• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
autor
Renat super diky moc za odkaz-

No me taky ted Al predvedl neskutecny vztek. U svacinky. Davala sem mu presnidavku a rval jak pominutrj. On teda se dost casto vzteka hned jak ho davam do zidlicky - asi se mu nelbi :slight_smile:
Ale tak ak jsem mu zkusila dat dobrou mamu bananovou a to se ulidnil. lump jeden
19. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Jani ... vztekaci dny maji deti casto. oni to zkousi. nejepsi je supnout je nekam a nevsimat si jich. Za chvili zase an ne promluvit, jako jesti se uz uklidnila, zusit ji pochovat, a kdyz pokracuje ve vztekani tak sup zase z mamy dolu pekne na zem. U Danielky jsem si to uzila e jeste nekdy uzivam az az :grinning: Me Danielka pri vztekani mlatila i hlavou o zem ( to ji bylo kolem roku, roku a pul
19. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
autor
Jdu se obliknout a venovat se tomu memu prdiskovi.
Tak preji krasny den 8urcite se to odpoledne vybere :wink:
19. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno,
ještě k těm chlapům a penězům.
Já mám tátu který co pamatuju jezdil bud kamionem nebo autobusem(zájezdy)takže byl doma tak jednou za 14dní,nejdříve se mi po něm strašně stýskalo,ale potom už jsme byli radši když byl pryč,protože přijel domů všechny nás seřval,že to dělá jen kvůli nám a jakej vděk.Tak jsem se zapřísahala,že si nikdy nevezmu chlapa kterej by neměl být každý den doma.Nejde mi o to aby mi byl za prdelí,ale jde o to,že třeba já jsem si ho brala proto,že jsem ho bezmezně milovala a miluju,a ne jako nějaké holky které se vdají jen proto,že ho ASI mají rády a že se chtěj vdávat.A pak jsou radši když chlap vypadne z baráku.
Já jsem Jarynovi jasně řekla,že so ho vezmu jen když mi slíbí,že nebude nikam odjíždět a kor ne na střechy,abych nemusela trnout hrůzou,že nepřijde domů.
Slíbil mi to,ale půl roku po svatbě už jel.Jenže to bylo nárazově,to dělal tesaře a byl většinou v okolí a jen asi 5x za celý rok byl přes týden pryč.
Pak dělal s tátou klempířinu a to už byl tak 10x pryč.Pak dělal v betonárce a to jsem byla nejspokojenější protože nelezl po střechách,měl suprového zaměstnavatele a byl každý den doma,sice až večer,ale prostě byl doma.
Pak když jsem otěhotněla a měli jsme se stěhovat z Vysočiny k našim,tak mi slíbil,že na střechu už nikdy nevleze....
Půl roku byl s námi doma,ale pak se do něj naši hlavně táta začal pouštět,že oni makaj a on je doma,nepochopili,že jsme peněz měli dost a že Jaryn chtěl být u toho až jeho dcera(vymodlená)poroste.Prostě ho měli za flákače.
Potom si našel práci výrobu smrkového štípaného šindele-to dělá na živnost a mě bylo hned jasné,že je zle.Nastoupil v dubnu a v květnu už mazal na střechy.
Mě prostě jen mrzí,že nedodržel co slíbil.Já vím,že když budeme stavět je potřeba každá koruna,ale vždyt se dá vydělat i jinak než na střeše a být pořád v tahu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
V té betonárce vydělával jen o 5tis.méně než tady!!!!!!!!!!!!!Takže se to dá.
Pro nás je rodina na prvním místě,proto taky chceme bydlet sami,protože u našich to je tak,že prvně práce a pak......................vlastně nic,protože už je 23hod a to už jsme spali a nedokážou pochopit,že u nás je na prvním místě Terinka a až pak práce.Příklad Terinka měla 1narozeniny a táta si vzal na celý den volno,že se budeme věnovat pouze jí,řekl to dědovi(můj otec)at s ním celý den nepočítá,že si chce užít malé a jak to dopadlo????Děda se tak nas..l,že nepřišel malé ani popřát(prý ji popřál ráno)já měla pro ní dort.A pak se snáma asi týden nebavil a všude vypravoval jak jsme ho nasrali,že mu Jaryn nešel ano pomoct a že ho zklamal a bla,bla,bla.Prostě to nechápou
Ytu moc děkuji,že máme stejný názor-už jsem myslela,že jsem jediná.
Moc se omlouvám za takový výlev.....Asi jsem to potřebovala
19. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
Teri .. tak to vis ze ja bych taky mela radsi manzela doma. Hlavne tay proto, ze se takhle strasne od sebe vzdalujem - myslim citove. Uz jsem sice nad tim taky myslela. Ale vubec nemam predstavu co by tady delal, to bych spis musela jit delat ja. Protoze on neumi dobre cesky, nekam jako zamestnanec by nesel delat (on nema zadnou skolu, takze by prichazela v uvahu jen nejaka manualni prace - a to by on nedelal - makat pod nekym jak blbec pry a dostat pak jen .... ja nevim 15.000 to ne) A havne .. bychom se zrejme museli restehovat, protoze mame dost vysokou hypoteku na barak. Takze bud vymyslet nejaky podnikani (ale to taky nez se rozjede tak jsou to spis vydaje nez prijmy ... je to bludny kruh. Jet do Italie .. to jsem uz taky premyslela, ale holky to desi - ze neumej tak ten jazyk a pak ... tam je to ted taky pekne drahy.
Taky me to hrozne stve a chapu te.
19. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Jani ... ta ti tady radim a zatim se mi tady Al tak priiiiiseeerne rozerval vztekloun jeden ze jsem ho musela jit prdnout do postylky. Ale je tam ticho. Sice nespi ale je klid. Za chvilku ho pujdu vyndat. :grinning:
19. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Tak jsem ho vyndala, byl 10 minut v klidu a ted uz zase rve. Hruza je ze rve i v naruci. Pomooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevim co s tim tvorem mrnavym :grinning:
19. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
ytu - napsala jsi to naprosto přesně o tom tlaku společnosti, našich těžkých údělech :wink: ohledně porodů, výchovy atd. , taky mě štve, že je Aleš pořád v práci, často maká i o víkendu - ale aspoň je doma každý večer, tak to není tak hrozný
terki - asi by mi taky vadilo, kdyby nedodržel, co slíbil, oni si ti chlapi neuvědomují, že se o ně bojíme

ytu - pro nás je teď ta hudebka časově přijatelnější, ale od září bychom mohli zase chodit s váma - teda pokud vezmou Kryštofa do Krůčků o 2 měsíce dřív
19. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
terki - tak to jsem nevěděla, že to bylo takhle. No to by mě taky štvalo, že nedodržel slib a kor kvůli malý. A když se dělá v rodině, tak to taky není žádná sranda a často dochází ke konfliktům. Ale už chápu, proč tě to tak štve. Já si na sliby taky potrpim. A navíc když tu má tebe a malou a dělá něco nebezpečnýho. Tohle je fakt těžký. :frowning2:
19. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
Berti - a když ti řve i na ruce, nebolí ho něco? Co zoubky? Protože většinou se děti v náručí uklidněj.
19. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Mozna ty zoubky. Ma to tam hrbolaty, ale zatim nic neleze. Ted spinka v postylce.
19. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
lajny • 15. květen 2009 ve 20:45
Najdu maminku z Kolína a okolí na společné procházky? Mám 6ti letou a 9ti měsíční cácorku.
19. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
tak ať se Lajny připojí k nám. pár nás tu z Kolína je a ostatní jsou z okolí :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Ahoj Kristy ... vitam te tu mezi nama :wink: My jsme tady tak nejak vsechny z Kolina, Kutne hory a okoli :wink: Ja jsem sice z Uhlir.Janovic ale v koline jsem pomalu obden :grinning: Jak ty to mas s detickama? Nejak to nechapu :confused: :grinning: Pises ze mas dve holcicky?
19. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
bertol - krista je admin a přeposílala zprávu od lajny - té už jsem poslala odkaz na diskuzi do IP
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
aha .. tak to ne Krista, ale Lajny :grinning: no me to nejak nepasovalo ten profil s tim popisem :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jo ted. Diy verce mi to doslo a poradne jsem se koukla :wink:
19. kvě 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
jojo :grinning: uz jsem to pochopila :slight_smile: to bude starim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
autor
No asi toho meho prdolku fakt neco trapi. Sice spinka ale uz potreti ze spani zaplakal. Ach jo :frowning2:
19. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Berti - asi ho fakt něco bolí. Alexík ještě zoubky nemá viď. Třeba to bude ono. A Berti, že jsi to nepochopila nevadí. nejsi stará, jen máš víc dětí a to udělá taky svý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
já si taky nejdřív říkala, kde se tu Krista z Budějovic vzala a teprve na podruhé mi to doteklo, přeci jen ta mateřská ty mozkové buňky hodně opotřebovává - u mě teda jo

berti - zkoušela jsi nějaké to kousátko, že by si tím Alexík masíroval dásničky - u nás to zpočátku docela pomáhalo a taky homeopatika
19. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
On hryze vsechno, ale nic jako ''na vem si tohle na chvili a kousej'' nefunguje :grinning: Do pusy strka vsechno mozny i sem tam to nachlazeny kousatko, ale samozrejme jen kdyz chce on. No uvidime jesti to bude tema zoubkama. nema jeste ani jeden. a podle toho jak to ma hrbolaty vypada jak kdyby mu chteli rust vsechny naraz. Zatim mu to potiram gelikem
19. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
tak to buď ráda, že se tam s tím gelíkem dostaneš - Kryštof to odmítal, ale se zubama si taky užíváme - no, oni ti chlapi tu bolest hůř snášejí :wink:
19. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No jo vlastne tak ted uz je mi to jasny, ja nejak pozapomela ze je Alex chlap :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
A koupili jsme sedatko do vany. Moc se v nem Ali libi, jen mu to trosku klouze pod prdelkou
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=2780559#navigator
19. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
Jé Berti hezký fotečky. teda máš doma samý modelky viď.

Ty jo, nám zase v paneláku někdo vrtá, to je kravál. Ještě že už malej nespí. Doufám, že nebudou vrtat po obědě :angry:
19. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
ahój..
na tu hudebku už asi místo nebude, to jsem si jen tak posteskla, že nás tam nemůže být víc, je to moc škoda, nevim teda jak je místo od devíti, ale od desíti je docela plno, naposledy nás tam bylo snad deset :fearful:

holky a jak moc hlučné to bude v té Čáslavi? To je asi rachot, co? Jinak to může být docela zážitek.

Jani..to je mi líto, že Kačka se vzteká, nejdřív špatně spávala, teď zase hysterčí, nemáš to lehké. Snad se brzo srovná. A plácneš ji občas přes ručičku? Nebo ji necháváš vyvztekat?

berti.. hlavou o zem taky někdy mlátíme :slight_smile: Prostě si ze vzteku lehne na zem, vzteká se a tou hlavičkou buší o zem :grinning:

terki.. úplně tě chápu!! fakt že jo, každej asi máme jiný hodnoty, ale asi mám podobné, co ty :wink:

mar.. jé to by bylo super, že byste chodili od 10ti.. snad to klapne
19. kvě 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj, tak jsme zpět, potřebovala jsem vytisknout otázky, tak jsem zašla ven.
Jinak střeva zatím dobrý, ale po konzultaci s dr. mám asi z toho narušené to střevní prostředí, tak mi doporučila hylac...nebo tak něco, jenež v lékarně to neměli, tak mi dali Actilac, kde je sice, že to mohou těhotné o kojící, ale je lepší konzultovat s dr., ale té už se nemohu dovolat, tak nevím, jsou to jen ty bakterie probio-prebio, a dostanou se jen do střev, nikam jinam...ale nevím... No je fakt děs, vím, že se všude chrání..proto to je v těch příbalových letácích, ale...

Jé nová tvář, tak atyk vítám :slight_smile:

Berti: sedátko je krásný, a Alex v něm je koukám spokojený, to je kukuč, už je to takový chlapík, ne jen to miminko :slight_smile: prostě roste jako z vody. :grinning:
19. kvě 2009 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz
Holčinky moje moc Vám děkuji za podporu,jsem fakt moc ráda,že Vás mám.A těším se až Vás poznám osobně.

Berti:nebyl někdo od Vás(myslím známý) v sobotu večer v Karlíně na Noci na Karlštejně?Můj tatka(děda)tam vezl z Janovic zájezd.Tak se jen ptám,protože si psala,že si od tud
19. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
terki.. a to jak píšeš s tim dědou, že se naštval.. oni teda dělají spolu - manžel a táta? To musí být někdy opravdu náročné :zipper_mouth: :dizzy_face:
Michal jezdí do Prahy, moc tam spokojenej není, jediný, co se mu líbí je, že už tam má svý místo, že se ho všichni ptaj a je tam fakt potřebnej, ale jinak toho má moc, neví kam dřív skočit. Dělá ve spedici. No a když mu řeknu, ať hledá v Kolíně tvrdí, že by tady místo nenašel a ne za ty peníze (ale teď stejně musí platit dopravu, což by při práci v Ko nemusel :angry: ). A přitom se o to ale vůbec nezajímá, že prý na to nemá čas a kdesi cosi, taky jsem mu jednou jednu práci dohodila, v KH, ale vyšel z toho obchodák v dopravě a to by musel hodně jezdit po republice, dokonce vyhrál výběrovku ale pak tam nenastoupil, v současný práci mu nabídli jiné pracoviště, blížko kolínu ale pak to stejně nedopadlo a je furt na stejným místě :sweat_smile: :unamused: no a teď bude dělat pátky z domu. Bude tu sice s námi,ale zabrán do práce.Tak jsem zvědavá :confused: Ale aspoň bude hned doma, co skončí práci :grinning:
jdu uspávat, papa
19. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Ytu: no hlučnější to bude určitě...když budou stíhačky přistávat a naopak...ale jinak je to opravdu zážitek....
19. kvě 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.