• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
ahojky,

tery.. vítej doma.. posíláme malýmu pohlazení, ať už je všechno v pořádku a už nemusíte podstupovat takové hrůzy. taky jsem byla s prckem v nemocnici v kolíně, týden, stačilo mi to teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru.. já bych chodila, ale asi na nějakej érobik nebo na něco s hudbou :wink: co myslíš?

sim.. obdivuju tvé čtecí sklony, já bych nečetla, nemohla bych se při tom všem soustředit.. prcek, domácnost a tak vůbec :grinning: To určitě umíš kráásně česky a jsi hodně vzdělaná tím čtením, viď? :grinning: :wink:

dneska jsme si toteda užili s prckem. Byli jsme na zahradě, tam měl půl pískoviště písek, půl vodu, vejskal na celé okolí.. Snad z toho nebudou nějaké následky jako úpal nebo nastydnutí, ale snažila jsem se o stín i o to, aby se necachtal prcek dlouho, tak snad oukej. Moc rádi bychom vás holky pozvali, ale jsou to Kutlíře, jezdíme tam autem,není tam voda ani elektřina, vodu jsme si dovezli, ale jinak je tam kráásně, výhled, zeleň, superklid.

děkujeme za gratulace k chození... zatím je to v začátcích, ještě hodně padáme :slight_smile:
21. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Ytuš - no já nejsem pohybově zrovna nadanej člověšk, jsem ráda, že umim chodit :grinning: :grinning: :grinning: Kámoška mě vytáhla jednou na aerobik a absolutně jsem nestíhala. Ale to se všechno asi člověk naučí viď. je fakt, že timhle se možná hubne líp, než v posilce. Jo a taky jsem byla párkrát na vodním aerobiku a to je fakt super. Ale nevim, jestli to tady v Kolíně je. Ale kdyby ses obětovala a chodila se mnou, tak bych byla ráda.
21. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
ahoj veru,
ještě teď přemýšlím kolik by to tak stálo.. záleželo by na tom, co by to bylo.. ale nemám vůbec představu, kolik můžou chtít..
tady něco je, ale koukám, že je to jen v Kutné Hoře:
http://www.plavanideti.cz/index12.htm
jinak jsem nic nenašla.. ale asi bych upřednostnila ten nevodní aerobik, třeba jsem koukala na tohle:
http://www.jbi-fitness.com/?page=aerobic
21. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Ytuš - na tohle fitness jsem taky koukala, navíc se tam dá platit benefitama, který my máme. Tak já nevím. A tohle fitko i vypadá dobře. Už jsem to říkala radkovi a ten mi to schvaluje. A odkud ty vlastně jsi? Tady z Kolína?
21. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz
ahojky je tady se někdo chystá cvičit tak ja se asi přidam :grinning:
21. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj helen... no možná to vyjde.. ještě jsem se neptala ale doma :sweat_smile: :dizzy_face:
a muselo by to být asi večer, že?

veru, taky se mi to zdálo dobrý, akorát když se podívám do rozpisu lekcí, tak tam žádnej érobik není a to mě udivuje :fearful:
21. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz
Ytu - psala jsem ti do IP
21. kvě 2009 v 19:20  • Odpověz
holky nebo arena je dobrá tady u mona lisy nebo je i na sídlu :wink: my chceme s Markyzkou chodit plavat, ale já si nejdřív musím koupit plavky, na to se teda taky těším!! :dizzy_face: to bude relax, pak si skočíme na vínko třeba a domů :wink:
21. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Jani - když já bych se u plavání flákala. jen bych se tak lehce cachtala a neplavala. A tady v tom bazéně? To bych akorát jezdila na tobogánu a byla ve vířivce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Potřebuju někam, kde budou třeba předcvičovat, aby mě prostě vedli :sweat_smile: :sweat_smile:
21. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
jo tady my si budeme plavat podle svýho jen tak lehce jentak pro odpočinek :dizzy_face:
21. kvě 2009 v 19:36  • Odpověz
Tý jo, tady se cvičí... Tak to já teď neřeším, ale myslím, že hed po porodu do bude aktuální :slight_smile: :unamused: :unamused: :unamused:
21. kvě 2009 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
no jo jani, jenže u tebe to chápu. kdybych měla postavičku jako tyx, tak bych si šla taky do bazénku lehce zaplavat a odreagovat se. Ty přeci vůůůbec hubnout nepotřebuješ, až ti docela závidim :dizzy_face:
Ale já už na sobě fakt potřebuju zapracovat. Dokud bylo chladno, tak mi to nevadilo, ale teď už mě to pěkně s...

Renat - no ty o nějakým cvičení teď nepřemýšlej a hezky papej, ať se má mimísek dobře :wink:
21. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz
Helen - tak se přidej, aspoň nás na ten boj bude víc :wink: :wink:
21. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
mě spíš štve, že jsem tak hubená, ale já nemám být po kom silnější, všechno ze mě padá, taky to není žádný slast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
jani - já vim, ale zase na sebe seženeš líp oblečení než já. Ale vim jaký to je. Když mi bylo asi 18, tak jsem měla tři týdný anginu a nemohla jsem vůbec nic sníst. Tenkrát jsem zhubla 10 kg a měla jsem asi 53 kg. No a při mojí výšce - no vypadala jsem hrozně, vůbec ne jako ženská. Žádný prsa, ani boky a zadek. Za to teď?
21. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
tuhle mi táta řekl, že mi zaplatí cvičení - prej mi koupí švihadlo. no to taky není špatný nápad :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
že ti koupí šivhadlo to je dobrý :grinning: hele to cvičení v areně není drahý, to bude stát okolo 40,- lekce, to jde..tak se mrkněte na stránky Arena kolín cvičení dejte si to do vyhledávače, nevím přesně pod čím to je a tam je všechno možný :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
tady už to asi všechno spí? S Jituš tady probíráme cvičení a vás to unaví, jen to čtete??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Veru: no to víš, že jsem to včera zabalila, i když jsem vydržela dlouho čučet na Tv, nejdřív vodopády slz u Ordinace, a pak záchvaty u "ano šéfe".

Jako každý pátek mám doma Jirku, tak se budu muset ohánět :slight_smile: (teda učit se:slight_smile:
I když venku je krásně, strašili, jak moc se ochladí, což sice asi trochu jo, ale už teď tu máme 21 stupňů. noc byla krásná, jsem splali poprvé s oknem otevřeným dokořán a krásný vzdoušek.

jdu něco připravit k snídani

hezký den všem
22. kvě 2009 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Renat - no tak to budeš muset být pilná holka a učit se :wink: :wink:
Já mám taky ráda spaní při otevřeným okně, ale co je malej na světě, tak si nerisknu ho mít dokořán, takže jen ventilačku, ale i to stačí.

Tak včera večer jsem už skoro usínala, když se malej začal probouzet na mlíko. No a dneska ráno v půl šestý mě vytáhl znova, ale nakrmila jsem ho, dala mu do postýlky hračky a spala dál. Robin asi taky pak usnul a vstávali jsme až v 9 hodin. To byla paráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
ahojda.
helen klidě se přidej, jestli budeme chodit budeš jedině vítaná a všichní ostatní taky, klíďo choďte s námi.. ?
Až to bude jistý tak dáme vědět :wink: jsem sama zvědavá, jak to dopadne. Manžela uháním, aby chodil brzy domů z práce a já mu nakonec uteču na érobik

já bych tedy nemohla spát u otevřeného okna.. bojim bojim nachlazení nebo ofouknutí :sweat_smile: no a s prckem už tuplem radši ne, jsou to mrňousci citliví

ráno jsem prcka oblíkla do krátkých rukávů a nohávů a pak jsem zjistila venku, že není až tak teplo. myslela jsem, že to bude to co včera. Ale aspoň svetřík jsem měla s sebou, tak jsem mu do nandala. A snad dobrý. Byli jsme krátce na jednom sídlištním hřišťátku, přišly tam děti a Martin bulel, že odtamtud nechce. On jak vidí děti, tak se nezná :grinning:
22. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahoj, ani vás nedočtu - nějak není čas, tý školy je nějak moc; ale cvičit bych taky chodila, jenže náš taťka nechodí domů skoro vůbec, takže budu cvičit doma u televize :grinning: (myslím podle DVDčka)
Okno jsem otvírala dneska v noci, protože teda bylo pěkný dusno, malej se sám odkopal, nechala jsem ho, ramínka ani nožičky holý nemá, spinká klasicky v overálku, čerstvý vzdoušek mu dělá dobře.
Tak se mějte, zase na vás někdy juknu :wink:
22. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Renul, krásný bříško!
22. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
ahojky,
tak jsme s maryzkou došly pro koláčky i mi je pomohla dát do košíčků a ozdobit- díky Terez máš to u mě!! :dizzy_face: Sice jsme byly zapatlaný až na nohou od lepidla, ale je to!! :grinning: ted ještě roznýst, to bude taky fuška..

jdu taky něco dělat..

Simi- co ten zítřek, v kolik teda dorazíš?
22. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj, tak já už jsme po obědě.. :grinning: :grinning: :grinning:

Jasmi: díky :slight_smile: o škole mi nemluv, to učení mě zabíjí, dovedu si představit, že i ty toho máš hodně, když si vzpomenu na hektickou praxi, seminární práce apod. ... a navíc hlavní činnost je rodina...ale ty to zvládneš :slight_smile:

Jani: to jste ty koláčky lepily lepidlem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já to dělala ve středu sestře a pohoda, košíčky se jen složily...
22. kvě 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
koláčky nee, ale lepily jsme tam myrthu s mašličkou, špendlíkem nám to nějak nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
aha :grinning: :grinning: :grinning: tak to jo, my to píchali do těch rohových koláčků a v pohodě :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsme před chvilkou přišli s malým domů z města a koukám, že jsme to stihli jen tak tak. Pěkně venku leje. To je dneska zase počasí, chvilku prší, chvilku vedro a pak zase prší. Ach jo.
22. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
no holky vy na to teda tady prdíte :angry: jsem sama doma tak jsem chtěla pokecat a vy nikde..koukám na novu, hezkej film, nedíváte se taky?
22. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
jinak koláčky máme skoro rozdány ještě zítra, jely jsme zrovna když začal ten velkej liják, a já ještě dala kačí sandálky chudinka :astonished: ale jsem ráda že už aspon něco máme rozdaný..
22. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.