• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
To by bylo pak ale jeste potreba zalepit pusu ... to by byl rev. To uplne nesnasi, kdyz se nemuze hybat, nebo kdyz ho nekdo drzi. Jsem mu jednou koupila spaci pytel, takovej krasnej teplouckej .... neexistujeeeee. To bylo hruza. Vztekal se v nem 2 hodiny. Pak se mu ho sundala a hned usnul. Druhy den jsem to zkusila znovu - opet stejny scenar - tak jsem ho prodala
18. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Jani ... jojo prijede v patek kolem poledne do kolina a ja jsem uz objednana na 13,oo ke kadernici huraaaaaaaaa.

Tatka pojede domu s mrnousem a ja si budu uzvat odpolko
18. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
no vidíš tak si odpočineš aspon trochu vid? já jdu zítra na zkoušku účesu už se těším!! :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
jé holky, to budou samý nový vlásky. To já si ještě měsíc počkám :frowning2:
18. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Procpak musis pockat Verci ? :wink:
18. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Na konci června máme sraz se základkou po 10 letech, tak si nechám udělat vlásky v Rumburku od známý. tady ty kadeřnice neznám, takže se trochu bojím. A hlavně mi v Rumburku udělaj lepší cenu víš :wink: :wink:
18. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Tak to jo. no ja mam taky bobiky :unamused: Jdu tady poprve tak jsem zvedava, se mnou je hlavne problem, ze ja nevim co chci a co mi muze sluset. Potrebovala bych poradit. No uvidime co mi tam vyvede.
18. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Holky ... umite nektera dobre sit? Mela bych mozna prividelek. Zatim jen obcasny, ale mozna casem i pravidelny.
18. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz
jo já umím, tak knoflíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
já asi taky tak, ale jindříšek si přeje abych se naučila a koupili si šicí stroj, kdysi jsem šila, ale moc mě to nebavilo..copak máte za velký zakázky? :confused:
18. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Jen mam nejaky napadicek, tak bych to chtela zkusit zrealizovat. Ale bohuzel ... ja taky asi zvaldnu maximalne ty knofliky. Teda takhle .. ja jsem nikdy nic sit nezkousela. Naposled tak ve skole. Ale ja nemam trpelivost na preciznst jsem taky levon levej
18. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
víš kdo hezky šije vlastně Helena, chodí sem někdy na koně, je to kamarádka Marlan, ta má textilní průmku, zrovna mi šije šatičky pro kačí na svatbu, můžu ti dát čílso kdyby jsi chtěla, ale ted už mizím, tak mi dyžtak napiš na IP, ju?

Simi- doufám, že ti ta rozlučka klapne a půjdeš, mamina pohlídá Brebču, ne?
18. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
teda začíná se mi otevírat papula. Musim ale ještě vzbudit malýho na jídlo. nějak mi nechce přes den jíst, ale když ho takhle večer vzbudim, tak se napapká a zase usne.
18. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Jani, tak se ji kdyztak zkus zeptat, jak je na tom casove ajestli by se ji to mohlo hodit.

Ja ju do hajan. Jsem fakt K.O. dneska. Je mi taky tezko Jsem se vecer prejedla. Tak se jdu nazunkat a pujdu chrnet.

Tak dobrouuuuuu noc !!!
18. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
18. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
A teď už jdu taky chrnět.
Dobrouuuu :pensive: :pensive: :pensive:
18. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Cus,tak pani dostala rozum a pro malyho prijela ve tri hodiny a bude s detma doma,tak snad uplne blba neni - na druhou stranu,ja dost utracela,pze jsem pocitala s penizkama od ni a ted nebudou,ale aspon mame s Brebcou veget.Ja se tesila na volnej vecer a od dvou hodin tu mam mamku a spi tady,takze radost.Mam mamku rada,ale ted jsem si ji o vikendu uzila dost,njn,tak si uziju sobotu na rozlucce :wink: berti,mala taky pytel nesnasi,ani perinu nebo deku,tak uz se moc nenamaham s prikrejvanim,pak ji to budi,kdyz se do toho zamota... Januli,ale prstynky budete mit superkrasny,fakt! Terki,ja chapu,ze je tezky byt doma sami,ale chcete stavet a tam je kazda koruna dobra,tak nezbyva nez to vydrzet... Kdyz to tak vezmu,tak driv sice chlapi delali ve fabrice do tri odpoledne,ale zas je rodina nijak moc nezajimala.cetli noviny,cumeli na bednu a beda aby je u toho deti rusily,kazda doba ma svy... Ja se naucila mit svuj zivot a zajmy a Paju si uzivat,kdyz je nahodou s nama a vyhovuje mi to tak,ale jsem zvykla s nim moc nepocitat a on pak nekdy opravdu mile prekvapi.No nic,jdu se tulit ke smudlince.To mi pripomnelo - usinani dneska docela dobry,tak snad to do soboty dovedem k dokonalosti!
18. kvě 2009 ve 23:39  • Odpověz
19. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jéé tady to včera žilo :grinning: :grinning: to je dobře. Já jako tadičně po celým dnu únava, břicho apod. Ale naštěstí ťuk ťuk už wc vidím jako normálně, i když to pořád ještě není ono, takže musím dát nějak dohromady tu střevní mikroflóru nebo co, myslím, že to mám trochu ještě rozházené. :slight_smile:

Berti: šití dobrý, přivýdělek by byl super, ale já mám na tohle taky tak decentně obě ruce levé :confounded:
Jé ke kadeřnici půjdeš :slight_smile:?, ty budeš krásná :wink: :wink: :wink: a určitě si odpočineš, dáš relax..skoč si ještě na masíž a budeš uvolněná.

Já to předevčírem vyřešila tak, že jsem barvu na hlavu napatlala sama a celkem dobrý.
19. kvě 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobre ranko,
masaz me neja nelaka. Jeste jsem teda nikdy na masazi nebyla, ale nevim .. to radeji se cournu po meste (ted podle toho jak budu vypadat. Treaba se budu muset nekde schovat, rychle zavolat manzela aby pro me doje a pak honem to doma nejak zkusit poopravit .. :grinning: :grinning: no doufam ze ne a ze to bude dobry. Uvidime co mi tam vyveda.

Verci .. tak to s tema zabama to je dobry .. fujjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
autor
Ja jsem si tam taky vzdycky patlala barvu sama, ale ted uz to mam fakt divny strakaty :grinning:
19. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Berti: :grinning: :grinning: prosím tě, proč by sise musela schovávat, ale jdi ty :slight_smile::slight_smile: Určitě to bude dobrý, i když chápu tvoje obavy, já když jdu od kadeřnice, tak to je přímá čára rovnou domů..protože nesnáším, když to je vyfoukané apod. od ní, podtočené apod. :frowning2: takže jdu domů, nějak to sesponkuju, večer stejně umyji a dobrý..
jednou jsme šla teda hodně s brekem, asi ve 13, jenže to byl asi věk, kdy člověk nebyl spokojený s ničím.

Jo holky, co máte asi větší děti, ale i menší, i když to je velkáý hluk, v sobotu je v Chotusicích den otevřených dveří, my se teda chystáme, je to super zážitek (možná teda pro mě, prdlouše do stíhaček, letadel apod.), ale vždycky to byla super akce, soutěže, prohlídka letadel..apod. ale asi spíš pro ty starší, prďolkové malí z toho nemají ještě asi rozum a je to fakt hlučné.
19. kvě 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
čauky mě normálně asi cvakne v bedně, zase od rána ječí, dala jsem na ní trochu studený vody a pomohlo to, já nevím co se to naučila, ale mě odvezou..venku hnus, ale asi uděláme co potřebujeme a jdeme ven, musíme stejně do kačenky..

SImi- tak to je dobře, že si je nechá doma koza jedna
19. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Renat ... diky za tip, tak to se urco pujdeme podivat. Uvidime co alex ... kdyz se bude bat tak se otocime a pujdeme dom no. A v kolik to tak zacina, nebo kdy je nejlepsi program?
19. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
no reni jëstli bude tak krásně jako ted, tak to bude super akce teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: je hnus a já jsem vzteklá mě to tak rozčiluje jak kačí zlobí.. :angry:
19. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
ahojky,
Berti - neboj, dopadne to u kadeřnice dobře. Já teda taky jednou po ostříhání brečela, asi dva dny v kuse. Bylo mi 15 a měla jsem delší vlasy a trvalou, takže jsem měla krásný prstýnky. Pak jsem se nechala od kámošky ostříhat (ona se teprve na kadeřnici učila) a vypadala jsem jako opelichaný kuře. měla jsem to krátký a do toho ta trvalá, no já vypadala. Pěkně jsem to obrečela. navíc to ani nešlo nějak sepnout, všude mi to trčelo. No hrůůůůza. Od tý doby se taky bojim experimentovat. Ale ty se fakt neboj, hůř než já nedopadneš :grinning: :grinning:

Renat - to je dobře, že je ti už zase líp.
19. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Jani: má být hezky, už od zítra..ono všechno má své meze, já tam byla před dvěma lety, na vozíku ...pařilo do mě sluníčko, černý vozíček....ale akce super, pro mě je dneska super počasí, čistý vzdoušek, to je moje, sice by nemuselo tolik pršet, ale nenaděláš nic, potřebuje se to vyčistit.

berti: uvidíte, program je zde.

http://www.openday2009.eu/program/program.html

tady troha záběrů...

http://www.openday2009.eu/
19. kvě 2009 v 08:22  •  2 děti  • Odpověz
JAni: a z čeho Kačka začala ječet apod. Tak asi opravdu budete muset být ráznější....protože za chvíli si začne s váma dělat co chce ...

Veru: tak podobně jsem na tom tenkrát byla...to bylo breku, pak to ale za týden začalo vypadat snesitelně, dorostlo to rychle a od tý doby si z vlasů nijak extra moc nedělám:slight_smile: vždycky to doroste :slight_smile:
19. kvě 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
nevím jestli má blbou náladu, špatně spala jestli je nevyspalá nevm křičí a křičí chce se chovat pořád já nemůžu nic dělat, nebo jeslti jí rostou zoubky, nevím..
19. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
Jinak pro mě jsou nejlepší samozřejmě vzlety a přistání gripenů (JAS 39) a alky (L 159), to je vždycky super, až mám husí kůži a samozřejmě je nějvětším tahákem Airbus (průlet, přistání a vzlet...to je velký letadlo, je krásně vidět...)
19. kvě 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.