• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoooj-jsem na tom jak sim :grinning: ja na vas holky nemam nějak čas :frowning2: ja to zkusim napravit :grinning: :wink: :dizzy_face:

renat-jejej to je mi kubika lito jsem netušila že takhle mali cvrčci mužou byt nemocni ale je to určitě chlapak a za chvilku to bude dobry :wink:

sim-tak stěhovani finišuje tak to je super jen aby jste to stihli než malej vykoukne :grinning: :grinning: :grinning:

marky-teda takhle marudkovat hlavně to vylež pořadně kdyby jsi si chtěla odpočinout my by jsme si klidně Samika pujčily klidně na cely den my mame kluky moc radi :grinning: :grinning: :grinning:

ja byla včera na ortopedii a doktor mi chtěl dat berle holky ja se nějak začinam bat že na tu operaci kyčle pujdu už brzy :cry: :confounded: :fearful:
4. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
achoooj...
tak jsem byla v Praze na utz a vypadá to všechno v pořádku, paní doktorka hledala pindíka, ale nanašla ho... takžeby holčička? :slight_smile: doufáme, že jó

helčo.. no to snad né berle, jéj, a budeš je teda mít? vždyť chodíš dobře.. jsou opravdu tak nutné? Mě taky berou kyčle, hlavně pravá, už před těhu mě pobolívala, tak po porodu musím asi na vyšetřo radši..

sim.. jé to je fajn, závidím vám baráček :slight_smile: jinak tě obdivuju, jak to zvládáš. a už jste zdravé?

renat.. buďte brzy fit!
4. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
jo a utz fotečku mám v albu
4. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
jitu to je fajn že je vše v pořádku a holčičku bych ti přála..máte jméno už? tak to budete 100% vědět asi příště vid?a jinak dobrý, už je ti dobře?

dneska jsme byly v ovečce a musím veřejně pochválit Martu :dizzy_face: bylo to hezký jsi šikulka!!příště jdeme zas, to všechno vymýšlíš sama a prý se střídáte s evinou?
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
ytu,parada,hlavne ze utz dopadl dobre,holcicka je paradni :slight_smile: ale ja uz se nemuzu dockat i toho kluka :wink: Heli,tobe tou operaci hrozej uz dyl? u nas je nejak po finishy se stehovanim, ten ikvac co dela kuchyn blbe vyriznul diru na drez,tak musi objednat novou desku,kdyz vezmu,ze kuchyn jsme objednavali a cekali na ni mesic a pul,ted od 20.ledna do ted stala a cekala na smontovani... mam pocit ze driv porodim nez budem bydlet! a to jeste tvrdi,ze digestor nepasuje do skrinky,blbe ji pridelal - no fakt debil,uz me to stehovani zacina nebavit.
5. bře 2010 ve 03:14  • Odpověz
Jo,ale terinka uz 2 dny nenudli a nekasle,tak hlavne ze je zdrava,mrska moje mala. jo a pokud je nahata,tak i zajde na nocnik,ale jak ma kalhotky nebo teplaky,tak se pocura a rekne - hmm,skoda! pipinka :slight_smile: jinak je docela hodna,semtam se vztekne,ale to je asi normalni,ale nejsilenejsi je oblikani,rano do obleceni,vecer do pyzama - nechce,utika,breci... mikina pres triko neni problem,ale navliknout neco na nahaty telicko je u nas fakt umeni! snad to brzy prejde... nemate nekdo zpravy o bertoletce? uz dlouho jsem ji nevidela,necetla...
5. bře 2010 ve 03:21  • Odpověz
ytu - tak velká gratulace k úspěšnému UTZ :slight_smile: a k holčičce ještě větší, takže ten svetřík se bude hodit, co? já včera neodolala v sekáči na hradbách a taky jsem něco koupila......za týden budu vědět jestli pro nás, nebo to dám k dispozici ségře popř. tobě :grinning:

jani - jsem moc ráda, že se vám cvičeníčko líbilo, přeci jen jsem byla trošku nervozní, jak to dopadne, ale pak jsem měla celkem dobrý pocit (těší mě, že oprávněně), tu "hodinu" jsem si sestavovala sama - spoustu věcí jsme načerpaly na tom semináři, něco jsem použila z Yamahy, něco z knížky................ jsem ráda, že teď mám 14 dní klid a příště cvičí Evina

sim - tak to je fajn, že je terinka už v poho, ke stěhování se radši ani nebudu vyjadřovat - škoda slov, viď, doufám, že se do porodu (tvého) ještě uvidíme
5. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
ahojky,

Leni- kde jste toho vola vzali prosímtě, takhle tě nervovat před porodem syčáci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já peču korpus na dort uklízím nevím co dřív máme tady tátu prvního gratulanta a zítra budou chodit další, večer musíme udělat výzdobu balonky atd to zase bude na jindru měl mít hokej já bych to sama udělala ale odpadl tak jsem zvědavá ten bude nervní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Jani,my neplatime,takze my nevybirame kdo to udela - takze si ani nemuzem stezovat :frowning2: no je to proste pacient! jdu se pochlubit,terinka od rana behala s holou prdelkou a ani jednou se nepocurala, 4x sla sama od sebe na nocnicek :slight_smile: prdelinka zlata. jani,zadnej chlap nema rad oslavy,to je proste fakt.
5. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Ahojky holky,
tak si představte co jsem teď četla-V kojenecké vodě Horský pramen byl toluen!!!! :astonished: Sice jen málo,ale byl.
Bylo to ve zprávách na seznamu.
To je neuvěřitelný,my jsme ho Terince dávali nejraději,protože ve všech testech vždy vyšel nejlépe a ted tohle,fakt už se nedá věřit ničemu.To aby si člověk pořídil domů laboratoř na rozbory všeho :angry:
5. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
já to taky četla ale bylo to v těch 5-litrovách my kupovali menší balení..

sini- vidíš to je šikulka tak snad to už pochopí vid? my celej týden až do dneška jí doma nechávaly jen tepláčky a prostě to nechápe dneska se mi taky počůrala, a běhat s holou prdkou se mi nechce jí nechat aby nenastydla máme tady zimu- i když oproti vám asi ne :grinning: ty se nebojíš že terka nastydne?

já ted dodělala přípravy, udělala jsem korpus na dort, pomazánky na zítra, uklidila, vyprala, uvařila si polívku na zítra, ještě večer budem dělat tu výzdobu, ale nevím kdy pže kaíč včera usnula v11nechtěla jít mrška spát, takže fakt nevím mám nakoupený balonky atd..
5. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
Jani,kdepak,nebojim - aspon bude otuzila. jak jsem byla do vanoc doma sama,tak jsem topila jak blazen a mozna i to se podepsalo na tom,ze se ji chytlo kazdy prd,pajuna nam utnul tipec,uz mame zase rozumnych zhruba 20st a terka si zvykla. u vas je teplo,tam bych se vubec nebala kacku nechat nahou,jinak ale uz cura a kaka do nocniku uplne automaticky pokud ma tu prdelku holou,nerika si a jde. jakmile je oblecena,tak ma asi pocit,ze ma plinu a pusti to,tak ted mame spotrebu 2 pliny na den,to je parada. necham ji aby si zafixovala nocnik a pak zkusim obliknout a naucit+ji+at+si+rika.
6. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
Jo a jani,blba zprava,ja mela zafixovano,ze ta oslava je v sobotu,v pondeli ja nemuzu,jezdim odpo na gyndu :frowning2: a ted tam fakt musim,pze mi napise uz materskou,kterou musim urychlene dorucit do prace,takze se omluvuju predem,vubec mi to nedoslo...
6. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
to je dobrý LEni, ale kdybyste chodily hodně ven, tak jí musíš dát plínku vid, akorát doma že má holou prdku, ale i tak je to úspěch, gratuluju!! a s tím po je to škoda, těšíla jsem se, terku už jsme taky dlouho neviděly :pensive: ale mimi je přednější, tak zkuste v týdnu to by nešlo sem zajet?

jinak oslava dobrý oslavenec se už cáká a doufám,že poputuje spát, včera šla zase v 11 :astonished: ale byla hodná hrála si a my koukali na slunce, seno..kačí byla nadšená z golfek, pořád se na nich vozila, vozila panenky, tak mám radost :dizzy_face: a z modelíny, dostala s tvořítkama a to se jí moc líbilo, já mám už uklizeno, a asi si dám zaslouženě vínko :grinning: a jdeme si udělat večer s tatkou zítra nám odjíždí na ty hory..vzpomínali jsme že před 2 rokama už kačí měla ted 3 hodiny na tomto světě, to to utíká :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
jani.. všechno nejlepší Kačce k narozeninám !!

Leni.. závidím, že chodíte na nočník, my zatím nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
mar... díky a doufám, že taky budete spokojený s výsledkem utz a že to bude to, co chcete, aby to bylo :wink:
6. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahoj,nez to smaznou admini - jedna dobra duse mi do alba hodila kuchyn - takhle vypada tyden prace! njn, co nachciju proti vetru :frowning2: Jej,a zapomnela jsem poprat kaculi - vse nejlepsi :wink: at roste do krasy jako ted a dela vam jen radost! ja dodelavam uklid baraku,nalozim se do vany,pak musim na sadky,pze jsem tam vcera nechala tasku s penezenkou a tehuprukazkou a vzhuru na gyndu.vubec se mi tam nechce,tenhle konec kdy je kazdej tejden kontrola fakt miluju!
8. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
sim - koukám, že jsi ten obrázek kuchyně ošéfovala, aby to přeci jen bylo pro koňa přijatelné :grinning:
8. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahojky všem. Na skok Vás jdu pozdravit. Stále je práce nad hlavu. :slight_smile:

Nejprve Kaččce opožděně všechno nej k narozeninám. (Jani chtěla jsem popřát prostřednictvím FB, ale asi jsi mě nepotvrdila jako přítele :frowning2:)

Co jsem tak přečetla, tak jste tu řešili nočník. Já musím Elišku pochválit, protože už asi týden začíná říkat, že chce čůrat a běháme na nočník. Né vždy jsme úspěšný,ale je to dobrý začátek. Občas jsme na nočníku, co 20 minut, ale jeden den se nám podařilo nepočůrat a nepokakat ani jednu plínku. Teď už jen aby začalo rozpoznávat, co je a není akutní, ale snad to taky časem příjde. :slight_smile:
Úspěšně jsme se taky odnaučili od dudáku na spaní, takže už přes měsíc je dudu už jen pro mimi.
Jediný, co nám dělá trochu pproblém je odpolední spaní. Vypadá to, že mo ho začíná bojkotovat.

Sim kuchyň vypúadá dobře. Docela je podobná té naši. Akorát tě trochu naštvu. Vybírali jsme ji asi tak nastejno, ale já už ji mám asi měsíc namantovanou. 3 týdny po zaměření zavolali, jestli druhý den můžou přijít montovat a za 1 den byla hotová i s umístěním spotřebičů. :sweat_smile:

Určitě jsem chtěla napsat ještě něco, ale už jsem to zapoměla, tak třeba příště. :wink:
8. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Mar,to ne ja,to ta dobra duse,co mi pridala fotky :grinning: tyli,uz me ani nenastves,ja jsem na stehovani rezignovala,budu rada,kdyz to stihnu do porodu! ten blb co to stavi,tak blbe vyriznul prac.desku na drez a budem zas cekat az dodaj desku + prej ta skrinka na digestor nepasuje,tak jeste na to,ale to mi nevadi,bez ty muzu bydlet,ale bez drezu a desky to nejde :frowning2: je to na palici! eli je sikula,ze si rika,to terka ne :frowning2: ale i tak je to u nas uspech,na ven plinku samozrejme davam a na spani taky. tyli a kdy budete vy bydlet?
8. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
My necháme stěhování až na teplo. Stále nám chybí dodělat dlažba na chodbě, ale ta bude asi až naposled. Teď pomalu začnem zařizovat nábytkem. Nic nás netlačí, tak už v klidu a v pohodě. V létě chcem bydlet, aby jsme měli na Elí, co nejvíc času ato myslím, že se nám povede.
Eliška běhá v plínce pořád, ale prostě jeden den najednou přiběhla a povídá čůrat, tak jsme letěli na nočník a bylo z toho bobek, půlka v plínce, půlka v nočníku. Tak to šlo asi 3 dny a pak na kakání začala chodit v čas (i když je to taky čůrat). Tak teď chodí, že chce čůrat. Občas to ještě nestihneme, tak je to v plíně ale když si hrajem, tak to zapomíná a plína je plná. :unamused: To ale časem vychytáme. :wink:
8. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
tyli a holky díky za přání! tyl- já moc na facebooku nejsem tak mi to pošli ještě jednou a taky jméno pže když tam mám cizí co neznám, nereaguju, jeslti to nebyl tvůj případ :frowning2: promin!

SImi- kuchyn vypadá hezky akorát ten kluk je debil teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: užij si gyndu..

Mar- těšíme se jdu něco patlat :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahojky.....

Sam už je skoro zdravej......jen mu občas teče z nosánku rýma, já ještě docela kašlu a smrkám......ale už je nám líp......každopádně ještě nechci mezi ostatní děti a těhule, takže dnešní oslavička Kačenky bohužel nepřipadá v úvahu.......a ani zítřejší Ovečka......vidím to tak na čtvrtek či pátek, takže pokud by třeba mohla dorazit i Simlenka, mohly bychom Kačence popřát společně...... :wink:

Ytů....gratuluju k UTZ....hlavně, že je vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni.....prosím tě, co to máte za dělníky?.....to je děs.....ale bohužel podobné příběhy s dělníky na odstřel se poslední dobou v mém okolí množí........ :frowning2:

Samík mě dnes překvapil......sám si šel po obědě lehnout (což už asi dva měsíce u nás téměř nehrozí), tak jdu taky dát nohy nahoru.
Mějte se............
8. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahojky, jdu vás po dlooouhé době pozdravit, snad si na mě ještě pamatujete? :sweat_smile: :sweat_smile:

Vidim, že se tu těhulkuje až až, tak doufám, že jste všechny v pořádku a mimískové v bříškách hezky rostou :dizzy_face:

Ani nevim, co bych napsala, že je u nás nového. Robin krásně běhá, rozvíjí si pomalinčku slovní zásobičku a pořád ještě se mu nechce na nočník :frowning2:
Jinak jak jsme měli v plánu kupovat byteček, tak koupě se bohužel nekoná, vyskytl se zádrhel kvůli hypotéce a budeme muset pár let počkat, takže budeme shánět větší podnájem.

Pokusim se trošku dočíst, abych byla v obraze, co se tu dělo a probíralo :wink:

Jinak zítra bysme chtěli dorazit do ovečky, tak snad nezaspíme :wink:
8. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
To je ale zase mráz.....br! Už aby bylo teploučko......měla bych jít do města, ale vůbec se mi nechce......mamča bude mít ve čtvrtek narozky, tak potřebuju koupit nějakej dáreček.....

Tyli a Simlen......holky jsou šikulky s nočníčkem :wink:

Což ale vůbec neznamená, že ostatní šikulínci nejsou....... :slight_smile: Moc se na vás těším......snad už se brzy všichni vymarodíme a dáme rande.........Samovi už děti chybí......

Nevíte co Teret? Nerodí?
9. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
kuk :wink:

já uklizím odpo přijde paní na ten Tupperware, ale kačí nespí, tak to stojí za to, jdu udělat nějaký občerstvení a tak nějak to mám, stejně tady bude krámovat to nemá ani cenu pořádně uklízet..

jinak jsem ráno byla ve smajlíkovi a mě se to líbí teda víc než na hradbách byla tam michala i katka,koupily jsme jarní bundu a manžestráčky a líbí se mi to tam,kačí si tam hrála v koutku, mají to hezký :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
terez- hezký fotečky kačí ted koukala na samíka a volala samík :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Jani.....a kde ten Smajlík je? To myslíš Michalu a Katku z Koníka? To je jejich krámek?
9. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
jojo je to u hotelu terezie :wink:
9. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
tak mám za sebou prezentaci tupperware- bylo to dobrý sice nás bylo málo tři holky mi odřekly, ale je to dobrý zboží mám zadarmo dvě krabičky a nůž na zeleninu, ona jedna ta krabička stojí třeba 250,-objednala jsem si šejkr a příště je v akci miska na kynutý těsto speciální že se víko vyfoukne až to vykyne, tak tu si objednám jsem na to zvědavá..celej den jsem měla kalup jsem ráda že je klid, ted potřebuju ještě žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.