• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
SIm- já jsem o tom právě taky četla že se to určuje až v předškolním věku, uvidíme no..kačí spí taky se mnou v posteli, ale dneska jí musím pochválit, spala krásně :dizzy_face: už jsme byly venku jdu uklízet
19. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
Jo a vcera byl vlastne utz - tak mimi je tutovej kluk! jestli se narodi holka,tak nam ji podstrcili :slight_smile: vypada zdrave,ma zhruba 1,5kg - mne se to zda docela dost,pajunovi malo - nevite kolik by melo mimi ve 32tt mit? ja uz nemam zadny knizky,vsechno odstehovany,tak se nemam kam kouknout. jinak jsem si objednala jeste jeden satek - sanami 5,5m,ten prvni co mam ma 4,6m a je to jen obyc doma sitej,ikdyz teda material vypada vyborne,ale jestli bude osvald tak blici mimi jako terka,tak nam ani ty 2 satky nebudou stacit!
19. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
Jani,tak jdi vecer spat s tim,ze uz bude vzdycky krasne spat a ne s tim jak bude proboha dnesni noc probihat :wink: rikej si jak je to fajn,ze se to lepsi a semtam ma vyjimku,na tu ma narok :wink: kdy jdete na k ty psycholozce?
19. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
jdeme až na konci března, má plno,dneska jsem jí chválila jak hezky spala :dizzy_face:

už máte jméno nebude to Osvald, že ne? :grinning:
19. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
jinak ten šátek kde jsi ho koupila, taky o něm pak přemýšlím, že pořídím, nemusí být nový, jak se tak pohybujou ceny? a to zavinování umíš, pak mě to naučíš :grinning: já určitě koupím klokanku, kačí se v ní moc líbilo, mají je i v kačence,tak tu pořídím.

jinak míry mě se zdají že má mimi akorát ne?
19. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ja mam ten jeden satek sitej a pouzitej,ten me stal 250,- a ten druhej je taky pouzitej,ale udajne parkrat,ze se v nem miminku nelibilo,je jeste i v zaruce,za ten jsem dala 900,- ale kolik stal novej to nevim,ceny jsou od 1000,- az treba po 3500,- mozna i vic. co jsem cetla,tak ty klokanky nic moc,hlavne jsou uzke mezi nozkama a neni to dobry na kycle. ja ji prodala,bolely me z ni zada. kdyz uz tak holky z noseni deti doporucujou ergonomicky nositka jako je ergo,manduca,mei tai... to mei tai uchvatilo i me! ceny jsou u tech nositek kolem 2tis. nevim presne,asi+jak+ktery.
19. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ale me uchvacuje satek,je to klasika pouzitelna od novorozenete az po treba trilety ditko,hodne ruznych uvazu atd... chci si ho vzit uz do porodnice,abych osvalda nenechavala na pokoji samotnyho treba pri jidle a tak... jinak osvald bude asi vojta.
19. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
sim - Osvald je dobrej :grinning:

jani - jak píše Sim - šátky pořídíš nové od 1000 do 5000, jinak můžeš mrknout na MMB na použité, já dofám, že v Ovečce bude nějaký kurz vázání, když jsem čekala Kryštofa, tak jsem na jednom byla v Praze a dobrý, jinak spoustu návodů na úvazy se dá najít i na netu, ve výbavě mám taky 2 šátky a Manducu - opět musím dát Léně za pravdu, ergonomická nosítka jsou určitě pro mimíse lepší, než klasické klokanky, a navíc - v Manduce nosil i Aleš (do šátku by asi nešel)

mějte se tu fajn, dnes jedu do Prahy na seminář "Psychomotorické prvky v pohybových hrách u dětí ve věku 1-3 let"........tak pak možná uděláme nějaký cvíčo v Ovečce
20. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Zdarec :slight_smile:
Sim: myslím, že kilo a půl je v pohodě :slight_smile: Mně nikdy nikdo váhové odhady nedělal, tak ani nevím.

Koukám, že u vás vedou jasně šátky :slight_smile: my máme ten baby vak a naprostá spokojenost, vím, že je to vždy tak půl na půl, ale naštěstí K. se tam opravdu líbilo a ještě i teď se tam uklidní. A dneska jsme měli venkovní premiéru s klokankou a super, šli jsme jen 5 minut do lékárny, tak si mi nechtělo tahat kočár a paráda. ale na extrémní nošení to není, neplánujeme. To bych uvažovala o té manduce, i když jedna holčina má zkušenost, že 14 dní dobrý, pak jí v tom malý nechtěl být...bojkotoval to, chtěl mít volnost, takže to je asi taky individuální.

MAr.: ten seminář zní zajímavě a určitě i bude zajímavý. :wink:
20. únor 2010 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz
renat - pokud bys chtěla manducu prubnout (třeba na jaře), není problém, ráda zapůjčím, jinak seminář byl opravdu přínosný a už se těším na praxi :grinning:
21. únor 2010 v 07:32  • Odpověz
Leni - všechno NEJ- NEJ- NEJ- k dnešnímu svátku
21. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
Leni: také přejeme všechno nejlepší k svátku :slight_smile:

Mar: to je vždycky potěšující zpáva, když jsou semináře o něčem (nevím, jak ty, já co jezdím, tak občas to je nudné a absolutně o ničem, ale někdy to stojí za to..asi jako u všeho)
Děkuji za nabídku, určitě bych ji ráda vyzkoušela.
21. únor 2010 v 07:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,dekuju moc :wink: akorat se jdu zeptat jakej byl seminar :slight_smile: to je fajn,kdyz se povede,ale ono uz z nazvu vyplyvalo,ze by mel byt dobrej. ja dostala k svatku krom knizek,ze pajuna odjel i s terkou na cely dopoledne,tak balim a uklizim kolem pocitace - takovejch kramu tam a nasla jsem spoustu veci co uz dlouho postradam,k necemu je to stehovani dobry!
21. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
sim.. všechno nejlepší k svátku, náležitě si to užij.. snad nebudeš celý den balit..? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

My jsme nastuzený, máme asi chřipečku, martínek kašle, smrká, já trochu taky cítím něco v krku.. tak uvidíme zítra jestli už to bude dobrý.
A venku je zrovna tak hezky. Máme na teploměru 10 stupňů, ale to na něj asi trochu svítí sluníčko :slight_smile:

mar.. to je fajn, že byl seminář užitečnej.
21. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Mar- tak se těšíme na cvičeníčko, Evča mi psala že ve čt bude už v ovečce, tak se těšíme, v út jdu k dr tak nedorazíme..kde ty jsi Marti kupovala tu manducu vůbec? a užili jste jí hodně? na to plavčo ve st radši nepůjdeme, není úplně ok a tam bude hodně lidí, tak to necháme na příště radši.

Leni- vše nej k svátečku, užij si to!!

JItu- at je prckovi líp, řádí to, kačí v pá zvracela a měla teplotku, včera trochu teplotka a dneska ok akorát nechce jíst, ale byla jsem v lékárně a lékárník říkal že to jsou chřipky na 2 dny že to ted řádí, tak snad už to bude dobrý!!
21. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
Sim: tak jak? Nejsi zabalená v nějaké krabici :grinning: :grinning: Tak si představ, že jsem přečetla knížku, hip hip hurá..sice jsem teda obnovovala toho Karpa,a le to nevadí, to se taky počítá..
Jak Terka? řešila si už nějak s dr. ty testy na imunitu apod.?

ytu: brzo se uzdravte :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
Cusik zeny,jak je? ja jsem cela nervni,rodi mi kamaradka se kterou jsem vyrustala,trpim tady za ni! ytu,to me mrzi,ze je malymu spatne,snad ma janca pravdu a rychle to prejde. terka je uz o hodne lepsi,ma porad rymu ale pres den semtam zakasle a v noci ma max jeden kaslaci zachvat a pak uz dobry. reni,no priznam se,ze jak je maly lip,tak me to imuno vysetreni nejak pustilo a do toho to stehovani a tak,ale musim tam aspon zavolat a informovat se,az je mi hanba,ze jsem to jeste neudelala :frowning2: odpo jedu na gyndu,doufam ze mi reknou,ze je osvald otocenej,ale myslim ze+zatim+ne.
22. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
ještě má Osvald čas LEni :grinning: dej mi vědět až budeš mít čas se stavit ju? jinak mám pro tebe přírodní kliniku, kde léčí i právě imunitu u dětí, jde tam náš malý synovec, kterýmu je 5, mrkni na stránky, www.prirodnimedicina.cz, nebo napíšu sms podrobnou s údajema, vypadá to dobře, asi to zkusím i s kačí s tou nespavostí, je to všechno na přírodní bázi a líbí se mi to :dizzy_face:
22. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
jdu se pochlubit, dělala jsem langoše,nejsem s kynutým těstem moc kamarád,ale jsou vynikající,dělala jsem je teda i s kynutím 3 hodiny, tak volám radostná jindrovi a on že něco chytil asi od kačí že lítá na záchod, takže jíst nebude, ale já jsem si dala :grinning: kačí mi usnula sama, bolí jí bříško,to je hrozný, doufám, že jí zítra už bude líp chudince :frowning2:
22. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
Ahojky.....ještě jsem nedočetla, tak na nic nereaguju......snad večer :wink:

Jen se chci zeptat, zda to zítřejší plavčo platí......my bychom strašně rádi vyrazili, ale asi nebudeme moct.....Samík si totiž někam zašantročil plavky.....vůbec je nemůžu nikde najít.....Sam je hroznej model-miluje hadry....hlavně rukavice, čepice, plavky, trenky a ponožky.....chodí si pro ně sám do skříně a obléká se....pak se nám předvádí a hraje si v tom....jenže, pak vše najednou svlékne a někam schová......položí.....už jsem se celkem spokojila s tím, že nemáme ponožky do páru, ale plavky už mě docela naštvaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :confounded: Plavací plínku by si na sebe už ani náhodou nevzal a nahatej tam jít nemůže.......takže nám nezbývá nic jiného než si jít zaplavčit jindy a doufat, že do té doby plavky objevíme............... :wink: Užijte si to........
23. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Tak jsem dočetla..............i já se přidávám k šátkování......měla jsem ho už na Samiho a moc se mu v něm líbilo a mně taky :wink: Nebolejí záda a mimi je pořád u srdíčka............. :slight_smile:

Co Osvald.....poslechl maminku a udělal kotrmelec?

My jsme doma na kynuté těsto doslova ulítlí.....takže ho děláme docela často.....a langoše taky-miluju je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Všem nemocným přejeme brzké uzdraveníčko :wink:
23. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
Holky staršně moc Vám Všem děkuji!!!
A Vy co jste na FB tak si Vás s Vaším dovolením přidám
23. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
já jsem taky :grinning: tak si mě najdi

holky tak včera na mě kačí naklepala svojí virozu, zvracela jsem bylo mi blbě,dneska líp, akorát mě bolí záda a žaludek a mám už hlad, což je dobrý znamení, tak snad to bude dobrý!

akorát Marti do ovečky zítra radši nepůjdeme, to nebudu riskovat, tak to vyřid Evině, díky!
24. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
ahojda,
ono je té střevní chřipajzny teď docela dost

dnes jsem byla ráno v takko - je tam akce 50% 30% 10% sleva (posílali to domů), naivně jsem si myslela, že když tam přijdu kolem 9, když otvírají bude to v pohodě - šeredně jsem se spletla, zboží přebraný (měla jsem vyhlídlou jarní bundu pro Kryštofa) a lidí jak na....., tak jsem se otočila a vypadla, uvidím, jestli najdu sílu tam ještě vyrazit

jani - pokud ještě máš zájem o pomoc v Ovečce, tak se hledá někdo pro pondělní hernu
24. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Marti- v po dopo nemůžeme máme doma tatku má po dopo volný a jsem ráda, že je doma,takže to ne, já se pak ještě dohodnu s Evinou, ale vidíš jak to s náma je, nejdřív Kačí pak já,pořád něco nestíháme, bojím se, aby na mě nebyly lidi závislý a tak jsem se na to těšila! co vůbec v KOuřimi pořídili jste něco? a ty jarní bundy jak se tak cenově pohybují v Takku, a měli něco v KOuřimi?

mě je už líp polehávám v rámci možností,j.mi masíroval záda, ty mě bolí od žaludku, odpočívám, tak snad ztíra to bude lepší :wink:
24. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj, tak mám super náladu. Asi nám vyjdou ještě hory, na 5 dní, Tanvaldský Špičák, v březnu to už bude jarní lyžování, ale to mi vyhovovalo :slight_smile: jupííí, s J. se nějak prostřídáme. Jen teda nenarvu se do kalhot, cosjem si lonu kupovala tu soupravu, pánev a boky mám ještě rozlezlý, tak to musím vyřešit.

marlan: tebe bych chtěla poprosit, myslíš, že bych si mohla za nějaký úplatek půjčit tu manducu? Pokud bychom třeba jeli lanovkou na rozhlednu, vzala bych Kubu asi v ní, přece jen je asi lepší než ta klokanka. Ale kdyby to nešlo, nevadí.

Jani: aŤ si brzo fit :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj....
tak bohužel rozšiřujeme řady marodů :frowning2: .....Sam dostal v noci z úterý na středu teplotu......včera odpo už měl 39, dnes razíme k doktorce......snad bude brzy v poho-zítra nemám hlídání a jsem objednaná na velký UTZ, takže bude muset, chuděra, se mnou.........on se na ten UTZ moc těšil-že uvidí miminko......tak doufám, že z toho něco bude mít, když není ve své kůži.......samosebou, když bude mít vysokou horečku, tak ho tam nepotáhnu a budu muset něco vymyslet..........

Mějte se......
25. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
Markyz: to je mi líto, ať je Samík brzo v pořádku.
25. únor 2010 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz
markyz - :frowning2: , tak ať je mu brzy zase dobře

renat - samozřejmě ráda zapůjčím, jen si naplánuj, kdy by sis pro ni přijela
25. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
Mar: děkuji moc, to by bylo super. Jáse do Kolína chystám nějak příští týden, ještě nevím, jak to vyjde, možná středa, čtvrtek to tam vlstan ějedeme určitě, na kontrolu).
25. únor 2010 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.