• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
tak to kačí je taky osobnost už takhle brzo, a včera mi tczýně řekla, že je divoká a jeslti budu na ní takhle hodná, tak mě bude ovládat, ale tak zle na tom snad zase nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
Koukám, že dneska večer je tu nějaký mrtvo.
Přeju dobrou noc a ať vám dětičky spinkají až do rána :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Veru......díky.....to je mé zbožné přání už pár měsíců................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Taky přejeme sladkou noc.....a nerušenou :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahoj,tak u nas se Vercino prani nejak nepovedlo,nejenze nespala celou noc,ale jeste si chtela hodinu a pul hrat a ted uz je zas vzhuru,tak pocitam,ze prospi dopoledne a ja asi taky.Nevarim,nezehlim.Dam spat deti i sebe :grinning: Je,ja se tesim na vikend,zadny hlidani - pojedu k mamce,Terku dam asi na jedno odpoledne tatovi a budem hrat Osadniky z Katanu a bude veget,tesim se,ze vypnu.Preju hezky den,snad vyleze slunicko,zatim je tam hnusna zima :frowning2: .
15. kvě 2009 v 06:30  • Odpověz
Vy snad jeste chrapete?Terka mi usnula v aute cestou ze skolky,tak jsem ji tam dala chuvicku,Kubovi pustila pohadku a jdu nahazet nadobi do mycky,vytrit a taky hajat :grinning: ale asi ne spat,jdu si cist,udelam si kafco,at se poradne proberu a zvladnu ten posledni hlidaci den.
15. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
Dobre rano

Sim .. takze Tery je uz v pohode jo. To na toho meho prcka se furt neco chyta. ho dam do skafandru :grinning: nudle z nej tecou.

Jsme byli vcera na vitani obcanku - moooc hezky. A tech darecku - sice blbbinky, ale je to mili. V Praze jsme dostali jen kytku, nejakou pametni minci a sporitel.knizku se 100,- :grinning: To tady .... sklenicku s Alexovo znamenim, bryndacek, velky album na fotky, dva sesitky s basnickama, plysaka, chrastitko, stojanek na fotecku, kytku ... no koukala jsem teda.

Ale jsem zvedava na ty fotky - Alex mel vecne nudly u nosu :slight_smile: i kdyz jsem mu nos furt utirala. A taky se nemuzu dockat dvd - Alex tam radi ze vsech nejvic - furt tam hopsal, prevracel se, lezl po me :grinning: :grinning: certik bertik no.

Tak si hezky uzivejte patek (i kdyz pocasi nic moc - snad se to odpolko tochu vybere.
15. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky,
je hnus pořád Leni to asi žádný sluníčko nevyleze..
Kačí spinkala celou noc, včera jakž takž taky, nechápu proč někdy spí tak krásně a někdy na prd, vstávaly jsme v 7 jsme obě čilé jako rybičky, takhkle kdyby to bylo pořád..Leni s tím hlídáním tě obdivuju docela, je to záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Terka už je teda dobrá?
15. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak sem jdu plná pocitů a dojmů...jak jsem Vám včera psala o té knížce, tak jsem jí večer začala číst a neodložila, dokud jsme ji neměla celou přečtenou, opravdu jsem hltala každý řádek...

berti: Jéé, tak to se těšíme na malou ukázku foteček:slight_smile: určitě to Alexovi moc slušelo, nudle sem, nudle tam, hlavně, že je přivítán :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A dárečků teda taky hodně, to se jen tak nevidí, si Vás tam hýčkají :slight_smile:

Tak já jdu jíst, zase kručíme:slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
tak jsem vás v rychlosti přelítla a doufám, že si vzpomenu na vše, na co jsem chtěla reagovat

renat - dodatečně vše NEJ- k narozeninám
markyz - manžovi držíme palce, ať vyjde ta práce, kterou chce a i tak gratulujeme prozatím k té druhé

hany - veliká gratulace ke Kubíčkovi, přečetla jsem si v albu popis porodu a zamáčkla slzu - polovina mi přišla jak přes kopírák (po roce, dni a 4 minutách :grinning: :grinning: :grinning: ), která doktorka Tě rodila? mimochodem primář se mi po břiše taky "válel" :wink:

jani - to razítko jsem zatím nenašla :unamused: , ale kdybys chtěla pomoct třeba s těma látkovejma kytičkama, stačí říct a můžeme se na to vrhnout
15. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
jo a zapomněla jsem se pochlubit, že jsme včera byli u Líbalové na focení - fotky budou na den dětí a už se móóóc těším a jsem zvědavá
15. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
Marlan ... tak to jsem zvedava na fotecky. Zrovna nedavno jsem sla kolem jejich atelieru tak jsem nad tim taky premyslela .. kdyz ale ja jsem tak nefotogenica. Jedine vyfotit jenom deti .. bez maminky :grinning:
15. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno,

tak já vám přála, aby děti spinkaly celou noc a Robin se mi vzbudil o půlnoci. No ale rychle se najedl a usnul a spal až do půl osmý. :slight_smile:

Sim - taky jsem už zažila, že se mi nedávno u rodičů Robin probudil ve dvě ráno a chtěl si hrát. Vydrželi jsme to do půl čtvrtý :grinning: :grinning:

Berti - teda tak to jste toho dostali hoooodně. To my jsme dostali jen takový pamětní sešitek a plyšáka a kytku. No jo, každý město to má jiný.
15. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz
Hany - tak jsem si pobrečela, když jsem četla popis tvýho porodu a tvoje zážitky a pocity. Úplně se mi vybavilo, co jsem prožívala já. A ta láska, kterou jsem cítila, když mi pak malýho přinesli. Je to nádhera viď. Jak moc člověk dokáže milovat.
15. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
bertol - ale oni jsou tam machři, dokonce i manža byl spokojenej když se viděl na displayi - a to je co říct :grinning: :grinning:

vercak - prospaná celá noc - tak to je moje velikááááááánské přání zatím asi z říše snů

renat - já věděla, že na něco zapomenu reagovat - 3D UTZ - čím dřív si tam zavoláš, tím líp - já už si nepamatuji, kdy přesně jsem tam volala (měla jsem pocit, že volám s předstihem) a měli hodně plno - ale díky tomu jsme jeli na 3D do Genetu a naprostá spokojenost (cca půl hodinový záznam na DVD, CD s fotkama a jedna fotka na fotopapíře, tzn. že se "nevypaří" jako ostatní obrázky z uTZ) - příště (doufám, že nějaké bude) tam jedeme zase
15. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Marlan: děkuji :slight_smile: včera jsem si tam pro sicher volala, paní moc příjemná, až prý budu mít žádanku od doktorky (to je asi toho 25.5.), tak si mám zavolat, že to stačí 14 dní předem, tak nevím...ale taky prý říkala, že mě nemůže objednat, že mě třeba dr. může poslat jinam apod. Tak uvidíme:slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
a nemyslela ona "velký" ultrazvuk? na ten se chodí se žádankou, ale ten 3D je komerční - do toho je dr. prd nebo se zase něco změnilo
15. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Dobré ránko,

holky, já u toho taky brečela, když jsem si to po sobě četla :sweat_smile: :grinning:
Kubas byl včera milionový mímo a od dnešní noci předvádí, co umí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď je chvilku klid a jdu si lehnout :wink:

A tak už zas není :unamused: Jdu za tím řvoucím uzlem :slight_smile:

Marlan, rodila mě Mošková...a těšíme se na vaše profi fotky :wink:
15. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Marti- já už ty košíčky tak nějak mám hotový, koukpila jsem oranžovou stuhu, z toho jsem si udělala mašličky a lípla je na to, díky!! těšíme se na fotečky, to jsem zvědavá!! :dizzy_face: nevíš jak je na tom Helča se šatičkama náhodou?
:confused:
Kamčo- až budu mít chvilku, taky dočtu tvůj porod :wink:

reni- tak ty jsi zhltla celou knížku, jo, to je dobrý :grinning:

my se jdeme oblíkat a jdeme koupit sandálky..
15. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz
Marlan: tak teď nevím, asi chyba v komunikačním kanále...(u mě a paní z KOlína z nemocnice)...takže je velký UTZ (ten je asi pro mě taky v Kolíně, že??) a pak ten 3D se mohu objednat sama...mi to přišlo nějaký divný, že to je komerční, člověk si to platí...apod. No tak to já si tam ještě zavolám po víkendu.
15. kvě 2009 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
renat - přesně tak, na velký UTZ Tě pošle Tvůj doktor, myslím, že je to kolem toho 30tt - já byla taky v nemocnici přestože má Dvořák svůj UTZ (ale né tak perfektní)
15. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
autor
Kamcooo ... tak ja jsem musela v polovine cteni nachviili prestat, protoze sem jaksi pres slzy nevidela :grinning: Uplne jsem si vybavila sebe pred 7 mesici. Jojo .. je to nadherny pocit. Sice bolest priserna, stres a nervozita, ale potom .... naaaadhera vid :wink: Je super ze sis to napsala, protoze za mesic uz si budes pamatovat jen minimum.

Me teda Alex probrecel vsechny tri noci v porodnici. Jsem byla rada ze jsem od druhe noci mela pokoj sama pro sebe.
15. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
holky já asi koukám jinam, ale od kamči žádnej porod nevidím, kde to je, to není jaký byl porod v tématu?
15. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
Jani: ne ne je to u Kamči v albu - u fotek Kubíčka :slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz
Teda Hanny,to je nadhera - skoro mam chut rodit znova :grinning: A ta laska - pockej za pul roku,kazdy den je to silnejsi a silnejsi,uvidis,ze si za chvili budes rikat,ze v porodnici to jsi ho milovala jen z poloviny.Je to sileny,clovek ma pocit,ze ho ta laska musi uplne rozdrtit na kusy,ale je v tom tolik stesti... Malej je opravdu nadhernej,hezky ho hyckej a mazli :wink: Berti,to jste teda dostali daru!My taky na vitani obcanku meli rymu,ale jen tu vodovou a druhej den klid a Terka dostala tu pametni knizku,osusku,kosmetiku Bubchen a jeste neco,nevzpomenu si.Ja dostala krasnou kytku a CD s fotkama nam dali zdarma (Terka to CD znicila,tak ho musim nechat znova vypalit) hmm,uz nevim na co reagovat,jdu si to znova precist.Jo,Terka neni zdrava,jen nema rymu,ale kasle porad.Ale je to o hodne lepsi diky tem lekum.
15. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Sim: Vždyť si to určitě za chvíli brzo zopákneš :wink: :wink: :wink: a třeba i s tím čičmundou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz
jo, vítání občánků, na to jsem taky chtěla reagovat - tak v Kolíně je to asi nejchudší - pamětní list, karafiát pro maminku a památníček pro prcka
15. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Karafiát?? Taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: to mi lehce něco připomíná... :grinning: :grinning:

Tak jsem se těšila, že se někam pojedeme podívat (Pce apod.) a manžel si ještě krásně spí...takže to vidím aspoň na pběd bez práce :slight_smile: a zajedeme asi na Pašinku:slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz
ani mi marti nemluv u nás je to děs, karafiát jako za komoušů, hrůza,na vesnicích jsou štědřejší :grinning: tak až půjde kačí spát tak jdu číst znova ten porod..

ted jsme koupily sandálky, tak mám radost, lae 600,- jen to hvízdne, to je darda za boty pro prcky teda..
15. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
tak koukám, že za chvilku bude další řada staronových těhulí (pokud se zadaří) - sim, já a kdo další? jani, ytu.....
15. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Marlan: vy už taky plánujete druhé?? To je super :slight_smile: on se určitě ještě někdo přidá.
15. kvě 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.