• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojda,
tak jsem zvědavá, jak dlouho si budu na nový design koně zvykat :wink: , s kočárkem spokojenost, mám ho přes MMB a je to mutsík, foto dodám
20. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
aha tak to ani neznám..tady trpím samomluvou, doma taky, jindra je na hokeji a vy nikde :grinning: :angry:
20. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky...tak horalové jsou zpět :wink: a vrací se a taková zpráva, Teret mooc gratulujeme k Samíkovi, aŤ se mu na tomto světě líbí a samozřejmě přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:

Jinak my na horách super, Kuba ještě lepší, jeslti mu trochu zůstane ten režim, tak je to paráda. Byl mooooo hodný, krásně spinkal, usnínal sám. Nasjezdovce vydržel spinkat, my se s J. střídali, no paráda, co vám budu povídat :slight_smile:

Koukám, kůň už nový?? Akorát asi téma ještě není zamčeno, že? Musí se vytvořit nové a tam přidat všechny členy...kdyžtak to udělám.
21. bře 2010 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky rada bych se k vam pridala,do kolina jsme se pristehovala nedavno a nikoho tu neznam :grinning:
21. bře 2010 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz
deeky: vítej :slight_smile:
21. bře 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
autor
Čauuuu .... jak se všicí máte? Doufám, že skvěle! Koukám ... za chvíli tu přibude plno miminek. My jsme všichni nemocni. Začala jsem já s rýmou, pak Alex rýma a teploty a pomalu se přidaly i holky. Trvá to už přes týden a ne a ne to skončit. Kašel, rýma .. hrůza. Jinak vůbec nějak nestíhám. Je toho poslední dobou na mě nějak moc :slight_smile: Ale snad se to teď s tím "lepším" počasím vylepší. Ta zima mě už opravdu lezla krkem. Takže ... mějte se všichni krásně a nezlobte moc vaše dětičky !!! ;)
21. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
ahojky všechny zdravím při krásném JARNÍM ránu :wink: :slight_smile:
deeky vitej :slight_smile: a jak dlouho už jsi v Kolíně
tak naš mladej už šel konečně do školy ještě musíme na převaz ale už je to dobry :wink:
22. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Zamčená diskuse:

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kolinsko-a-okoli/?collapse=true&page=last&post=last

snad jsem přidala všechny :wink: kdyžtak se ozvěte!!!
22. bře 2010 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.