• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Leni- to je v pytli, škoda že jste si nemohli sami někoho vybrat to bych to snad i zaplatila než pak takový patálie, to je na prd, vid?tak snad to brzy dá dohromady..

Mar- díky za tu váhu, ted pro ní jede martin a jede pro miminka :dizzy_face:
jinak na ten zítřek se ozvi až vstanete a můžeme se někam jít projít, my půjdeme ven určitě a možná ráno dorazíme do ovečky.

odpo jdu k tý kadeřnici tak doufám, že se nezhrozím!

Ren- díky za IP, mrknu pak :wink:
15. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahojky :wink:
sim-teda to je ale važně nějakej patla nema ještě partaka a neříkají si pat a mat :dizzy_face:
koukam nějake plany na středu my jdeme na nějake očkovaní v 10.30h volala mi sestřička že už to viki měla mit tak mi plavčit asi určo nepujdem :frowning2: ale pak by jsme dorazily :grinning:
15. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
holky nevíte co to je když peru a voda mi úplně neodteče zůstane zbytek a prádlo není vyždímaný je zanesenej filtr? zkoušela jsem se ho otevřít a nic asi na to nemám sílu počká to na tatínka, nemáte zkušenost? mě picne, snad to nic nebude..
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj Jani.. to znám, to jsem měla taky u pračky, jakou máš značku?
Já dole vyšroubovala takovou "zátku" a tam byla hadička, tou jsem odpustila zbytek vody a pak tam byl filtr - ten byl teda ucpanej včetně takovýho malýho vývodu kterým voda odtíkala, to jsem zpruchodnila, vyčistila a zase zadělala všechno a funguje to. Tak snad jsem nic nepo.. a bude to v pohodě. Už jsem to dělala 2x - vždycky tam byla spousta vodního kamene, kusy, šutry. Tak snad vám to půjde opravit.

hel.. tak ať nemáte žádnou reakci na očko.

sim.. tak to je síla, snad už to budete mít brzo komplet. Už abyste bydleli.. jsem nervózní z aTebe, to musí bejt o nervy:slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
Cusajda :slight_smile: jani,jak pise ytuska,procisti ten filtr,snad to pomuze - mne se to jednou taky stalo a po vycisteni zase dobry. jinak manik dal udajne mycku dohromady,tak snad bude fungovat nebo me jebne,no a az na nejakou listu a digestor,ktera bude pozdeji, je kuchyn snad hotova,tak ted vypukne to nejhorsi,prestehovat stezejni kusy nabytku jako postel,stul,pracka a lednicka a spousta spousta blbosti - anebo blbosti vyhazet - no a zprovoznit novou domacnost. v sobotu si mamka jeste vezme terku,tak toho snad udelam co nejvic... jak teda zitra? ja a mar + ytu,pujdete? verca?
16. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
holky tak pračku jsme dělali do noci mě to nešlo muselo to silou se udělat, ais to bylo flitrem, je tam bordel, tak snad dobrý,doufám!

SImi- tak doufám,že v so toho stihnete hodně a kdy byste se chtěli jakože fakt stěhovat?
16. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Tak to vypada,ze ve ctvrtek budem spat uz v zehuni,uz nemam ani pracku a lednicku! jdu nakrmit dite a jedu do zehune makat,snad bude terka spinkat dlouho a klidne at tam muzu udelat kus prace! jo,zitra po tom plavcu asi dame blesk obed a budu muset jet na barak,ale i tak jsem rada,ze vas jeste uvidim - v kolik se srazime? na pul desatou?
16. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
my možná pak půjdeme do restauračky, ale nevím..tak at se LEni už zabydlíte konečně a můžeš se zahnízdit na mimi :dizzy_face:
16. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
sim - my zítřek potvrzujeme, myslím, že stačí, když se srazíme za pět deset, taky dáme rychllý oběd
16. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
tak jsme došly z venku je docela hezky není zima,máme nový pyžamko s mašinkou, ta je ted naše oblíbená, tak kačí dostane dodatečně k narozeninám od strejdy :wink: udělala jsem buchtu, a čekáme na kouzelnou školku.
16. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
mě teda to dnešní počasí už lezlo krkem - chvíli sněhová vánice, pak sluníčko, už mám z tý zimy pěknou depku, chci sluníčko a jaro plíííííííííz, plííííííííííííííííííííííz

zítřejší plavání v ohrožení - dneska měl Kryštůfek 37,9° tak uvidím, jak na tom bude ráno a podle toho přizpůsobíme program
16. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Ja jsem v pul sedmy prijela z baraku,jsem uplne grogy! mam tam hotovej detskej pokoj,tam totiz zatim temer nic neni,musime teprv nakoupit postele a nejakej nabytek,takze tam mam vytreno,vybaleny hracky a tak a pak jsem umyla kuchyn,nejhorsi byl ten obklad,po tom sparovani byl porad smouhatej,vytrela,vyhazela krabice a obaly a najednou bylo milion hodin,tak jsme jeli domu,s terkou to jde vsechno pomalu,pavel delal drevo,tak si ji nemohl vzit. no z dulezitejch veci uz tam chybi jen postel :slight_smile: zitra se vykecam osobne,ted jdu uspavat. o.k. tak pred tou desatou zitra,pa
16. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
Juj,mar,tak rano napis,doufam ze bude krystufkovi dobre. vypada to,ze nikdo jinej plavat nejde,nikdo se neozval - pisnu jeste ytusce. samotny se mi moc nechce,ale budu muset tak jako tak,pze terezka se hrozne tesi a nechci ji zklamat kdyz jsem ji to slibila.
16. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
ytusce nenapisu,nemam cislo :( nekam se mi vytratilo a sesitek s cislama je prestehovanej. tak ja sem mrknu rano a bud pujdete nebo ne,ja pokud pujdete tak ja 100% taky,pokud ne,tak se jeste rozmyslim,prace mam dost,ale teri me donuti,takze nejspis pujdem plavcit tak jako tak.
16. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
vite co se v 1h 20 minut stalo? teretyna porodila samika,ma 3370g a 49cm,oba jsou pry vporadku. mar,dej vedet,terka mi ted rano 2x zakaslala,nic hroznyho,mozna se jen zakuckala slinou,pze jinak nekasle,tak nevim - jestli jdes ty nebo ytu,tak dorazime,jinak budu balit spajz a jiny kramy.
17. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
sim - Kryštof už byl v noci bez teploty a teď taky dobrý, takže vyrazíme - už se na to těší, Jíťa dorazí asi taky
17. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Super,terka uz taky nezakaslala ani malinko,takze jedem,mne prislo ze ji jen zaskocila slina,cucala bonbonek - to je snidane,co? vyhrabala mi v kabelce posledni bonpari,potvurka!
17. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
čaú. Tak my snad taky dorazíme :wink: i když noc nebyla nic extra, nějak prcek nemohl spát a převaloval se, snad o nic nešlo, tváří s enormálně, teplota není a ták

Velká GRATULACE Teretyně k Samíkovi. Přejeme oběma jen to nejlepší a ať jsou brzy doma.
17. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
ytu - u nás byla taky docela divoká noc - každou chvilku se budil a převaloval.................... tak asi nějaký erupce
17. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
holky tak si to užijte,kačí spala hezky ani v noci se nebudila pak v 6 chtěla vstávat,což já ne, pak usnula a chrápaly jsme do půl10 skoro jsem přespalá tak jí chci nakrmit a jdeme ven, ale ona chce pořád dělalat hají :confused: na ten plavečák teda asi nedoraziíme..pak dejte vědět jaký to bylo..

Sim- doufám, že do porodu se ještě uvidíme!!

Teretyně gratulujeme!!
17. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
AHOJKY Teretyně gratulujeme :wink:

moc se omlouvam že jsme nedorazily na plavečak,ale Filipovi se udělala nějaka boulička ana ruce tak jsme šli k mudr ta nas poslala na chiru tam jsme stravili dopoledne dnes mu to neřezali ale mame přijit rano jestli se to nezlepší tak mu to říznou takže cele dopo po doktorech a jsme grogy tak jse šli domu snad se nam to příště povede a adorazíme
17. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahojda,

tak hlásím, že plavčo se vydařilo - byla jsem já, Jíťa a Léňa, pro velký úspěch akci chceme příští středu zopakovat, takže jste vítány i vy ostatní

teď čistím tu pračku octem, tak jsem zvědavá, jak to dopadne
17. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
jojo, plavčo vydařené, klídeček, pohodička :slight_smile:
17. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
a obídek taky dobrej? tak my možná dorazíme do restauračky, v kolik tak, po čtvrt na 12 tam?mám chut na ten smažák už mám absták! :grinning:

kačí je venku s babí, ale už má dojít, já zase zkouším novej recept na vdolky ze sušenýho droždí, má to rychleji vykynout, tak jsem zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 15:43  • Odpověz
holky zítra bude zamčená diskuze a pak novej koník..budeme mít asi stejnej název, ne? a heslo můžeme taky vymyslet a napsat do IP asi ze?

jinak z vdolků byly lívance ale byly dobrý :grinning:
17. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
jeeeeeeeee vam to plavčo závidím :frowning2:
snad nam to už konečně příští tyden vyjde
mar-zitra na cvičo nemužem dorazit musime odvezt faktury a reviz.zpravy do Poděbrad kdyby jste si někdo chtěl udělat vylet s nami tak misto v autičku ještě mame :wink:
17. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahojda holky,
tak jako první píšu na nového Koníka :wink:
Už jsem se ho nemohla dočkat :grinning:
20. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
to já taky :grinning: tomu se říká závislost :grinning:

vařím, kačí je s jindrou na plavču tak mám klídek :dizzy_face:
20. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Marti tak co kočárek, dobrej? to jste jeli na inzerát? můžeš hodit foto :wink:
20. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
jinak s Martou jsme se dohodly příští víkend že půjdeme posedět, kdo by šel ještě, po 7 zhruba?
20. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.