• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Cusik,teda teret,ty jsi na tech fotkach nejaka hezka! :grinning: fakt povedeny :wink: ja jsem v noci cumela do tmy - od 1h do 6h do rana a ted me probudila terinka. mar,jj,to je ono,kamaradka rikala,ze tu spisovatelku miluje a ja ji vubec neznam,jsem to krovak nekulturni :frowning2: mam z toho depku. a ona pise jen o historii nebo jak? jdu si umejt vlasy a mazu do lidlu,maj super akci na pliny!
11. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahojky,
děkuju za pochvalu.
No jo,už se mi to blíží,ale celou noc jsem nespala,bolí mě spodek,nemůžu se zvedat nic,jsem už fakt na odstřel.Ještě když mám oba dva doma :unamused: Já už mám všechno nachystaný-teda chybí mi už jen kosmetické přípravky a můžeme rodit.Všechno už je jinak složený a nachystaný,oblečky vystavený :slight_smile:
Jdu přidat další fotky,Michal mi to posílá po čtyrech denně,co stihne když se vrátí z práce :grinning:

Jooo,Leni,já ti říkala jestli taky nechcete vyfotit že umí zázraky :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
sim - většina knížek od erskinový je ze současnosti, ale prolíná se tam minulost - určitě Ti nějakou vezmu, i kdybych zrovna nenatrefila na tu žila jsem před staletími
11. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
ahojky,

sim- erskinovou mám taky jednu knížku, nevím teda jak se jmenuje, ale taky můžu půjčit, jaksi jsem jí zapoměla vrátit bráchový bývalý holce, tak ti jí ráda půjčím :grinning: Leni- tobě se to taky krátí, vid? já se těším na mimi až si ponunám :dizzy_face:

reni- moc velká gratulace, jsi ráda, že? a malej je teda pěknej papáček, co, jen at si dá :dizzy_face:

takže ve st v kolik je srazík, na tu půl10? možná zruším tchýni má odpo ježdění, abysme to stihly papat, spát atd..

teret- je to hrozný když jsou děti nemocný,že? zkus se trochu šetřit, máš to za pár holka, radši si všechno už připrav, já měla tašku sbalenou a pořád jsem okukovala zda mám všechno.. :grinning:

z út na st u nás spala terka se samíkem, děti si hráli, akorát kačí stávkuje, nechce v noci spát, samík usnul ve čtvrt na 9 a kačka za hodinu, seděla tam s náma, samík spí jak dudek, kačí si tam četla úplně v pohodě, bylo to hezký, koupali se spolu, hráli si,, pořád se pusinkovali, asi máme ženicha :grinning:

mar- představ si, že radka králová je v nemocnici odvezli jí do podolí, je tam druhý týden a bude asi do porodu, mimi jedno je menší než by mělo a kdyby nastali komplikace, tak jí udělají císaře, je hotová, doma má olíka kterýmu je dva a půl je mi jí líto!!

jinak já se objednám k šedivýmu na kontorlu a hurá někdy do snaženíčka!! :dizzy_face: :dizzy_face:

tak ve st papa
11. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Ahoj Jani :slight_smile: no to si piš, že jsme ráda :grinning: už to chci mít za sebou a troch si užívat (a přihlásit se za rok na další :slight_smile:
A navíc tohle má slíbenéza promoci:
http://www.knihkupectvi-bn.cz/atlas-krajiny-ceske-republiky/d-581351/

To je dobrá motivace :grinning: :grinning:

Tak koukám, že u Vás je o ženicha postaráno :grinning:

Jsem nějaká nakřáplá, ale do srazu snad budu O.K.
11. únor 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz
Reni,kdepak! ja dam kacce samika! ten je nas!!! ja si ho pro terinku vybrala uz v jeho 2 mesicich,kebulacka plesatouckyho :grinning: klidne bude bitka! :grinning: Jani,pri terce jsem mela tasku do porodky sbalenou od zari! ted nejak nic a pocitam ze pri tretim miminku se bali az pri kontrakcich :grinning: knizky mi holky urcite vemte :wink: jani a od tebe bych potrebovala ty vychovny. neco chce mamka a ja si taky chci mrknout na miminkovsky veci,tak mi je na srazik vem,ju?
11. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahojky....

Tak nejdříve velké gratulace Renatce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super....krásně jsi to zvládla.....vy jste si mohli udělat státnice dřív než diplomku? My museli nejdřív obhájit DP a hned ten samý den odpoledne jsme měli státnice.....ale k těm mohli jen ti, kteří obhájili...........Kdy máš obhajobu ty?

Ytů.....bezvadný, že Martínek už pěkně nožičku rozchází.....jen tak dál. A jak je tobě? Už je to lepší? Jsem ráda, že se na srazíku alespoň na chvíli objevíte.....Michal to určitě bez vás chvíli vydrží........ :wink:

Teretyna.....nádherný fotečky......to jste se fotili v ateliéru? Máte vybrané krásné jméno......... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......si musím taky polichotit, že??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teda, výskyt meningokoka by mě pořádně vyděsil......uf! Já se téhle nemoci bojím jak čert kříže, a tak jsem Samiho nechala oočkovat (mě naši taky nechávali očkovat).....sice je očkovací látka jen proti C-čku, ale ten je u nás nejčastější a prý i toto očkování zmírňuje příznaky jiných typů meningokoka......No, hlavně, že jste vyvázli "jen" s tou šestou nemocí........

Sim, Jani.....nabídněte věno a my se rozhodneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
tak středa platí :wink:
srážet se můžeme cca od 9, spodní vchod bývá zamčený, takže volejte na číslo Ovečky (na plakátě na dveřích) nebo na moje, nezapomeňte na přezůvky pro dětičky i pro sebe, bylo by fajn, kdyby každá přinesla nějakou dobrůtku, co vy na to? :wink:
12. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Jé....to si dáme do nosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mňam......tak ve středu na 9....... :dizzy_face: Moc se těšíme
12. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Dobrutku donesem :wink: markyz,to je normalne diskriminace chudejch nevest! a koneckoncu terinka mela samika v posteli prvni :grinning: muzeme nabidnout kapra na kazdy den a semtam kanci pecinku :grinning: nemuzu v noci spat,hruza! tak ted zkousim zabrat,ale prestoze jsem unavena,tak to nejak nejde a breberka se urcite za chvili vzbudi,ach jo.
12. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj, omluvám se, nedočítám - jen narychlo...na sraz asi nedorazím, krom toho, že má chřipku jak prase, tak jsem si dala nedobrovolný výjez na oční....musím odpočívat a nenamáhat oko. Včera mi totiž Kuba škrábnul nehtíkem rohovku (dloubnul mě do oka prstem) a bolet to může i týden, dva...
Mám kapky, mast, obvaz...Žizka hadr!! Ke všemu červený rypák, chraplák...no na odstřel.
Užijte si to tam!!
12. únor 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
Renat.....to mě moc mrzí :frowning2: .....ale zdraví je přednější.....dej se brzy do kupy. Taťka měl taky škrábnutou rohovku a ještě tři týdny po úrazu má problémy......pořád musí kapat do očí, aby je neměl suché......ale on má cukrovku, takže se mu vše hojí dýl......doufám, že ty s tím takové problémy mít nebudeš. A jak se líbí Žižka Kubíkovi????? :grinning:
12. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Markyz: děkuji, chřipka se rozjela, spadlo mi to na průdušky, nevím, kde jsem k tomu přišla... :unamused: ani jsem nespala s klukama v ložnici, aych neprskala bacily, docházela jsem jen na kojení.
Jinak oko lepší, když je nakapané a namazané, takže asi jako taťka, nesmí zůstat suché. Nevím, jak mo na to má vliv cukrovka, ale mě řekla, že je to tak na 14 dní, takže i tak je to hojení dlouhé :confounded:
Kuba na mě samozřejmě nejřív koukal, ale pak zjistil, že prso dám :grinning: takže mu bylo jasný, kdo jsem. A díky kašli atd., mám plínu přes pusu...tak hrajeme na piráty..už si taky zvykl.
Zas letí, PC, ani TV mi nedělá dobře..je to vždy jen na chvíli. :frowning2:
13. únor 2010 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
jé Reni to mě mrzí, tak at se ti uleví, není to sranda s miminkem, že? náš táta je taky nachcíplej, dneska jde na tenis na chvíli, a pak bude aspon do st doma, mažu pro vitamíny zastavila jsem se na skok v info.centru a letím.

na srazík dorazíme nevím přesně teda v kolik dle spaní, volala jsem dneska dr a máme ve st dorazit takže si od vás odskočíme naproti k mudře, a poradíme se asi nás někam pošle protože kačka blbě spí, jsem hotová, přemýšlíme o druhým dítěti, ale takhle mě klepne je to hrozný, i brečí ze spaní, fakt nevím zda to není moje chyba, jeslti jsem jí naučila špatně spát, nebo má zlý sny, fkat nevím, ale je to hrozný, večer jí dám spát, ječí, utíká, nebo jí vytáhneme, a kačí jde spát třeba v 10 a pak se budí v noci a já jsem hotová, už to trvá dva roky a je toho už moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

asi přineseme buchtu na srazík, ju? mějte se ve st papa a reni ty se vylež

sim-knížky jsou už přichystaný
15. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Cusik,tak my nedorazime :frowning2: terka zas kasle,zvraci a horeckuje! uz nevim co s tim,asi pozadam dr o nejaky imunologicky vysetreni. ona vlastne ani neni mezi lidma,jsme porad doma,tak nema kde ty bacily chytnout,jsem z toho uz vycerpana. neni zdrava dyl jak tyden v kuse... no to je fuk,proste vas neuvidim :frowning2: dneska musim na gyndu a budu se dohadovat na druhym utz,tak az na nej pojedu,tak se,jani, pro ty knizky stavim. mamina ma nerviky z jendy,tak si chce precist jak na nej.
15. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
sim - to je škoda, mám Ti tu Erskinovou nechat u Janiny?
15. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahojik,takze na utz jdu ve ctvrtek.vcera jsem byla u sedivaka a protoze jsem rano mela takovej hlenovej vytok,tak mi delal ten vnitrni utz aby zkontroloval cipek a je vse vporadku,jen ted videl malymu prdelku - coz nejsem rada,doufam ze se sycak co nejdriv otoci! cisar je moje nocni mura - ne kvuli cisari a jizve,to je mi fuk,ale ta predstava,ze jsem 2 dny na jipce a osvalda vidim jen na kojeni! ani napad,tak budu delat kotrmelce :grinning: maly je lip,uz nezvraci,ale porad je hodne zahlenena,takze sraz neprichazi v uvahu,coz me desne mrzi :frowning2: tak rada bych vas videla!
16. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ale treba to jeste do porodu zmaknem :wink: nam privezli kuchyn a pristi tejden ji zacnou obkladat,montovat,zapojovat - no a bude to :grinning: takze kdyby jim to nezabralo vic jak tyden,tak do 14ti dnu bychom mohli prestehovat zbytek a zacit bydlet,no teda zabydlovat se,ikdyz vybalovat me bude asi bavit vic nez baleni. hodne uz toho je pryc,tady je uz spis jen prazdnej nabytek a nejaky obleceni a kuchyn teda neni sbalena vubec,na to ted jdu,na to nadobi,ale tak hodne toho tady jeste budu potrebovat,tak jen tak zlehka.
16. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
Ahojky, Chtěla jsem sezeptat zda nemá někdo zkušenosti s prací vTPCA. Uvažuji že to zkusím. Chtěla bych vědět jaké jsou tam platové podmínky a jaké směny se dělají a tak celkově jak to funguje .... po případě zkušenosti kamarádek, známých???? děkuji moc
16. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Michala - bohuzel nikoho neznam,takze neporadim. tak co srazik? ja misto srazu balim nadobi a obleceni si skladam do kufru,aby uz mohl pajuna odvezt skrine. ted prisel s tim,ze na kuchyni zacnou delat az v utery misto v pondeli,ja vim ze je to jeden blbej den,ale me uz stve kazda hodina,kdy to tam jen tak stoji a nic se nedeje :frowning2: terinka je uz o dost lepsi,ale v noci mela zas takovej zachvat kasle az hruza,ale uz nastesti nezvraci a hodne ji pomaha teplej caj. no nic,jdu pokracovat v praci,at nemam prostoje. koukejte napsat novinky a domluvte dalsi sraz :wink: ted+uz+fakt+stonat+nebudem!
17. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz
ahojky,

tak hlásím že jsem on- line, hip hip hurá!! :grinning: máme net přišlo to jako blesk z čistého nebe :grinning:

Len- srazík dobrej, pokecaly jsme, ale vy jste chyběly :unamused: jestli si myslíš, že má Terka špatnou imunitu, tak si zajdi za dr at vás pošle na vyšetření, synovec je taky hodně nemocnej, taky chodí na inunologïi a zatím nic moc teda...ted šli i za homeopatkou, tak to rozjed at se toho co nejdřív zbavíte,je to na pytel,vid? ani se ti nedivím, že tě to vyčerpává, ted se máš starat o mrnouse a připravovat mu hadříčky :dizzy_face: a o sebe taky, a tohle tě ubíjí vid?tak další sraz bude asi za tebou v porodnici.. :grinning: nebo pak někdy u vás doma až budete zabydlený..mimochodem ten net nám dělal Oliva od vás prý tě zná..

michala- bohužel nevím, ale asi nic moc co jsem slyšela :pensive:

jindra mi tady už nadává abych tu nebyla pořád musím se krotit :grinning: ale mám fakt radost že už to máme!!!
17. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
jani - tak velká gratulace, konečně už nejsi jako bezruká co? :wink:

jinak dnešní srazík se opravdu moc vydařil - když Janča s Kačkou odešly, Samík, Martínek, Viktorka a Kryštůfek začli běhat jako blázínci sem a tam po třídě - ke startu připravit pozor.......................vydrželo jim to pěkně dlouho.

A ještě doma si Kryštůfek pamatoval, že měl Samík na triku pejska a Viktorka kočku :slight_smile:

Leni - určo zvládneme ještě nějaký srazík i s tebou, neboj :wink:

michala - záleží na tom, co bys tam chtěla jít dělat? já tam mám několik známých a jsou dost spokojení (jsou tam téměř od začátku)
17. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj...tak koukám, my jsme asi nikomu nechyběli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
To je dobře, že se to povedlo.

michala: taky nevím, ale dost lidí je spokojených, ale opravdu záleží asi na pracovní pozici. Vím, že tam snad pracuje verci manžel, ale ta tu delší dobu nebyla...Já být tebou tak to zkusím, v dnešní době sehnat práci je docela vzácnost, je lepší, mít aspoň něco, i kdyby to třeba bylo na přechodnou dobu.
18. únor 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojda..

tak předně gratuluju Janče k rozchození internetu jen by mě hrooozně zajímalo, jakým způsobem jste ho nakonec pořídili? wifi, mobil, pevná ?? :wink:

aktivně jsem přidala fotky ze včera na koně a je to na jméno kolinsrazy2 a heslo 0000 tak snad to takhle nevadí, jestli to mám někam přendat, dejte vědět..
taky mám jedno krátké video, mohla bych ho dát na facebook... tak snad se k tomu dostanu, pak sem napíšu až to bude.

včera to bylo fajn, i Michal si to užil :slight_smile: doufám, že brzy zase znovu :wink:
18. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
tak je to tam, dala jsem to video na facebook, je to ten velkej závod a je to takový kraťoučký.. já jsem na FB pod svým jménem.
18. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
sim.. tak ať už jste brzy úplně zdraví a opravdu už nafurt!! :wink:
18. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
renat - to víš, že jste nám chyběli

ytu - to video je perfektní :grinning:
18. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
jitu- hezký :dizzy_face:

net máme přes wifi máme to propojený ještě se školou, já se v tom nevyznám,hlavně že je..

jinak dneska jsme byly u dr, mám se objednat k tý psycholožce dětský, myslí si, že má kačka nějakou formu ADHD- hyperaktivní dítě, jsem z toho přešlá, ale uvidíme nemusí to být, k té dr jdeme až na konci března :confused: a dala nám sirup na spaní že máme zkusit jsou to homeopatika..
18. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
jani - pokus se být v klidu a počkat, co ti řekne ta psycholožka, pokud se budeš nervovat dopředu, můžeš to přenést i na Kačku a ničemu to nepomůže a hlavně třeba vám zaberou ta homeopatika a bude všechno OK, drž se, kočko
18. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahoj,jani jak rika mar,bud v klidu,nema cenu se nervit dopredu. docela me to ale prekvapuje,co jsem cetla,tak se tahle diagnoza urcuje az ve skolkovym veku,snad to bude dobry :wink: u nas na spani nejvic zabralo vzit si terku do postele,od ty doby spi fakt krasne a pokud je zdrava tak celou noc,chvili mela vykyv po ty moji nemocnici,ale uz je dobra. no vlastne ted ji zas budi kasel.
19. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.