• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Renat - seděly, ale on prostě přestal ječet ve chvíli, kdy měl na noze ty svoje starý :sweat_smile: je to herečka mrňavá. Navíc cizí prodavačka, je starší no, víc to vnímá :slight_smile:
Dopoledne po tý desátý by to bylo fajn, daly bysme procházku :wink:
12. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj...

Veru: tak zatím předběžně počítek s tou 10.

Ještě mám dotaz, chodili jste všichni na plavčo od toho půl roku??
13. bře 2010 v 06:42  •  2 děti  • Odpověz
Reni - OK.
JInak na plavčo jsme chodili, malýmu bylo 7 měsíců, když začal kurz a těch peněz za to nelituju, bylo to moc fajn a taky něco novýho pro to miminko :dizzy_face:
13. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
Veru: já chci právě taky, ale jsou tu nějaké problémy s termíny...Nám se hodí jeden, ale začíná dřív, malému bude 5M, měli jsme doma paní na vaničkování, a ta řekla, že by nebyl problém začít třeba o 14 dní dýl a pak to nahradit 2x v týdnu, jenže mluvila o kurzu od 16. 4. :unamused: no jsem zvědavá jak to dopadne, paní dnes zkusím napsat mail...
13. bře 2010 v 07:25  •  2 děti  • Odpověz
A v to PO bychom si někde daly sraz? Já se teba budu stavovat v ČEZu, ale to je opravdu ani ne 5 minut a pak ještě musím někde "splašit" marlan :slight_smile:
13. bře 2010 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz
Holky, nevíte jak se dá dát automatická odpověď na mailu? Mám seznam..
13. bře 2010 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
http://www.mcdonalds-soutez.cz/detail/id/560/, jak budete mít čas, tak nám dejte hlas, díky
13. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Renat - tak bysme se mohly szrazit tam co bydlim já a nebo marlan. marlan bydlí kousek od nás. ty pořebuješ stejně dát do auta tu manducu ne??? Jinak s tim plaváním to je na prd no. A kdy je další kurz??? Tenhle je asi do léta poslední viď? Tak jedině to vyřešit tak, jak ti řekla ta paní na vaničkování :wink: A kam chcete chodit???
13. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Veru: TAk to se ještě domluvíme, potřebuji kdyžtak poradit, kde se dá zaparkovat, někde poblíž.
No právě, že dalí plavání bude zas od září, no kdyby to jinak nešlo...Ale uvidím, jak se k tomu postaví paní, ale co mi vyprávěla mn., tak byl všechno obrovský problém....
Chodit chceme do KH.
13. bře 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
a vy chcete taky chodit do toho Vodníčka??? My jsme tam chodili, ale v Kolíně. Jako instruktorka byla fakt super, strašně příjemná a malej jí měl rád, ale ta co to vyřizuje je hrozná blbka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Veru: jojo je to Vodníček, ta paní instrktorka u nás byla (myslím :slight_smile: a super, ale dohodnout se prý s tou majitelkou, je trochu "oříšek"...Až K. usne napíšu tam.
13. bře 2010 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Renat - já měla s tou majitelkou taky pořád nějaký nedorozumění, ona je taková jiná no :sweat_smile:
13. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojky,
tak my jsme na plavčo nechodili,ale kačí ted vodu miluje a chodí dalo by se říci pravidelně s jindrou do bazenu, tak si to ted vynahrazuje, zrovna tam jsou :slight_smile: ale hodně lidí říká že vodníček má bordel i v penězích,ale jinak si ho velmi chválí všichni :dizzy_face:
13. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Cus bus,my taky plavat nechodili,holt to mame z ruky a tim cestovanim by se nam vic nez zdvojnasobily naklady,takze bohuzel... marlan,takze bude mala krivochcalka? :grinning: jak nam to vychazi pekne opacne,co? ja,ty,ytuska - vsechny budem mit parecek :slight_smile: a marky nas bude napinat az do porodu! dneska jsme byli na baraku,tak vybaluju a zabydluju a uz to docela ziskava tvar a prijde mi ze az na par krabic oznacenych slovem "vsehochut" mam vybaleno. + teda x veci mame porad tady,ale to uz zmaknem v poho,zitra dorazi pan na tu kuchyn,tak jsem zvedava.
13. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jo,ta streda nejspis klapne a na plavco dorazime - pajunovi jsem to politicky vysvetlila,takze ikdyz uz to asi bude finish stehovani,tak me propusti - je to pro terinku,na to on slysi :slight_smile: rada bych aby s nama taky nekdy vyrazil,lakala jsem ho dneska,ale prej ma vody dost v praci :frowning2: je fakt ze kdyz se v zime v lete macha po pas ve vode,ze na to asi nema naladu,dneska mi ho bylo az lito,kdyz behal v ty kose ve vode a to je tam denne,jen ho nevidim,ale zas neuvidi tu nadsenou terku,jak ji slusej plavky a mokrej culicek,jakou ma radost z+vody...+no+snad+ho+do+porodu+zpracuju!
13. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
SImi- jé kéž by to byla pravda,vid,at už se zabydlíte,už se těšíme na kolaudaci :grinning:
já uvidím s tou st kačí sice ráda chodí ale nevím jak jí ukočíruju s jindrou už jsou zvyklý, já s ní byla cca2x :fearful:
jinak doma bez kalhot čůrá dneska si sama sedla, vzala si knížku a hezky se vyčůrala včera večer i kakala ale má studený nožky, tak jí vždy chvíli dám kalhoty pak zase sundám, pořád dokola, když je má tak se vyčůrá do nich, ale je to pokrok, a jsem ráda! dneska to viděl i jindra když čůrala, a měl z toho taky radost :grinning: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 17:24  • Odpověz
v kolik by ten plavečák byl?
Mar- vy jdete na 3D?na glukoze jsi ještě nebyla ani Terka vid?
Leni- tebe šedivej poslal do nemocnice na ten screenig, vid? nebo do podolí že sis mohla vybrat a tady se to neplatí a v praze jo?kdy se to dělá, já mám z toho maglajs..a byla jsi vůbec na glukoze pití?
13. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
Marti- tak koukám pozdní reakce prohlížím album miminka a ty jsi na 3D byla? ani nevím že by jsi to říkala :confused: máš už hezkej pupínek :dizzy_face: a ty fotky z ateliéru úžasný :dizzy_face: kde jsi byla?
13. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Jani,sedivak se ptal jestli chci do prahy bo kolina,do prahy jsem nechtela,ale o placeni nevim nic. myslim,ze uz ten prvotrim.screening zacina byt standardni vysetreni a platit se prestava :wink: vidis,jak to kacce jde,u nas zabralo jen tohle - jinak na nozky prodavaj takovy navleky,ale me vic nez studeny nozky desi studena prdelka na ktery sedi - to pak leda ponozky,navleky a sukni :grinning: ale verim,ze v novym bude teploucko a nebudu to muset resit. Neboj,kacku zvladnem na plavcu,ja jsem taky z terky byla vyjukana,svliknout nas,obliknout a kolem plno lidi,ale muzem si vzajemne pomoct,ne? :wink: .
13. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile:

Tak jsem tu a asi zas napíšu nějaké plky....no pořád řešít to jídlo, že??

Takže vzkaz pro viky, nebo jak si říká - nechápu, proč si mě tady čtete a pak to řešíte na FB, nevím, kde na to berete čas, no vaše věc!!! Jen nechápu, že Vás to baví a proč jste si mě vybrala. Neznáme se, tak nevím, co o mě máte co psát a řešit.
Jestli vás to potěší, na plavání chodit nebudeme, takže vás připravím o zábavu a nenasmějete se!!!! V případě, že se rozhodnu jinak, budeme chodit v trojici, takže dle mých počtů bychom zas byly v převaze my :grinning: :grinning: :grinning:

Utápějte se ve svých problémech, protože to co předvádítě, o ničem jiném nesvědčí!!
14. bře 2010 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz
Jinak se omlouvám Vám ostatním. BOhužel se stalo něco, co mě opravdu nasr.... nebudu popisovat, každopádně se těším, až bude nový web a diskuse bude zamčená (Pokud s tím budete souhlasit)

Mar, veru: to pondělí vyřešíme přes IP, nevadí???
14. bře 2010 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky.....
nedočítala jsem.....takže nemůžu na nic reagovat :wink: ......ale dám si domácí úkol a vše doplním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jen jsem vás chtěla pozdravit a napsat, že Sami je opět nemocnej :frowning2: :angry: V pátek večer dostal horečku a zase smrká o 106......teplota se drží tak nějak přes 38, je mu cítit z pusinky....no, doufám, že se nerozjede angína..........takže.....v úterý Ovečka asi nebude a ve středu plavčo stopro ne...... :confounded:

Mějte se......já se jdu věnovat marodovi........
14. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
jé Teri to je nám Samíčka líto posíláme pusinku, snad to zítra už bude lepší, když to má od po, ne?ten má zase období stonací co?

já byla ve futuru pro plínky, a jidnra jel s kačí na plavčo, takže my ve st asi taky nepůjdeme, ted byla celej víkend, tak se můžeme domluvit na prochajdu třeba v týdnu kdo byste chtěl.

Reni- a vy jinej den nemůžete?
14. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak jak užíváte neděle? já měla až doted jindru s kačí pryč, ted mají dojít, a měla jsem relax, fakt jsem to potřebovala,dělala jsem si svoje věci, četla jsem si, nějak mi zase nezbývá čas..

Leni- čteš tu knížku od Carpa- nejstastnější miminko v okolí? já louskám už podruhý to batole a fakt se mi to líbí co jsem četla za knihy, tak asi nejvíc tenhle autor, je to čtivý, zajímavý a líbí se mi ty jeho rady a nápady :wink:

kačí už nechodí pomalu po obědě spát, usne na 7 spí hodinu a pak čumákuje třeba do 10 včera jsem jí takhle 2 hodiny nechala v ložnici, vždy přišla, odnesla jsem jí a neusne stejně, a to nespí ani v poledne, čumákovala do 10 nebo chce abych s ní šla taky spát a to rovnou spíme už, spí pak hezky, ale za tuhle cenu, nemám ani chvíli pro sebe nebo pro jindru,takhle se sourozence nedočká :grinning: včera říkala že chce aby měla maminka mimi v bříšku že chce kluka jsme se smály, to je hezký :dizzy_face:

holky pijou děti pořád umělý mlíčko, kačí ho pořád vyžaduje vypije 250ml i víc denně, mělo by se dávat do 3let správně,ne?
14. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
Jani,jen jsem do ty knizky nakoukla,nejak nestiham cist a kupodivu ani nemam chut,asi si ji necham do porodnice. my vetsinou taky vecer usneme s terezkou,ale nejak nam to nevadi,uz jsem si na to zvykla a nejsme tak unaveni. u nas je dneska krize,teri je od rana silene uknourana,uz nevim jak na ni,tesim se az pujde vecer spat. K mliku,terka ho od 18m nepije,semtam si da kravsky mliko nebo z nej kakao,um uplne odmita,to kravsky semtam vypije.
14. bře 2010 v 17:00  • Odpověz
terez tak jak je samíkovi?

holky já mám radost,že to kačí začíná jít ten nočnajs, musí být nahatá teda, někdy si i stáhne punčochy,ale jak kdy, dneska čůrala i kakala hezky, mám radost, ale když je oblečená tak jí to moc nejde, ale je to úspěch, jsem na ní pyšná!! :dizzy_face:
14. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
Jani,u nas je to uplne stejny,jen zkratka nesmi byt oblecena a cura a kaka na 100% do nocniku,ja ji necham at si na to poradne zvykne a pak ji holt obliknu a zacnu chtit at si rika... nejak no... :slight_smile: uvidime co s nocnikem provede stehovani,jestli ji to nejak nevystresuje,ale ted tam dost jezdime,tak si tam podle me zvyka,jen mi tam porad utika ven a chce koukat na ryby a kacenky,tak musim zamykat. Terezko,se samikem je mi to moc lito,at je co nejdriv zdravej,mrzi me ze vas uz neuvidime :frowning2: teri o samikovi porad basni,ted uz by se pusinkam nebranila :slight_smile:+a+chce+s+nim+do+masinky.
15. bře 2010 v 00:02  • Odpověz
ahojda,
tak já si víkend opravdu užila, v sobotu jsme vyrazily do Liberce (dámská jízda), večer maturiťák synovce - fakt bomba a včera návrat ke těm mým chlapům................... asi to budu praktikovat častěji

marky - koukám, že Samík se to vybírá opravdu řádně, tak ať mu je brzo zase dobře

renat - 10 platí, se zamknutím tématu souhlasím - taky nemám ráda "čumily"

sim - ve středu můžeme

jani - ve 14 procházky nestíháme, u nás se po o ještě spí, takže my vyrážíme tak na 15
jinak k tvým dalším dotazům:
ten glukozový test jsem ještě neabsolvovala (myslím, že je někdy kolem 25tt), to album který jsi prohlížela bylo Kryštofovo - s ním jsem na 3D byla v Praze v Gennetu a teď se tam chystáme opět, fotit jsem se nechávala u Líbala, screening bych klidně absolvovala v Kolíně (Dvořák mě poslala na krev a UTZ dělá sám), přijde mi zbytečný se harcovat do Prahy, zvlášť když Bečvář má ten mezinárodní "atest" pro tohle vyšetření
15. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
marti-tak to jsi se měla..ty jsi na plese byla bez Aleše, škoda že jsem to nevěděla :sweat_smile: aha tak ty fotky jsem špatně pochopila ale jsou hezký!
15. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
Cus,tak vcera nam truhlar az na drobnosti dodelal kuchyn,opravil to po tom blbcovi a ten blbec dneska prisel zapojit tu vodu a mycku. prej neco zmrvil u baterie a rozebral nam pul mycky! ze je prea kratka hadice,tak tam da delsi - idiot,staci koupit takovej nastavec co to prodlouzi. ted mam nerva,jestli ta mycka nebude tyct a tak... takovou jsem mela vybornou naladu a je v pr... a to jsem myslela ze ted uz nas ceka jen problem se stehovanim pracky,pze jsou tady krivy futra...
15. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.