• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
terki- ono je hlavně blbý že bydlíte s rodičema, nekecá táta třeba manžovi do toho,nemá manža výčitky svědomí, když je s vámi doma a ne v práci, tohle bydlení nedělá dobrotu, myslím, že až budete bydlet sami, že se to taky srovná..nebo jinou práci manža nechce? ono je to těžký, jak psala Marlan, dítě porodíš a v podstatě ho vychováš sama, a to by tak být nemělo, pak dítě odbočí zlobí atd a kdo za to může maminka, pže ho vychovává to se mi taky nelíbí, jako když mi jindra v so řekl, jak jí vychovávám jak se vztekala, že on je pořád v prácíi, jako by dítě bylo jenom moje, to mě docela urazilo teda, já dělám co můžu, je to první dítě, tak nevím pořádně co je správný a dělám to podle svýho nejlepšího uvážení..

Jitu- to víš, že jí občas plácnu přes ručku, zadeček, cloumají se mnou nervy teda, lae snažím se být v klidu a radši si jí nevšímat při hysterčení, to bych jí za chvíli mohla pořád sekat přes zadek, to zase nechci..
19. kvě 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ytu:ne s mým tátou naštěstí nedělá to jsem myslela o těch narozeninách jako,že mu nešl pomoct s něčím ven,nevím co zrovna dělal myslím plot.
A jak jsem psala o té klempířině tak to dělal se svým tátou,ještě když jsme bydleli u něj na Vysočině

Jani:jo přesně tak můj táta si myslí,že když Jaryn přijde z práce(když nemjí sezonu)tak že za námi ani nepůjde a bude mu hned k ruce.
Říká,že on taky přílítl z práce a mazal hned třeba na pole,nebo byl do noci v dílně a jinak je to špatně
19. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
hm a to je třeba ten problém, třeba je to i manžovi trapný, když mu nebude pomáhat, když tam bydlíte a proto je pořád v práci aby nic nemohl říkat..kde že to teda budete mít ten pozemek?
19. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holky a ještě jedna novinka...sice je to hodně ve fázi jednání a promýšlení, ale už to nevydržím :slight_smile:
Možná máme parcelu (teda musíme koupit :slight_smile: a včera jsme koukali na domečky...a vybrali jsme...ale je to samozřejmě hodně dlouhodobý výhled dopředu.
19. kvě 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz
a kde? my možná do konce roku taky půjdeme na to zálabí, nebo nám to teda spíš prodá..
19. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Tady v Hoře, je to sice okraj, ale v centru něco těžko seženeme a hlavně je nových výstavbách je mětr za 1890,- a na to fakt nemáme...a navíc se mi nelíbí, jak josu ty baráky na sobě, viz Přítoky tady u nás, to je prostě hrozné zvěrstvo a bydlet bych tam nemohla.
19. kvě 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz
renat - tak držím palce :wink:

jani - taky jsem se divila, co ti to Jindra řekl o té výchově, si neuvědomuje, jak je to těžký??????
19. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
Marti asi nee :astonished:

Reni- taky držíme palečky!! :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
autor
Renat .. tak at to klapne :wink:

Terki .. tak to nevim co to jelo za delegaci. Ja tady hlavne skoro nikoho neznam. Par sousedu kolem a nejake ty rodice pres holky, ale je to vetsinoou jen o pozdraveni, pocasi apod. :grinning: Holt jsem vyrostla v Praze a na nejaky bratrickovani nejsem typ. Nejde mi to.

Jani .. tem chlapum to nedochazi tak jak by melo. Meli by se zdrzet takovych poznamek, protoze uz tak se samy obcas trapime s tim jak co delat, jak vychovat ... A nepotrebujem aby nam to ''oni'' jeste takhle podhazovali. Ze jo ?!? :wink:

Tak se probudil Al v 11 a ted uz byl zase otrvanej, tak jsem ho supla do postylky a zase chrni. Pak se pujdem projit. Uz tam vykouklo slunicko tak je to hned prijemnejsi :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Děkuji, uvidíme :slight_smile:

Jinak mám tip, akorát jsme viděla v TV ukázku, v neděli dávají na NOvě "Bez předsudků", večer od osmi, je to ze Zedníčkem a Paulovou, je to divadelní kousek, ale naprosto super. My na tom byli právě v divadle, je to už dýl, ale pamtuji si to, protože jsem málem čůrala smíchy, takže pokud dítka dovolí, najděte si chvilku... :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
teď jsem se zase jednou doma proběhla. začala jsem vařit a dala malýmu kousek housky, aby od něj byl chvilku klid. To jsem ale něměla dělat, housku rozdrobil úplně všude, do toho se mi pálilo a maso a ještě byl Robin pokaděnej. No proběhla jsem se slušně, maso podlejt, pak rychle přebalit, zamýst a znovu podlejt. Fůj. Příště nepůjdu spát s nim, ale budu vařit, když bude spát. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
holky kde jste?
tak mám zkoušku účesu za sebou a asi budu mít drdol a vzadu závoj, vypadá to hezky!! :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Leni mrkněte s mamkou teda na ten avon, ted jsem poslala objednávku, tak si to sesumýrujte co byste chtěly a vy ostatní kdybyste chtěly katalog, stačí říct :wink:
19. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Přidala jsem pár foteček k sobě do alba, tak kdyžtak mrkněte.

Jani - to je dobře, že víš, co budeš mít za účes a drdol si myslim je nejjistější, že vydrží :wink:
19. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
veru hezké fotečky.. to je kluk.. a ten kukuč :wink: supééér a vypadá hrozně spokojeně. A co v noci, jak teď spinká?

Já celej den něco dělala, byli jsme s prckem taky venku... a vypadá to, že se brzy něco změní.. chce sám chodit, chce chodit svým směrem.. to je vždycky vzteku, když ho směruju jinam.. třeba se mu hrozně líbilo dětský hříšťátko u malýho kruháku tady u penny a brečel že to tam chce zkoumat. Tak jsem ho usadila nekompromisně do kočáru a jeli jsme na nákup :slight_smile: A vzteká se, když nedostane tu věc, kterou si zrovna vyhlíd.. no taky pěkný období teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Ale zatím jsem ráda, že se projevuje, asi mi to vyhovuje víc, než když byl malý mímo. Teď už se z něj stává pomalilinku osobnost :grinning:

Nevíte, jak bude zítra? Snad hezky.. kdybyste někdo šel na procházku tady po sídlišti, klidně se přidáme :wink: :wink:
19. kvě 2009 ve 22:13  • Odpověz
jo a jani.. určitě ti to moc slušelo v tom účesu a je skvělé, že jsi spokojená :wink: téda, už se dopředu těším na fotečky z "akce" :dizzy_face:
19. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ytuš - tak to si asi taky docela užíváš s malým, když ti chce chodit tam, kam se to tobě nehodí viď.

No malej je spokojenej, spinká v pohodě, usínání už je taky dobrý. Ale dneska večer kolem devátý hod. tu někdo začal tlouct do zdi a malej se vzbudil. nejhorší je, že jsem nezjistila, odkud to bylo, takže jsem tam nemohla vlítnout. ty lidi jsou fakt d.... :angry: :angry:

Jinak zítra má být zase hezky, ale netěšim se na čtrvtek, já ty vedra nějak teď nemusim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: To jste hodné, že jste toho moc nenakecaly :wink: :wink: nemusím tolik dočítat :slight_smile: my včera měli vlečnou poradu, teb baráček a pořád dobrý.
Jani: to je super, že už si byla na zkoušce a že hned poprvé máš vybráno, tak jsme to měla taky a bylo o starost míň :slight_smile:

veru: tak to si měla kolotoč, jak si se proběhla... Fotky jsem zkoukla, mooc pěkné.
20. kvě 2009 v 07:37  •  2 děti  • Odpověz
A koukám Martínek s maminkou začíná svičit :slight_smile: Tak pevné nervíky...
20. kvě 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobre ranko

Veru ,, fotecky mooooc hezky :wink: Robik je nadherny mimco

Ja se chystam dneska dopolko do Kolina. Musim do DM, pak do zdravy vyzivy a asi se juknu do toho prestehovaneho lvicka - potrebovaa bych koupit na kocar nejakou vlozku. Takze kdybyste se chtely nekdo pridat :wink: Poctam tak kolem 9,oo - 9,30 bych mohla byt v KO
20. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
Grrr, tak mi nejde internet, banka, tak se nemůžu podívat, co a jak peníze...to je děs, pořád něco, nejdou bankomaty, internet, fakt síla, to jsou služby a ať mi nikdo netvrdí, že to je údržba systému apod., protože to se dělalo vždycky a nikdy s tím takový problémy nebyly...
Eventuelně mi tam přišlo tolik peněz, že se z toho ten můj účet nemůže vzpamatovat :grinning: :grinning: :grinning: i když od sociálky..no nevím.

Dobré ránko Berti :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobre rano Renat :slight_smile:

A co mas za banku? Neco psali, ze snad komercka a ceska spor. maji vypadky ci co
20. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Me funguje hec :grinning: Mam raiffku. Ale koukat jsem se tam radeji nemela :frowning2: nic moc ty castky tam :grinning:

Mrnous e mi budi, tak jdem svacit (nebo teda Al jde svacit - snidal uz v 5,oo) ja jeste ani cajik nemela, protoze jsem zehlila (v 6,oo hodin jsem zehlila - no jsem ja normalni? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz
Berti: no právě, mám Komerčku...jen co mi skončí ten studentský účet, tak to zruším, protože to je pořád něco. sice je super, že to mám bez poplatků apod., ale zase tohle.....
Berti á pořád bojuji s fin, obnosem na účtě, je to jak na houpačce, jednou nahoře jednou dole...teda častěji dole :angry: :angry:
Ale teď čekám nemocenskou od sociálky, tak mě zajímá, jestli to pošloiu v termínu, tu částku to asi taky raději nechci vidět, ale i tak by se něco hodilo... Už bych mohla něco zas koupit pro prcka...

Ty jo, to si dobrý, v 6 hodin jsme ráda, že jsem ráda, a ještě stát u žehličky..ale zas budeš mít hotovo a v tom teplém dni pak budeš užívat...to taky není k zahození :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko devcata,jak jste se vyspinkaly?U nas vcera vyborny usinani,ale noc nic extra,v pulnoci se to zviratko naucilo prelejzat ke mne do postele a pak semtam zkousi,jestli nedostane,ale zacinam to odsouvat az na pozdejsi cas,nejdriv na patou,ale je to s placem :frowning2: ale zase uz nekojime po uplnym probuzeni,takze ted to mame ciste 2x denne a to uz se da,mliko se taky srovnalo a nemam porad mokry tricko,tak jsem docela spokojena.Je krasne,tak Brebinu umistim na zahradu a sebe asi taky :grinning: ptacek si uz docela zvyka na ruku,ale jeste neni krotkej,ale je to den ode dne lepsi a kdyz tu ted nemam deti,ktery ho plasej,tak to snad pujde rychleji,pocitam,ze tak do 14ti dnu ho zkusim vypustit... Reni,tak parcelka bude uz ted?A kdy zhruba chcete zacit stavet?Jani,jsem na tebe jako nevestu moc zvedava,urcite budes krasna a ta Vase princeznicka jeste krasnejsi :slight_smile: jaky pro ni nechavas sit saticky? Ja vcera pres den moc nestihala koukat,uklizela jsem anebo jsme s Pavlem a Terkou blbli,pze mel dovolenou,takze to byl hezkej rodinnej den.Ja v obchode Tercd dovolim,at si vezme co chce a pred pokladnou ji to nenapadne seberu a odlozim,ale ta potvora tuhle v Tescu v nestrezenym okamziku ukradla tu prepazku mezi dva nakupy,je to ted jeji oblibena hracka :grinning: Vsimla jsem si toho az u auta.Snad z ni nevyroste zlodejka :grinning: .
20. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky,

vypadá to že bude hezky, že?

kačí dneska spala nic moc tak si jdu dát kafe a něco pofackovat a jdeme ven, odpo půjde zas s babí :wink:

te účes jsem ráda, že mám, i ty lokny mám pořád hezký , chtěla bych se zeptat, jestli by nešla udělat takováhle trvalá, pže se nám to oboum doma líbilo! i mě tatínek pochválil, to je co říct :grinning:
20. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz
Jani: trvalá udělat určitě jde...ale raději se poraď s kaseřnicí, ne vždy to kadeřnice umí a pak je z toho spíše květák, pardon, ale párkrát jsem to viděla....

Určitě bude hezky :slight_smile:

Sim: si Terrka potřebuje nanosit věci, třeba si chce doma hrát na obchod, musí mít rozdělováky :slight_smile:

Na NOvě je něco o tom dni otevřených dvěří....
20. kvě 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
Jinak sim, s tou parcelou je to ještě na začátku, ješt ěpořád koukáme, ale známá nám shání o té jedné info, prý je ještě volná, to víš, že až něco budeme vědět, že bysme po tom museli skočit...:slight_smile: ale uvidíme. Každopádně se těšíme, sice je to ještě běh na dlouhou trať, ale zase nice se nemá uspěchat :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
reni tahle kadeřnice je šikulka, tak květák snad nee, ale určo mi to bude vymlouvat, jak mám vlasy po barvení a melírech, a světlý, že se zničí..ale mě se to líbí když je mám jinak tak jemný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sim- dobře že jste si užily parádní den..at příště aspon terka čapne něco užitečnějšího :grinning: chci šatičky nějaký krémový nebo tak něco aby mi ladila a jdu zavolat ¨Hëleně jak to yvpadá když jsme u toho :wink:
20. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Jani: jasný :grinning: jen jsme psala, jak to někdy může dopadnout :wink: :wink: fakt jsem to zažila, ne na vlastní kůži, ale odradilo mě to taky jsme si to jednou chtěla dát) :slight_smile: :slight_smile:

Tak já asi ještě než zasednu k učení, tak skočím na byťák vyzvednout penízky, máme nějaký přeplatek za vodu apod. Tak dojdu a stčím do kasičky pro prďolu :slight_smile:
20. kvě 2009 v 08:29  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.