• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
vercak.:děkuji :grinning: My jsme na kolínsku nový :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
ne, kačí není špatně, jen má tu rýmku a někdy je trochu mrzutá, ale dobrý :slight_smile:
jani:děkuju za přivítání.

vy jste tu všechny z Kolína?
Jani - a neprochladla trošku u Sim? Vy jste takový zmrzlinky, jak jsem zjistila :wink:

Teri - vy jste se přistěhovali do Kolína? my tu bydlíme teprve necelý rok, takže tu taky skoro nikoho neznám
8. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
nevím, ono to počasí jak je chvíli zima, chvíli teplo je naprd i pro dospělý natož pro děti :confused:

Terez- většinou jsme z Kolína a okolí, a kde ty bydlíš?
8. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
ver:my tu bydlíme teprve 5 měsíců :grinning: Koupili jsme si tu baráček.
8. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
jani:my bydlíme v Dobšicích,u Žehuně.
8. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
a jak máte velký děti? pověz nám něco o sobě :slight_smile:
8. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jo je to počasí zrádný, ale tak jak jsi viděla, mě má co hřát :grinning: :grinning: :grinning: a Robíčka se snažím otužovat, takže ho nějaká změna počasí nezaskočí
Samozřejmě, že když je chladno, tak ho oblíkám trochu víc :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak je mi 21,v září oslavím 22.S manželem oslavíme v srpnu 5leté výročí od svatby.Mám Kristýnku 4,5 roku a Tomíkovi budou dva roky ted 20.5..A dál se ptejte :wink:
8. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
Teda to jsi mlaďounká viď? A odkud jste se přistěhovali? Budeš tu teď asi jako u výslechu, snad to nevadí?
8. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
vercak.:ne to víš že ne,s tím se musí počítat.No my jsme bydleli v Kostelní Lhotě,pak v Nymburce,pak zase v Kostelní Lhotě,pak v Jíkvi,pak zase v Kostelní Lhotě a ted Dobšice :grinning:
8. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz
teda vy se takhle hodně stěhujete jo? No tak to bych se z toho zbláznila :grinning: Ale tak pořád pocházíš tady z blízkýho okolí viď?
8. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
vercak.:Jj,v Kostelce bydlí manželovo rodiče.V Nymburce jsme byli rok v podnájmu,pak jsme byli zase u rodičů než se nám vyřídila hypotéka do Jíkve,ten jsme loni prodali a bydleli zase chvilku u rodičů než jsme si vyřídili hypo sem na Dobšice.tady jsme už spokojení s těhovat se nebudeme :wink:
8. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak to je hlavní, že jste se usadili. To my pocházíme z Rumburka, ze severních čech. je to 140 km odsud a jsme tu od loňskýho června. teď jsme v podnájmu, ale budeme se muset vystěhovat. takže začneme vyřizovat hypotéku a koupíme tu nějakej byt. jen nevím, jestli jí dají jen mýmu příteli a nebo jestli se budeme muset vzít. Když jsi v tom tak zběhlá, nevíš náhodou, jak to je??? :wink: :wink: :wink:
8. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Cusik,ahoj Teri :slight_smile: co malej? My meli ted sileny uspavani,od pul sedmy do ctvrt na devet a kdyz usnula,tak jsem zjistila,ye je zas podelana,tak jsem ji prebalila,tim se vzbudila a zase nanovo,uz to ale trvalo jen 40 minut.Zas ma teplotu,ale povedlo se mi narvat ji sirup.Jani,na Tetre ne,jen na priorixu bez nestovic.Pokud bude mit teplotu,tak tam nechod,ale se slabsi rymou to snad neva,radsi tam cinkni v pondeli :wink: jdete v utery,vid? Teretyna je ten druhej chudak,co hlida nemocny smradata
8. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
jé v KOstelce má kamarádka kamaráku Petru ha ale ted nevím příjmení tak nic, ale má dva kluky a je jí asi 29, to jsem blb nemůžu si vzpomenout na příjmení...tý jo to jste měli děti brzo, co? jenom já jsem stará větev, mě bude v srpnu 30, a mimi jsme si pořídili ve 28, ale mě to přišlo tak akorát a v červnu máme svatbu nějak jsme to nestihli postupně
8. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jani - jaká stará větev? Co blbneš? jsi v nejlepších letech a hlavně na svůj věk vůbec nevypadáš.

Sim - teda takový zdlouhavý uspávání, fakt nezávidim. Nechci se chlubit, ale já to měla úplně v pohodě, jako obvykle.
8. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky, jdu spát. Tak dobrou a klidnou noc a snad se tu zítra zase sejdeme.
8. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
mě to napadlo taky, jeslti to není holčina, se kterou se střídáte o mrnata..v út jdeme ráno uvidím, dyžtak tam v po zavolám a zeptám se..já si to stejně pořád pletu tetra nebo priorix, vím, že to bylo bez neštovic :grinning: a vy byste mohly v to út dorazit, když bude Terce dobře? jo mám známou, a její holka má neštovice, je jí asi 5 tak nějak, tak jsem si na tebe vzpoměla :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
No,Jani,jeste nebyla svatba,ani jedna a uz budou mit druhy dite!My na druhy zadelame,az se prestehujem.Prej abych mohla stehovat skrine! Jsem myslela,ze budu zehlit,ale ani me nehne,jsem z ty maly mrsky uplne hotova,ale ted je tak sladka,ze se na ni ani nemuzu zlobit
8. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
vercak.:Budeš se smát,ale Rumburk znááám.Nám se tam ted odstěhovali příbuzní.Teda už to budou dva roky.Ale nejsou přímo v Rumburku,ale v Rybništi.
No od ledna jsou docela tvrdý podmínky pro získání hypotéky.Musíte mít zaplacené všechny půjčky pokud nějaké máte,my museli doplatit i blbou dvacetitisícovou kartu.A pokud si jí bude brát jen přítel,no ....taky podle toho kolik bere.Pokud budete schánět byt kolem dvou mega tak aby měl příjem 25 tis. čistýho...Je lepší když jsi v tom i ty,pak k jeho platu připočítávají tvojí mateřskou.my to máme s manželem také společně.
8. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
sim:Ani mi nemluv,my máme sranděru od odpoledne taky :grinning: Zatim to nijak neřešim,uvidím zítra.a to jsme chtěli jít na Vyšehrad.Včera jsme byli na Václaváku :slight_smile: ale to jsem ti říkala.Je to všechno na prd.jsem zjistila že jsem tu už dva roky zaregostrovaná :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
jani:prosím tě,v dnešní době je to normální!a docela přibývá i mladých maminek.my jsme Týnku chtěli,dokonce jsme se o ní snažili půl roku,zato s malým jsme nepočítali :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
prej stěhovat skříně, ten Pavel je tak sladkej :grinning: já se z něj picnu :grinning: jdu si na chvíli číst a půjdu taky spinkat, ted jsem byla na spolužácích budeme mít sraz 20.6, ale už od 15hodin, to teda nevím jak projde..hlavně jak tatka uspí, ale on uspí, spíš je línej, ted už mu to jde, ale vidím to tak, že tam půjdu až tak po tý 5, to bohatě stačí..už se těším!!
8. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jani nemuzu,hlidam smradata :frowning2: a mozna prijede Bertol,ale kdyby ne,tak jestli bude Jakub zdravej a nebude ti vadit,tak dorazim i s nim,ale on je fakt v pohode,takovej trouba,bude nejspis jen sedet a koukat.Nevim jak ho naucit,aby si hral,dokonce ani kdyz jsem s nim a zkousim to,tak po chvili zjistim,ze si hraju sama a on jen kouka :frowning2: teri,ty mas v nemocnici vas notas nebo je tam nejakej erarni pocitac?
8. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky,my tu máme strašnou bouřku!!!!
Leni:ted si jich užiješ až až :grinning:já je jen tak nechci :grinning: ne dělám si srandu.Jo a přišly mi laky a tiskátka,tak až se vrátim,uděláme nehtíky???budu ti na ně moct i něco namalovat
8. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jani,ja kdyz vidim jak Terka posledni tyden usina,tak se bojim,jestli se jeste nekdy vecer nekam podivam!Je to des,zhorsilo se to,kdyz zacla usinat pri svetle,ale ted je to jeste horsi.Kdyz ji dam do postylky,tak stridave dela hovadiny nebo breci.Kdyz si ji vezmu k sobe,tak utika do obyvaku...nechci ji nechavat rvat,ale uz nevim jak dal.Ma me na parku,potvora mrnava.
8. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Leni....ty jedna,si myslíš že bych se notase vzdala?To nééé,mám svůj a jsem napojená na jejich wifině.Ten malej zmetek :grinning: nechce spát a řve bojí bojí,jak tu hřmí :grinning: hele,ale to byl dobrej for s těma erárníma počítačema :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 ve 21:53  • Odpověz
leni,takže už žádnej kulečník? :astonished:
8. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.