• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
no to já právě asi nebudu dobrej příklad, jak se nebát zubaře, toho se bojím, až bude větší jaká já budu opora, když jsem sama po*****
20. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak s ní bude chodit tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Holky, ja mam totallne prazdny mozecek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu docerpat energii. Mejte se krasne. Dobrou noccccc
20. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jani: jj, uteklo to jako voda, viď a za chvíli budeš paní..určitě si to užijete...Už se těšíme na fotky...
Já se akorát včera dozveděla, že 6. má taky tady naše známá...se letos opravdu s těma svatbama roztrhl pytel :slight_smile:

Tak jsem zvědavá, jak dneska ten pařák, už teď jsem otevřela okna a je krásně :slight_smile:
21. kvě 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,jdu jen pozdravit a zase se vzdaluju ke knizce,jsem se nejak zacetla,tak snad bude Terezka hodna :slight_smile: hezky den vsem
21. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz
A abych nezapomněla, Monče přeji vše nejlepší k svátku, třeba se tu ukáže :slight_smile:

tak papa už jdu taky na učení :confounded:
21. kvě 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz
taky přejeme Monče :wink:

SIm zase ve světě kníižek, já ted jednu dočetla..

holky za 20 min. jdeme k zubaři jsem nervozní a to jde kačí já asi nee, neumím si to s ní ani představit asi si tam někoho budu muset pak vzít aby jí hlídal by mi zdrhla, ale je mi blivno teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: proč se tak musím bát zubře kurna?
21. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Tak a ještě jsme se stihla objednat do toho Kolína na ten komerční UTZ, teda opravdu čekací doby...to je síla...jdu 1. července, dřív nic nebylo, ale mě tohle vyhovuje, to bvude zač. 23 týdne, takže akorát :slight_smile: To se hend bude učit lépe..

Jani: držím palce v jedné bance, ať jsou zubani v pořádku :slight_smile:

Já měla jít 18., ale to jedu na ty státnice, tak jsem tam poslala taťku :slight_smile:
A ještě musím k oční, chci si přendat kartu, ttak tam musím dojít a hned asi na změření, mám pocit, že pravé oko se mi zhoršilo... :frowning2: jenže brýle mám jen na řízení, když je třeba šero..apod. A asi si je budu muset brát častěji :frowning2: kor teď.
21. kvě 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
Přeju kásné slunečné ráno :slight_smile:

renat - tak to já jsem okna zase zavřela, aby mi sem nešlo to vedro :grinning: :grinning: :grinning:

Jani - asi už tu nejsi, ale i tak držím všechny palečky, abys to u zubaře zvládla. pak napiš, jak jste dopadli a jestli jsi to přežila ve zdraví :grinning:

My jsme dneska vstávali až v 8 hod., to bylo bájo. Malej se mi tu plazí a povídá, ale jak nahlas. Musí o sobě prostě dát vědět :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz
jsme tu kačí už chrní, my vstávaly po 6 teda kačí pak jsem si jí dala k sobě a ona si hrála nebo mě mlátila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak u zubaře byla hodná, podíval se jí na zoubky, říkal, že dole se dva co nevidět vytlačí máme čistit ráno a večer a všechno v pořádku, já si musím dojít pro kartu k zubařce, to jsem netušila, že budu muset, ta bude koukat, mě je to trapný teda jít pryč co jí mám vyprávět, Martinovi- zubařovi jsem říkala, že musím mít injekci, jak se mi kazí zuby, atd, a prý to zvládneme, tak jsem zvědavá :grinning: jdu pro kartu nějak a na začátek září nebo na konci srpna se tam objednám..a zeptám se co a jak s těma svýma zubama, říkal, že na všechno jde už analgezie, tak se nemám bát :wink:
21. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jani: tak to je super, že to Kačí zvládla... :slight_smile: A ty to taky zvládneš...s tou kartou se to tak dělá a musí to být, on potřebuje vědět, co ti tam kdo předtím dělala mít tu dokuntaci, u mě to bylo tak, že jsem zažádala u své staré zubařky o opis a ona mu ho poslala :slight_smile: tak dobrý :slight_smile:
Teď mě to čeká s tou oční :frowning2:

a já jdu zas na otázky :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
já myslela že mi to dá do ruky, tak myslíš že to půjde poštou, ona asi jak která dr, ne to tak dělá? a co s očním?
venku je krásně co? my půjdeme asi odpo na tenis potěšit tatku a podívat se jeslti to hraní nefláká :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Veru.to je nahodou krasny,kdyz povidaj - ja to u Terci nezazila,byla zamlkla - to az ted porad kdaka a naucila se rikat "co to je" tak porad odpovidam a vysvetluju,ale takovy to rozkosny zvatlani si pamatuju jen od brachy,kdyz byl mimi. Ja a knizky - za to muze Bertol,jednu docitam a tesim se na dalsi,jenze s Terkou to jde sakra pomalu.Kdyz neni vedro,tak si venku roztahnu deku a Tera si hraje,ale v tom paraku to nejde,takze korzuju do chladku a za Terkou ven.Nemuzu ji udrzet doma a ani ji nemuzu dat do bazenku vodu,pze porad chrmla.Zitra jedem k mamce a budem tam do nedele,v sobotu si odskocim za holkama na rozlucku... No,myslim ze to bude fajn vikend :wink: - jestli se odtrhnu od cteni :grinning: .
21. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
a přijedeš teda na 8 až ne dřív? už se těším, jsem zvědavá! já jdu zítra pro koláčky ais se mnou půjde Terka se Samíkem, pže to nemám jak sama táhnout abych vám měla co dát pak, šetřím rohový abyste se taky vdaly :grinning:
21. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jojo,Renat,DOKUNTACE musi bejt :grinning: Uzasnej preklep :grinning: Jani,hlavne,ze jste to zvladly,relativne v pohode.Tak zubajde rekni,ze se stehujete a mas to :wink: A zapomnela jsem pogratulovat Martinkovi,je to parada a ted si Ytu uzijes :slight_smile: .
21. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
ona tam chodí i mamina k tý zubařce to je blbý :grinning: pröstě řeknu že si otevřel praxi v ko známej, byl v pze a ted je tady takže budeme s kačí chodit k němu, tu mi stejně nevzala že až sama otevře papulku, lae to by mohla čekat ještě půl roku, Martin na ní číhnul, seděla mi na klíně a jka byla hodná..Vy jste SImi byly už u zubaře a co vy ostatní kam chodíte s dětma?
21. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
Sim: tý jo jsem si ani nevšimla :slight_smile: to je zas perla...
21. kvě 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
Jani: tý dr. do toho může být houby, to je přece tvoje věc a máš právo si vybrat, kam chceš chodit.
21. kvě 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz
Renat -jo, DOKUNTACE je fakt skvělý slovíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jani, tak vidíš, že jste to zvládly :wink: A tý tvojí doktorce přeci nic říkat nemusíš, pokud se nezeptá. A když jo, taj jí řekni, jak jsi psala, že máš prostě známýho zubaře a hotovo. Vždyť jí do toho nic není. A nebo jí řekni, že k ní nechceš chodit, protože se jí bojíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že znáš někoho, koho se nebojíš :wink: :wink: :wink:

Sim - jo je to krásný, jak povídá, ale někdy má dny, že kecá od probuzení až do usnutí. Do toho ještě mlátí hračkama a je tu prostě slušnej kravál. Ale je to lepší, než kdyby byl nějakej protiva :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
kačí taky pořád breptá a hlavně dělá hodně čertíka venku a každej je z toho unešenej, když začne jazýčkem dělat čertíka :dizzy_face: je to hezký lepší než aby plakaly ne?
21. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
přesně tak jsem to jani myslela. Je to hezký, když jsou ty děti ubreptaný a ještě hezčí je, když se nestyděj před lidma. :dizzy_face: :dizzy_face:

My jdeme za chvilku na plaváníčko. Jsem na malýho pokaždý zvědavá, ale líbí se mu to čím dál víc.
21. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
ahojda,
ytu - gratulace ke krůčkům

jani - tak vidíš, jaká je Kačka šikula - půjde Ti příkladem, my už u zubaře taky byli - chodíme ke Slavíkovi, hele a ten Váš zubař se jmenuje jak? jestli ho náhodou taky neznáme - Alešova známá má manžela Martina a to je taky zubař........, a Tvojí zubařce do toho nic není, že měníš zubaře, hlavně v dnešní době je to asi ani tolik nebolí - zubařů je málo, takže o pacoše nouzi nemají
už se těším, na tu Vaši svatbu - jsem strašně zvědavá, takže se samozřejmě přijdeme mrknout (určitě nebudeme jediní)

jani, sim - nepůjdete 12.6. do Hvězdičky na tu znakující hernu?
21. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz
verca - tak si to plavání užijte, chodíte do Vodníčka?
21. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
marti jmenuje se Martin Mikšovský, asi to bude on, tady moc zubařů není..to se ještě domluvíme na tu HVězdičku, ale vy jedete na tu dovču ten dne, ne? od kdy to je a platí se to?
21. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz
jani - 12.6. od 10 do 11.30, platí se 30,-, přepošlu Ti to do mailu, na ten víkend odjíždíme až odpolko
21. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Marlan - jo jo, chodíme do Vodníčka

Tak už jsme doma. malýmu se to opět líbilo, i se smál. potápěli jsme se a už začíná chápat, že prostě musí zadržet dech :grinning: :grinning: Jsme ale pěkně vyřízený. malej mi totiž před odchodem doma usnul, takže jsem ho musela budit. jdeme spolu spinkat, ať to rozdejcháme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 15:39  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme už týden doma...To byla síla když jsem otevřela dveře-takovej sajgon tady.Uklízím to ještě ted.Taky chtělo hodně holek dělat nehty,takže nebyl moc čas se sem dostat...
Musím se vám pochlubit,v pondělí se mi narodila neteřinka Anetka...Je tak krásná až jsem se nakazila.Hodim pak do galerky nějakou fotku :slight_smile:
Leni,včera jsem se bavila se Sav a víš co mi řekla?Že to prý měl v obou uších!Chudák si musel vytrpět...Au,au.Do kdy máš volno??
21. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
marti tak můžeme mrkla jsem na to tak nechceš nás objednat radši rovnou?

teri- vítejte doma, at už tam do tý nemocnice nemusíte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
Teri -taky vítám doma, tak snad už bude malýmu jen líp a líp :wink: :wink:

Holky, začínám tak trošku přemýšlet o tom, že bych začala se sebou něco dělat. Nedaří se mi nějak hubnout a přemýšlím o posilovně, ale nechce se mi tam chodit samotná. Já nevím, třeba bych i možná šla, ale mám trochu obavy z toho, že tam budu jediná taková jak to říct - no větší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Byla jsem vždycky krásně štíhlá a fakt jsem nemusela ani cvičit, ale letos už mě štve, jak vidim i maminy hezky hubený v krátkých sukýnkách a mě ty všechny pěkný hadry ležej ve skříni.
Nechodíte náhodou některá cvičit? Já potřebuju asi i někoho, kdo mě vždycky trochu postrčí kupředu :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahoja,tak k tomu vsemu,co mam rozecteny mi dneska dorazily dalsi 4 knizky - Milionar z chatrce a 3 dily Bily Masajky,takze Terce zakroutim krckem a budu cist a cist :grinning: Teret,volno mam do utery,od stredy mi je napaci,co delas zitra?Mas cas?Jani,Terka u zubare rvala jak blazen,se tam znova bojim jit - ale ja jdu v pulce prazdnin na trhani moudraku,auauau - ikdyz 100x lepsi nez vrtani,to me boli i s injekci!Uz mi zas Vodafone vyhrozuje,ze mi blokme net,tak se o me nebojte,kdyby nahodou...
21. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.