• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolínsko a okolí III

(Zamčená)
22. března 2010 
Jani - je to tu mrtvý viď. tak koukám na novu, je to taková sladká pohádka, ale hezká

Takže odpoledne jste pěkně zmokly viď? To my to chytli jen tak tak
22. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
my to chytli taky, že jsem běžela k mamině jen já s koláčkama a jindra byl s kačí v autě, a pak pršelo mín, tak jsem dala kačí jen kapucku, a dobrý :slight_smile:

bylo to hezký, fakt se mi to líbilo, taková kravinka, ale hezká romantická :dizzy_face:
22. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz
jo jo, já tyhle sladký filmy můžu. jsou takový odpočinkový. Člověk u toho vypne a jen se usmívá, jak je to romantický. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Žádná krev ani mrtvý. :astonished: :astonished:

Jdu chrnět, tak dobrou noc i těm, co už spěj. :wink:
22. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz
jojo, taky jsem koukala, šlo to, byla to odpočinková záležitost, jak píše veru..

teď tu ještě vejráme,malej už nějakou dobu spí,tak půjdem taky.

Užijte si víkend! A dobrou.
22. kvě 2009 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky,ve ctvrtek vecer u me byla Teretyna,odjela ve 23h,pak dneska rano byla ja u ni,odpolko jsem balila na cestu k mamce a ted jsme cely vecer hrali novou deskovku - Vikingy - je dost dobra i mozek se namaha a taktizuje se,fakt je to povedena hra.Jani,zitra kolem osmy dorazim a pred pulnoci domu,kvuli maly,kdyby nahodou.Do ty pulnoci spi vetsinou dobre,pak uz je to horsi a chce jen me,jinak rve jak blazen i hodinu v kuse :frowning2: no a usinani,dva dny bylo dobry a ted dva dny zas katastrofa,tak uvidime zitra!Kazdopadne prijedu co nejdriv to pujde... Moc jsem nedocitala,nejak posledni dny kone nestiham (to jsou ty knizky od Berti!) Ytu - vzdelana? :grinning: No ono taky zaldzi na tom co clovek cte,ja tak ze 70% brak a ze 30% klasickou nebo "kvalitni" literaturu,ale bavi me to.Mela jsem diky tomu dobrou cestinu,ale na hrubky semtam dojde,
23. kvě 2009 v 00:40  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Tak to my včera jako tradičně koukali na jedničku, ranč, komnata a Kraus..pak ještě něco, ale to už si nepamatuji, protože jsem usínala.

Dneska koukám dobrý, jedeme vyzvednout tchánovce (protože bud. švagr je sem nemůže dovézt :angry: a pak hurá na to letiště, už se nemůžu dospat a nezkazí mi to ani malinká migréna :frowning2: i když pro jistotu koupím paralen.

Takže přeji všem krásnou sobotu.

Papa
23. kvě 2009 v 07:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,

je víkend a tady nikdo :unamused: :unamused: Asi si užíváte počasí a jste někde pryč že?

Dneska jsme byla malýmu nakoupit a v bazárku v Kačence jsem objevila krásný plátěný kapsáče. Mají tam teda fakt hooodně věcí, ale nemohla jsem vybírat, protože Robin se projevoval jako chlap, kterej nesnáší nákupy. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem to pak ještě vzala do tesca pro bodýčka a frčeli jsme domů. To byla procházka, no i když z tesca jsme jeli autobusem, protože jsem už nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj, tak kouám, že užíváte asi sluníčka, i když ráno to pěkně foukalo.

My byli asi do třech na tom letišti a bájo, zase jsem byla úplně nadšená :slight_smile: Jen jsem trubka podcenila sluníčko, opalovalo i přes ten studený vítr a výsledkem je pěkně spálený ksichtík, ale opravdu slušně, takový prasátko..pálí to jak sviňa....

No co se dá dělat.

Večer je tu nějaký festival ještě ve Vlašským Dvoře, ale musím dohnat učení....
23. kvě 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Téda holky, kde se flákáte ?? :grinning: :grinning: :grinning: (sranda)

Já už jsem na nohou a pohled do zrcadla..děs a hrůza, takže vysílám JIrku do lékárny pro Panthenol...to je síla, mazala jsem jogurtem, gelem a nic, červená jsem dvakrát tolik, ale už to aspoň méně pálí, to jsem to zas vyvedla...

Jinakdnes hlásí trochu zataženo, tak jsem ráda, protože když půjdeme na procházku, tak to snad přežiju ve zdraví.
24. kvě 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, tak my žijem, ale nestíháme. Jani, rozlučka byla moc fajn, fakt hezkej večer - jediná chybička se vloudila ráno - já spala a spala a Terka vstala a sežrala mi z nočního stolku koláčky!!!! mrcha mrňavá, ale rohovej jsem snědla už v autě cestou domů... - jinak byla už vzhůru, když jsem domů přijela, ale naštěstí moc neplakala. Jdu se věnovat rodině, páááá
24. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Tak jsem se teď vzbudila :slight_smile:

abych nezapomněla, přeji Janinám všechno nejlepší k svátku :slight_smile:
24. kvě 2009 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz
díky za přáníčka, jsem jen na skok, přijdou ještě gratulanti..

Leni- doufám, že sis to užila, byl to hezký večer, díky že jsi tam byla!! tak to můžeme zase zopakovat ne co nejdřív :grinning: holky jsou dobrý, myslím, že jsme si všechny rozuměly :slight_smile: s těma koláčkama je Terka prdítko teda, Kačí je vůbec nechce, ani neochutnala.holky ještě chtěly někam táhnout pak, ale radši jsem šla poslušně domů :grinning: ale těším se na co nejdřívější zopakování :slight_smile: :wink:
24. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoooojky :slight_smile:

JANI - také ti přeju vše nejlepší k dnešnímu svátku.

Tak dneska se teda Robin zase předvedl. Celej den byl mrzutej. Odpoledne jsme šli ven i s taťkou, že si koupim něco v Tesku na sebe. No když jsem zalezla do kabinky, tak Robin spustil šílenej řev, takže jsem se na to vyprdla a šli jsme pryč. :frowning2: :frowning2: Budu muset jít nakupovat sama bez chlapů :sweat_smile: :sweat_smile:

Koukám, že přes víkend neměl skoro nikdo čas napsat, bylo fakt hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Přeju všem hezký nedělní večer :wink:
24. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
Take dekuji za pranickaaaaa!

A Janine taky preji k svatku :wink:

Sim .. nemam kredit, tak proto asi dorazila jen pulka smsky :slight_smile: Takze ctes o stopero jo? No me se taky cetly suprove tyhle knizky co jsem ti pujcila. No tak pokud budes mit behem tydne casik, tak se muzem sejit 8te muzu zasobit dllsi beleterii :grinning: )
24. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Renat .. cervenej ksichticek jo :grinning: Auauau Tak to musi byt fakt neprijemny. Ja jsem taky kazdy rok jak rak. Uz se tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes: co si tohle eto ja pricmoudnu :grinning: :grinning: :grinning:

Verci .... takze ten tvuj chlapik taky ame rad nakupy :grinning: no ten muj prdolka mrnavej taky ne - jakmile se jezdi kolem obchodu tak je to ok a kdyz se zajede do obchodu - do 5 minut se vzteka.
24. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Ta hra na nove je fakt super :slight_smile: Se rehtam jak blazen :grinning:

Tak dokoukam a pujdu chrnet.

Dobrou nocccccc
24. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz
janičky... přejeme všechno nejlepšííí :sunglasses: :slight_smile: :wink:
tý brďo, to byl víkend... jsme se tedy nenudili.. Ale vedro bylo chvílema k padnutí, hlavně, když člověk něco dělal. Jináč super.
24. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
jo a v Tescu mají teď zase ty super ponožky na prcky,v tom dětském oblečení - takové bavlněné, lehce "rýhované" jsou vyráběné v turecku, koupila jsem kdysi jedny a jsem s nima strašně spokojená, tak jsem je tam dneska koupila. Je to 5 párů za stovku, je to super, a jsou fakt dobrý proti těm z číny :grinning:
24. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobre ranko,vikend byl nabitej udalostma.Nebyl vubec cas - vypada to,ze prcky uz hlidat nebudu,tak muzem dat nekde srazik,co vy na to?Janci moje,omlouvam se,zapomnela jsem poprat,tak dodatecne vsechno nejlepsi.Kdybyste sel nekdo do Tesca,nekoupil byste mi nekdo pro Terku taky ty ponozky?Tech neni nikdy dost a ty zebrovany mam taky rada a myslim,ze vetsina lidi,tak mam strach,aby jeste byly :frowning2: dneska budu mit asi velky uklizeni,posledni dobou jsem to flakala a deti nehlidam,tak snad to pujde od ruky,kdyz Terka bude na zahradce.Zitra asi jedem na nozicky k ortopedovi a pak uz mam asi volno,huraaa :slight_smile: Nevim co varit,ale v tomhle vedru to asi nema moc cenu,tak asi udelam jen testovinovej salat a nazdar bazar.No jdu se cinit,ale uz jsem doma,tak semtam mrknu :wink: Hezky den vsem!
25. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme zpět a upřímně řečeno, jsem plná pocitů, které nevím, zad jsou negativní nebo pozitivní, ale já se cítím naprosto skvěle, takže předpokládám, že je vše O.K. :slight_smile:

Takže dnešní návštěva u pí dr. - no u sestřičky dobrý, krev jsme dala napoprvý i když teda žíly nic moc, jsem tam cvičila jak opice :slight_smile: váha tlak v normě...ale počítání tt...zase tragédie, já si jdu s tím, že jsem 16+5, sestra podle kolečka 16+6....což nen ítaková tragédie...ale vygradovalo to u dr., prohlédla mě, vše v pořádku, poslouchaly jsme srdíčko (bomba !!!!!) takovýcm tím přístrojem....UTZ nedělala (!!!), což teda není nejhorší, ale ona do průkazky napsala stáčé 16+0 dle UTZ (brala to podle nějakých těhc předchozích, to ale nechápu, nedělala ho !!!!!!! Jako nic samozřejmě, ale přece mohlo miminko vyrůst apod. no ale nevyjadřuji se. mě nevadí, že utz nebyl, to vůbec ne, ale spíš, že tam píše...no to je jedno, teď jsem koukala do přírůstku váhy, ještě se ptá, jestli to jsouo 2kg, tak říkám, že plus mínus...že to je jednou tak podruhé tak a ona napsala do grafi +4kg (což nemám ani omylem), prostě mi přijde, že v tý průkazce se nevyzná, pořád tam listuje, do grafů to neumí zapsat, takže si to jdu přečmárat ...

No jak píšu plná pocitů.

Jinak výsledky krve budou za týden, pokud bude vše v pořádku, mám se objednat hned ten den na velký UTZ (26.6.) pokud by tam něco bylo, tak takm půjdu v úterý a uvidí se.

Jinak snad dobrý, jak jsem psala, cítím se hodně pozitivně a dobře a na to spoléhám :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno
tak Vás zdravím,od středy jsem tu nebyla,protože jsme se děsně pohádali s mým otcem,tak jsme s manžou odjeli na chatu,ale to je dlouho.

Jinak mám další novinku,od čtvrtka už malou nekojím-teda uvidíme jestli nám to vydrží,protože na chatě ji uspával tatka...Myslím že jsem ji kojila dost dlouho,21měsíců je podle mě dobrý start
25. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Sim - k tomu hlídání. Sice budeš mít o nějakou tu korunu míň, ale na druhou stránku to bude asi lepší ne? Budeš mít zase svůj klid, Terezka se nebude mít od koho nakazit nějakýma vyrózama a nebudeš se muset strasovat kvůli cizím dětem.

Renat - to je dobře, že je všechno v pořádku. Z těch týdnů si nic nedělej, já tenkrát byla jednu chvíli o dva týdny těhotná míň, pak zase víc. Neuděláš nic no, asi to taky není jednoduchý odhadnout to přesně. Oni to berou asi podle nějakých velikostních tabulek. Hlavní je, že ty i mimi jste zdravý a nějakej den sem, den tam, vždyť se tolik neděje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Terki - já kojila 5 měsíců a pak jsem odstavila, protože to byly strašný operace. myslim si, že 21 měsíců je fakt úspěch a dostačující. Terinka už je velká holka a zvládne to i bez tvýho mlíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
veru: já to chápu, že to dělají podle nějakých tabulek, jak je miminko velké apod., ale k tomu je třeba to vědět (ona to napsala jen tak, protože pochybuji, že při klasickém vyšetření ví, jeslti má 12 cm nebo 16...ale to je jedno), jen mě štve, že napsala něco, co neměla podložené.
Já si stejně jedu podle svýho :grinning: :grinning: :grinning:

Sim: tak to je super (teda bude třeba míň penízek, ale bude víc času na srazíky :slight_smile:

teri: Tak to mě mrzí s tím taťkou, snad bude vše brzov pořádku, takový hádky, to je na prd.
A Terinka to zvládne bez mlíčka určitě v pohodě, 21 měsíců je úctyhodných, :slight_smile: a nebudou nějaké fotečky ??
25. kvě 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
Dobre ranko,

Renat .. tak to je divny, ze ti tam napsala ''dle ultrazvuku tolik a tolik'' kdyz to ho vubec nedeala. To je nejaka prdllinka ne? Protoze ten odhad - velikosti plodu x tydny - jde poznat opravdu jen z ultrazvuku po premereni hlavicky, telicka atd ... Pri normos kontrole zapisuje jen delku tveho pupiku, tlak, moc apod. Nejaka dvna :grinning:

Sim ... no penizky - skoda, ale jak uz psaly holciny - budes mit vic casu.

Terki ... 21 mesicu :sweat_smile: :confused: :sunglasses: tak to je vykon. Ja mela vsechny max. pul roku.

Premyslim co dneska budu delat, mozna bych nekam zajela pro nejaky to kyti na tu mou slavnou spalenou skalku :grinning: :grinning: :grinning:

Je tam nadherne
25. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
ahojky,

Simi- díky za přání, a na jednu stranu bud ráda, děti mít každej den to byl očistec a neříkej že ne, prachy byly dobrý ale za tu cenu, bud ráda, třeba najdeš něco jinýho a můžeš i pro mě rezervovat :grinning: tak prodávej ty parfémy, hezky voní a jsou za dobrou cenu, vždyt jen na rozlučce jsi měla asi 5 kšeftů, ne? a s tím avonem mi napiš jeslti teda s maminou něco chcete, ju?

Reni- to se upraví, oni v tom mají někdy bordel, neboj!

Teri- to mě mrzí s tátou, je to na palici vid tohle bydlení, už abyste měli svoje..kde máte chatu?

my jdeme na očkování za půl hodiny druhej Prevenar volá, tak doufám, že bez příznaků ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
autor
A odpolko bych chtela posekat alespon cast zahrady. Mame ji desne velkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uz se tesim az budou nejake penizky, az budem moci tak jednu tretinu vydlazdit.
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Jani - tak ať ta včelička Kačenku moc nebolí :dizzy_face: :dizzy_face:

Berti - tak si pořiďte ovečky nebo kozenky a máš to bez sekání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Verci .. tak nad tim jsem uz taky premyslela, ale to bych jim musela davat pliny, protoze bobani by se mi po nich uklizet nechtely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
berti - to bys jen nabrala na lopatu a hodila na kompost, jestli máte. Ale ber to z tý lepší stránky, nemusela bys sekat, takže bys ušetřila za elektriku. Z oveček by byla vlna, takže bys mohla naplést svetry na zimu a z koz bys zase měla mlíko. Hele, to se vyplatí ne???? :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
no a kdybys tam ještě přihodila slepičky, tak máš i domácí vajíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.