• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Ahoj Renat - tak Hany už má hlas, je to hezká rodinka viď? No ale to asi každá, co má mimi :dizzy_face: :dizzy_face: Ale Hany to sluší, i když je po porodu. To já byla docela vyřízená.
16. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Tak a teď jsem dočetla všechno, ne jen tampony :grinning: :grinning:

Ytu: uff,tak to teda věřím, že sis pěkně oddechla, jsem ráda, že je Martínek v pořádku. Chudinka, ale jistota je jistota, třeba to byl nějaký mini otřes nebo šok a takhle se to projevilo. No tfuj, ať už se nic takového nestane.

Markyz: no knižní dračice to já ani ne, tohle byla moje první přečtená knížka snad za posledních 10 let, kromě teda nějakých povinných do školy :slight_smile: Ale opravdu mě chytla. ten příběh je známý, včera jsem ho vyprávěla manželovi a asi před 4roky běžel jako kauza na reportéřích. Opravdu velmi zdařilýa doufám, že odrazující, smíšená manželství prostě nemají většinou šanci, protože ty dvě kultury jsou tak odlišné....

Mar: tak budeme držet palce, ať má Kryštůfek brzo bratříčka nebo sestřičku..a ostatním samozřejmě taky:slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
Veru: palec nahoru, opravdu jim to sluší:slight_smile:
16. kvě 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

No já tam mám ale šlehu :grinning: :grinning: :grinning: Ale co by chtěli 2 dny po porodu, že?? :grinning: :grinning:
Holky, díky za chválu :wink: I když Kuba tam je jak zapadnej vlastenec :grinning:
16. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz
Hany - prosim Tě, náhodou vám to tam sluší. A ty? Vždyť jsi byla po porodu. Někdy si projeď i jiný týdny babyboomu a uvidíš, jak vypadaj ostatní maminy. To ty jsi tam hezky vysmátá :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
souhlasím s vercou - moc Ti to tam sluší, Hany

jinak hlásím, že jsme taky odhlasovali :wink:
16. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Všechny jsou krásný, ale ten váš obrázek je ze všech nejmilejší :wink: Přidali jsme hlas!!!
16. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Holky, děkujeme :slight_smile: Máme tam jako jedinýho tatínka :grinning:

Zázrak : dítě spí, manžel věší prádlo a já stačila uklidit (tedy povrchově) a jsem na odpadnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Venku je teda hnusně a my čekáme první návštěvy :dizzy_face: Doufám, že se Kubas předvede a bude spinkat :grinning: nebo jako na potvoru se rozeřve :confused: :dizzy_face: Ale tatínek umí skvěle utišovat..zpívá malýmu :grinning: Vede Argema a Doga :grinning: poslouchal to v bříšku, tak si to asi pamatuje :dizzy_face:

Mějte se všichni hezky, odevzdávám noťas a jdu odpočívat :dizzy_face: pa
16. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Hany.....nádherná rodinka.....hlásím též odhlasováno :wink: Já po porodu vypadala příšerně......měla jsem tu smůlu, že mě se Samim fotili cca 4 hoďky po porodu......já dva dny nespala.....takže fakt parádička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tobě to tam fakt sekne.......

Ytů.....aby nedošlo k nedorozumění......my si na snažení o druhé počkáme.......páč to bydlení jen tak nevypadá......půl roku Jirkovi po změně zaměstnání nebudou chtít dát úvěr........takže nejdříve za rok snažení.......ale i tak je to posun.......Jirka nejdřív prohlašoval, že na další děcko si počkáme dýl, nejdřív půjdu do práce.......ale najednou změnil názor.....resp. si myslím, že mu ho změnil Sami.......on je z taťky celej hotovej a Jirka je pyšnej a šťastnej, když ho pořád vyvolává, pusinkuje a rozmlouvá s ním :wink: Takže zařídíme hnízdečko a snad pak i brzy přivítáme dalšího nového tvorečka...... :wink:

Renat....tak co výlet, konal se?
16. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
tak jsem tu konečně taky, chtěla jsem dopo ale ta naše čertice mě prostě nenechá, bere za myš, chce taky psát a já nemůžu :grinning: ted spí, tak mám pré :dizzy_face:

my dopo uklízely, dala jsem se do uklízení kuchyně, hrůza děs, už od včera leštím, smejčím, už mám hotovo, jenže bych potřebovala aby mi to vydrželo, až si přïjde ženich s kytičkou pro nevěstu, ale to je ještě 3 tdýny a bude bordel nastejno, tak jsem si to měla asi naplánovat na dýl, ale vrhla jsem se do toho, tak jsem to už udělala..

Jitu- to ti věřím, že ses vylekala, ještě že je Martínek v pořádku, teď už to bude dobrý!! :wink:

Kamčo- sluší ti to na fotce, až na to, že jsem tě nepoznala, zrovna jsem si říkala, že máte s manželem stejný úsměvy, sluší vám to spolu a najednou čtu Kamila, fakt bych tě nepoznala, máte hezký miminečko, taky jsem hned hlasovala, to jediný mi kačí ráno dovolila, volala mimí a pak mi drapla hned myš :grinning:
16. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
ještě jsem chtěla Kamčo reagovat, ty posloucháš DOGU jo? jindra to má taky rád, ale to je hrůza, ten chlap co tam zpívá mi přijde že to ani neumí takovej vyhulenej vychlastanej hlas, fuj! :grinning: na Argemě jsme byli na koncertu- kdysi a to je jiný kafe teda :wink:
16. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz
Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko...... :dizzy_face: hned je hezčí den :dizzy_face:

Jani, jo poslouchám :grinning: Byli jsme na ní v Bukovině a kdysi i v Krakovanech :wink: Izzy (ten zpěvák) není zorvna ze sladkej hochů, to máš pravdu :grinning: ale paří se na ně dobře :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahoj tak jsme tu :slight_smile: Nakonec jsme na výletě byli, no nevím, zda to bylo dobrý nebo ne, ale na toaletě jsem byla pak už jen jednu, takže nevím, co to bylo, ještě mi není zrovna hej, ale sedět doma mě nebaví. Byli jsme na KUnětické hoře (hrad) a kousek je Perníková chaloupka :slight_smile: a super, pro ty, co nezapomínají na svět pohádek apod. my jsme teda nezažili žádný výklad, který tam prý je, ale jinak je to hezký procházka, expozice...frňákovník, vyhlídka Smolíčka, Jeníček a Mařenka a měřič tloušťky prstíčků...no a pro mě tam byla právě ta krásná čistá toaleta :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Pak jsme jeli do Globusu, vyzvednout si kartičku mimi klubu:slight_smile: a dostali jsme jako dárek HAMI skleničku borůvkovou :slight_smile:
Pak jsme nakoupili žrádlo (jak jinak:slight_smile: a jeli domů.

Hany: sluší vám to tam a hotovo :slight_smile: my jeli okolo Vás kousek, tak si říkám, malá přepadovka (ale neboj, nikdy bych to neudělala, sama to nemám ráda), ale táhlo mě to vidět toho krasavce na půl minuty na vlastní oči :grinning: :grinning: takový paparrazi :slight_smile:
16. kvě 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
Koukám, že tu skoro nikdo není :astonished:
Tak dneska bylo docela hezky, až na to dopolko.

My jsme šli po obědě na prochajdu a malýho jsem oblíkla trochu víc, protože se mi to zdálo studený. No ale asi po půl hodince vylezlo sluníčko a já ho začala slíkat :slight_smile: :slight_smile: bylo fakt hezky, takže jsme měli procházku asi na 3 hoďky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: No a teď je malej venku ještě s tatínkem, takže mám konečně chvililinku pré a jsem tu sama jenom s rybičkou :grinning: :grinning: Teda to je tak kráááásnej pocit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Renat - výlet musel být asi hezkej, je dobře, že nesedíš doma a jsi aktivní. V tom těhotenství je dobrý hodně chodit, teda já chodila každej den a porod šel jako po másle. myslim si, že to taky pomáhá :wink:

No a jak jste se měly vy ostatní maminy???
16. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
tak kačí ted usnula, a já jsem k.o. taky teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska nějak zlobila, začíná se prosazovat a je to síla a to jí je teprve rok. byly jsme na v parku a chtěla jít na klouzajdu, tak jsem jí tam vzala, párkrát se svezla, ale pod klouzačkou bylo bahno s loží taková srajda a já se bála, aby se neušpinila, tak jsem jí vzala pryč a ona ječela, nechtěla jít po nožičkách, vztekala se, začla se válet po zemi, děs a ječela ještě jakou dobu, já nevěděla co s ní, no hotovo, jeslti to takhle bude pokračovat..doma taky něco chce nedám jí to a začne virvál jako blázen, vždyt jí je rok proboha, co bude dělat za chvíli..asi si budu muset půjčit knížku o výchově dětí, pže z tohohle jsem fakt mimo, snažím se být na ní hodná, i přes ručičku dostane když něco udělá( občas) a to je možná chyba a asi bych měla být víc důslednější..holky taky vám to dělají děti??

reni- to je dobře, že jste si výletík užili :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Jani - tak tohohle se taky bojím, že mi začne dělat scény. Asi budeš muset fakt být důslednější. Myslim si, že prostě zkouší, kam až může zajít a kde jsou ty hranice tvojí trpělivosti. Musíš Kačence ukázat, že poslouchat musí ona a ne ty. Já vím, to se mi to radí viď, ale tohle nás brzo taky čeká a líbit si to nenechám. Když se začne vztekat, tak dostane na zadek, ať má proč se vztekat. A nebo si toho nevšímat. Těžko říct, co je lepší. No uvidíš, co Ti poraděj ještě holky :wink: :wink: :wink:
16. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
já si právě myslím taky nevšímat si toho že je dobrý, třeba je to přestane bavit. fakt jsem ráda, že usnula, jsem vzteklá sama z toho, co se dělo :astonished:
16. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
jo to věřim. Tak si užívej tý chvíle co spinká a relaxuj. Asi začne mít to vzdorovací období. Robin už pomalinku taky zkouší. Když mu něco nedám nebo vezmu, tak se začne trochu vztekat, ale ještě je ve věku, kdy na to za chvilinku zapomene a zabaví se něčím jiným. Člověk si říká, že je to jen malý dítě, že se to přeci dá zvládnout a ono kulový viď. No budeme muset vydržet. My ženský to máme stejně těžký. Musíme si projít porodem a pak vychovávat děti. chlapi jsou celý dny v práci a s mrňousama se pomazlej a vychytaj většinou ty chvíle, kdy jsou hodný. Ach jo. Ale bude líp, věř tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
mě už je, začetla jsem se, koukám na účastníky zájezdu a snad do hodky by nám měl přijet tatka z německa :wink: tak doufám, že se to nebude opakovat často, já jí nechci dávat na prdýlku, ale když to nejde jnak..možná to nevěnování pozornosti při něčem podobným by mělo větší účinek.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já nevim Jani. Myslim si, že když se dítko začne bezdůvodně vztekat, tak já bych mu dala na prdel, ať má proč se vztekat. Ale to možná až bude starší. Kačenka na to je ještě malá. Zkus zatim ignorovat a uvidíš. Ale pamatuju si, že naši vždycky říkali, škoda rány, která padne vedle. A výchovná facka ještě fakt neublížila, kor když byla zasloužená. Děti prostě zloběj. A zloběj vědomě.
16. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
Dobré ránko,

kde jste všichni?

My jsme dneska vstávali už v 6 h. Vzbudila jsem se na záchod, tak jsem šla potichounku a když jsem chtěla zalézt do postole, tak se malej vzbudil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsou hrozný podmínky. neděle a my vstáváme tak brzo. No jo, ale prckovi to nevysvětlim že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska je venku nááááádherně. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahoj všichni:slight_smile:

Tak teda nevím, nevím, od včera přežívám na rohlících a piškotech a ani to není zrovna to pravé ořechové, noc byla hrozná, cca od jedenácti co 5 minut na wc :frowning2: takže to asi nebylo jen přechodné...ach jo. Te´d mi je relativně dobře, nic naštěstí nebolí, ale je to očistec... Snad se tam s tím miminko popere, ty zvuky, co střeva vydávají, to je něco :slight_smile:

Jinak Veru, tak to je opravdu brzo, v 6 hodin, ale prdolovi to nevysvětlíš...My na tom nejsme o moc líp, pod náma jsou sousedi, kteří stojí za to, mají dva kluky a to je jedno to je éro, od rána řval něco na bráchu, apod., ale už si z toh nic nedělám, zadupala jsme na ně a je klid..Tady mi přijde, že ta výchova šla úplně jinak :frowning2:

Jinak s výchovou, asi bych neměla ještě radit, protože čerpám z toho, co občas vidím, z knížek o vývoji dítěte ze školy apod. Ale vesměs souhlasím s Vercou, prostě každé malé dítě si projde obdobím vzdoru, ale je na rodičích, co mu povolí a co ne...A bohuže,l, když to pak niajk extra razantně neřeší, tak si ty děti dělají co chtějí a už se to nezachrání...Takže nejsem samozřejmě zastáncem nějakého bití, velkých trestů apod., ale prostě když něco udělá dítě podruhé, potřetí, tak dostane přes ruku, když si něco chce vyřvat, tak přes zadek. Vím, že se to lehko říká a že když pak vidíte dítě, že se to sekne, ale bez toho to nejde.
A hlavně zeptejte se rodičů, myslím, že takto jsme vychovány všechny a nemyslím si, že špatně....naopak.
A rozhodně se nechci dostat do situace, kdy se mi na veřejnosti někde v obchodě třeba dítě začne vztekat, lehne si na zem apod. Když to udělá, dostane na zadek a hotovo, pak už třeba bude mít proč řvát. Protože dítě si nebude pamatovat, když mu - i desetkrát třeba řeknete, že tohle se nedělá, že to je špatně apod. ... naopak pak si z toho bude dělat ještě srandu. Toť můj názor.
Je to možná drsné, ale opravdu je nutné nastavit ty hranice!!
17. kvě 2009 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,

Reni- tak to byla asi nějaká virrozka nebo nesnědla jsi něco blbýho?

jdu snídat, mám hlad a čekáme návštěvu, tatka je zase od rána na tenise, to je v pytli, pořád sami :frowning2:
17. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Jani: tom jsem taky přemýšlela, alenic mě nenapadlo, navíc jíme s J. všechno na vlas stejné a on nic...tak nevím. Dobrou chuť ke snídani...
17. kvě 2009 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Simi tady nebyla co? ona je vlastně u mamky..

zítra jedeme asi pro prstýnky, tak jsem zvědavá a v út mám první zkoušku u kadeřnice..
17. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Čusik, jj, jsem u maminy - teď vlastně u taťky, písnu večer nebo zítra - i Jani tobě na sms - nějak nestíhám anebo spím :sweat_smile:
17. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahojky,
tak koukám, že je víkend a tady je úplný mrtvo. Ale ani se nedivim :slight_smile: :slight_smile: Je krááásně.

Dneska mi udělali naši přepadovku. Koupili mi 5 balíků mlíka, na tom jsme byli domluvený, ale neřekli mi, že mi ho přivezou už dneska. No a kolem poledne mi mamča volá, co děláme a co malej a po chvilce říká, ať jde Radek dolů, aby jim pomohl, že už jsou v Kolíně. No já úplně čuměla. Docela milý překvapení, i když to byla přepadovka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Akorát oběd nedostali, protože jsem vařila jenom pro nás. Ale naštěstí si přivezli svůj :grinning: :grinning: :grinning:

No a jakou jste měly neděli vy ostatní????
17. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
tak máte zásobu mlíka co? :grinning:
my byli odpo na kole, dobrý, ted se kačí s tatkou koupou, odpo zase předvedla menší hysterák, jindra mi řekl jak jí vychovávám, což mě teda naštvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem mu vysvětlovala že je to období kterým projde každý dítě že je to normální a je jen na nás co jí povolíme, no tak uvidíme..

Sim- hezky si to u tatky užijte :wink:
17. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
Já jsem trochu závislák na mlíku a když ho mají někde v akci, tak volám hned našim a kupuju ho velkým :grinning: :grinning:

Teda Kačenka začíná pěkně zkoušet trpělivost viď? A proč prosim tě hysterčila? Co jí k tomu vedlo?
17. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak hlasím změnu stavu a ťuk ťuk, zdá se býti lépe, takže asi nějaká viróza...
Jinak jsem si pěkně sesumírovala otázky ke státnicím, už musím začít :slight_smile: takže se sice budu objevovat, ale spíše sporadicky :slight_smile: (i když uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

verci: tak to jsou Vaši dobrý dodavatelé:slight_smile:

Jani: že by až takhle už Kačí zkoušela...?? Tak to opravdu pozor na to a ty hranice už je potřeba vymezit..pak jde vždycky slevovat, ale opačně ne.
17. kvě 2009 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.