• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Renat - tak to je dobře, že už je Ti dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Naši jsou dobrý dodavatelé, to je pravda, no ale zadarmo to taky nemám, že jo. Ale aspoň si udělali výlet a podívali se na malýho :dizzy_face: :dizzy_face:
17. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
Cusajda,uspavame... No k tem hranicim,ja Terce povolim docela dost,nevadi mi,ze vyhazi ze supliku ponozky,nebo se prohrabuje knizkama,prenasi veci sem a tam.Ma zakazano delat veci,ktery ji ohrozujou zdravi a zivot a pak to,co ublizuje ostatnim.Zatim ji neplacam,proste ji od dany veci treba 100x odnesu - je to narocny,ale bit ji nechci,ikdyz ruka semtam zasvrbi... Pokud me bouchne,tak ji reknu,ze to nesmi,chytim ji za tu ruku,dokud ji to placani neprejde a pak ji reknu,at mi udela mala a udelam ji to taky a je klid. ALE taky ted mame vychovnej problem.Uspavame i 2 hodiny (to pitomy svetlo!) a prendavam ji k sobe do postele,zpatky do postylky... X krat za vecer,tak dneska jsem rekla dost,nevadi mi u me v posteli,spis naopak,ale ona porad utika misto spani,takze jsem ji dala do postylky a jsem u ni,place a pofnukava,ale nevyndam ji.Je mi ji desne lito,ale fakt uz to nejde,nikam nemuzu,televizi nevidim,protoze uspavam celej vecer,takze ende slus... Ale nejsem schopna ji tu zatim nechat samotnou,to by mi ji asi bylo lito moc,az by plakala.Ted stridave pofnukava anebo jen tak pokukuje,ale nastesti nerve - na to jsem slaba,to nevydrzim - aspon dokud je takhle malicka... Jani,hysterceni je asi normalni,neznam dite,ktery by se v tomhle veku nevztekalo.Je to tezky,ale musime to bohuzel vydrzet.
17. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak mě Robin předvedl krásnej hysterickej pláč. nechtěl spinkat, ani jíst. No byl v postýlce a říkám si, nechám ho chvíli, ale po chvíli jsem to nevydržela a šla ho vzít. najednou byl taaaak vysmátej. Tak jsem ho dala do obyváku, aby si hrál. To taky nechtěl. tak šup zpátky do postýlky. Byla jsem u něj a pozorovala ho. No řval, pak se uklidnil, koukal na mě a když viděl, že to se mnou nic nedělá, tak začal kopat nohama a řvát, ale nějak mu nešly vytlačit ty slzičky :sweat_smile: :sweat_smile: No po chvilce jsem to vzdala a vzala si ho na gauč a asi půl hoďky s nim blbla. No teď je zase v postýlce a je tam klid, tak snad usne. Úplně se bojim jít podívat, aby mě neviděl a nezačal řvát.

jsou to stejně hééérečky ty naše dětičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
Dobré ráno holky, tak jsme zase na nohou a na wc :frowning2: :frowning2: Už mě to štve, včera to vypadalo tak dobře, celý den pohoda, jedla jsem už celkem normálně, nic agresivního a dneska ve 4hod. zas budíček...takže na to prdím a opravdu to vidím na piškoty, rohlík, občas banán (ten mi pomáhá). Ach jo :frowning2:

Koukám, že večer si každý užíval rodinného tepla, a to je dobře:slight_smile:

Přeji všem hezký den.
18. kvě 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

Renat - ty jsi chudák, takhle tě to miminko trápí viď. Ale ty to zvládneš, co bys pro něj neudělala :wink: :wink: A bude to lepší, neboj, jen nikdo neví kdy :frowning2: :frowning2: Asi mu prostě nechutná to, co tobě, ale určo se to zlepší.
18. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj,no ja spis koukam,ze o rodinny teplo se vsude postaraly deti :grinning: a me teda rozehral i Pavel,prisel s tim,ze na tu rozlucku nemuze hlidat,at si reknu mame nebo nekomu jinymu,protoze on musi doprovazet nejakyho rakusaka do lesa,aby si strelil srnce!Grrrr...!!!Ja tu myslivost fakt zeru! Ale jinak pohoda,smradata klasicky nachcipany,nemocny,Terka kasle,ale uz o hodne min a papouch mi dlabe z ruky,ochocovani je asi na dobry ceste.Preju hezkej den,snad se pocasi vylepsi a jestli ne,tak o vikendu pry ma byt 25 a vic,tak si slunicko uzijete a ja zalezu domu,na me uz je to docela vedro.Jdu vytvaret hodnoty,ted jsem poklidila loznici a Pepikovi vydrbala klec a jdu do kuchyne,tam to asi bude horsi
18. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Reni a muzes v tehu nejaky to uhli,co je na sragoru?Treba by pomohlo :wink: ja mela v tehu opak - spis zacpu.No tak pekne presidli na rohliky a cernej caj,dietka musi bejt a hlavne hodne pij.Jo a jeste je dobry nastrouhat jablicko a nechat hodne zhnednout a pak snist ,tak to vyzkousej.Ja jdu pokracovat v uklidu
18. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky
tak hlásím,že setra odjela na kolej tak mám zase PC volný.
V pátek jsme byli s malou na druhé dávce priorix tetra,tak ve čtvrtek čekám nástup reakce,snad to nebude mít takové jako při první dávce.
Jinak my jsme zase samotinké,tatka nám ráno odjel dělat střechu na penzion v Jizerkách,tak nám ted bude zase do pátku smutno :frowning2: Ach jo si na to nikdy nezvyknu
18. kvě 2009 v 11:04  • Odpověz
Terki - tak snad to malá zvládne a nebude mít nějaký moc velký reakce a nebo žádný. :wink: Tak vy zůstáváte takhle samy jo? Já to zažila ještě když jsme bydleli v Rumburku. Radek byl týden tady v Kolíně a pak 4 dny doma. No a v těhotenství mi teda bylo dost smutno, ale už jsem spolu a je to dobrý. Trochu chápu, jaký to je.

Sim - to je dobře, že si papouch zvyká a začíná být krotkej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jo a ty vedra teda taky nemusim. No jo, my větší lidi jsme pořád vyhřívaný viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 12:19  • Odpověz
Veru, asi tak :grinning: Ale ty jsi velka,ja mala a siroka :grinning: jeste nam chybi Bystrozrakej :grinning: Terki,ja nekde cetla,ze pri ty druhy davce je to bez reakce,jen vyjmecne se reakce dostavi,ale jen slaba,tak drzim palce,at jste ten prvni pripad :wink: Mne za chvili prijede mamka,tak se trochu odreaguju.Paja nam ted taky odjel,bude na noc v lese,ale ja se tesim,ze budu mit vecer klidek.Ja naopak miluju,kdyz odjede,ale Paja odjizdi max na 2 noci,kdyz na dyl,tak je mi taky trochu smutno. Jo a k hlidani - Kacka je ve skolce,ale Jakub ma zanet str.ucha!!! Rano mu to prasklo a vytekl mu ten hnis s krvi na gauc a pani mi na to rekla,ze ted uz s tim nic nenadela a ze prijede normalne - nemam k ni uz asi slov,fakt.Jen nevite - je to nakazlivy?A pokud mame naockovanej prevenar,tak je Terinka vuci tomu imunni nebo ne?
18. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz
ahoj, tak už máme za sebou hudebku a plavčo (pondělky jsou u nás dost akční), Kryštof spí a já se musím vrhnout na žehlení

sim - já si myslím, že nakažlivý to není a prevenar před tím taky neochrání, Bystrozraký můžu být já :sunglasses::grinning:

co se týče usínání a spaní všeobecně, pořídila jsem si knížku pro unavené rodiče o této problematice, s usínáním nemáme téměř žádný problém - jen párkrát si vzteklounek postavil hlavu a nechtěl spát a s bolavým srdcem jsem poslechla rady z knížky - popřála dobrou noc, slíbila, že za 5 minut se zase přijdu kouknout, odešla a nechala ho řvát (většinou jde o vzteklý pláč než bolestnělítostivý), po 5 minutách jsem přišla zase, zdržela se půl minutky a slíbila, že přijdu zase za 10 minut atd. atd. U nás to většinou u této "kontroly" končí

jo, a na dnešek jsme spali krásně (na naše poměry), kojení bylo jen v 00:14 a pak po 4 hod, no v 6 pak vstávačka, ale nechal mě v posteli až do půl sedmé :wink:
18. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
terki: To věřím, že je smutno, ale tady určitě vžýdycky někdo bude a rozveselí tě...Ať to rychle utíká a manžel je zase u vás!!

Sim: tak to už je opravdu... no ani nemám slov. Je ta ženská normální...to si ničeho nevšimla?? To ja fakt kráva s velkým K. promiň, ale co to bude příště? Bůh ví , s čím je nechá běhat...
18. kvě 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz
Sim - souhlas s Renat. Ta ženská je fakt kráva. A chudáci děti. Ten malej takhle trpí a je u cizích lidí. Chudinka maličkej. Úplně mi jich je líto. Některý matky jsou vážně na pěst. :angry: :angry: :angry:

Marlan - teda já si někdy stěžuju, ale můžu být ráda, že mi malej spinká celou noc. Dneska jsme vstávali v 6, ale v půl osmý jsme šli zase spát na 2 hodinky.. No a teď po obědě jsme taky spinkali 2 hoďky. Teda já jsem hrozná, pořád chodim chrnět s nim. No a s tim usínáním to je nejlepší řešení. Malej taky většinou usne bez problémů, ale někdy má svý dny jako třeba včera :confounded: :confounded:
18. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojky,

tak jsem tu..dopo jsme byli v Pardubkách pro prstýnky, horor vůbec to tam neznáme, nemohli jsme to najít, pak jsme to teda konečně našli, prstýnky krásný, ale mám velký klouby, a štíhlý prsty, takže kámen úrazu, trochu mi klouže, ale dám ho přes kloub, zkoušela jsem si i menší ale ten bych už jen tak nestáhla, takže mám větší a dyžtak zmenšujeme, doclea mě to teda rozhodilo ale za takový šílený peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kačí je hodná, ale je mimo, nemohla usnout, tak jsem jí dala mamce a šly ven tak snad usne v kočárku..a jdu taky něco dělat a asi se naložím do vany..

SImi- a bude hlídat mamka v tu so či co? to je Pavel taky kanec teda takhle se na tebe vyprdnout jo? já jsem pak ještě přemýšlela že ti napíšu jeslti by tě domů nehodila mamka, tak asi ne..a s tím nakažením to není podle mě, neboj, ale tu ženskou bych prokopla teda, hodně jí toleruješ, je vy.ůraná jako mraky, to je teda maminka k pohledání..

Terki- at máte dobrej průběh očkování, neboj, to rychle uteče a máte tatku doma..pár dní je dobrý, tejden už je hodně no ale vy jste holky šikovný!! :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Holky,
mě by taky nevadilo kdyby jel jednou za čas na dva dni,ale tohle je moc on totiž jezdí od května do října,někdy se stane,že dělají střechu poblíž,třeba v Plananech,to jezdí každý den tak v 21hod domů,ale 95%jsou přes týden pryč :frowning2: :pensive:
18. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
Terki - ale zase domů vozí penízky ne? Ber to z tý lepší stránky. jsou chlapi, kterým se dělat nechce a rodina se pak má špatně.
18. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz
Verčák:já vím,ale říkala jsem,že dokážeme vyžít i z mála a abych ho jen kvůli penězům neměla doma to se mi nelíbí.Já jsem na prachy nikdy nebyla ani nebudu.
18. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
ono je to těžký, jindra taky není moc doma ale ruku na srdce peníze jsou potřeba kor když chceme bydlení, to se jinak nedá, peníze hýbou světem..mě to taky vadí a těším se na víkendy, kdy jsme spolu :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz
terki - ale musíš myslet na malou. kdyby vydělával pár tisíc a byl s vámi, tak byste jí určitě nemohli dát tolik, co jí dáváte. nevim teda, jak na tom jste, ale není to o tom, jestli jsi ty na peníze nebo ne. Je to o tom, abys třeba mohla malý koupit něco hezkýho, když to bude chtít, nebo jí vzít třeba na kolotoče, který si ani některý rodiče nemůžou dovolit. Musíš fakt myslet na ní. Hele, můj taťka je strojvedoucí. je pravda, že jsem ho vídala jako malá skoro každý den, ale taky se stalo, že byl celý vánoce v práci nebo na moje narozky. Fakt to vydrž, já vím že je to těžký, ale mysli na Terinku a buď ráda, že máš jí a chlapa, kterej vás bez řečí finančně zajistí a má vás rád. Pozítří bude středa a pak už to uteče a přijede ti. neboj, to zvládneš. jsi přeci velká holka ne? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
mysli jako Janinka. Peníze nejsou všechno, ale jsou docela dost důležitý.
18. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Ahojda holky, tak se po delsi pauzicce hlasim. Jsem ted furt K.O. z malyho. To je tak hyperaktivni dite - des. Ani v naruci chvilku nepobude. Furt doleva doprava, hlavou dolu, na zem, a zase do naruce, a zase na zem ...

V sobotu jsme byli u moji mamy ... mela ho asi 20 minut a byla vyrizena. Bolely ji silene ruce :slight_smile: Takze o nejakem hlidani si muzu nechat zdat :slight_smile:

Plazi se uz hezky a zkousi i nakolynka ale zatim mu to jeste moc nejde.

Uz je skoro hodku v postylce a furt ne a ne usnout. A to spal je po obede 2 hodky. Rikam : Hyperaktous

Sim ... tak nakzlivy to fakt neni, ale chudak klucina .. to ho muselo tak bolet. A kdyz to takhle praskne samo, tak se muze i poskodit bubinek - teda to je mama. Strasny

Terki ... no my taky furt badame co delat, aby byl manzel tady s nama. Ale na nic nemuzeme prijit.

Verci .... vzdyt chrupkej. To ja kdyz mrnous usne, tak si dam cajik nebo kafco, prestu si casak a pak jako ze si pujdu tay lehnout, ale to uz je vetsinou pozde ... zacu usinat a ..... Al se probudi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani ... no jo jses hubenourek :grinning:

Renat ... tak to ti nezavidim. To musi byt fakt neprijemne. Ale urcite je to nejaka viroza. Dani mela prujem asi 5 dni a ted ma Andrejke (ne nijak silenej, ale dlouho trvajici) Ryze, mrkev, banany :unamused:
18. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojda, zdravím při pondělku...
holky ale je to blbý, že je to takhle daný, že musej chlapi vydělávat a aby se dneska rodina uživila, aby se měla průměrně dobře musej chlapi bejt pořád pryč. No není to žádná slast. Mě jezdí manžel domů tak v sedm až v osm. Taky jsem si stěžovala, asi to beru jako Terki, prostě mě to štve, že nás společnost tlačí do toho, abychom si jako rodinka nemohli užívat taky společný chvíle, že to nejde, aby ty naše děti vídaly tatínka a mohly být vychovávané taky tátou. Takže to budou děti vychované dle matky.. tak to abychom se snažily,co? :grinning: no ale je to tak. Všechno je to na nás, porodit, vychovat a zodpovědně hlídat, aby se něco nestalo. No nemáme to jednoduché :dizzy_face:
Asi to chce zlatou střední cestu, ale jsem zvědavá, jaké to bude, až budou prcci chodit do školky a budeme pracovat i my :slight_smile: s výjimkou opětovných snažilek samozřejmě :grinning: Myslím, že už tu někdo psal, že jak šly děti do školky, tak najednou měla ta dotyčná mamča spoustu času a nevěděla co s ním...? :zipper_mouth: :dizzy_face:

My byli dopoledne na hudebce, byla dobrá, dokonce byla jiná než obvykle, takže změna. Házeli jsme si s míčkama.

Marlan.. škoda, že chodíte na hudebku ráno...anebo je škoda, že my chodíme až na desátou :grinning: a jak se vám ta hudebka teď líbí, jste spokojení? :wink: Nám tam od desíti teď nikdo známej odsud nechodí, to je škoda - nechcete se některá přihlásit a chodit? Ať tam nejsme sami? :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
Me manzel jezdi domu na vikend jednou za ctrnact dni :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
samozřejmě kromě Janininky, ta chodí s Kačí na hudebku, ale dneska a minule holky nebyly :wink:

jani... příště půjdete na hudebku? Doufám, že jó :wink: :wink: :wink:
18. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Ytus .... a ona se ta hudebka nejak uvolnila? Nekdo prestal chodit? Vzdyt to bylo uplne plny ne?
18. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ytuš - já bych klidně chodila, ale Robíček ještě nějak nemá hudební sluch :grinning: :grinning: :grinning: takže až tak za rok :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
Ja zase nevim jestli bych ho udrzela na uzde :grinning: ae chtela bych to zkusit. Ja jsem uz byla prihlasena, ae pak jsem na ukazkovou hodinu nemohla prijit a ona me normalne vyskrtla
18. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Berti - teda ty si asi dost užíváš viď. Tě docela lituju.

Nám se dneska Robin už přeplazil pěs celej obývák a kuchyň, taky docela dobrý. Dneska si pocucal nabíječku a taky kabely za televizí.
No kámošky holčička asi v roce a půl měla nejradši devítivoltovou baterku. Cucala jí a ještě se usmívala. A když jsme to zkusili my, tak to brnění nebylo moc příjemný :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
a neprodávaj nějaký svěrací kazajky pro děti??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
JItu- my byli pro ty prstýnky, tak jsme nemohly, příští týden snad jdeme, jestli zase nepůjdeme na prevenar, musím zavolat dr, nešly jsme tam min.týden jak měla kačí rýmku..

ahoj Berti, máš toho hodně co? co tatka přijede vám tenhle víkend?
18. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.