• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj..tak jak je? Já nestíhám, dorazila jsem s břišních tanců...jsem K.O.
KOukám, týdny u těhulek naskakují, to je dobře, gratulace ke kontrolám, UTZ apod.
Markyz: koukala jsem do alba, téda bříško máš luxusní...a samík jak usnul, to je paráda...zo je dobře, že už je zas fit.

My jdeme na kontrolu zítra, tak snad taky dobrý, už je to na pecku, týden zalezlý doma, ale čekala jsem to horší. K. už zas papá, ale je ještě hodně slabý a unavený, rekonvalescent. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Renat......tak ať je na kontrole vše OK......přejeme brzké nabrání sil.......opět se budu opakovat, ale opravdu si nedokážu takhle malého pacienta představit.......dobře, že už je fajn :wink:

Jani.....my mísu na kynutí těsta máme, sice neznačkovou - stála nás jen 100,- Kč, ale je výborná......dobře se v ní též uchovává pečivo, neokorá a neplesniví......a těsto vykyne opravdu velice brzy. Pro nás je Tupperware moc drahé......vím, že si ho lidé chválí, já s ním zkušenosti nemám.......my dáváme přednost, pokud tedy možno, českým výrobkům......

Jinak jsem včera byla v tom městě (autem) a odpoledne se Samim na 45 minut venku (naštěstí mě pak vystřídal dědeček - Sama jsme nemohli po dvou hodinách dostat domů) a večer jsem byla uplně hotová.....opět zimnice......už mě to nebaví......a dnes potřebuju do Tesca.....asi pojedeme na poledne taky autem......v sobotu chci jít cvičit, už mi to chybí, tak snad budu OK.....
10. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
reni- tak snad už bude pída dobrej, když papá tak je to dobrý znamení :wink:

terez- s plaváním nevím nevím jak tam bude hodně lidí abys tam nechytla ještě něco jinýho, to bych možná týden počkala,vím, že se těšíš, ale radši..jinak bříško jsem taky okoukla :dizzy_face:
já vyvářím oběd, pozvala jsem dědu, tak se tady smekám :grinning: odpo půjde kačí s babí ven, tak tady můžu něco pošolíchat a zítra v noci nám jede domů už tatka, jak je co dělat tak to nějak uteklo, večer jdu se švagrovou na vínko,tak se těším!
10. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj,ja tupperware mam dost,ale prijde mi zbytecnej,ja bych si to nekoupila,co mam mi koupila mamka. marky jak rikas,je to drahy jak prase a levnejsi veci poslouzi uplne stejne,ne-li lip. mne se treba par veci rozbilo a nemuzu rict,ze bych na ne nebyla opatrna,proste vyhozeny penize. holky,ve ctvrtek jedu na 10h s terkou do bazenu,nechcete jet taky? a pak se jit najist do restauracky? udelat takovej srazik no... nebo ze byste na tu 11h dorazily tam,kdyz nebudete chtit do bazenu,dame obed a pokecame,deti si pohrajou... promyslete to :wink: . teoreticky se pristi tyden mozna uplne prestehujem,ale...
10. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Viktorce vše nej!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani....já to plavčo zvažuju......ale jelikož už mě zase začínají bolet záda (14 dní jsem cvičit nebyla) a mám zase křeče v noze, tak pokud nebudu prskat, na plavčo půjdu......rozhodnu se až v so ráno...... :wink: Už by to mělo být dobrý......Užij si dnešní vínko :wink:
10. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
taky přejeme Viktorce vše NEJ- a hlavně už to jaro

sim - a nechtěly byste raději od půl 10 na cvíčo do Ovečky? měla by dorazit Janča, Helena, Terez(?)........ a pak bychom se třeba přesunuli na ten oběd?????? nemusíš se bát, cvičení je pohodové (teda pokud nepředcvičuješ s pupkem a sotva to udýcháváš - což mi tentokrát nehrozí, protože cvičí Eva)

marky - já myslím, že to plavčo není taková zátěž...., samozřejmě záleží na momentálním stavu, Jani, ono tam právě moc lidí není, protože je to vyhrazený pro těhule a malé bazény pro prťata z Vodníčka, navíc je teplá voda (právě pro ty děti, takže si to užíváme i my těhotný)

Smajlík se mi taky líbí - mají to tam pěkně prostorný a pěkný dětský koutek (to na Hradbách bohužel není, tam je lepší vyrazit bez děcek), co se týče zboží, řekla bych, že je to na stejný úrovni - prostě záleží, na co narazíš, třeba já minulý týden koupila naprosto dokonalý letní overálky na mimíse na Hradbách, kdežto pro Kryštofa jsem tam nevybrala ani Ň, ve Smajlíkovi druhý den přesně naopak (teda né, že bych mu kupovala letní overálky :grinning: :grinning: :grinning:)

jinak dnes mám za sebou první návštěvu hematologické ambulance - do porodu tam budu chodit každý měsíc, protože mi v krvi objevili nějaké protilátky, tak aby si hlídali jejich hladinu........ já nemůžu mít žádný těhotenství jen tak (teď jen doufám, že až půjdu na sladkej fujtajbl, bude to v pohodě, protože to bych pořád běhala jen po nějakých poradnách a to mě neba) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
ahojky..

přejeme Viktorce všechno nejlepčí k svátečku a příjemnou oslavičku :wink:

Jestli platí ta zmínka o plavču ve čtvrtek i pro nás, možná bychom šli.. potřebovali bychom prošťouchnout nosánek, máme tam lehce usazenou rýmku, tak myslím, že by to mohlo pomoct, to vlhko.. co myslíte? Nesmrká, neprská, jen ji tam má už pátej den a ta zima venku tomu nepřidá :unamused:

terez.. tak ať už je ti taky líp, to musí bejt nepříjemný a ještě píšeš o zádech a noze.. pryč se všema trablema :wink:
hezké fotky.

My zkoušíme taky nočník a záchod, klidně tam i sedí, i se tam vyčůrá, ale jen když ho tam dám. Sám si ne a ne říct otrok jeden malej.. a ještě se ho ptám, jestli chce čůrat a neodpovídá :slight_smile: já nevim proč, hloupej Martínek není, tak nevím proč si neřekne..
10. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
taky přejeme VIktorce vše nej!! :dizzy_face: hlavně zdravíčko!

SIm- tak to je paráda,jeslti už budete bydlet a co to že ses rozhodla jít na plavčo? my asi nepůjdeme, jdeme do ovečky( musím teda nařídit budík)ale do tý restauračky bychom mohly dojít, to snad nic nemáme, na 11teda? jinak s tím TW je to drahý, ale ta mísa mě zajímá a v obchodě jsem na ní nenarazila, tak jí ráda vyzkouším,zvlášt když mám takový trápení s kynutým těstem, zase to je v akci tak to není tak drahý

Marky- já ani nevím co to ta hematologie přesně je :confused: něco s krví dedukuju a byla jsi tam i s kryštůfkem jo?zítra se těšíme do ovečky, škoda že nepřemluvím janu jak u nás byla na oslavě karolínce by to prospělo mezi dětma, ale jana si asi představovala že je to něco jinýho nevím..tak jsou zalezlý doma,chodí ven spolu a s babičkou a budou chodit pak až na hřiště nevím jak jí to mám vysvětlit, kája se bojí dětí, zvlášt když vidí takovýho čerta jako je naše kačí..ty k nám už dlouho nepůjdou a jana to v ní ještě pěstuje..nevím..

jitu- chce to čas, podívej na nás kačí běhá od rána bez plínky, a za 4dhodiny se ani nevyčůrala ted jsem jí šoupla do pelechu, tak jsem jí jí dala, bojím se aby jí nebolelo bríško když celý dopo nečůrala by to neměla nějaký stresový..je to boj ale někdy se to děti naučit musí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jej,ono je viktorky,tak to se pripojujeme k prani vseho nejlepsiho,hlavne zdravi a hodnou maminku :slight_smile: ja bych do ovecky sla,ale uz mam to plavco tak nejak dohodnuty,vezme me tam mamka,mozna pujde i vercak a jestli nam neporodi,tak mozna i teretyna,ale kdybyste pak dorazily na obed tak by to bylo paradni. ja myslim,ze v bazenu si stejne nepokecame a budem mit plny ruce deti. ja tam byla necekane ted v utery poprve a nadchlo me to,ale je to zahul to detatko uhlidat. ytu,to vis,ze to platilo i pro tebe! pro vsechny :wink: .
10. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
bazen me ted prave nadchnul,tak si ho chci jeste do porodu trochu uzit,pak tam se dvema detma tezko vyrazim,to pak budu chodit cvicit do ovecky :slight_smile: to se se dvema zvladnout da! terinka byla z vody nadsena,dokonce ji desne rozesmalo,ze na ni nekdo caknul a tak :slight_smile: jo a byla o vikendu u mamy,ta ji na nocnik nedavala a dneska tady mame megazimu,tak ja taky ne,tak nevim jestli si to curani tam jeste pamatuje,uvidim az se to tady zatepli,ale nejak to nevypada
10. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
A k nasemu bydleni - udajne ma ta nova prac.deska dorazit v patek,toho vola co to zkazil vyhodili,prijde nejakej truhlar a zacne uz v sobotu makat - tak kdyby to o vikendu dodelal,v tydnu instalater zapojil drez a mycku a elektrikar sporak a digestor,tak pocitam,ze o vikendu bychom bydlet mohli,ale to uz jsem si myslela tolikrat... taky se tam musi aspon 2-3dny predem topit,pze je tam zima jak v rusku!
10. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
A k nasemu bydleni - udajne ma ta nova prac.deska dorazit v patek,toho vola co to zkazil vyhodili,prijde nejakej truhlar a zacne uz v sobotu makat - tak kdyby to o vikendu dodelal,v tydnu instalater zapojil drez a mycku a elektrikar sporak a digestor,tak pocitam,ze o vikendu bychom bydlet mohli,ale to uz jsem si naivne myslela tolikrat... taky se tam musi aspon 2-3dny predem topit,pze je tam zima jak v rusku!
10. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak my na plavčo zítra nepůjdeme.....stále jsme nenašli ty plavky :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a nové jsme ještě nestihli koupit......Simlen....a není v tom větším dětském bazénu plavání s Vodníčkem? My do bazénu chodíme jen tehdy, pokud jsou všechny volné, páč Samík je chvíli tady, chvíli tamhle......a ten větší bazének má rád.....tam chodí plavčit a v menším si hraje.....navíc jezdí na klouzačce.......Jinak na ten obídek bychom možná dorazili, ale chtělo by to dát rezervačku na stůl u dětského koutku......mám tam večer zavolat? Osobně se tam nedostanu, ale zavolat bych tam mohla.....pokud najdu číslo.
Jinak super, že se takhle rozjelo to vaše stěhování (snad jsem nic nezakřikla)......tak ať brzy bydlíte :dizzy_face:

Jani....třeba na burze ve Štítarech prodává ty mísy na kynutí jeden pán......česká výroba :wink: a jsou opravdu levné.......a vyzkoušené :wink:

Ytů....zkuste třeba inhalovat.....a nebo co je ještě jednodušší: dát mokré ručníky na horký radiátor a takhle celý den a hlavně noc udržovat vlhkou......nebo zkus nastříkat Martínkovi do nosánku mořskou vodu.....zeptej se v lékárně. A Martínek opravdu žádnej hlupák není.....ba naopak je hrozně chytrej a vnímavej.....jen prostě ještě nedozrál do období, kdy si sám řekne o potřebu na záchod......třeba to ještě ani sám nepozná....ale neboj, hlavní je, že nočník nebojkotuje a jak píšeš, tak se klidně i vyčůrá.....to je dobrý začátek......chce to trénink.....já prostě Samíkovi dala slipy....nejdřív jsem se snažila hlídat intervaly mezi čůráním (bacha-je to žrout času.....nic jiného celý den neděláš) a Samiho jsem na nočník dávala.....vždy s tím, že jdeme čůrat......tak to trvalo asi týden ....samosebou jsme to pokaždé neuhlídali....ale možná, že to, že se vyčůral do slipů, tak si začal uvědomovat ty spojitosti....v plence tu potřebu třeba tolik necítil.....no a po tom týdnu si sám začal říkat.....nejdřív to bylo vždy na poslední chvíli, ale pak to bylo uplně v pohodě - během jednoho měsíce už jsme chodili čůrat uplně na jistotu a pokud nebylo možné se ihned někde vyčůrat, tak už i docela vydržel :slight_smile: ......tak hodně zdaru :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
no je to těžký s tím čůráním..

SImi- to je super, tak snad už konečně vid, at se do porodu pořádně zabydlíte :wink:

já čekám tchýini s kačí byly venku, už mají dojít.

teri- tak to na burzu půjdu schválně mrknout a je to teda na stejnej princip myslíš?

jinak snad zítra dorazíme na obídek, uvidím ještě jak to budeme stíhat, radši nic neslibuju ale budu se snažit
10. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
jak píše Marky - zítra od 10 - 14 hodin má dětský bazén rezervovaný Vodníček, volno tam bývá jen v úterý a ve středu, a myslím, že tě nepustí ani do toho cachtáku
10. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
tak v kolik teda zítra na tom plavečáku? já jdu ven se švagrovou spí u nás máma a nevím,jeslti stihnu vůbec ovečku takže jeslti ne předem se omlouvám,ale v kolik teda na tom plavečáku na 11? napište večer ještě juknu až přijdu, ju?
10. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Jelikož nevím, kolik z vás by určo do restauračky přišlo, tak asi nemá cenu dělat rezervaci, že? Zkusíme to teda risknout a usadit se tam, kde bude volno? :dizzy_face:
Já nemůžu najít cvičky pro Sama.....chjoo.....nevím, kam je zase mohl zašantročit...chtěli bychom zítra na to cvíčo, ale Sam nemá tím pádem přezůvky......bez nich nechci-byla by mu zima. Doma běhá bos, takže nemáme ani žádné jiné bačkůrky.....No, snad je ještě najdu.....Od kolika to cvíčo je?
10. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Ha.....jen co jsem si tu u vás postěžovala, tak jsem cvičky našla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tímto se Samimu omlouvám za nařknutí......schovala jsem je já......na skříň :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chjo......já pořád něco hledám.......jen jestli jsem někam neuložila i ty nezvěstný plavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže to vypadá, že nám snad už nic nebrání jít zítra do Ovečky.......já už jen občas odkašlu, tak myslím, že už nemůžu na nikoho prsknout bacily...... :wink:
10. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahojky, psala jsem si s Lenčou a uvažovala jsem o tom, že bysme zítra šly do bazénu plavčit, ale oběd bysme asi vynechli, protože ta jedenáctá je na nás pozdě. malej chodí v pledne spát :unamused: No ještě uvidíme. Ráda bych vás ale zase viděla, tak snad nám to vyjde. Dneska jsme navíc byli na očkování Hexa s Prevenarem, takže ani nevím, jak bude malej reagovat. Může se vůbec po očkování do bazénu???
10. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
aha, tak to jestli se zítra nedá plavat, tak to my na plavečák nepůjdeme, ale zvážím tu Ovečku - hernu. Uvidíme.

haha, dneska přišel manžel z práce a nosil tady malýho nahatýho před koupáním a ten se mu pokakal na zem, tak manžel uklízel, očividně si to užíval :slight_smile: stejně jsem to pak musela ještě douklidit. Já si neumim představit, že by byl na mateřský manža. :grinning:

terez.. díky za rady, všechny jsou dobrý, ale zrovna už mu to snad ustupuje, poobědový spaní bylo jakž takž, pak jsem ani nic neodsála, tak doufám, že už to bude ok. Občas jsem mu nos propláchla Libenarem.. myslim, že tam snad píšou, že to rozpouští hleny, ale ty martinovy to asi nezvládlo, ty musely holt odejít odsáváním.. :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
veru.. marlan píše, že tam bude plno od 10 do 14.. myslíš že přesto půjdete? :confused: nebo je to všechno nějak jinak?
10. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
veru.. co to máš za ptáčky v profilové fotce? :grinning: :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ytu - asi nepůjdeme, malej má nějakej kašel. Možná dorazíme do ovečky, pokud to nezaspíme a Robin bude bez reakcí. V profilové fotce mám ptáčky, protože chodim ještě na diskuzi příšerky víš :grinning: máme tam všechny nějakou příšerku v pase :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
Jo,i ja jsem priserka :grinning: ale desne velka,tak mi jedna nestaci a mam jich hejno. my pujdem zkusit i hlubokou vodu,jsem tam uz domluvena s mamkou,takze je mi blby z toho couvat a taky se terka uz hrozne tesi a nechci ji o to ochudit,tak co se rovnou domluvit na plavco na pristi tyden? hmm,ikdyz ja nevim jak to bude se stehovanim,pze to by tak odpovidalo,ze budu dodelavat stehovani spajzu,mydel,perin atd - pokud to teda klapne!
10. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
ahojky zdravim po šilenym dni :frowning2:
hlavně tedy děkujeme teda Viktorka děkuje za přaníčka :wink: :wink:
dnes měl naš mladej oslavu desatych narozenin s kamarady měla jsem tu od jedny do sedmi 6 kluku a 3 holky jsem KO :sweat_smile: :sweat_smile: ale libilo se jim a představte si holky tu chtěji taky někdy přespat pry by to bylo super :fearful: :fearful:
sim tak se to pomalu a jistě blíží vždyt je jedno kdy se tam nastěhujete pak už si to budeš jen a jen užívat
zitřejší cvíčo nevim jestli zvladnem pač dnes už nemam silu na velky uklid po te pohromě tak jsem to jen tak trochu pošolichala a zitra to musim doladit a v 11 jdu na masaž ale uvidim ještě co tatka měl by jit s malou totiž koupit darek k svatečku dostane chudak holka žehličku a prkno na žehlení
jejej ja se nějak rozepsala budu muset chodit častěji at pak nepíšu romány :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak co teda platí zítřek na tu 11teda,napište ještě zkuskím ráno juknkout at vím kam máme jít--do ovečky jdeme teda snad nebude v noci kalamita na spaní
10. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
takže to vypadá na Ovečku a pak se uvidí????????????????????????
jinak navrhuji hromadné plavání příští středu, co vy na to?
11. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
helen - koukejte dorazit, máme pro Viktorku dárek
11. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
Holky,jestli to pujde,tak ten stul dnes pred plavcem zamluvím na jmeno konik - dorazite zhruba na 11h,ne? kdyz to nepujde,tak holt sednem jinam. ja uz vyrazim,na hlubokej bazen musim koupit kruh. jinak terka rika ze jedeme delat caky do kolinka :slight_smile: .
11. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
ahojky,
tak jsme vás rády viděly, bylo to hezký!! :dizzy_face: kačí byla i hodná tak jsem se relativně v klidu najedla :grinning: tak zase příště, byly jsme ještě venku a jsem grogy a ani nemusím být těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: do kolika jste tam byly?
11. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.