• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj,
taky jsem ráda, že jsme vás viděli. jsem ráda, že jsem taky poznala konečně Markýzku :dizzy_face:

Holky, nebude se někdy konat nějaký srazík??? Ale ne takhle přes poledne :unamused:
11. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
tenhle ti nestačil? :grinning:
11. bře 2010 v 15:37  • Odpověz
Jani - ale jo stačil, ale bylo to takový, že jsme nestihly moc pokecat. děti obědvaly a my jsme šli chvilku po vás taky domů, protože Robin musel jít spinkat. Sice byl v pohodě, ale kdybych ho dala spát ještě dýl, tak večer by pak řádil víš.
11. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
kačí nespala ted modeluje já dopírám, s tou modelínou jsem ráda že jsem jí koupila k narozkám, hodně si vyhraje! :dizzy_face: ještě máme prstový barvičky ale ty jsme ještě teda nezkoušely.
11. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
já jsem taky přemýšlela nad modelínou, mohla by Robíčka bavit.
11. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
tak se musím pochlubit se žhavou novinkou kačí chodila s holou prdkou a poprvé se sama od sebe vykakala a vyčůrala do nočníku, sice byla zděšená jak to viděla nevěděla jeslti je to dobře, ale já měla radost větší než ona :grinning: tak jsem zvědavá kdy se nám to zase podaří
11. bře 2010 v 17:46  • Odpověz
Jani,jakou modelinu jsi kupovala? a nejaky vykrajovatka a tak? kolik to stalo? veru,nechci ti brat iluze,ale ono si vlastne nikdy nepokecame tak jak bychom chtely :frowning2: loni jsem byla s marky a janou na dovce na 3 noci a stejne jsem domu prijela nevykecana :grinning: .
11. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Jani - gratulujeme, šikovná je Kačenka. Nám se zatim nedaří na nočník, ale nehrotim to. Budu Robinka učit až bude teplo :dizzy_face:

Sim - to máš pravdu no :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
simi- ale bylo to dobrý škoda že to letos nevyšlo, nebo že by?? nebo za rok, to budu koule já zase :grinning:
a modelínu jsem kupovala s vykrajovátkama v lidlu byla akce je měkká pro malý děti právě je lehká..a stálo to 200,- všechny to je dobrý, ne? a co vy a nočník jde to pořád nebo po příjezdu od maminy už nee?
11. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Jeste jsem to znova nezkousela,pajuna mel ted na starosti topeni,neumi to a je tady fakt zima - a vem si,kdy ja reknu ze je fakt zima? takze jsem ji nezkousela,ale az to vytopim,tak zacnu. jo,koupila jsem od apotheke jeste jeden detskej caj a je taky slabej - prenecham ho terezce,ty to chutna,ja miluju poradnej silnej caj. ted zdlabla krupicovku a pujdu ji smerovat do postele,moc toho nenaspala a mela velkej vydej energie,tak snad usne behem chvilky a ja ne,musim tady trochu maknout,lux a vytrit a tak no... jani,neboj se kaculi provetrat prdelku,vy mate teplo a vidis jak to funguje :wink: .
11. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
tak kačí se i vyčůrala ted než šla spát, já mám takovou radost ale je to stejně předčasný to je jasný ale je to pokrok!! :dizzy_face: měla pyžamo, tak jsem jí sundala kalhoty a posadila jí a vyčůrala se já to vylila a kačí spláchla a měla hroznou radost a pořád splachovala :grinning:

já taky koupila čaj od apotheke ve slunečnici kačí uklidnující a na imunitu za 34,- i dobrá cena :wink:
11. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
včera to bylo fajn, přestože pro mě byl celý čtvrtek dosti hektický - to jsou ty návaly lidí v Ovečce

sim - to máš z toho, že upíjíš Terezce čaj - hold si musíš koupit dospěláckej :grinning:
12. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
dobrý ráno :wink:

tak nočníkování se zatím nekoná, to jsem se namlsala :grinning: chodí s holou prdkou, a zatím nic, od rána teda moc nepila. koukáme na školku a půjdeme ven at může táta spát dojeli pozdě až na 5hodinu tak spí.
12. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Ahoj holky...tak koukám, že jste si srazík užili, to je paráda :slight_smile: doufám, že příště už se zůčastníme.

Co Teret: nemáme už další miminko?? Myslím, že už se tak nějak blíží k termínu, ne??

Teda tyli, sim, jani gratuluji k nočníkům, prdelky jsou šikovné, ono to půjde..i ostatním samozřejmě :slight_smile:

Sim: tak přeji ať stěhování dobře dopadne, ať to už vyjde, a vypukne akce kulový blesk :slight_smile: :grinning:

Jinak my dmes dobírámé ATB tak snad dobrý, na KO už bylo vše v pořádku.
Kubík trochu zhubl, resp. za ten týdem moc nepřibral, má 7,4kg :slight_smile: Jinak krísně papá lžičkou, dáváme v poledne , už má brokolici, a je fakt spokojenější :slight_smile:

Ve středu vyrážíme ny ty hory..tak snad bude hezky.
Marlan: platí ještě ta manduca?? Nějak bych se do KO vypravila, :slight_smile: V PO, ÚT?? nebo jak se ti to hodí, jestli budeš doma.

Jani: Tupperware jsem taky dostala nabídku, mám teda lžičku pro Kubu :slight_smile: Ono toho je strašně moc.
Já mám taky teď přivýdělek, a teda zatím spokojenost :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
tak sem s ním neberou ještě na přívýdělek nemůžu sehnat nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsem ráda že je malýmu líp, jen se dokurýrujte do hor at můžete klidně vyrazit :wink:
12. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj Renat - co bylo Kubíkovi??? Já jsem nedočítala víš :pensive:
12. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
veru: ahojky :slight_smile: dostal po očkování angínu :angry: :angry: :angry: takže ATB :frowning2: ale už dobrý.

A jak se máte vy?

V PO asi jedu do Kolína, kdybyste se někdo chtěl potkat :slight_smile: budu ráda, třeba na malou procházku...doufám, že K. nebude protiva
12. bře 2010 v 10:33  •  2 děti  • Odpověz
já v po nemůžu jdu ke kadeřnici na tu tvralou zase, tak jsem zvědavá tentokrát jdu k jiný :grinning:

byly jsme v tescu po dlouhý době a mají tam hezký trička hello kitty, tak už ho máme :grinning: za 180kč to jde
12. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Jani: poslala jsem maila.
Tak to je škoda, ale určitě přijedu i pak, snad se udělá hezky, tak budeme moc jezdit :slight_smile:
12. bře 2010 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
díky Reni až budu mít čas juknu na ty stránky :wink: a ty máš výrobky nějaký a je to dobrý?
12. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Renat - angínu takhle maličkej?? Chudinka, to je mi líto. Robin jí měl pár dní pro prvních narozkách, bral na to ATB Ospen, zabral docela rychle. Hlavně že už je z toho kubíček venku :dizzy_face:
V kolik pojedeš v PO do kolína???

jinak my se máme dobře, jen bydlelní je trošku stísněný, ale dneska večer se jdeme podívat na větší byt, tak snad se brzo přestěhujeme a Robinkovi uděláme pokojíček. Jinak malej začíná povídat. Slovní zásobu nemá nějak extrémě velkou, ale za to hezky vyslovuje, tak aspoň že tak. On se ještě rozkecá víc. už teď je to tak akorát :grinning:
12. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
ahojda,

renat - manduca stále k dispozici, napiš, v kolik se do Kolína chystáš od 11 do 12 máme na Zálabí Yamahu, ale jinak jsem před i po k dispozici, jestli bych mohla poprosit také o info k přivýdělku......(martina.koutova@email.cz)

jinak UTZ dopadl dobře - vše jak má být a nic, co tam být nemá :grinning: (teda na 90%)
12. bře 2010 v 15:49  • Odpověz
Veru: jo jo bohužel to měl z toho očkování..nenadělám nic, Ospen měl taky, ale už dva dny mi ho plive, je to vždy boj, dnes naštěstí končíme.

No zatím nemám v PO nic jiného, takže můžu jak dopoledne, tak odpoledne, pokud by to šlo, zkusím si ještě domluvit kontrolu na ortop. ale to už by pak bylo mimo.
Tak já to nějak vymyslím, ať to pak spojím s Mar...a třeba bychom na chvilku mohly někam vyrazit.

Mar.: gratulace k UTZ, mail pošlu
12. bře 2010 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
marti- tak to je super!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
renat - tak to Robinkovi Ospaen docela chutnal, takže ho v pohodě dobral celej. Robin mi chodí v poledne spinkat a spí tak do půl třetí někdy do třech, tak to promysli. Kdyžtak bysme mohli dopoledne a nebo pak odpoledne na tu třetí. Dopoledne se ale před tou půl desátou moc nechytáme. Ráda vás ale uvidim a poznám aspoň Kubíčka. :dizzy_face:
12. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
tak kačí si sedla sama na nočnajs a vykakala se, kroutila se, tak jsem jí posadila utekla a pak sama sedla ale když vidí tak brečí co tam je..ale pomalu nám to zapaluje ale má holou prdku..
12. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
dneska mám ze sebe radost, uklidila jsem,na zítra udělala knedlíky, špenát, zítra udělám jen králíka, vyžehlila jsem, akorát koukám jak prší venku a potřebuju umejt okna to je děs, jak tam kačí stojí a líže je, jsou jako svin.. :pensive:
12. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
Jani - to je paráda. Ona má možná trošku šok z toho, co to z ní vylezlo :sweat_smile: Jinak o oknech mi ani nemluv, jsou po tý zimě pěkně špinavý a navíc od malýho taky olízaný a ještě opatlaný od svačinky. Do neděle je ale musim umýt, přijede tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Dneska jsme kupovali botičky a malej strašně plakal, když jsem mu je zkoušela a když jsem ho postavila s tou jednou novou botou, abych zjistila, jak mu je, tak pořád natahoval nožičku a plakal a jak jsem mu obula tu jeho starou botu, tak byl hned v klidu. To nechápu :grinning:
12. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
renat - pokud dorazíte dopoledne, můžu Ti tu manducu předat cestou do hudebky, za mailík děkuju, prostuduju až bude chvilka klidu

jani - s oknama čekám, až tu bude opravdové jaro :slight_smile:
12. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
veru: třeba mu ty botičky fakt neseděly?? Někdy taky vlezu do boty a honem rychle ji vracím. Anebo je zvyklý na ty dvé :slight_smile:

veru: no po 3hod. by po nás bylo už dlouho, ale určitě můžeme dorazit dopoledne, tak po té desáté. MAR hodilo by se ti to taky??
Na 12 pak potřebuji být doma, Kuba má příkrm.
12. bře 2010 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.