• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Nevim proc,me ted jeste uchvatilo jmeno mikulas,ale to paja myslel,ze vtipkuju,takze je zamitnuty :frowning2: je mi nejak blbe od zaludku,malej se ve mne porad vrti a masiruje to tam,nedela mi to dobre. jdu vypravet o koblizkovi,terinka ma favorita mezi pohadkama :slight_smile: a konecne si nechava vypravet,driv nechtela cteni,jen popisovat obrazky.
9. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
to kačí chce pořád jen ukazovat obrázky, nevyprávíme pohádky..

leni- to vydrželo dlouho že ti nebylo zle, nic ti od začátku nebylo vid\, jsme zvědavá pak někdy na sebe, předtím jsem blinkala..
9. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
achoj..
jdeme vás pozdravit. u nás nic extra nového, jen teda že Martínek rozchází tu nožičku, už chodí docela obstojně :slight_smile:

No a na středu se teda hlásíme, ale budeme mít taťku doma, tak asi jen na chvilku dorazíme, ráno... ještě přesně nevím.

My teda taky přemýšlíme o Jakubovi a pro holčičku je to boj, manžel chce Kláru :slight_smile:
Zatím pohyby nic moc, jinak žaludek v klidu a celkově to ujde, jen občas únava.

Dneska jsem poprvý koupila takovej růžovo zelinkavej pletenej svetýrek.. jakože na holku, tak to nevim, co mě to najednou popadlo, předtim mě to ani nenapadlo něco takhle kupovat a ještě když nevim co to bude že?... zvláštní :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahooooj holky!!!!
Mám to, jupí, hurá!!!!!!! Sice komise hrozná, ale je to za náma, jsem šťastná jak blecha, ještě diplomová práce a finito :slight_smile:
9. únor 2010 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz
renat - gratulujéééééééééééééééééééééééééém :grinning:
9. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Zdravím všechny po dlouhé době :slight_smile: Holky, potřebovala bych poradit. Malýmu jsou 4 měsíce. Poslední 3 týdny mi děsně padají vlasy. Máme je všude v bytě, stále luxuju. Hrůza, myslím si, že za chvíli budu holohlavá. Vím, že je to "normální". Ale nemáte některá nějakou radu.

Renčo: My Ti drželi pěsti :wink:
9. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj, tak konečně člověk spí a vstává s čistou hlavou, to je paráda. trochu jsem dočetla, koukám, že se tady už řeší jména apod. :slight_smile: Máte vybraná hezká, :wink:
A koukám i srazík..no to je báječné. Určitě si to zapíšu a když u nás bude vše v pořádku, taky dorazíme, jen teda vůbec nevím, kde je ta Ovečka, ale kdyžtak se k někomu přifařím :slight_smile:

mn.: padání vlasů je normální, co jsem slyšela, ale pokud to je nějak hodně, asi bych s tím někam zašla. Určitě na to něco doporučí. Zkušenost zatím nemám, naštěstí.
10. únor 2010 v 07:29  •  2 děti  • Odpověz
Ještě mám prosím dotaz, asi na marlan...nebo možná budou vědět i ostatní. Nevíte nějaký dobrý sekáček? My sztrašně moc rychle rosteme a já už uklízím 68...a musím dokoupit něco v 74...Vím, žýe někdo psal o Kouřimi, nebo tak nějak...Děkuji.
10. únor 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Reni,jj,v kourimi je pry vybornej,ale i v hore jsou asi 3 detsky sekacky,ja kdyz tam jedu,tak vzdycky neco poridim :wink: ty blaho,my meli 74 kolem roka :grinning: cim ho krmis? to mas misto mlika smetanek ne? :grinning: terka vcera silene zrala,nevim jak se to do ni mohlo vejit,ale porad chtela naminku a papu.
10. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Sim. Moc děkuji, naplánuji nákupní akci...U nás jsou, to vím, jeden teď ruší, ale nic moc jsem nevybrala...a ten druhý má nějak divnou otevírací dobu, nikdy to netrefím...
Jo to nevím, prostě nám nějak moc roste :slight_smile: už ve dvuo měsících měl 69cm...teď se to snad na chvilku zastavilo....
Tak to Terinka měla hlad, taky mám takové období, že někdy jím jak nevázaná a naopak. :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
renat - v Kouřimi na náměstí je opravdu hodně dobrý sekáč - kvalita za rozumnou cenu, doporučuji vyrazit ve čtvrtek odpo nebo pátek dopolko (čerstvé zboží), jinak v Kolíně se dobře nakupuje v Kačence (vedle Taverny, proti divadlu) a další pěkný sekáč je kousek od plavečáku (proti MŠ) - to je vlastně kousek i od Ovečky, tak se tam budeš moci po srazíku juknout :wink:

jo, hlásím, že od včerejška máme doma nového Dana Browna - a já se moc držím, abych ho neotevřela, když teď "upíruju"
10. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Mar.: tý jo, moc děkuji za vyčerpávající informace, určitě vyrazím :slight_smile:
10. únor 2010 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz
Reni,terka mela na roce 71cm :grinning: to bude chlap! zensky se o nej porvou,zaprdkove nejsou v kurzu... mar,co mi to delas! to jsem se nemela dozvedet,ze vysel novej brown! teda vim ze vysel anglicky nekdy v lete a ze ted nekdy mel vyjit cesky,ale mohl pockat az se nastehujem :frowning2: a co upiri? uz mas druhej dil za sebou?
10. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojky zdravím :grinning:
renat-gratulujem :wink: :wink:
sim -sice opožděně ale přeci Terince Vše nej
musim se přiznat k zavislosti na upírech :frowning2: Mar mi pujčila první díl stmívání a ja přečetla hned prvni večer teda noc :sweat_smile: pulku knihy a kdyby tatka neremcal že svitim ja bych ji snad přečetla na jeden zatah ted mam pauzičku než mala usne a jak zabare jedu dal to je bomba :sunglasses: :sunglasses:
10. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Koukam,ze jsem vas tim pekne nakazila :grinning: ja uz knizky taky poslala dal a kamoska je precetla jednim dechem,ted to cte jeji segra a mama naraz :grinning: fakt se po dlouhy dobe neco povedlo!
10. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
Heli,ja si v nouzovych pripadech svitim i mobilem :slight_smile: ted ctu od haileye ucinny lek - docela dobry na to,jak je ta knizka stara a zas se diky tomu fakt "tesim" do nemocnice! ale hailey je vybornej spisovatel,doporucuju taky!
10. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
sim - ten druhý díl mi zatím přijde "slabší", když je Edward pryč...............ale i tak to docela ubíhá, jen musím asi máknout, aby Helča nemusela dlouho čekat :grinning: , hailey je opravdu třída, ten účinný lék jsem taky četla a taky letiště, chybnou diagnózu, hotel, přetížení - a může taktéž jen a jen doporučit
10. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ja cetla jeste letiste a hotel a fakt parada. mne ten druhej dil taky prisel slabsi,ale pak ten konec! a nejak si vubec nepamatuju o co slo v tom tretim :grinning: ale cetla jsem ho taky jednim dechem,ale ctyrka je uplne bozi! jinak znama mi porad doporucuje nejakou knizku zila jsem pred staletimi,tak to musim nekde zkusit sehnat!
10. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Ježíš holky o čem jsou ty knížky?, O upírech? Tak to teda asi není nic pro mě, já jsem posera...ale Sim ty by si mi mohla něco doporučit, odpočinkového, co? když už jsem to slíbila, že když státnice udělám, něco přečtu. O čem jsou ti "Doktoři"?? Myslím, že jste se o tom bavily s mn. :slight_smile:??
10. únor 2010 v 16:20  •  2 děti  • Odpověz
mn.: a ty jukni na tento odkaz:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=44886&vOffset=180&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

je to o tom padání vlasů, nějaká paní doporučuje i nějaké vitaminy, no pročti pár příspěvků...třeba to pomůže..
10. únor 2010 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
Reni,doktori jsou tlusta bichle,ale je to relax :wink: zacina to jak malej kluk s holkou spolu kamaradej,pak vyrostou,chtej byt doktory,jdou studovat,pak dospelej zivot... + je tam spousta pribehu jejich spoluzaku,je to uz starsi kousek,takze i o tom jak je zenska coby doktorka neuznavana,o rasismu - jeden z kamaradu je cernoch doktor a tak - je to ale takovy jiny nez klasickej roman z dr.prostredi a je to skvele napsany!!! u upiru by ses nebala,mozna az u 4.dilu,ten je uz hororovej,ale jinak je to spis napinavy,zajimavy a zamilovany :wink: a uzasny!
10. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
doktory ti muzu pujcit,ale musim je nekde vyhrabat,uz jsou odvezeny v zehuni. nebo tady mam ty 3 dily ty bily masajky :wink: jo a ted prisel pajuna s tim,ze privezli sporak! tak kdyz budu optimista,tak treba bude do konce pristiho tydne kuchyn hotova! haleluja!
10. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Sim: já jsem fakt posera... :unamused: ale tu masajku bych si pak někdy možná půjčila :slight_smile: ale to nespěchá.
To je super, takže kuchyň se chýlí ke konci. Paráda...
10. únor 2010 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
Reni,masajku mam jeste tady,nevim proc,takze tu ti muzu vzit na srazik :wink: Jestli ti to pomuze od strachu,tak hlavni hrdinove stmivani jsou upiri vegetariani a pijou krev jen zvireci :grinning: pajuna prijel pred chvili z prace a je nabrucenej az hruza,to bude odpoledne! vecer jdu radsi brzy spat nez na nej koukat jak je protivnej. ma frkot v praci kvuli tomu snehu a mrazum. myslel si jak bude mit v lednu veget a ono prd no,ale nemusi se na nas mracit,ne? mn. ja taky mela pocit,ze mi snad vsechny vlasy vypadaj,trochu jsem je ostrihala a casem to preslo,nejsem si jista ale+asi+az+kolem+tercinych+9m,ted+uz+mam+vlasy+jako+driv.
10. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Sim: no tak když si vzpomeneš, ráda si je půjčím :slight_smile: na srazík bych měla dorazit. Ale dám ti kdyžtak vědět, abys to kdyžtak netáhla zybtečně :wink:
No jo vlastně, P. se musí asi ohánět, co? Zamrzlý rybníky a všechno...no nezávidím. RAději to udělej jak píšeš, někdy je nejlepší zalézt :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu se na vás mrknout a pochlubit se profi fotkama-mám je v albumu já,tak mrkněte.V sobotu tu byl kamarád fotograf.No a my měli od pátku stažený prdelky.malej začal z ničeho nic horečkovat.Tak s nim jel Tomáš v sobotu na pohotovost do Kolína,nikdo nevděl co s nim je.Doktor řekl že tam byli ted dvě maminky se stejně starejma dětma a ty že měli meningokoka,tak Tomíkovi nasadil hned ATB.No ale horečky měl furt dál a v pondělí odpoledne na něj koukám a on na bříšku a na zádech jeden flek za druhým,tak jsme hned vypálili zase do Kolína,no sestra mě na oddělení odbyla-ježiši vždyt má neštovice!Tak jsem se na ní podívala a říkám jí:No tak to asi těžko když je měl minulej měsíc :angry: No tak nakonec se doktorka dokopala k tomu že to bude nejspíš šestá nemoc,že máme ATB zase hned vysadit.Tak jsme je vysadili a včera mi to nedalo a sjela jsem radši k naší pediatričce,která to teda potvrdila,Tomík má šestou nemoc,nebo teda měl.Ted už mu mizej i flíčky.A Týnu hned vyšetřila taky,nelíbila se jí její rýma,dostala nějaký kapky do nosu a antibiotika :frowning2: a jak se vyléčí máme žádanku na ORL a půjdeme na mandle :cry: My fakt nemůžeme mít chvíli klid.
Já už mám doma všechno složený,přebalovák,postýlku mi dovezli,lehátko,tak už jen ten Samík aby tu byl :wink:
Včera jsem neodolala a nakupovala jsem,tak jsem si objednala mantinel do postýlky ve stejné barvě jako mám povlečení a tři trička nová od Nextu,fakt bombový.Dneska jsem ještě vydražila za korunu tričko z KIKu :grinning: A zítra čekám mateřskou,takže nechávám odpoledne děti doma Tomášovi a pojedu utrácet,dokoupit kosmetiku ,newborn plíny a ty kalhotky do porodnice a od neděle začínáme vypuzovat :grinning:
10. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Špatně jsem to napsala s tou Týnou,dostala kapky do nosu který obsahujou antibiotika.
10. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
Reni - Doktory Ti můžu také půjčit, moc pěkný. A ten sekáček s divnou pracovní dobou asi myslíš v Tylově ulici. Já tam nějaké věci nakupovala, je celkem fajn. Kdybys někam razila, ráda se k Tobě přidám. My máme 68 a brzy už budeme mít také 74.

Doma prolézám knihovnu, co budu číst teď. Ale nějak si nemůžu vybrat.

Ter: To jsou teda věci. Kdyby mi někdo řekl o meningokokovy, tak bych se hodně vyděsila. Ještě že to takhle dopadlo.
10. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
mn.: To je on, nikdy se mi nepodařilo vychytat, když měli otevřeno :grinning: Určitě někam vyrazím, jinak by K. chodil nahatej. Tak dám vědět.

teret: krásné fotky, už to máš za pár, co?
10. únor 2010 ve 20:04  •  2 děti  • Odpověz
sim - žila jsem před staletími je od erskinový a je to opravdu dobrý - já jsem od ní přečetla taky snad všechno a můžu se mrknout, jestli to najdu (taky nevím, v které krabici a v kterém bydleníčku to mám)

teret - moc pěkný fotky
10. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.