• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
tady to žije teda..

já mám vytřeno a jdu hledat fotky pro fotografa na svatbu, budeme mít koláž před videem, máte to někdo, kolik tak fotek je potřeba? :confused:

VIděly jsme Jitušku s Martínkem a Martas pěkně šlape, ani se nepochlubila :dizzy_face:
20. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
jojo Jani, šlape, šlape, pak jsem ho na hřišti vypustila a ten běhal, vůbec se mě nechtěl držet za ruku. Ale ten strach, aby nějak blbě nespad :confused: je to docela o nervy. Jde hlavně o ten začátek, že ještě nemá takovou stabilitu. Prostě jsme ráno vyrazili na poštu a došli jsme až teď v jednu. Ani mi neusnul v kočáře, to jsem se docela vytočila :dizzy_face: ale doma jsem mu dala oběd a šla uspávat. U toho pořád opakoval "hají" a vůbec neprotestoval a teď spí :grinning: takže už mám dobrou náladu :slight_smile:

takže oznamuju, že chodíme :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už taky bylo na čásku

to mi připomíná, jak to Jani děláš, že ti Kačenka vždycky co ji vidím tak pěkně hačá v kočárku...??? :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
renat.. ať vám dopadne parcela, slušnou aby dneska člověk pohledal, anebo měl dobrý známosti :dizzy_face:

no a sim.. terka je teda úžasná, to se směju, že vzala tu věc od pokladny a doma si s tím hraje. Je to správná malá rebelka, která nekouká na nějaké společenské zvyky a vezme si, co se jí líbí, ale zlodějka z ní určo nebudé, nebój :grinning:
20. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
ytu: to je super, gratulujeme. akorát jsem si vzpomněla na jednu písničku, ať ti to šlape, chlape :slight_smile: tak to sedí akorát na Martínka :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
Ytu - taky moooc gratuluju k chození. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Renat - tak ať seženete nějakej pěknej pozemek, kde se vám bude hezky bydlet :wink:

A já hlásím, že Robíček už hezky sám sedí i bez opírání a vydrží docela dlouho :slight_smile: :slight_smile:
ale sám se ještě neposadí :frowning2:
20. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
díky díky, jojo, je to zase krok kupředu :slight_smile:

renat.. to je pěkná písnička, ta se hodí :wink:

veru.. nebój, za chvilku bude sedět jedna radost, i sám se posadí. Jak ho pak něco zaujme, bude rychle šup sedět :dizzy_face:

jéé, tady je takovej klid, když prcek spí :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Ytuš - je to stejně radost když můžeme pozorovat, jaký ty naši prckové dělají pokroky viď :dizzy_face: :dizzy_face:

mě teď malej taky spí :slight_smile: :slight_smile: Ale nějak nechce pořád jíst. Vypije mi ráno tak 120 ml mlíka, pak něco odpoledne a večer. No a během dne teda vyžuňká dost čaje. Asi to je tím teplem a možná se mu budou klubat zoubky. :unamused:
20. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
autor
Tady hlasim taky kraaasy klidek. Al taky spinka. Dopolko jsme byli v tom Koline. A mel nejakou super nalladu. Furt s vejskal, na vsechny se rehtal a pak i dma byl v pohode, uvidime odpolko :slight_smile:

jitus ... tak to je super ze ti uz taky beha. Ale presne si vzpominam na ten strach, aby nezakopli, neuklouzli, nenarazili na neco ... :confounded:

Verci ... tak asi ma nepapaci obdobi :wink: to byva. To ja jsem zjistila, ze Alex prozmenu chce bastit casteji. Tak taky ty energie co vyda :grinning: se nedivim, ze zere jak zjednanej :grinning: :grinning: :grinning:
A co se sezeni tyce ...me zacal sam sedet nejak pred 2 tydny - a uz se mu ted skoro vubec nechce lezet. Chce si furt hrat v sede. A kdyz se svali tak samozrejme hned nadava, pac chce abych ho zase zvedla :grinning:
Nejlepsi je jak z toho sedu padaj vetsinou rovnou na nos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Renat ... preplatky .... jeee tak o tech si taky mohu jen nechat zdat. Jsem mela 6000,- nedoplatek elektriku, 8000,- plyn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Nejepsi je ze to vzdycky chteji hned a honem.
20. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Berti - no já se právě divim, že nejí, když vydá tolik energie. celej den se plazí a to musí být pěkná dřina. Ale zase hodně pije, tak aspoň že to. A když sedí, tak většinou padá do strany, ale to bys ho musela vidět, jak padá opatrně. Asi ví, že se může uhodit.

No a ty nedoplatky a přeplatky? Vim, že naši dřív měli na baráku pořád nedoplatky, tak si zvedly ty částky, který platili a vyplatilo se to. Od tý doby jim většinou vracejí a to je milejší, než pak platit takový sumy.
20. kvě 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
Tak my jsme vzhuru. Tak preji vsem kraaaaasne odpolko !!!
20. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Ahojky doufam,že se mužu po dlouhé pauze přidat :grinning:
jani-šatičky už jsou skoro hotove a donesla bych ti je teda to ponděli ale nevim jestli to stihnu dopo to mame totiž plavání :wink:
koukam přeplatky a nedoplatky nam zatim vraceji ale to jsme v panelaku jsem zvědava jak to bude v baračku teda a ž ho postavíme :grinning:
20. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
to nevadí my dopo máme doma tatku stejně, tak klidně odpo, už se těšíme!!
20. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Hezký večer,
průběženě dočítám, ale nějak nestíhám reagovat :sweat_smile: :sweat_smile:
Ytu gratulujeme ke krůčkům....
Jani se Ti to blíží, co se už moc těším na fotečky...
Marlan Kryštůfkovi dodatečně posíláme hubana k narozkám - to strašně uteklo to není tak dávno co jsme na BRMS řešili jaké kytky na svatební stůl a tak a najednou je Kryštůfkovi rok :astonished: :slight_smile:
Berti byli jste v so na plavču????
Verca Robík je moc hezký miminko :dizzy_face:
Renat se ani nenaděješ a budeš mít prcka u sebe...
Snad jsem na nikoho nezapomněla
Domča se dneska chvilku cachtal venku - nenapouštěli jsme bazén ale dali mu vodu do vaničky a byl z toho teda ohromně nadšenej, pokusím se přidat nějaký fotečky :wink:
20. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Ahojky

Jitus ... na plavcu jsme nebyli. al ma jeste rymu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad tuhle so to uz bude ok
20. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
veru- hezký fotečky, konečně jsem mrkla :wink:
20. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=239527
Tak jsem přidala aktuální fotečky....
20. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jiti: tý jo, super fotky, Domča se vody nebojí a asi se rád cachtá, co??
20. kvě 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
Berti my taky nebyli, jsme s Monikou vyrazili do Pardubek na nákupy a taťkové hlídali to bylo bájo :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz
autor
Jiti ... krasny fotecky :wink:
20. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
jéé pardón VYRAZILY
Renat no nebojí vodu si fakt užívá :dizzy_face:
Jo a dneska jsem v rychlosti viděla Kubíka od Kamči, je krásnej, roztomilej k sežrání, ale oproti Domikovi malinkej :sweat_smile: , to snad ani není pravda že byl Domča taky takový mimi
20. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
jiti: to je dobře, vodníček malinkatej...

Tak to je dobrý, my byli v sobotu taky v Pardubicích :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz
JIti- hezký fotečky, to je teda vodníček, kačí až bude v bazénku tak jí asi nevytáhneme ted vodičku miluje!! :dizzy_face:my byli v pard. pro ty prstýnky, ale jindra byl naštvanej, takže my tam asi už jen tak nepojedeme, nemohli jsme to najít, ulice nejsou nikde nadepsaný, děs, ale mě by se ten obchodní ráj líbil to jako zase jo :grinning: mít prachy a s kým jet, jedu :wink:
20. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
Tak to já se chystám, jeslti někoho seženu na nákupy...:slight_smile: ale nechám to až po státnicích, doufám, že budu mít peníze z té pojistky ještě za koleno, protože už přišlo, že mám jet k posudkovému lékaři do Hradce, ale že mám vyčkat, že si zve sám..no a je to asi už přes měsíc a nic...tak nevím...asi si zavolám.
20. kvě 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Renat ... to je hezky receno ''penize za koleno'' :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jé no vidíš, to mě nenapadlo, že to spojení je podivné...
Ale už by se hodily...
20. kvě 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz
já chci taky peníze za koleno :grinning: ale ne, Reni měla vekou bolest to nee :frowning2:

holky zítra jdeme s Kačkou poprvé k zubaři k tomu známýmu, a já jdu taky se tam teda zaregistrovat, já byla min. týden a mám zuby už opravený, ale bojím bojím i když je to známej, to mě bude chtít taky prohlídnout a já jsem po*raná až za ušima a před ním je mi to snad víc trapný než u tý zubařky co k ní chodím ted :stuck_out_tongue_closed_eyes: dám si asi urovnat zuby jeslti to půjde rovnátka nebo tak něco, jsem zvědavá, nebo si dám možná nový, ale neumím si teda představit jak by mi trhal zuby je mi blbě jenom když to píšu :angry: :unamused:
20. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
To jo holky, nebylo to nic příjemného a bolest jako kr... fakt bych to nepřála ani největšímu nepříteli...

Jani: uvidíš co ti řekne, určitě to s Kačí obě zvládnete :slight_smile:

Já dnes byla se sestrou objednávat kytky :slight_smile: na svatbu a pak jsme ještě pekli, takže učení nic moc. Já teda skládala košíčky apod., ale docela sranda.
20. kvě 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
já už mám košíčky hotový v pá jdeme pro koláčky a myrthu a budu dozdobovat a nosit dál :grinning: týjo už jenom dvy týdny já pořád říkám tří, toto letí, ale už se těším, až budu stát v šatičkách, s hlavou hezky udělanou, nehtíčkama před oltářem, dneska jsem si koupila do vlasů kytičky aby se to hodilo ke štrasu, ale 300,- v pytli, to mě docela rozhodilo teda :astonished:
20. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
teda tady to dneska večer žije :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Díky, za chválu na Robíčka :wink: :wink:

Jiti - malej je taky roztomilej :dizzy_face:

Jani - tak to taky znám, když někam vyrazíme a pak se radek nafoukne a nejlíp mu to jde ještě před cestou :angry: :angry: . Zubaře se neboj, když už máš zuby opravený, tak to bude v pohodě a musíš kačence ukázat, že se nebojíš, aby se taky nebála :wink: :wink: :wink: Co se týká trhání, tak to je pro mě lepší, než nějaký vrtání. je to rychlejší, jen to tahání je nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jani - to z tebe už bude paní a žádná slečna viď

Helena - zdravím Tě :wink: :wink:

Zítra jdeme s Robíčkem na plavání, ale vůbec se netěším na ten hic. V tý šatně mě vždycky vyřídí to oblíkání malýho na zemi. No snad to přežiju :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.