tak se můžeme potkat, jinak mám šanci potkat se ještě s Jíťou :slight_smile:

holky a co jména...................??????????????????????????????????
4. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
mar,to urcite mysli :grinning: nikomu nedavat,ta je totiz bozi! jmena - pajuna chce vojtu :frowning2: ne ze by se mi to nelibilo,ale zadnej zazrak to neni a ma ho kazdej druhej,to uz muzu dat rovnou toho jakuba,co jsme chteli prvne! takze bud uplne jiny jmeno anebo zkusim zpatky jakuba o kterym snim od 16ti let.
5. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
a byt po mym uplne,tak mame radka,to se mi ted desne libi a neni to az tak casty jmeno. pamatuju,ze terka mela prvne jmena samuel a linda,ze jo?
5. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Jo,mar k tomu casualu - ted jsem cetla,jak se do nej 2lety dite v zime nenacpe - psala to tu luciehl a ze ho asi budou prodavat - cetla jsem to nekdy minuly tyden ve vybave,ale tema casualplay s4 je tam vickrat,tohle je snad uz zamceny,je fakt,ze vaneska od lucky byla hodne vysoka, ale celkove se tam maminy shoduji,ze do roka a pul je to super kocar a pak je malej jak za hlavou,tak dole na nohy s nanoznikem.
5. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
ahojky,
tady se rozjelo téma miminek, jé :dizzy_face: co se týče jmen, mě se taky líbí Jakub, ale bude to Jindříšek to je jasná věc, a bude u nás bitka, jestli budeme mít druhou holčičku, já chci Terezku, Jindra ne..

Simi- to mě taky bavilo se hrabat v těch věcičkách, od koho je máš? z netu z mmb?

Marky- já bych to nevydržela nevědět jsem zvědavá a Jindra asi taky by to nevydržel..

a vy budete holky všechny kupovat novej kočárek, já si nechám hlubokej a asi sporták bych pak koupila nevyhovují mi ty kšíry v něm, jestli to teda prodám..

tak srazík necháme na týden po prázdninách, a na tom plavečáku nebo v ovečce, navrhněte termín at s tím všechny počítáme dopředu..

my jdeme zítra na ples od školy a v ne nám tatínek jede na ty hory do pá ráno, a vypadá to že bude net, čekáme na it a je to..

tak se mějte zase juknu papa
5. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
Jani,mne mmb nejde,mam to tady od pani z konika,akorat ona ma kluka v zari,ja v dubnu,tak letni a zimni vecicky se u ni nechytam,ale jaro a podzim mi bude dodavat. na letni jsem tady splasila jeste jednu pani,ta ma taky hezky,ale ma to drahy,tak od ni vezmu asi jen ted a dost. ja jsem sama doma,pajuna jel s terkou do stitar na slepici burzu a jeste nedorazili,to jeste nekde slidej,ale aspon mam chvili klidek. terka mi vcera k bilymu prihodila do pracky cerveny triko a pustilo,tak mam vse ruzovy. malem jsem ji zaskrtila,prdolu malou!
7. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
sim - já propásla Breberčiny narozky? :frowning2: :frowning2: :frowning2: , to jsem ale ostuda :angry: , takže dodatečně všechno NEJ- NEJ- NEJ-

jinak ke srazíku -navrhuji příští středu 17.2. v Ovečce, tak kolem 9 ????????????????
8. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Mar,klid :wink: a dekujem :slight_smile: termin si pisu a doufam,ze dorazime! dneska tu mam mega hromadu na zehleni :frowning2: tak jsem od rana cila,pecu k obedu divoky kachny na vine,ted jsem poklidila,musim na nakup a stavit se u znamy,mam u ni nejaky veci a pak to zehleni :frowning2: ty jo,ted cumim,terka si sama obula backory - ma je teda obracene,ale netusila jsem,ze si je umi obliknout,posledni dobou se chce oblikat sama - nejlip jde sukynka,tak doma porad chodi v sukynce,nata,ne si ji vepredu a vzadu ji nevytahne a nosi ji pod prdelkou :grinning: ale nesmim ji to upravit,to vriska ze teri+sama.
8. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Marti.....to by šlo se sejít v Ovečce i ve středu? Já jsem pro......17.února v Ovečce :wink: Snad nám do toho nic nevleze...............

Simlen.....tak to jo......to já myslela, že máš termín až v květnu......a ty si klíďopíďo můžeš rodit od konce března :grinning: :grinning: ....tak hele, můžeš to zkusit hned 24.3......to mám narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak Jakub se nám líbí moc.....ale má svátek v červenci a to mám termín porodu.....takže asi nee a Radka jsem taky chtěla, ale neprošel mi u Jirky............Jinak viděla jsem v Praze před Vánocemi jednoho asi dvouletýho klučinu v růžovém supermoderním triku.....a teda musím říct, že mi přišel hodně divnej......prostě mi to k těm raubířům jaksi nepasuje.....ale je to jen otázka názoru a vkusu......já bych kluka do růžový nenacpala ani náhodou....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani....tak co ples? vytancováno?
8. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Leni.....a díky za pochvalu punkovýho bodýnka.....ale asi tě zklamu......nemůžu ho dát......je to totiž taková oběhová věcička......nejdříve ji měla holčička-Justýnka-, která se jako první narodila našim kamarádům v partě z vejšky (to je asi 50 lidí.....věštšinou zpárovaných mezi sebou) a pak ho dostal Samík......následuje další narozené děcko a to bude opět naše.....ale jen co se zase objeví další zprávičky o narození děťátka, poputuje dále.....prý až do roztrhání :grinning:
8. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Ja nevim,co ti chlapi proti radkum maj,takovy krasny jmeno! libi se mi i radim a to prej nejde vubec,ze radim berka byl v kreckovi v nocni kosili :-P byt prestehovana a zabydlena,tak do toho porodu jdu klidne hned :grinning: zrovna je tam prcek tak blbe vzpricenej,ze nevim jak se hnout. a taky jsem tohle tehu nejaka ucurana,chodim porad! s terinkou jen na zacatku a na konci,ted proste porad,tak se tesim,az tohle prejde. Mne jako ruzova na chlapech az tak nevadi,zalezi na zbytku ohozu,ale ta ruzova co mam doma,to je fakt jen pro holky,navic berous je blazen a nechce ani cervenou+a+ja+koupila+tak+hezkou+mikcu!+prdim+na+nej,nosit+ji+bude!
8. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
ahojky,
no růžová ke klukům fakt moc nejde :grinning:

jinak srazík ve st na 9 můžem taky- jestli baronka vstane, my to máme pořád jinak, ale ve st je tam keramika Marti ne?MY vstáváme pokaždý jinak, dneska v 7, ali jindy i v půl9..včera nám jel jindra na hory, já mu psla když jsem šla spát, nic, asi chrápal, ale bála jsem se aby se něco nesemlelo a nechtěla jsem mu v 11 volat aby nevzbudil lidi v buse, ráno jsem mu volala, taky nic, pán si spal na hotelu my s tcýní vyplašený,tak jsem klidnější, tohle nesnáším!!

nemohla jsme v noci spát jak mi neodepsal, pořád jsem byĺa vzhůru a kačí taky, jak jsem se vrtěla, děs, nějak nejsem zvklá že jsme sami..

teri- ples dobrý, zatanšili jsme si jako zamlada :grinning: když jsme šli domů, tak jsme se stavili ještě na tortilu, ráno jsem spala jako špalek, vůbec jsem se nemohla vzbudit, kačka spala u mámy, tak jsem se vyspala, zato dneska v noci zase..

Len- kačí si taky oblíká ráda věci, někdy úspěšně, jindy ne, ale snaží se, a docela začíná mluvit, dneska ráno chudinka volala tátu a táta pyč :astonished:
8. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
jo a objednali jsme golfky kačí dostane od babí k narozkám od chipollina, za 2300 i s nánožníkem, hezký, tak kačí bude mít konečně nový vozítko :dizzy_face: já koukám na žehličku kamarádky holčička jí má a kačí se líbila a stojí okolo 200,- tak to do ní ještě vrazím a je to všechno, má krámů..
8. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
Leni - a pokud by se Ti nelíbil termín 24.3., tak je tu ještě 26.3. - to mám narozky pro změnu já :grinning: , a červená je na klucích dost dobrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vím o čem mluvím, páč Kryštůfek má červených hadrů docela dost :wink:

Terez - jestli se vám Jakub líbí, tak do toho jděte a vyprdněte se na svátek v červenci - já to taky řešila, protože pokud budeme mít holčičku, tak chceme Karolinu a to je to samý v bleděmodrým (resp. růžovým :grinning: )

Jani - tak hoď odkaz na golfky, jsem zvědavka :wink: , hlavně aby se Kačenka ještě chtěla vozit, některý děcka už to moc neba.......

.....a ta středa by měla vyjít, ještě to ověřím ve středu, ale keramika tam bývá jen když jsou přihlášený lidi (což zatím nejsou), herna zatím v provozu není, protože není služba do herny, takže když zaplatíme za hernu, myslím, že by Lenka neměla být proti
8. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Hihi,a nebo vas predbehnem,ja mam narozky 18.3. :grinning: koukam,ze jsme samy breznacky :grinning: mne se taky cervena libi i na klukach,navic ta mikca je uplne klucici! to jen berous ma zelenej mozek! me nekdy tak vytaci! ted jsem terku horko tezko uspala,jdu vytrit obyvak,pajuna dneska odvlekl knihovny a za nima a pod nima hafo prachu a pavucin,fuj - v zehuni budu muset ten nabytek odtahovat casteji! a hlavne tam je mraky suti - mysky si vykousaly dirku do zdi,uz se tesim jak se jich zbavim,ale zatim zadny info o kuchyni neni,tak buhvi kdy...
8. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Tý jo.....tak v březnu to všechny pěkně oslavíme :wink: :wink: :wink:

Marlan.....Karolínka je nádherná.....taky jsem ji moc chtěla, ale Jirky ségra už jednu má....tak se nechceme opičit..........ještě máme v zásobě Matyáše, Jirka chce Kryštofa a nebo Šimona...... :dizzy_face:
8. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
...ale to teda bude muset Léňa počkat s tím rozením až po tom mejdanu :grinning:

Šimon se mi taky moc líbí :slight_smile: , a holčička zůstává Linda?
9. únor 2010 v 07:41  • Odpověz
mě se líbí linda taky, to je hezký jméno i Tereza..

tak tu st se teda předběžně dohodneme, ju?
9. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.