• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Tak jsme se vrátili od doktorky.......Samík má povlak na jazyku a uplně vzadu plno aftů........horečka i bolest v krčku může být právě od toho (prý můžu očekávat i čtyřicítky......teď má ke 39)- já sama zkušenosti s aftama nemám, tak netuším, jak moc to bolí......zatím jsme bez léků, ale doktorka nás upozornila, že někdy takovýmto způsobem začíná angína, takže ho mám sledovat a kdyžtak přijít znova. Navíc má virozu.....rýma a kašel. No, snad budeme brzy fit............
25. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
jé chudák náš ženich, dej mu za nás pusinku :dizzy_face: snad mu bude brzy dobře!my jsme už ok :wink: to ho radši zítra na ten utz netahej, přinejhorším se můžeš přeobjednat, když neseženeš hlídání ne?

venku je krásně už jsme dopo byly, ted jsem uklízela a odpo jdeme s tříkolkou kačí se už těší :dizzy_face: půjdeme krmit labutě.
25. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
renat - tak já ti ji pomalu připravím a pak domluvíme podrobnosti

marky - chudák malej, afty jsou nepříjemný, ale taky si tu bolest už nedovedu vybavit, nabídla bych ti hlídání, ale zítra jsem bohužel v Praze :unamused: , nevím, ale s tím přeobjednáním to asi nejde (nebo jo), velký UTZ se dělá mezi 18 - 20 tt (já jdu teda taky v 21tt), pak už by asi nemuselo být všechno pořádně vidět.....................

jani - tak jaká byla vychajda, my už 2. den trandíme venku na motorce a musím říct, že je to pohodička (rozhodně lepší než pěšo)
25. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
mar: děkuji, my teda jedeme do KO asi i zítra na nějaký nákup do DM apod., ale to je asi brzo, viď??

Marky: teda chudák Samík, ať je to brzo v pořádku a snad vyřešíš i to hlídání.
25. únor 2010 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se zase hlásím,stále 2v1 :grinning: jen doufám že už ne na dlouho.Doma všechno připravené,dneska jsme si koonečně koupili skřín na oblečky pro malýho tak to jdu přeházet,že jsme měli ale na čase :slight_smile:)
25. únor 2010 v 18:51  • Odpověz
renat - bohužel jsem dneska v Praze :unamused:
26. únor 2010 v 06:53  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Mar: ještě, že jsem četla asi o 3 příspěvky výš, že jsi v Praze :grinning: :grinning: :grinning: nedocvaklo mito. Nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz
ha, hojná účast koukám :grinning:

Terez- jak se Samíčkovi je to lepší, psala jsem ti sms z netu doufám,že ti došla :wink: co ten UTZ?

Lenina taky nějak stávkuje, že, co se děje, doufám,že jste už taky lepší..

a historka ala net v mobilu pokračuje, Leni nevím teda kdo ti to zařídil a kdo mě ale musel to bejt debil :confused: pže mi zase přišla fa na velkou částku ale to má být asi cca za týden, naštěstí mi 2000,- z minula vrátili, takže doplatím jen část, ale se*ou mě teda, jakej v tom mají bordel, to snad není možný, jsem s penězma na mizině, měla jsem ušetřeno a mám kulový, jsem pěkně naštvaná!!

táta nám odjel za babí na víkend bál se vzít kačí na takovou dobu sebou kor tu cestu když je jí zle, tak zítrra jde spát k mamině a já jedu za kamarádkou a budu tam spát, už se těším, až si vydechnu, dáme vínko,pokecáme, prostě relax :dizzy_face: musím nabrat síly, příští ne nám jindra opět odjíždí na hory :confused:
26. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
holky mám pocit provinění, jsem prdlá, jenže kačí moc nikde nespí a já jsem vždy s jindrou když jo a ted je on pryč a já jedu taky, a jsem z toho nervozní, vyzvedne jí brácha,máma přijde z práce asi za dvě hodky, tak se bojím aby mu nebrečela atd..jsem prdlá nadávám a když mám jet, bolí mě břicho atd..no nic jdu balit, prdím na to, užijte si víkend pa
27. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
jani - doufám, že sis výlet užila, ty "výčitky" rozhodně neprospívají ani Tobě, ani Kačce, snaž se hodit do pohody (se to řekne, co)

jinak marky na UTZ v pořádku, byla i se Samíkem, ale ten tam prostě miminko neviděl :wink:
28. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
ahoj holky...mám pár otázek??

Co je na zoubky?? Nám asi začínají růst, resp. dole má nateklou dáseň a jakoby se tam už klubal...a samozřejmě je hodně plačlivý (a není to jedna slzička :frowning2: :frowning2: trpím s ním. sice zítra jdeme k dr. na druhou dávku hexy a synflorixu, tak nám něco poradí, ale někdy jsou zkušenosti lepší.
Zatím pomáhá chladítko pomáhá, ale sám ho moc dlouho v pusince ještě neudrží, takže ho musíme držet my, mám dřevěnou ruku ale co bych pro něj neudělala, hlavně, že mu to uleví. A samozřejmě nosíme :slight_smile:

A pak se zeptám, příkrmy jste všechny zavedli až od 6.M??
Já se teda opět budu radit s dr. možná to někdo zavrhne, ale asi bychom začnali dřív...(ne to do něj cpát, ale třeba dvě tři lžičky...). Mám pocit, že už to mlíko mu prostě nestačí, mám ho sice ještě asi dost, resp. akorát, teda spíš prsa se nalévají, ale nepokryje to potřebu, ale on má hrozný apetit, máme už 7,3 kg (a to byl pořádně vykakanej a jenom z MM. Když jíme my, jsou to scény...otevírá pusu, mlaská, na sucho polyká....samozřejmě nic nedostane, tak fňuká (je to opravdu jak když loudí...). Někdo říká, že to je od těch zubů, ale jelikož to trvá už dýl..Vím, že se děti natahují po všem možném, ale tohle vypadá fakt jinak. Hodně jsme vyčetla, podle zprávy WHO už i v dnešní době mohou mít příkrmy od 4M i plně kojené...Samozřejmě bych raději ještě jen (!!!!!) kojila, ale trápit ho....UM by mi asi z flašky nevzal...možná zkusím dát večer, abych opravdu zjistila, jetsli nemá jen hlad..ale mlíko je a když ho dám k prsu nec hce, když mu dám lžičku na 20cm od pusy, už vyplatuje jazyk... Navíc možná i ta změna nálady může souviset s tím, bude třeba spokojenější. Každpodáně se poradíme s doktorkou, i když předpokládám, že mi to bude vymlouvat.
Jak jsme psala, nechci mu to cpát, nechci se tím vzdávat kojení, to v ždáném případě, ale ....

Omluvám se za román.

Marlan: myslíš, že by v ten čtvrtek šla nějak vyzvednout ta Manduca?? My jedeme na 1 hodi do nemocnice na kontrolu, tak pokud by to nějak vyhovovalo i tobě (bu´d před nebo po) tak by to bylo super, kdyžtak dej vědět, kdy a kde, kam se máme dostavit apod. Jeslti to teda stále platí. A napiš si, co za to chceš prosím!!!!!!!!!!!!!!
I vzhledem k těm asi zoubkům nám to třeba pomůže, sice nosíme v baby vaku, ale už mi z toho čouhá ven.
28. únor 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
Ježiš těď to po sobě ještě čtu, omlouvám se za překlepy.

Jani: doufám, že sisi návštěvu užila, Kačka to určitě zvládla :slight_smile:

To je super, že Marky to na UTZ zvládla a je vše v pořádku. Samíkovi se nedivím :slight_smile:já dr. obdivuji, co tam všechno dokážou vidět :grinning:
28. únor 2010 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
tak jsem doma, něco taddy smolím na netu a letím pro kačku,měla jsem se výborně byl to relax :dizzy_face:

Reni- porad se s mudrou s těma příkrmama, ale jak píšeš taky si myslím, že bude spíš trvat na tom abys kojila..
na ty zoubky je dobrej Calgel,nebo ty homeopatika CHamomila VUlgaris, taky jsme to braly, je to rostilinný,kuličky se rozpustí ve vodě, ale vy jí vlastně ještě nepijete, vid?to má docela brzy zoubky malej prdíček co? tak at se co nejdřív vyklubou, kousátka taky pomáhají :wink:
28. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jani: dík...uvidíme co řekne. A třeba ještě vydržím...což bych chtěla, ale vždycky když ho vidím, když jíme, nejraději bych mu dala všechno :grinning: :grinning: (samozřejmě si dělám srandu). Teď tady prďolka sedí, je tak smutný, ach jo, asi ho to fakt trápí a bolí, zkusíme ten gelík a kdyžtak homeo, ale taky počkám, co mi řekne.
Doufám, že ty zuby vylezou co nejdřív (samozřejmě m inevadí nosit, apod. baby vak na to je super), ale hlavně a´t to není jak u mě, mě prý rostl jeden zub 3 měsíce, vždy se nalila dáseň, a za 14 dní nic..pak týden pokoj...a pak se to opakovalo....
28. únor 2010 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
renat - čtvrtek bude OK, bydlíme u Bezovky, takže to bude i při cestě do/z nemocnice
na zuby můžu taky doporučit Calgel (někde ho dávají na předpis, někde bez předpisu), ta homeopatika jsou taky výborná a myslím, že pokud je rozpustíš ve vodě, tak to pak můžeš Kubíkovi dávat po lžičkách, s příkrmama uvidíš, co řekne mudra - nekojené děti začínají s příkrmy právě ve 4m (teda myslím, že jsem viděla skleničky už od tohoto věku)
28. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
mar: tak to musím nastudovat, kde Bezovka je :slight_smile:

O calgel si řeknu, snad mu pomůže, prdíkovi.
Vím, že NEkojené mohou od 4M, dřív to tak bylo a kojené až od 6M, ale teď prý mohou i od 4M kojené...(ale nevím, zda k tomu musí být nějaký důvod). My právě pořád plně kojíme, ale kdybyste ho u toho jídla viděli, začne brečet hladově, jenže mlíko nechce...
Ale opravdu počkáme , co řekne dr.
28. únor 2010 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
renat - Bezovka je sámoška kousek od gymplu
1. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
renat:my jsme dávali Terince jedině Mundisal gel-zabere hned a prcek bude mít pokoj.Myslím,že se může dávat od 4měs.ale radši se mrkni,nebo zeptej v lékarně.Opravdu na něj nedám dopustit
1. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
holky objevila jsem že ve čt na hradbách otevírají nový bazárek dětský je to odnož KOuřimi, to by mohlo být dobrý vid Marti? :grinning: další má u hotelu Terezie ode dneška Michala s Katkou z koně, jmenuje se to Smajlík,akorát nevím kde tam teda..ale můžeme se jít mrknout někdy :sweat_smile:
1. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
jani - na hradbách otvírají už ve čtvrtek, původně to plánovali na 5.3. (zmiňovala se o tom paní, když jsme byly posledně v Kouřími), a letáček na Smajlíka jsem dneska viděla v Hvězdičce
1. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
tak to jsem zvědavá :wink:

možná zítra dorazíme do ovečky podle vstávání, ve čt na cvíčo bych chtěla.
1. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojky.....

tak Samimu už je o něco lépe, i když pořád dost kašle a říká, že ho bolí hlava.....ale co je nejdůležitější: je bez teploty a začíná trošku papat.......Já virozku ale bohužel chytla od Sama - právě se tu dusím kašlem.....je to na pytel.....už si ani nevzpomínám, kdy jsem naposledy měla takový kašel, až jsem se ani během záchvatu kašle nadýchnout nemohla........do ovečky tento týden stopro nedorazíme

Jinak, jak už psala Marlan (dodatečně ti děkuji za nabídku hlídání :wink: ) na UTZ vše v poho, Samík nic neviděl, ale doma o tom nadšeně vyprávěl :grinning: .....nejvíc ho zajímal závěs a pořád nám tam něco dokola vyprávěl.....doktor i sestřička se asi bavili :grinning: Jo a podle doktora je prďolísek hlavičkou dolů.....což se samozřejmě může změnit, páč tam má ještě dost místa.......a mám 9 kg nahoře :wink: :frowning2: :angry: :angry: :angry:

Teret.....teda, tak tobě to ale uteklo, co? Přejeme, ať je vše v naprosté pohodě a mimís co nejdříve u vás......

Simlen.....tak co stěhování? Zvládáte? Osvald uposlechl maminku a otočil se???????
2. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Nakonec jsem šla k doktorce......bylo mi fakt zle-chřipajzna, kvůli těhu mi zatím nedala ATB, ale pokud se to do pátku nezlepší, tak mám přijít znovu.......Tatka mě tam odvezl a hlídal Samiho před poliklinikou.....tomu už je líp, tak byl poprvé na chvíli venku a byl uplně nadšenej......zároveň ho to ale hrozně unavilo, takže ještě v autě usnul......
2. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
teri doufám, že ti bude líp, zkus trochu ležet snad to pomůže :wink: je to pech,řádí to..

jinak snad se na mě lenka nebude zlobit, mimi se už otočilo, dneska u mě byla :dizzy_face:

marti- ovečku jsme nestihly, kačí roste zub, v půl4 se vzbudila a nechtěla spát asi jí to bolelo a já na to přišla až ráno že jí roste zoubek :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme ponocovaly a ráno jsme v 9 vstávaly.snad to zítra ráno vyjde na tu9 bych šla, pak jdu dělat pizu z kynutýho těsta, na to potřebuju čas, jsem na kynutý umělec, a pizu jsem ještě nedělala :grinning:
2. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
kuk halo halo..

dneska jsme vstávaly nezvykle brzo, jsem zvědavá na zítra, když máme jít do ovečky na cvíčo :grinning:
3. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahooj...tak se taky bohužel přidáváme k nemocným, Kuba má angínu, jak byl oslaben očkováním, tak se mu to rozjelo. ZA 30hodin mi 3x jedl, tak jsem šla k dr. a ona tohle...bolí ho sát...chudinku.
Naštěstí jsem odsála mléko a pomalu po lžičkách mi vzal skoro 100ml...tak to musíme takto vydržet.

Přeji všem marodům, ať jsou brzo zdaví :slight_smile:

Mar.: tu kontrolu zítra v KO jsme kvůli nemoci odložili, můžeme se domluvit pak na příští týden???
3. bře 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz
Renat....to je mi moc líto, že má Kubíček takové trápení......to je hrůza....nedovedu si takového špunta s angínou vůbec představit :frowning2: Ať je brzy líp...........
3. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
je Reni to je mi líto,to jsem ani nevěděla že takhle malý mimi už může mít angínu :frowning2: at je miláčkovi brzy líp!!
a jak je tobě Teri a Samíčkovi je to lepší?

Mar- tak co Smajlík byly jste tam, prý tam mají celkem hezký věci mě psala Katka asi měla číslo od Michaly že budou otevírat, my ráno šly brzy ven, oběhaly jsme co jsme potřebovaly a pak šly k babí s fotkama, ale zítra snad ovečka platí, nastavím budík :grinning:
3. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
ranat - chudák Kubík, tak ať ho to trápeníčko co nejdřív přejde, příští týden samozřejmě není problém

jani - smajlíka jsme nestihli, Helča musela na ortopedii a já na poštu pro balík, takže příště
3. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahoj,ja to flakam,co? reni,to je mi lito,snad mu atb brzdy zaberou a bude lip. chudacek malej :frowning2: mne se prcek otocil u sedivaka na kontorole,tak snad uz se nepretoci,ale jak mi ted mlati hlavou do mocaku - nic moc teda,uz aby byl venku. stehovani - jsme az na nutny veci ktery potrebujem tak ze trictvrte odstehovany. a kuchyn jeste neni,ale konecne se na ni dela - jsou teda jak sneci,za 3 dny pridelali jen vrsek ale aspon neco,doted to stalo uplne.
4. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.